Professional Formula, Peeling gruboziarnisty do cery mieszanej, tłustej i trądzikowej

Peeling gruboziarnisty marki Bielenda jest przeznaczony do cery mieszanej, tłustej i trądzikowej. Peelng zawiera składniki aktywne takie jak: mikrokryształki diamentu oraz kwasy AHA.
Preparat ma postać żelu. Ma działanie złuszczające - wnika w strukturę naskórka i usuwa zanieczyszczenia, dzięki czemu zapobiega zapychaniu się porów, tworzeniu zaskórników i wyprysków. W efekcie skóra staje się odświeżona, zmatowiona i wygładzona. Cera nabiera blasku, równego kolorytu jest pozbawiona przebarwień:

Struktura
gruboziarniste
mechaniczne
oczyszczające, wygładzające
w saszetce
żel
<50ml

Dobrze oczyszcza

Saszetka używana na twarz wystarcza nawet na 4 użycia. Peeling ładnie pachnie, posiada większe drobinki. Bardzo dobrze złuszcza stary naskórek. Doskonale oczyszcza z wszelkich zanieczyszczeń. Skóra po użyciu na początku jest lekko zaczerwieniona, ale za to gładka, bardzo czysta i zmatowiona. Jest dosyć mocny, raczej nie dla skór wrażliwych.

Bardzo dobry

Żałuję, że nie można kupić go w większym opakowaniu. Peeling bardzo dobrze złuszcza. Pozostawia skórę bardzo odświeżoną i oczyszczoną. Raczej nie będzie odpowiedni dla cery wrażliwej, bo drobinki są faktycznie spore (w końcu to peeling gruboziarnisty). Dla mojej skóry, której nawet kwasy niestraszne jest idealny. Cena nie jest szczególnie wygórowana, zwłaszcza że jedna saszetka starcza mi nie na dwa a na cztery użycia. Jeszcze jeden plus - śliczny zapach.

Najlepszy!

Kupuję co chwile inny peeling skuszona jakąś reklamą albo promocją ale do tego z Bielendy wracam często.Zawsze mam w domu 2 saszetki w razie potrzeby mocnego i dokładnego oczyszczenia.
Peeling jest dość ostry, mocny skóra po nim przez chwilę jest zaczerwieniona ( mam cerę mieszaną).Dobrze oczyszcza, odblokowuje pory. Wygładza nierówności.
Świetny gdy chcemy przygotować twarz do nałożenia maseczki.

Szkoda że można go kupić tylko w saszetkach a nie w tubce.

Anna Małecka masaż twarzy

brdzo dobry

Zalety:
+ opakowanie jest dosyć wydajne
+ konsystencja jest przyjemna, zawiera dużo dużych drobinek
+ niesamowicie oczyszcza i złuszcza martwy naskórek
+ bardzo dobrze przygotowuje skórę do nałożenia maski
+ niewiele kosztuje

Nie dla wrażliwych

Mam mieszane uczucia do tego peelingu, bo z jednej strony pięknie pozbywa się skórek, ładnie złuszcza, a z drugiej strony podrażnia moją cerę... nie jest to grubość drobinek dla mnie ze względu na zaczerwienienie, które pojawiło się w trakcie i po użyciu. Polecam wszystkim, którzy nie mają wrażliwej cery i nie ulegają podrażnieniom. Gdyby nie ten fakt, kupowałabym go bardzo chętnie! ;)

Dobry

Rzeczywiście jest gruboziarnisty, taki porządny peeling. Mimo to mnie nie podrażnił. Jestem posiadaczką cery tłustej i jestem z niego zadowolona.
Bardzo ładnie oczyścił twarz.
Wzorowo usunął martwy naskórek i wystające skórki w okolicy nosa.
Przyjemnie się aplikował.
Użyłam na dwa razy, ale nie żałowałam sobie tego produktu. Mimo to uważam, że jest dość wydajny.
Twarz była po nim odświeżona i czułam, że byłam głęboko oczyszczona.
Kupiłam już sobie kilka saszetek na zapas.

