Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Sebium Global (Krem do cery trądzikowej)

Sebium Global (Krem do cery trądzikowej)

Cena już od 26,50 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Produkt nowej generacji, który działa globalnie na przyczyny i objawy trądziku:
- eliminuje krosty i zaskórniki,
- reguluje ilość i jakość łoju (sebum) do poziomu takiego jak w zdrowej skórze, dzięki wyjątkowej opatentowanej kombinacji bazującej na najnowszym odkryciu dermatologicznym Bakuchiol i Fluidactiv, która ogranicza powstawanie zmian trądzikowych,
- redukuje nadmierną produkcję łoju (sebum),
- glukonian cynku 3% łagodzi i zmniejsza zaczerwienienia,
- wygładza i poprawia stan skóry, ma działanie delikatnie złuszczające,
- długotrwale nawilża (8 godzin),
- lekka konsystencja, szybko się wchłania,
- jest hipoalergiczny,
- nie zatyka porów,
- bardzo dobrze tolerowany.
Należy stosować 1 lub 2 razy dziennie na oczyszczoną skórę twarzy (najlepiej przy użyciu Sebium Gel Moussant i/lub Sébium H2O). Unikać kontaktu z oczami. Zawiera kwas salicylowy.

uniwersalne
w tubce
Struktura
lekkie
krem
<50ml

DOBRY ale

na pewno nie do stosowania codziennie,
jest świetny jeśli chodzi o cysty,duże bolące gule pod skórą,potrafi sprawić że znikną w ciągu 2 nocy,bo jeśli chodzi o dzień-nie polecam go stosować,może mocno podrażnić,spalić
Jednak daje 4 ponieważ jest to jedyny kosmetyk który potrafi u mnie sprawić,że cysty znikają.
Wydajność dobra

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1469662].usefull || 0 }}% pomocna.

Poprawa już po 1. aplikacji!

Próbeczkę kremu dostałam od przemiłej konsultantki w Aptece jako remedium na niedoskonałości w strefie "U".

Uprzedzona do kremów przeciwtrądzikowych, nie spodziewałam się po nim wiele... Jakież było moje zdziwienie gdy już po pierwszym zastosowaniu Globala na noc, rano moja skóra zrobiła się o wiele ładniejsza, ukojona i zdrowo wyglądająca!

Krem starczył na około 3 miesiące, w tym czasie zrobił mi piękny porządek na twarzy:

- wygasił stany zapalne
- zlikwidował "kaszkę" pod skórą
- ukoił
- stosowany miejscowo usuwa/przygasza pryszcza w ciągu nocy
- śliczny zapach
- super wchłania się w skórę
- bardzo ładnie współgra ze skórą
- często w świetnej promocji
- skóra się do niego nie przyzwyczaja i zawsze działa (Effaclar DUO+ przestawał działać po pewnym czasie)

Mój hit na wypryski!

Polecam, polecam polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1448091].usefull || 0 }}% pomocna.

jest ok

Kupiłam jako zastępstwo dla Effaclar Dou (+). Mam cerę mieszaną, skłonna do przesuszania się, ale strefa T się przetłuszcza oraz jest skłonna do zapychania. Potrzebowałam kremu, który poradzi sobie z małymi podskórnymi krosteczkami na czole i zaskórnikami.
Ten produkt jest bardzo wydajny. Używam go od jakiś 4 mies. i nadal mam chyba z połowę. Jest lekki, ale na dzień go nie lubię, bo przy większej ilości lubi się rolować. Na noc jest ok. Całkiem szybko się wchłania, ale zostawia skórę lekko lepką i błyszcząca. Regularnie stosowany, najlepiej codziennie na noc likwiduje problem z krosteczkami na czole praktycznie do zera, z zaskórnikami tez sobie dobrze radzi, ale trzeba się też wspomagać maseczkami i peelingami. Dla nie on nie matuje. Cera błyszczy się tak jak się błyszczała. Dodatkowo używam na niego kremu nawilżającego, bo sam w sobie nawilża bardzo słabo.
Myślę, że być może jeszcze po niego sięgnę, gdy wykończę ten i zrobię przerwę na inny. Kosztuej ok.49 zł, ale przy tak dużej wydajności cena nie boli.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1429291].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na trądzik

Nie

Od siebie nie polecam. Podrażniał, nie nawilżał, trądziku też jakoś szczególnie nie likwidował (a już na pewno nie docierał do jego przyczyn, co obiecuje producent). W dodatku naładowany chemią. Niestety zawiodłam się na tym produkcie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1419621].usefull || 0 }}% pomocna.

raz na jakiś czas

Używam już któreś opakowanie tego kremu, ale nie jest to mój krem codzienny.

