Double Loop (błyszczyk)

Double Loop (błyszczyk)

Zgłaszająca osoba: AnnHolland

Opis: Double Loop to intensywnie kolorowy błyszczyk z dopasowaną konturówką. Zapewnia profesjonalny makijaż ust. Dostępny w czterech odcieniach.

Cena: 28,99 zł.

dobry :)

Nie wiem czy można go jeszcze dostać u nas w szafach MAnhattanu ponieważ ja swój błyszczyk kupiłam w Pepco ( gdzie jak wiadomo można kupić duzo taniej kosmetyki rózżnych marek).
Mój kolor to 59T - to bardzo ciekawy odcień ciemnego różu - idealnie wręcz stapia się z kolorem moich ust.
Co mogę powiedzieć o tym produkcie : bardzo ciekawe połączenie konturówki , która jest miękka, ładnie się nią operuje , nie wysusza- naprawdę ok.
Co do błyszczyka - mój kolor jest lekko perłowy , ale drobinki są bradzo subtelne i absolutnie nie wyglądają tandetnie.
Reasumując - fajny produkt -dodatkowo mój kolor naprawdę !powiększa optycznie usta !!!!!
Polecam!
P.S. nie zjada się bardzo szybko , trwałość jest naprawdę przyzwoita :)

Lubie

Współpracuje z firmą Dr.Sheller, z Marką Manhattan mam do czynienia na codzień. Duet błyszczyk i konturówka sprawdza się nieźle. Testowałam odcień 302, 301, 306.
Moim faworytem jest nr 306 (różowo-brzoskwiniowy) oraz 302 (perłowy brąz).
306 zjada się szybko, kolorek bardzo twarzowy.
302 bardziej wydajny, perłowe wykończenie, takie lubie.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 3, w trakcie

Przeciętniak

Ogólnie średni. Najlepsza jest konturówka, która idealnie jest dopasowana do błyszczka. Sam błyszczyk raczej mało trwały. Kleistość średnia. Kolor dzięki kredce intensywny (bez niej raczej mdły i nijaki). Trwałość ok
2-3 godzin bez posiłkow (w tym też picia). Ogólnie średni wśród średnich. Jedynie cena adekwatna do produktu.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Sredni

Konturowka fajna,ladnie dopasowalam sobie odcien-blady roz.Natomiast jesli chodzi o sam blyszczyk to zdanie mam podzielone.Fajnie sie go rozprowadza,bardzo ladnie wyglada na ustach,dopoki sie ust nie otworzy,bardzo odcina sie kolorem od czesci niepomalowanej(a przeciez w srodku ust sie nie maluje)trzeba kilka razy przylozyc chusteczke i zdjac nadmiar i wtedy jest ok,ale nie wszedzie i zawsze mozna to zrobic.No i ma okropny smak.Bez lusterka sie nie obejdzie.