JUICE IT !, Peeling do ciala

JUICE IT !, Peeling do ciala

Opis: Aromatyczne i skuteczne peelingi do ciała z serii JUICE IT ! Bardzo wydajne, nie testowane na zwierzętach. Rozkosz dla ciała i dla zmysłów. Cztery rodzaje:
- truskawkowo malinowy
- kardamon i sezam
- kiwi winogrona
- grejfrutowo malinowy

Nie polecam :(

Uwielbiam markę Body Shop , ale ten piling to wielki niewypał . Kupiłam jakiś czas temu skuszona promocją . Miałam wersję truskawkową . Bosko pachniał , ale właściwści pilingujących zero . Wodnista konsystencja !

Używam tego produktu od:kilkunastu miesięcy

wodnisty

mialam truskawkowy, faktycznie pachnial oblednie i mialo sie ochote go pozrec ;-).
Co do wartosci kosmetycznej - to nie byl peeling dla mnie. Za gruby, drapal moja (podkreslam - moja, wrazliwa i sucha) skore, szczegolnie na nogach. Poza tym jest to peeling typowo pod prysznic - nie lubie takich, wole geste i drobnoziarniste, zwyklam nakladac je na sucho. Jest dosc wydajny, dobrze sie pieni.

<b>Podsumowujac:</b>
<ul><li>nie polecam osobom lubiacym geste i/lub drobne peeling</li>
<li>polecam tym, ktore lubia peelingi gruboziarniste i dosc plynne</li></ul>

bomba !!

No to oceniam :)
Posiadam ten kardamon-sezam. Piekny, po prostu cudny smakowity slodki zapach, ktory utrzymuje sie na ciele jakis czas po uzyciu, konstynencja gestej papki z drobinkami peelingujacymi, poreczne opakowanie. Jest bardzo wydajny, mam go od paru miesiecy i dopiero sie konczy. Na pewno wyprobuje nastepny z tej serii :) Dla mnie hit !

ilość zużytych opakowań: 1