Golden Rose, Holiday Nail Color (Lakier do paznokci)

Golden Rose, Holiday Nail Color (Lakier do paznokci)

Cena już od 11,70 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Najpopularniejsza kolekcja lakierów do paznokci tego sezonu.
Nowo opracowana `teksturowa` formuła lakieru imituje cukrową posypkę oraz magicznie połyskujące drobinki brokatu o matowym wykończeniu.
Seria zawiera 17 modnych odcieni o matowym wykończeniu. Lakiery o numeracji 51-60 to połyskujące drobinki brokatu, natomiast kolory o numeracja 61-67 to lakier o efekcie cukrowej posypki.

Znasz skład tego produktu?

Jeden z moich ulubionych.

Pamiętam jak zaintrygował mnie ten produkt w gazecie- wtedy lakier piaskowy to była nowość, bum. Wybrałam odcień bordo, piękny klasyczny i kobiecy- nr. 67.
Podobał mi się efekt jak pozostawał na paznokciach. Fakt, że ten konkretny lakier piaskowy ma dość duże przez co widoczne drobinki i nie każdemu przypadnie do gustu. Ja go uwielbiałam, ale moja mama bardzo nie. To trwały produkt, choć nie zasycha szybko, a na pewno pod koniec używania. Bardzo długo mi nie zgęstniał- używałam go jakieś 3 lata.
Mój odcień nie jest łatwy jeśli chodzi o zmywanie, ponieważ lubił się rozmazywać wokół skórek i palców, jednak da się to doczyścić.
Jeśli uda mi się kiedykolwiek dostać ten lakier to z chęcią kupię, jakiś inny odcień, jednak nie wiem, czy to nie była limitka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1252786].usefull || 0 }}% pomocna.

Po - raż - ka!

Jak dla mnie te lakiery z efektem cukrowej posypki to totalna porażka.. Ja miałam biały kolor i totalnie się zawiodłam. Nie dość, że matowy to jeszcze ten efekt cukrowy sprawia, że paznokcie wyglądają jakby miały jakieś grudki lub nierówną, niezadbaną płytkę! Okropieństwo. Na dodatek nie wiem jak Wam (bo po recenzjach widzę, że dziewczyny piszą, iż bardzo długo im wytrzymał na paznokciach), ale mnie zaczął schodzić z paznokci już po kilku godzinach! Wystarczyło jedno mycie naczyń i po lakierze... Kolejny minus to zmywanie go.. trzeba się mocno namęczyć, żeby zmyć go z płytki....... Nigdy więcej nie kupię żadnego lakieru z takim efektem...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1215858].usefull || 0 }}% pomocna.

Zmywanie tego lakieru to katorga

Szukałam lakieru o neonowo żółtym kolorze. Trafiłam na Holiday Nail Color nr 80 i pomyślałam, że spróbuję. Tekstura wydawała mi się kusząca.
Ale po pierwszym pomalowaniu i przede wszystkim zmywaniu go postanowiłam, że będzie to pierwszy i jednocześnie ostatni raz kiedy go użyję.
Żeby porządnie pokryć paznokieć trzeba użyć kilku warstw, schnie szybko to prawda, ale to chyba jedyny plus.
Podczas zmywania go z paznokci u stóp nie dość, że namęczyłam się niemiłosiernie to jeszcze zniszczyłam przy okazji swój manicure, który później też musiałam zmyć.
Zdecydowanie nie polecam. Dużo lepiej zainwestować w piękne i naprawdę fajne lakiery Matte Nail Lacquer z tej samej firmy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1215183].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - velvet nails

bardzo dobry lakier

świetny lakier, który utrzymuje się na paznokciach nawet do tygodnia. cena może nie super niska, ale lakier na pewno wart tej ceny. miałam wiele odcieni, niektóre z poprzedniego roku ciągle są jak nowe. fajna gama kolorów. zdecydowanie mój hit !

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: dużo :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1053751].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Na lakiery trafiłam w promocji za 9.99 zł. Skusiłam się na kolory 67 i 63. 67 to piękny, beżowo-szary odcień wpadający w nude a 63 to cukierkowy, jasny z róż z maleńkimi drobinkami brokatu.