Kiedy kupiłam go pierwszy raz popełniłam ten błąd, że używałam go codziennie.
Owszem, po około dwóch-trzech dniach zauważyłam wyraźną poprawę stanu cery, trądzik się zmniejszył, ale brnęłam dalej. Nie cały tydzień później miałam twarz wysuszoną na wiór.
Tak więc teraz używam go tylko od czasu do czasu, robiąc kuracje trzy dniowe. Ten krem zawsze pomaga mojej cerze dojść do ładu. Trądzik się zmniejsza, cera jaśnieje, jest promienna.
Krem ma rzadką konsystencję i dziwny, jakby siarkowy zapach. Rozprowadza się łatwo, szybko się wchłania. Trzeba jednak używać go w minimalnych ilościach omijając okolice oczu, ust i u mnie płatków nosa, bo krem jest tak silny, że dosłownie czuć jakby palił twarz. Dodatkowo twarz musi być naprawdę idealnie sucha bo jakakolwiek wilgoć potęguje to uczucie.

Używany tak sporadycznie krem jest bardzo wydajny.
Osobom walczącym z trądzikiem polecam go wypróbować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1407426].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

Zdradziecki

Krem po kilku użyciach poparzył mi skórę! W dotyku była jak tarka, zaczeły tworzyć się małe ropne wypryski - i nie jest to leczniczy wysyp. Tzw. "oczyszczanie skóry" to po porstu przejściowy stan zapalny. Skóra piekła, była zaczerwieniona, wyglądała jak naczynkowa. Tylko się upewniłam, że wyższe stężenia kwasów AHA nie są dla mnie.

Co dziwne, pierwsze i drugie użycie nie zapowiadały tej maskary. Krem nie szczypie, nie podrażnia skóry. Po prostu przy smarowaniu skóra robiła się bardziej zaróżowiona aż któregoś razu obudziłam się z szorstką skórą. Kiedy ją posmarowałam, zaczęła szczypać i piec. Krem zmyłam, ale podrażnienie już zostało, zrobił się wysyp i mega łojotok.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1372991].usefull || 0 }}% pomocna.

zachwycona

Jestem bardzo zaskoczona szybkim i widocznym działaniem kremu!

Zalety:
- matuje skórę
- ekspresowo się wchłania
- najlepszy na noc
- redukuje zaczerwienia i zmiany trądzikowe
- bardzo lekka konsystencja
- wydajny - kropla starcza na całą twarz

Wady:
- jedynie malutka tubka za niemałe pieniądze (nadal warte swojej ceny)

Polecam szczególnie osobom z tłustą cerą i lekkimi zmianami trądzikowymi.
Ja jestem zachwycona :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1163396].usefull || 0 }}% pomocna.

KWC na wypryski, trądzik i zaczerwienienia

Krem do zadań specjalnych. Stosuję go na noc jak mam problemy tradzikowe i jak pojawią mi się wypryski, rano cera wygląda o wiele lepiej, aż byłam w szoku. Super sobie radzi z niedoskonałościami.

Uważam, że tego typu produkty (zawiera kwasy) powinno się stosować z umiarem i nie na dzień, wtedy działają. Przy nadmiarze stosowania to normalne przeciez ze krem z kwasem przesuszy i ze nie nadaje się pod makijaż i nie nada się raczej na dzień (kwas w kontakcie z promieniami UV -ała - nigdy tak nie róbcie).

Tak jak mówiłam to mój KWC - ratunek na wypryski i zmiany skórne.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1102201].usefull || 0 }}% pomocna.

Miał być świetny, okazał się rozczarowaniem

Krem Bioderma Sebium Global został mi polecony przez dermatologa jako jedyny produkt z serii Bioderma Sebium warty uwagi. Miał rzeczywiście działać.
Niestety moje doświadczenia z kremem są raczej złe. Nie zauważyłam żadnego pozytywnego działania.

- Skóra, po nałożeniu kremu na noc, wyglądała na zmęczoną i na pewno nie nawilżoną.
- Ponadto krem nie nadaje się pod makijaż, bo się strasznie roluje.
- Jest drogi.

Używam tego produktu od: 1 roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043209].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry krem

Używam go naprzemiennie z Avene Triacneal i bardzo polecam jedn i drugi krem. Nawilża, rozjaśnia, likwiduje zaczerwienienia, niweluje zaskórkniki i pryszcze, nie jest zapychający, skóra się nie łuszczy, nie wysuszył mi skóry. Jest świetny, warto stosować. Jedyne minusy to wydajność i cena.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania 30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1033468].usefull || 0 }}% pomocna.