Primer, Lekki krem pod makijaż

Primer, Lekki krem pod makijaż

Nawilżający krem Primer doskonale przygotowuje cerę do nałożenia makijażu, jednocześnie zapewniając komfortową pielęgnację. Ma bardzo przyjemną, lekką konsystencję i błyskawicznie się wchłania.
Zawarte w kremie polisacharydy roślinne, fitoskwalan i witaminy, zapewniają skórze odpowiednie nawilżenie oraz idealną gładkość, a specjalne cząsteczki pochłaniające nadmiar sebum sprawiają, że cera przez długi czas jest matowa i nie błyszczy się.
Działanie: poprawia trwałość makijażu, nawilża, matuje, wygładza. W zależności od potrzeb stosujemy samodzielnie lub po kremie.

na dzień

• P ropylparaben,
  • Parfum

Napisanych recenzji: 26

Jest wporządku.

Lekki ,dobrze matuje, wygladza ,ale napewno nie nawilza. Bardzo dobrze sprawdza sie pod makijazem :) Buźka wygląda na odzywiona i dobrze zmatowioną. :) wydajn, cena tez ok. Często na promocjach.

Używam tego produktu od: ok roku
Ilość zużytych opakowań: nadal jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[937673].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

fajny lekki krem

Lubię ten krem jako bazę pod makijaż, działa nawilżająco, matująco i ma przyjemny zapach. Nie zapycha. Oczywiście przy 30 stopnowych upałach trudno o długotrwały efekt matujący, ale w normalnych temperaturach sprawdza się bardzo dobrze. Plusem też jest cena - zwykle kupuję go na allegro za niewiele ponad 12 zł.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[925599].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

poprostu ideał

krem należy nakladac na krem,ktorego używamy na codzien,w sladowej ilości a efekt jest genialny.matuje na wiele godzin,przedluza trwalosc makijażu,jak dla mnie rewelacja :)

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1cale

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[921270].usefull || 0 }}% pomocna.

Eris film 1

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 7

Nic nie robi i przeszkadza ;/

Nie rozumiem po co ten krem został stworzony. Mam skórę normalną i chciałam przetestować właśnie jakiś lekki nawilżający krem pod makijaż, ponieważ barzo lubię nawilżać skórę. Ten krem jest okropny, okropny i jeszcze raz okropny.
Plusy:
+ cena (około 20 zł)
+ ładne opakowanie
+ szybko się wchłania

Minusy:
- roluje się niemiłosiernie! Nakładałam go ociupinkę i po nałożeniu podkładu roluje się. Nakładałam więcej i to samo. Zawsze się roluje, nie ważne czy wcześniej uzyłam jeszcze jakiś krem czy nie
- nie nawilża, a nawet nie daje uczucia nawilżenia
- zapach nie jest mocny, ale do najprzyjemniejszych nie należy
- nie przedłuża trwałości makijażu (ale tego nie miał za zadanie robić więc nie mam pretensji)
- uczucie po jego nałożeniu jest nieprzyjemne, skóra jest szorstka i "twarda" (nie wiem inaczej jak to nazwać)

Nie polecam

Używam tego produktu od: prawie miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[906170].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 42

Napisanych recenzji: 376

nie doceniłam go ale teraz go lubię :)

Kupiłam go 2 miesiące temu,użyłam go kilka razy i jakoś mi nie podszedł więc trafił do kosmetyczki z produktami "na czarną godzinę",teraz zrozumiałam,że za dużo go nakładałam a trzeba na prawde malutko do dobrego efektu ( to że dużo nie znaczy że będzie lepiej) jak się teraz sprawuje?

Plusy:
-szybko się wchłania,dosłownie w 2 minuty gdy nałoży się odpowiednią małą ilość.Kiedyś dałam o wieeele za dużo i nie chciał mi się wchłonąć po 10min
-efekt: zostawia twarz gładką,miękką,nawilżoną.
-nie zostawia tłustej powłoki,daje satynowe wykończenie ani to matt ani nadmierny błysk
-cena 22zł w promocji
-ma lekką konsystencje
-przyjemny zapach,nie drażniący
-nie roluje się ani makijaż nałożony na niego(chyba że za dużo się nałoży jak ja kiedyś)

Minusy:
-na pewno nie przedłuża trwałości makijażu bo to krem który przygotowuje twarz co nałożenia podkładu itd.

Używam tego produktu od: ponad tydzień

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[876203].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 70

nawet dobry

Krem do codziennej pielęgnacji rano, nadaje dobry poślizg skórze i przyjemne nawilżenie. Nie zauważyłam, żeby jakoś specjalnie przedłużył mi trwałość makijażu, jednak skutecznie zmatowił buzię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[855330].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 13

Napisanych recenzji: 200

dobry kremik

Używam go głównie rano pod makijaż.Dość dobrze nawilża tylko teraz zimą gdy mam bardzo przesuszoną skórę nie zawsze sobie radzi.Wygładza cerę,przedłuża trwałość podkładu.Nie drogi.Lekki i przyjemny.Z matowieniem średnio ale ja mam cerę tłustą.

Używam tego produktu od: kilku tyg
Ilość zużytych opakowań: nadal 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[848466].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 127

ojjjj polubilismy się baaardzo

dostałam w czasie wakacji próbkę - była dołączona do gazety - wiadomo upały cera się często świeci itp. itd...

nie wierzyłam w tą bazę do momentu nałożenia na twarz

nigdy nie miałam tak matowego i trwałego makijażu (nawet podczas upału)

dlatego pognałałm do SF po pełny słoiczek

nie wyobrazam sobie życia bez niego !!

Używam tego produktu od: 3 misiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[844109].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1034

Bardzo dobry!

PLUSY:
- delikatny zapach
- wydajność
- świetnie nawilża i wygładza skórę
- ma lekką konsystencję więc łatwo się rozprowadza i szybko wchłania
- idealnie nadaje się pod makijaż
- cena

MINUSY:
- nie matuje i po kilku godzinach zaczyna się świecić

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[834866].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Jest OK :)

Niedawno kupiłam ten krem pod wpływem małego impulsu jak i potrzeby \'\'jakiegos specyfiku " pod makijaż :) No i powiem bardzo spasował do mojej cery :)

Plusy
+lekki :)
+wydajny :)
+szybko się wchłania (odrazu po nałożeniu) :)
+nie zostawia tłustawej powłoczki na twarzy :)

Minusy
- po upływie 8 h moj nos świeci sie , delikatnie czoło oraz broda :(

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[832984].usefull || 0 }}% pomocna.