+ lakiery są absolutnie matowe, za co je pokochałam od pierwszego maźnięcia, zero najmniejszego błysku
+ schną w oszałamiającym tempie, maksymalnie 2 minuty (pewnie dlatego, że świeże, zobaczymy jak będzie potem)
+ świetny, bardzo precyzyjny pędzelek, który za jednym pociągnięciem pokrywa cały paznokieć i bez problemów dociera do brzegów
+ trwałość zaskakująca, z odżywką (8w1 Total Action) trzymał się TYDZIEŃ z maleńkimi poprawkami (gary, kąpiel, chemia fotograficzna, kąpanie psów, ręczne pranie)
+ piękna tekstura (aczkolwiek w niczym mi nie przypomina cukrowej posypki)
+ wystarczą dwie warstwy, by "piasek" był równomiernie rozłożony i dać piękny, mocny kolor
+ lakier nie haczy, nie zadziera delikatnych ubrań
+ łatwo się zmywa, u mnie poszło piorunem. Dla porównania, któryś Sally Hansen złaził dopiero po czwartym podejściu
+ cena
+ duży wybór kolorystyczny
+ gdy coś swędzi, paznokcie z tym lakierem bardzo pomagają wystarczająco się podrapać ;)

- dla mnie tylko jeden - dostępność, jest tylko w jednym sklepie na drugim końcu miasta

Dla mnie jest to odkrycie 2015 w kolorowych kosmetykach. Na pewno nie poprzestanę na dwóch kolorach. Serdecznie polecam!

Używam tego produktu od: Kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: Dwa napoczęte, każdy po 11ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1048801].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja!!

Mam pracę w której otwieram codziennie telefony i bardzo dużo piszę na klawiaturze. Do tego obowiązki domowe;)
Lakier przetrwał równe 4 dni, i piątego dnia lekko się starł przy bokach i na końcówkach. W sumie mogłam go tylko pokryć jeszcze jedną warstwą i byłoby dobrze.
Wytrwał w pracy bez domalowywania (co często mu się zdarza jak mi odpryśnie kawałek lakieru), dużo zmywania naczyń w domu, ogólne wielkie sprzątanie- czyli detergenty i dużo wody.
Dwie warstwy kryją pięknie, zmywa się lakier bez problemu.
Mam kolor 86,89.
Lakiery po prostu rewelacyjne.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1026863].usefull || 0 }}% pomocna.

Super efekt za niską cenę

mam trzy kolorki. każdy lubię bardzo i często używam. Cena i dostępność zachęcają do spróbowania tego produktu.

plusy:
+ jakość
+ wykończenie
+ cena
+ dostępność
+ kolory
+ jakość

Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1003681].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajne szybkoschnace

Mam trzy lakiery z tej serii - czerwony, jasno niebieski i jasno zielony (nie pamietam numerow).

wystarczy 1 warstwa;
szybko schnie;
dosc dobrze sie trzyma z top coatem;
ciekawa faktura, ktora wybacza niedociagniecia pedzelka

moze troche malo trwaly ale ja i tak nie lubie dlugo miec jednego koloru;
zmywanie tylko przez przykladanie wacika i folie aluminiowa ;)

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[992395].usefull || 0 }}% pomocna.

;/

Mam odcień 74- piaskowy brokatowy jasny żółty

- po pierwsze na drugi dzień już się zdzierał
- po drugie zmycie tego lakieru graniczy z cudem, dlatego po pierwszej próbie zmycia lakieru zrezygnowałam z uzywania go ,
- kupiłam go w sklepie internetowym za 14 zł

Plusów nie zauważyłam.
Nie warto bo szkoda niszczyć paznokcie...

Ilość zużytych opakowań: raz użyty

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[990004].usefull || 0 }}% pomocna.

cudo, cudo i jeszcze raz cudo!!!!

uwielbiam lakiery z tej serii:)
przez to, że są matowo/cukrowe świetnie wyglądają na pazurkach i super się trzymają.
ja dla lepszego efektu zawsze matowię pilnikiem płytkę przez co każdy lakier trzyma się dłużej.
ale te mnie urzekły przede wszystkim tym, że są tak gęste, że wystarczy jedna warstwa i już dobrze wygląda, co najważniejsze dzięki swojej fakturze nie trzeba się aż tak starać podczas malowania, bo nawet jak gdzieś \'\'przeciągniemy\'\' to nie będzie to widoczne. no i szybko schną!!!
idealne rozwiązanie dla mnie, gdy nie mam czasu na zabawę z malowaniem. jedno pociągnięcie, minutka i juz jestem gwiazda:):)

Używam tego produktu od: odkąd się pojawił na rynku
Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiąt:) cała paleta kolorów

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[979309].usefull || 0 }}% pomocna.