Soraya, Primer, Lekki krem pod makijaż

Soraya, Primer, Lekki krem pod makijaż

Nawilżający krem Primer doskonale przygotowuje cerę do nałożenia makijażu, jednocześnie zapewniając komfortową pielęgnację. Ma bardzo przyjemną, lekką konsystencję i błyskawicznie się wchłania.
Zawarte w kremie polisacharydy roślinne, fitoskwalan i witaminy, zapewniają skórze odpowiednie nawilżenie oraz idealną gładkość, a specjalne cząsteczki pochłaniające nadmiar sebum sprawiają, że cera przez długi czas jest matowa i nie błyszczy się.
Działanie: poprawia trwałość makijażu, nawilża, matuje, wygładza. W zależności od potrzeb stosujemy samodzielnie lub po kremie.

Jest wporządku.

Lekki ,dobrze matuje, wygladza ,ale napewno nie nawilza. Bardzo dobrze sprawdza sie pod makijazem :) Buźka wygląda na odzywiona i dobrze zmatowioną. :) wydajn, cena tez ok. Często na promocjach.

Używam tego produktu od: ok roku
Ilość zużytych opakowań: nadal jedno

fajny lekki krem

Lubię ten krem jako bazę pod makijaż, działa nawilżająco, matująco i ma przyjemny zapach. Nie zapycha. Oczywiście przy 30 stopnowych upałach trudno o długotrwały efekt matujący, ale w normalnych temperaturach sprawdza się bardzo dobrze. Plusem też jest cena - zwykle kupuję go na allegro za niewiele ponad 12 zł.

poprostu ideał

krem należy nakladac na krem,ktorego używamy na codzien,w sladowej ilości a efekt jest genialny.matuje na wiele godzin,przedluza trwalosc makijażu,jak dla mnie rewelacja :)

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1cale

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

Nic nie robi i przeszkadza ;/

Nie rozumiem po co ten krem został stworzony. Mam skórę normalną i chciałam przetestować właśnie jakiś lekki nawilżający krem pod makijaż, ponieważ barzo lubię nawilżać skórę. Ten krem jest okropny, okropny i jeszcze raz okropny.
Plusy:
+ cena (około 20 zł)
+ ładne opakowanie
+ szybko się wchłania

Minusy:
- roluje się niemiłosiernie! Nakładałam go ociupinkę i po nałożeniu podkładu roluje się. Nakładałam więcej i to samo. Zawsze się roluje, nie ważne czy wcześniej uzyłam jeszcze jakiś krem czy nie
- nie nawilża, a nawet nie daje uczucia nawilżenia
- zapach nie jest mocny, ale do najprzyjemniejszych nie należy
- nie przedłuża trwałości makijażu (ale tego nie miał za zadanie robić więc nie mam pretensji)
- uczucie po jego nałożeniu jest nieprzyjemne, skóra jest szorstka i "twarda" (nie wiem inaczej jak to nazwać)

Nie polecam

Używam tego produktu od: prawie miesiąc

nie doceniłam go ale teraz go lubię :)

Kupiłam go 2 miesiące temu,użyłam go kilka razy i jakoś mi nie podszedł więc trafił do kosmetyczki z produktami "na czarną godzinę",teraz zrozumiałam,że za dużo go nakładałam a trzeba na prawde malutko do dobrego efektu ( to że dużo nie znaczy że będzie lepiej) jak się teraz sprawuje?

Plusy:
-szybko się wchłania,dosłownie w 2 minuty gdy nałoży się odpowiednią małą ilość.Kiedyś dałam o wieeele za dużo i nie chciał mi się wchłonąć po 10min
-efekt: zostawia twarz gładką,miękką,nawilżoną.
-nie zostawia tłustej powłoki,daje satynowe wykończenie ani to matt ani nadmierny błysk
-cena 22zł w promocji
-ma lekką konsystencje
-przyjemny zapach,nie drażniący
-nie roluje się ani makijaż nałożony na niego(chyba że za dużo się nałoży jak ja kiedyś)

Minusy:
-na pewno nie przedłuża trwałości makijażu bo to krem który przygotowuje twarz co nałożenia podkładu itd.

