Clarins, Lotion Toniue [Toning Lotion for dry/normal skin]

Clarins, Lotion Toniue [Toning Lotion for dry/normal skin]

Opis: Bezalkoholowy tonik do pielęgnacji cery normalnej i suchej. Usuwa pozostałości mleczka, nawilża oraz wygładza skórę. Tonizuje i oczyszcza skórę. Wygładzając skórę, ułatwia nakładanie makijażu i przedłuża jego trwałość.

Zawiera witaminy A, B, E - poprawiające wygląd cery, wyciągi z rumianku i lipy.

Cena: 74 zl / 200 ml

póki co najlepszy

Dotychczas używałam toniku Organique jako uzupełnienia do mojego ukochanego żelu do mycia twarzy Mild Cleaner tej samej marki, ale nieco ściągał mi on twarz i postanowiłam poszukać czegoś bardziej nawilżającego. Wybór padł na Clarins, gdyż mam sporo pielęgnacji właśnie tej marki.

Z toniku jestem bardzo zadowolona. Rzeczywiście jest bardziej nawilżający niż tonik Organique, uczucie po nałożeniu jest bardzo przyjemne. Tonik jest delikatny, nie podrażnia, nieco nawilża.
Zapach faktycznie nieco dziwny ;-) Jednak ja z czasem zupełnie do niego przywykłam, a nawet go polubiłam. Do wydajności również nie mam zastrzeżeń – bez problemu opracowałam system wylewania odpowiedniej ilości toniku na wacik, pomimo dość dużego otworu w butelce. Toniku używam już chyba trzeci miesiąc, a mam jeszcze z 1/5 butelki.

Tonik nie spowodował żadnych niepożądanych reakcji na skórze – cera jest nawilżona, zadbana, nic złego się z nią nie dzieje.

Co do opakowania – bardzo ładne, matowe, mi osobiście wydaje się bardzo estetyczne.

Cena – dość wysoka, ale biorąc pod uwagę wydajność, do zaakceptowania.

Póki co jest to chyba najlepszy spośród wypróbowanych przeze mnie toników i raczej skuszę się na kolejną buteleczkę. Bardzo dobry kosmetyk.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Gdyby nie ten zapach....

Tonik kupiłam w zestawie świątecznym z mleczkiem do demakijażu, mini produktami i kosmetyczką.
Pewnie gdyby nie fakt, że zestaw był w korzystnej cenie, nie zwróciłabym na niego uwagi.

+ Przywraca komfort
+ Pozostawia na skórze przyjemny film (nie jest tłusty)
+ Nawilża
+ Wydajny. Zużyłam 1/4 produktu stosując 2x dziennie w przeciągu 2 miesięcy!
+ Ładne opakowanie

- Zapach niestety nie przypadł mi do gustu.
Początkowo nie przeszkadzał mi, a przy 2 miesiącu używania zaczyna męczyć...Kojarzy mi się z tandetnymi perfumami "Być Może..."
- Chyba trochę zapycha. Od momentu kiedy zaczęłam jego używać, mam tak jakby więcej niespodzianek na brodzie :(

spelnia oczekiwania

delikatny tonik, o niedrażniacym zapachu, doskonale odswiezajacy cere.nie powoduje uczucia sciagniecia skory. uzywam 2 razy dziennie od dwoch tygodni- niestety 1/3 opakowania już zuzyta.
jestem zadowolona z zakupu i kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1/3

depilacja rąk

Niezwykle niewydajny

To będzie krótka, ale konkretna recenzja. Wolę rozpisywać się o zaletach produktów, a tu ich bardzo mało. Na plus: kolor (fajnie wygląda na płatku kosmetycznym ;] ) i opcjonalnie zapach (kwestia gustu).

Ogromną wadą jest wydajność. Przerażająco słaba! Praktycznie po tygodniu/półtora znika 1/3 płynu, a wcale nie jestem rozrzutna w tym względzie.
Przyjęłabym to, gdyby cena była 1Ox niższa...

Tonizowanie jest... powiedziałabym dziwne. Kiedy delikatnie (jak zawsze, jak w przypadku innych toników) pocieram twarz wacikiem z tym płynem skóra dziwnie reaguje, jakby została bardzo mocno pocierana :/ Nie umiem tego inaczej opisać, ale wrażenie jest takie, jakby skóra była podrażniona. Więc mimo zapachu i koloru nic przyjemnego.

Efekt/Działanie.
Nie zauważyłam niczego specjalnego. Szybko się wchłania, a twarz jest sucha jak była, krem czy serum również wchłania się bez różnicy, czy użyłam tego, czy innego toniku.

Nie polecam. Dziwny i drogi - moim zdaniem - bubel.

Ilość zużytych opakowań: 1 skończone

Delikatny

Bezalkoholowy tonik do twarzy z rumiankiem.
Bardzo przyjemny w użyciu, nie ściąga, nie podrażnia, delikatnie tonuje, odświeża i nadaje skórze blasku.
Używam go codziennie, jest bardzo wydajny i nie szkodzi skórze.

Póki co stawiam na bardzo delikatną pielęgnację skóry, żeby jej nie podrażniać i ten tonik pod tym względem spełnia moje oczekiwania.

Ale... osobiście wolałam clinique, i jego "alkoholową" świeżość i skuteczność w doczyszczaniu twarzy. Ale to tylko i wyłącznie moja opinia.
Dla lubiących delikatność i naturalne kosmetyki będzie idealny.

niezly

Tonik ma urzekajacy swiezy zapach i ta swiezosc czuc przy tonizowaniu skory.
Dobrze oczyszcza skore z resztek makijazu, przyzwoicie nawilza a przed uzyciem kremu nie czuje, ze moja skora jest sciagnieta.
Rano uzycie tego toniku to jak zastrztk energii.
Oprocz tego jest wydajny.
Ale to jeszcze nie moj KWC.

Używam tego produktu od: miesiaca

ciekawy

Dostałam ten tonik w zestawie i wogóle go nie używałam, a teraz zaczęłamz racji ze skończył mi się inny. tonik ma dziwną konsystencję - niby płynna, ale trochę gęstsza od tradycyjnych toników.
Żółte zabarwienie i delikatny zapach - przemawiają na korzyść :) Tonik jest niezwykle łagodny dla skóry, wogóle jej nie podrażnia. Konsystencja sprawia, że wacik nie trze o buzię.
Zauważyłam działanie nawilżające, tonik delikatnie oczyszcza.
Ogólnie - bardzo dobry, ale bez rewelacji. Chętnie bym kupiła gdyby nie cena.

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Pachnący przeciętniak

Uważam tonik za zbędną rzecz, ale dostałam go w prezencie, więc zaczęłam używać. Bardzo ładnie pachnie i zwłaszcza wieczorem daje poczucie odprężenia. Nie wysusza skóry, ale i nic specjalnego z nią nie robi. Może odrobinkę uspokaja skórę. Ogólnie nic nie mam do zarzucenia, ale tonik za takie pieniądze?

ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie