Golden Rose, Holiday Nail Color (Lakier do paznokci)

Golden Rose, Holiday Nail Color (Lakier do paznokci)

Cena już od 11,70 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Najpopularniejsza kolekcja lakierów do paznokci tego sezonu.
Nowo opracowana `teksturowa` formuła lakieru imituje cukrową posypkę oraz magicznie połyskujące drobinki brokatu o matowym wykończeniu.
Seria zawiera 17 modnych odcieni o matowym wykończeniu. Lakiery o numeracji 51-60 to połyskujące drobinki brokatu, natomiast kolory o numeracja 61-67 to lakier o efekcie cukrowej posypki.

piękne

mam nr 51
bardzo łatwo się nakłada, pędzelek się nie rozdwaja
wystarczy jedna warstwa, by wyglądało efektownie
dość szybko schnie
zmywa się też dość dobrze, wystarczy trochę dłużej nasączony zmywaczem wacik przytrzymać
trwałość ? nie lubię długo nosić tego samego manicure,
zmieniam średnnio co 3-4 dni,
na tyle mi starcza więc jestem zadowolona.
używam na jeden może 2 paznokcie, więc wydajność jest w porządku, bo a dłuuugo starcza :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1339691].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Posiadam lakier w kolorze neonowym żółtym. Lakier ma piaskową strukturę, bardzo dobrze kryje już przy pierwszej warstwie, co jest dla mnie zaskoczeniem bo zazwyczaj neonowe lakiery są pół transparentne. Ma wygodny pędzelek i solidną buteleczkę. Troche więcej kosztuje, ale jakość jest bardzo dobra bo lakier szybko schnie i długo się utrzymuje na paznokciach. Nie wiem czy kupię ponownie bo troche jestem za stara na takie kolory, ale lakier całkiem fajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1335711].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry!

Omawiany lakier dostałam w prezencie. Niestety nie pamiętam numeru, ale jest to ten najjaśniejszy róż jaki występuje w gamie kolorów serii Holiday. W mojej opinii jest to bardzo porządny lakier w kategorii piaskowców. Co prawda szał na piaski minął, ale ja nadal lubię nim pomalować paznokcie.

Zalety:
- dostępność
- niska cena
- szeroka gama kolorystyczna
- wygodny pędzelek ułatwiający aplikację
- szybko schnie
- kryje po jednej warstwie, ale ja maluję standardowo dwie
- nie tworzy smug
- łatwo się zmywa
- trwałość: 3 - 4 dni bez dodatkowych baz pod lakier i topów na wierzch przy zwykłych zajęciach gospodyni domowej

Wady:
- brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1297161].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - velvet nails

Jeden z moich ulubionych.

Pamiętam jak zaintrygował mnie ten produkt w gazecie- wtedy lakier piaskowy to była nowość, bum. Wybrałam odcień bordo, piękny klasyczny i kobiecy- nr. 67.
Podobał mi się efekt jak pozostawał na paznokciach. Fakt, że ten konkretny lakier piaskowy ma dość duże przez co widoczne drobinki i nie każdemu przypadnie do gustu. Ja go uwielbiałam, ale moja mama bardzo nie. To trwały produkt, choć nie zasycha szybko, a na pewno pod koniec używania. Bardzo długo mi nie zgęstniał- używałam go jakieś 3 lata.
Mój odcień nie jest łatwy jeśli chodzi o zmywanie, ponieważ lubił się rozmazywać wokół skórek i palców, jednak da się to doczyścić.
Jeśli uda mi się kiedykolwiek dostać ten lakier to z chęcią kupię, jakiś inny odcień, jednak nie wiem, czy to nie była limitka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1252786].usefull || 0 }}% pomocna.

Po - raż - ka!

Jak dla mnie te lakiery z efektem cukrowej posypki to totalna porażka.. Ja miałam biały kolor i totalnie się zawiodłam. Nie dość, że matowy to jeszcze ten efekt cukrowy sprawia, że paznokcie wyglądają jakby miały jakieś grudki lub nierówną, niezadbaną płytkę! Okropieństwo. Na dodatek nie wiem jak Wam (bo po recenzjach widzę, że dziewczyny piszą, iż bardzo długo im wytrzymał na paznokciach), ale mnie zaczął schodzić z paznokci już po kilku godzinach! Wystarczyło jedno mycie naczyń i po lakierze... Kolejny minus to zmywanie go.. trzeba się mocno namęczyć, żeby zmyć go z płytki....... Nigdy więcej nie kupię żadnego lakieru z takim efektem...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1215858].usefull || 0 }}% pomocna.