Używam tego produktu od: ponad tydzień

nawet dobry

Krem do codziennej pielęgnacji rano, nadaje dobry poślizg skórze i przyjemne nawilżenie. Nie zauważyłam, żeby jakoś specjalnie przedłużył mi trwałość makijażu, jednak skutecznie zmatowił buzię.

dobry kremik

Używam go głównie rano pod makijaż.Dość dobrze nawilża tylko teraz zimą gdy mam bardzo przesuszoną skórę nie zawsze sobie radzi.Wygładza cerę,przedłuża trwałość podkładu.Nie drogi.Lekki i przyjemny.Z matowieniem średnio ale ja mam cerę tłustą.

Używam tego produktu od: kilku tyg
Ilość zużytych opakowań: nadal 1

ojjjj polubilismy się baaardzo

dostałam w czasie wakacji próbkę - była dołączona do gazety - wiadomo upały cera się często świeci itp. itd...

nie wierzyłam w tą bazę do momentu nałożenia na twarz

nigdy nie miałam tak matowego i trwałego makijażu (nawet podczas upału)

dlatego pognałałm do SF po pełny słoiczek

nie wyobrazam sobie życia bez niego !!

Używam tego produktu od: 3 misiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Bardzo dobry!

PLUSY:
- delikatny zapach
- wydajność
- świetnie nawilża i wygładza skórę
- ma lekką konsystencję więc łatwo się rozprowadza i szybko wchłania
- idealnie nadaje się pod makijaż
- cena

MINUSY:
- nie matuje i po kilku godzinach zaczyna się świecić

Jest OK :)

Niedawno kupiłam ten krem pod wpływem małego impulsu jak i potrzeby \'\'jakiegos specyfiku " pod makijaż :) No i powiem bardzo spasował do mojej cery :)

Plusy
+lekki :)
+wydajny :)
+szybko się wchłania (odrazu po nałożeniu) :)
+nie zostawia tłustawej powłoczki na twarzy :)

Minusy
- po upływie 8 h moj nos świeci sie , delikatnie czoło oraz broda :(

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Rewelacja

Bardzo dobry. Idealnie współgra z każdym podkładem. Dzięki niemu makijaż trzyma się o wiele dłużej, skóra jest nawilżona i wygląda świeżo. Krem zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Same plusy!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Wielkie rozczarowanie

Dostałam próbkę tego kremu tak jak moja poprzedniczka poniżej i czytając wypowiedzi o nim na wizażu bardzo się ucieszyłam, że będę miała okazję go przetestować. Wszystkie recenzje bardzo dobre więc spodziewałam się że i mi ten krem bardzo podpasuję a tu niestety.. Zawiodłam się po nim i to mocno.

PLUSY
+ faktycznie jest bardzo wydajny
+ miły zapach
+ konsystencja w sam raz jak na tego typu krem
+ niska cena

MINUSY
- długo się wchłaniał (stanowczo za długo!)
- rolował się na skórze jak tylko nałożyłam na niego podkład (i teraz sobie wyobraźcie - mało czasu do wyjścia a muszę się jeszcze umalować, nakładam krem, podkład i co widzę? cała twarz w jakiś "paprochach". Nie dało się w żaden sposób tego pozbyć więc musiałam wszystko zmyć i zacząć od początku już bez kremu i wszystko było w porządku.. Zastanawiałam się dlaczego tylko w moim przypadku zauważyłam takie efekty.. No ale najwidoczniej ten krem nie jest mi dany.)

Niestety minusy przeważają nad plusami, a szkoda bo naprawdę wydawało mi się że to właśnie TEN krem.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedna próbka 1,5 ml