Bardzo dobry

W tani, szybki i dokładny sposób można oczyścić swoją cerę. Skóra po nim jest piękna, wygładzona, świetlista, moja cera jest tłusta, wymaga takiego ostrego peelingu. Jestem po nim dużo piękniejsza. Polecam. Cena śmiesznie mała, modne ostatnio saszetki. Super. Bedę do niej wracać.

Mój ulubiony - szkoda, że dostępny tylko w saszetkach :(

Dla mnie jest to produkt numer jeden, jeśli chodzi o peelingi. Używam go regularnie od.... miesięcy! Po użyciu skóra jest dobrze oczyszczona, gładka. Ładny, świeży zapach. Gruboziarnista struktura bardzo mi odpowiada. Jest wydajny - saszetki używam 2-3 razy. Żałuję, że nie można go kupić w tubce lub innym większym opakowaniu. Mimo to, polecam!

Świetny

Peeling ten kupiłam przypadkiem. Akurat zabrakło mi mojego ulubionego peelingu w tubce, więc skusiłam się na nowość Bielendy. Okazał się miłą niespodzianką.
Zalety:
+ wydajność - wystarczył na jakieś 6 aplikacji
+ cena - w promocji kosztuje naprawdę niewiele
+ wygodne opakowanie
+ odpowiednia konsystencja z dużymi drobinkami
+ nie spływa ze skóry podczas aplikacji
+ nie podrażnia skóry i nie uczula
+ świeży zapach
+ po użyciu skóra jest dobrze oczyszczona, gładka, miękka i miła w dotyku
Peeling jest dość mocny, więc odradzam go o osobom o cerze wrażliwej. Dla mojej cery mieszanej jest idealny i chętnie kupię go ponownie :)

Gruboziarnisty zdzierak

Kosmetyk przeznaczony do naprawdę tłustych cer - albo raczej gruboskórnych. Drobinki zawieszone w przeźroczystym żelu są duże i bardzo ostre. Zapach, który mi przypomina męski żel pod prysznic. Działanie - dobrze się nim masuje twarz, po użyciu cera jest gładka. Jednak trzeba uważać - nie stosować na podrażnioną cerę, mocno opaloną bo można pogorszyć stan. Świetnie przygotowuje twarz do kolejnych zabiegów - np. kwasów. Polecam też do problematycznych pleców, wypoleruje na stan idealny. Minus - podobnie jak w fioletowej wersji peelingu, dostępne są tylko saszetki, a chętnie zaopatrzyłabym się w porządne opakowanie. Cena przystępna, ale muszę kiedyś policzyć ile by kosztowało opakonie 200 ml.

Super :)

Peelingu używam już od dobrych kilku miesięcy :)
U mnie sprawdza się świetnie, moja mieszana ale i wrażliwa cera polubiła się z nim już od pierwszego użycia :)

Peeling ma przyjemną "żelową" przezroczystą konsystencję, w której zawarte są całkiem spore "drobiny" ścierające.
Zapach - śwież, delikatny.
Łatwo się go nakłada i bez problemu spłukuje.

Peeling mimo, że jest gruboziarnisty to jest przy tym całkiem delikatny, nie należy do zbyt ostrych "zdzieraków" więc idealnie sprawdzi się u osób z cerą wrażliwą i skłonną do podrażnień.
Efekt po użyciu: cera jest dobrze oczyszczona i odświeżona, wygładzona, matowa :)

Na plus również cena, dostępność, opakowanie i wydajność - jedna saszetka spokojnie wystarczy na 2-3 użycia :)

Polecam :)

Stosuję regularnie

Jeden z moich ulubionych - bardzo dobrze działa na moją cerę (mieszana).
Używam go regularnie od kilku miesięcy, a efekt zawsze jest ten sam - cera matowa, idealnie wygładzona. Kolejne plusy to świeży energetyzujący zapach, cena ( na promocji w Rossman można kupić za 1,99 zł)