Zmywanie tego lakieru to katorga

Szukałam lakieru o neonowo żółtym kolorze. Trafiłam na Holiday Nail Color nr 80 i pomyślałam, że spróbuję. Tekstura wydawała mi się kusząca.
Ale po pierwszym pomalowaniu i przede wszystkim zmywaniu go postanowiłam, że będzie to pierwszy i jednocześnie ostatni raz kiedy go użyję.
Żeby porządnie pokryć paznokieć trzeba użyć kilku warstw, schnie szybko to prawda, ale to chyba jedyny plus.
Podczas zmywania go z paznokci u stóp nie dość, że namęczyłam się niemiłosiernie to jeszcze zniszczyłam przy okazji swój manicure, który później też musiałam zmyć.
Zdecydowanie nie polecam. Dużo lepiej zainwestować w piękne i naprawdę fajne lakiery Matte Nail Lacquer z tej samej firmy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1215183].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry lakier

świetny lakier, który utrzymuje się na paznokciach nawet do tygodnia. cena może nie super niska, ale lakier na pewno wart tej ceny. miałam wiele odcieni, niektóre z poprzedniego roku ciągle są jak nowe. fajna gama kolorów. zdecydowanie mój hit !

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: dużo :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1053751].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Na lakiery trafiłam w promocji za 9.99 zł. Skusiłam się na kolory 67 i 63. 67 to piękny, beżowo-szary odcień wpadający w nude a 63 to cukierkowy, jasny z róż z maleńkimi drobinkami brokatu.

+ lakiery są absolutnie matowe, za co je pokochałam od pierwszego maźnięcia, zero najmniejszego błysku
+ schną w oszałamiającym tempie, maksymalnie 2 minuty (pewnie dlatego, że świeże, zobaczymy jak będzie potem)
+ świetny, bardzo precyzyjny pędzelek, który za jednym pociągnięciem pokrywa cały paznokieć i bez problemów dociera do brzegów
+ trwałość zaskakująca, z odżywką (8w1 Total Action) trzymał się TYDZIEŃ z maleńkimi poprawkami (gary, kąpiel, chemia fotograficzna, kąpanie psów, ręczne pranie)
+ piękna tekstura (aczkolwiek w niczym mi nie przypomina cukrowej posypki)
+ wystarczą dwie warstwy, by "piasek" był równomiernie rozłożony i dać piękny, mocny kolor
+ lakier nie haczy, nie zadziera delikatnych ubrań
+ łatwo się zmywa, u mnie poszło piorunem. Dla porównania, któryś Sally Hansen złaził dopiero po czwartym podejściu
+ cena
+ duży wybór kolorystyczny
+ gdy coś swędzi, paznokcie z tym lakierem bardzo pomagają wystarczająco się podrapać ;)

- dla mnie tylko jeden - dostępność, jest tylko w jednym sklepie na drugim końcu miasta

Dla mnie jest to odkrycie 2015 w kolorowych kosmetykach. Na pewno nie poprzestanę na dwóch kolorach. Serdecznie polecam!

Używam tego produktu od: Kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: Dwa napoczęte, każdy po 11ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1048801].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja!!

Mam pracę w której otwieram codziennie telefony i bardzo dużo piszę na klawiaturze. Do tego obowiązki domowe;)
Lakier przetrwał równe 4 dni, i piątego dnia lekko się starł przy bokach i na końcówkach. W sumie mogłam go tylko pokryć jeszcze jedną warstwą i byłoby dobrze.
Wytrwał w pracy bez domalowywania (co często mu się zdarza jak mi odpryśnie kawałek lakieru), dużo zmywania naczyń w domu, ogólne wielkie sprzątanie- czyli detergenty i dużo wody.
Dwie warstwy kryją pięknie, zmywa się lakier bez problemu.
Mam kolor 86,89.
Lakiery po prostu rewelacyjne.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1026863].usefull || 0 }}% pomocna.

Super efekt za niską cenę

mam trzy kolorki. każdy lubię bardzo i często używam. Cena i dostępność zachęcają do spróbowania tego produktu.

plusy:
+ jakość
+ wykończenie
+ cena
+ dostępność
+ kolory
+ jakość

Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1003681].usefull || 0 }}% pomocna.