Lips2last (pomadka)

Lips2last (pomadka)

Zgłaszająca osoba: AnnHolland

Opis: Lips2last - pomadka z błyszczykiem ma innowacyjną formułę, bardzo długo utrzymuje się na ustach. Najpierw nałóż na usta kremową pomadkę, poczekaj chwilę i na zakończenie nałóż błyszczyk. 7 modnych kolorów z dopasowanymi odcieniami błyszczyka w tonacji złotej, srebrnej, brązowej i transparentnej.

Cena: 29,90 zł

Dobry produkt

Bardzo dobra pomadka - najlepiej wg mnie stosować ją na już wypełnione flamastrem i obrysowane usta. Wtedy lepiej i dłużej się trzyma i nie rozlewa. Ja używam żywej czerwieni (nie widzę numeru/oznaczenia na opakowaniu) - zdecydowanie polecam na imprezę czy ślub - wygląda pięknie i robi wrażenie

+ piekny, bogaty kolor
+ błyszczyk w zestawie (dobry, nieklejący się zamiennik -> carmex)
+ długo się utrzymuje
+ nie zostawia śladów na zębach i szklankach
+ cena

- trzeba poczekać dobrą chwilkę, aż pomadka wyschnie przed nałożeniem błyszczyku - inaczej pędzelek się brudzi. Producent o tym uprzedza na opakowaniu, ale to nadal mały minus
- wykończenie matowe mało wykonalne - bez błyszczyka usta są "tępe" i wrażenie nie jest zbyt komfortowe
- czasem trudno zmyć produkt z ust

Z tą pomadką można spokojnie jeść i pić, nie ściera się, ale warto poprawić po kilku godzinach

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: jedna pomadka

Wżeracz!

Posiadam kolor 95P - ładny, cielisty odcień. I odcień jest jego jedyną zaletą.

Po pierwsze, nakłada się dość opornie, zasycha długo a dołączony "błyszczyk" nie spełnia swojego zadania ze względu na beznadziejny, zbyt krótki pędzelek.

Nie chce zejść z ust żadnym znanym mi sposobem, stąd może i jest trwały. Ale ja chciałabym się go z moich warg jednak pozbyć.

Aha, bardzo nieciekwy zapach też in minus. Ogólnie - nie polecam.

Dobra, trwała

Plusy:
- trwałość (spokojnie starcza mi cały dzień, nawet wolę efekt gdy jest już trochę zjedzona)
- konsystencja (w sam raz), bardzo łatwo nią pomalować usta
- cena (ok. 16 zł)
- wydajność
- możliwość uzyskania matowego i błyszczącego wykończenia

Minusy:
- trochę wysusza
- ciemniejsze odcienie w trakcie znikania pozostawiają kontur, który wygląda niezbyt ciekawie
- beznadziejna kolorystyka (trzeba się nieźle natrudzić, by dobrać kolor który będzie wyglądać naturalnie na ustach

Wskazówki: przed nałożeniem koniecznie zrobić peeling ust, a potem nałożyć coś mocno nawilżającego (jakieś 10 min przed nałożeniem) inaczej barwnik wżera się w usta, tworzą się plamy, podkreślone zostają suche skórki itp. Dobrze stosować z konturówką (o lekko roztartych krawędziach), żeby nie było takiego kontrastu, gdy produkt z czasem się wyciera

Odejmuję pół gwiazdki za mały wybór kolorystyczny i trudności w dobraniu odpowiedniego odcienia... Ale na pewno jeszcze coś sobie wybiorę z jakichś jaśniejszych odcieni.

Używam tego produktu od: kilku dni

depilacja czego nie wolno

Beznadziejna

Mimio usilnych starań na ustach widać efekt maski, sztuczna warstwa barwnika oddziela się wyraźnie.

Pomadka strasznie wysusza usta, bez błyszczyka byłaby zupełnie nie do użycia.

Produkt po pewnym czasie łuszczy się i pęka.

dla mnie bomba

bardzo zdziwila mnie tak niska ocena tej pomadki /blyszczyku, poniewaz osobiscie jestem zachwycona!

plusy:
+ nie wysusza ust, nawet je lekko nawilza
+ jest trwala, najtrwalsza ze wszytskich jakie wpadly mi w rece,
+ super dobralam sobie kolor i jest on gleboki, intensywny, numer 63W, dosc ciemny, fiolet? ciezko okreslic... ale bardzo ladnie sie blyszczy i wyglada dosc naturalnie, nadaje sie na codzien
+ piekny efekt utrzymuje sie jakies 4-5 godzin, jesli sie nic nie jadlo :) przy jedzeniu troche znika, ale i tak do wieczora cos tam pozostaje na ustach. Wystarczy tylko raz w ciagu dnia poprawic.
+ cena! zaplacilam niecale 4 euro

minusy:
- troche za duzo sie go nabiera
- pedzelek z przezroczystej strony jest malo praktyczny, jakos da sie nim nalozyc ale moglby byc dluzszy i gestszy

Na pewno wyprobuje inne kolory :D

Używam tego produktu od: miesiaca

poprawki

w pierwszych godzinach naprawdę fajny efekt, ale pod koniec dnia pomadka zbiera się w kącikach ust i zostaje tylko kontur i jakieś przebłyski pozostałości po szmince;/ koszmar... mimo to naprawdę trwała, ciężko zmyć ją płynem minc wieczorem. Jeśli ktoś ma cierpliwość co kilka h sprawdzać czy pomadka jest nadal na swoim miejscu i ew robić poprawki to mogę ew polecić, ale ja nie mam zamiaru się w to bawić:)

Używam tego produktu od: ???
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

