Galenic, Messager Gel-Creme Multi-Vitamine

Galenic, Messager Gel-Creme Multi-Vitamine

Wielowitaminowy krem-żel z aptecznej firmy Galenic z o działaniu odżywczym i stymulującym, oparty na bazie wyciągu z owoców miechunki bogatego w witaminy E, C, F i prowitaminę A.
Dzięki połączeniu aktywnych składników witaminowych krem ten odżywia, nawilża skórę oraz zapobiega jej starzeniu się. Skóra odzyskuje blask, energię i młody wygląd. Konsystencja idealnie dopasowana dla skóry normalnej lub mieszanej.

bardzo dobry

Jest to chyba jedyny krem który wzbudził we mnie zachwyt już po pierwszym zastosowaniu. Świetnie się wchłania, skóra po nim jest gładka, dobrze odżywiona i nie ma tłustego filmu. Bardzo mi się także podobają te - zatopione w żelu - mikrokapsułki. <BR><BR>Używając pierwsze opakowanie byłam wniebowzięta, że znalazłam rewelacyjny krem dla siebie. Od połowy drugiego jednak mój zachwyt zaczął stopniowo maleć - ponieważ moja skóra zaczęła się powoli ale wyraźnie domagać zmian. Wiem, że kremy trzeba zmieniać, ale lubię to robić ponieważ jestem tego faktu świadoma, a nie dlatego że krem sam to na mnie "wymusza". Musiałam zmienić.<BR><BR>Z wad: nie podoba mi się że jest w słoiczku, a nie w opakowaniu z dozownikiem, czy w tubce. Nie ma filtrów.<BR><BR>W sumie: tak na jedno, dwa opakowania można się jednak skusić spokojnie - bo kremik jest naprawdę niezły. Szkoda, że u mnie sprawdził się tylko jako rodzaj kuracji ale na pewno do niego wrócę.

jestem zadowolona :)

Naprawdę godny polecenia.Niesamowicie lekki,bardzo ładnie się wchłania, nie pozostawia po sobie śladu a buzia jest nawilżona. Znakomicie nadaje sie do mojej mieszanej cery i na dodatek przyjemnie pachnie.

dobry i niebiańsko pachnie

Kosmetyk komfortowy za umiarkowaną (w stosunku do jakości) cenę
Ma cudowny relaksujący zapach dobrych perfum - buzia wygładza się z samej przyjemności wąchania! Ma lekką konsystencję i dobrze się wchłania. Nie pozostawia tłustej warstwy na skórze - skóra doskonalne oddycha. Nawilża i odżywia skórę, pozostawia ja elastyczną. Wydajny.
Niestety, ma jeden minus i za to odejmuję mu gwiazdeczkę - po dłuższym czasie używania ustaliłam bez cienia wątpliwości, że powoduje u mnie powstawanie bolesnych, głęboko osadzonych w skórze "wulkanów" (to samo mam po większości kremów Vichy ...) Dlatego ja go już nie kupię, czego żałuję niezmiernie ponieważ to jeden z najprzyjemniejszych kremów jakie miałam kiedykolwiek.

Ilość zużytych opakowań : 1