6+ drogie Panie

Posiadam odcień 286.
Prześliczny róż, błyszczyk - brokatowy.
Odpowiedni efekt uzyskamy gdy nałożymy pomadke (odczekamy chwilę aż wyschnie) następnie usta pokrywamy błyszczykiem.
Jest bardzo bardzo trwała. Pomadka trwała rozprowadza się łatwo, wysycha równie szybko.
Naprawde można zapomnieć o poprawianiu makijażu ust przez cały dzień. W ciągu dnia można poprawić usta aplikując ponownie błyszczyk.
Odcień 286 świetnie prezentuje się przy jasnej karnacji jak i ciemnej, doskonale podkreśla opaleniznę.
Mam pracę gadaną, szminka jest i jest. Ciężko ją usunąć, polecam zastosować płyn do demakijażu wodoodpornego.
Nie czuję efektu wysuszenia, jak ma to miejsce w przypadku Trwałej szminki z Avonu.
Często używam duetu oddzielnie, oddzielnie szminkę i błyszczyk.

Komplet ten polecam dla kobiet które nie lubią poprawiać makijażu w ciągu dnia. Aby czuć sie naturalnie i komfortowo zachęcam do zakupu odcienia 286. Delikatny róż. Pasuje zawsze i wszędzie.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie

Naprawdę trwała

Fakt: pomadka trzyma długo, z trudem się ją zmywa, nawet płynami do demakijażu. Miałam ją na swoim ślubie i bez problemu wytrzymała cały dzień.

Niestety klei się, ciągnie, jakbym posmarowała usta klejem lub miodem. Do tego jest strasznie sucha (to chyba po to ten zapobiegawczy błyszczyk po drugiej stronie). Robią się kulki, skrzepy i wałeczki. Fuj.

Mimo tego, jest to najtrwalsza pomadka jaką testowałam. Szkoda że jest tak niewiele odcieni.

okropna

Jest trwa?a,bo z trudem si? jej pozby?am z ust,ale u mnie si? warzy!!!
Próbowa?am ju? na wiele sposobów:na suche usta,na przypudrowane,na pokremowane,z baz? pod makija? ust i nic to nie zmieni?o.Jedynym plusem jest b?yszczyk,który czasem nak?adam na inne szminki,tylko ?e nie dla b?yszczyka j? kupowa?am.

U?ywam tego produktu od:nie u?ywam
Ilo?? zu?ytych opakowa?:kilka prób

trwala - i to wszystko

Mam kolor czerwony, ktory az razi w oczy. Szminka jest w ogole trudno sie pomalowac. Watpie czy proste pomalowanie, jest bez konturowki w ogole mozliwe. Ja jeszcze z konturowka nie probowalam, bo nie posiadam kredki w tym kolorze, ale jak juz ja kupie to napisze tu, jakie byly efekty. Tej szminki nie mozna nazwac pomadka. Ma konsystencje lakieru do paznokci i prawie tak samo smierdzi. Okropnie wysusza usta. No ale nawilzania producent nie obiecywal. Jest taka trwala, ze tylko porzadne tarcie wacikiem nasaczonym plynem do makijazu wodoodpornego mozna ja zmyc. Sama woda nie ma co marzyc. A jesli juz schodzi sama od siebie, to nierowno, bo najpierw schodzi tam gdzie przy zamykaniu buzi dochodzi slina, a wiec tak blizej srodka ust. Daje dwie gwiazdki, poniewaz jest trwala, jak zapewnial producent. Poza tym nie widze w niej zadnych plusow.

Ilość zużytych opakowań: probuje skonczyc pierwsze

Efekt taki jaki oczekiwałam

Według mnei jest to odkrycie roku! Lips2last trzyma sie bardzo dlugo! jest calkowicie wodoodporna, czasami nawet mleczko z trudnoscia sobie z tym radzi! Ale to jest własnie wielki plus! O to mi chodziło! Niecierpie jak sciera mi sie pomadka z ust, bo nienawidze poprawiac makijazu... często przy ludziach! A w rtym przypadku nie musze sie o to martwic... bo caly czas mam ja na ustach- tylko czasami trzeba uzyc troszke bezbarwnego blyszczyka na nia lub pomadki nawilżającej bo rzeczywiscie wysychaja usta. Mam kolor brudnorózowy z którego jestem bardzo zadowolona oraz jaskraoczerwony (niestety kolor razi po oczach... i pasuje bardziej blondynkom a ja na szczęscie nie ozstalam obdazona przez nature blond czupryną) ! Ogolnie polecam :D ... jesli cos sie zmieni to wprowadze zmiany do recenzje (własnie zamówiłam dodatkowo brązową i bordowa lips2last)

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszych :D

KIEPSKO...

Niestety,nie jest to produkt dla mnie:( Ogólnie-kolorystyka nieciekawa,trudno dobrać jakiś ładny odcień (wszystkie wręcz postarzają).Tzw.szminka (nawet po nałożeniu uprzednio pomadki bezbarwnej,lekko nawilżającej) koszmarnie wysusza usta i przywiera do nich niekomfortowo.Jeśli nałoży się błyszczyk to już w ogóle nie wiadomo do czego efekt jest podobny;) Sam błyszczyk praktycznie wcale nie ma połysku,marze się tylko nieprzyjemnie.Zapach wstrętny !! Co do wytrzymałości - średnia.Choć nie wiem,czy ktoś wytrzyma z "tym czymś" :) na ustach powyżej 30 min;)Nic - tylko chce się pozbyć tego balastu na ustach :) Ogólnie-produkt-nieporozumienie.

Używam tego produktu od:2 mies