Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Olivia Garden, Supreme Combo, Szczotka do prostowania, rozczesywania i układania włosów

Pojemność 1 szt

Profesjonalna szczotka Olivia Garden Supreme Combo z włosiem z dzika do prostowania i układania, której antystatyczne, jonizowane kolce, zakończone delikatnymi kulkami porządkują i rozplątują włosy. Nadaje włosom gładkość i połysk. Jonizowana, miękka poduszka, korpus z powłoką ceramiczną. Daje idealne efekty stylizacji. Jest niezwykle łagodna dla włosów i skóry.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Jest super

Dostałam te szczotkę w prezencie. Jestem mile zaskoczona jej działaniem. Ogólnie mam proste włosy, wiec nie zauważyłam w tej kwestii żadnej różnicy. Jednak mam problem z kołtunieniem się włosów, a ta szczotka idealnie je rozczesuje nie ciągnąć i nie wyrywając przy tym włosów. Dobrze się nią również układa włosy przy suszeniu.
Co do samego wykonania, jej naprawdę solidna. Po kilku miesiącach nie zniszczyła się, wyglada nadal jak nowa.

Jestem zadowolona

Szczotka dobrze rozczesuje, ładnie układa moje długie proste włosy . Łatwa w czyszczeniu, wytrzymała, nie deformuje się (zarówno włosie z dzika jak i jonizowane kolce i poduszka). Po kilku miesiącach używania farba z rączki zaczęła schodzić.

The Best

To jest absolutnie mój nr 1 jeśli chodzi o szczotki do włosów.
Tangle Tizer, Sibel i inne tego typu akcesoria mogą się przy niej schować. Jest też o niebo lepsza od szczotki Comair, którą kiedyś poleciła mi moja fryzjerka. Cudownie rozczesuje moje długie rozjaśniane kudły, które mają problem z puszeniem się i kołtunieniem. Lekko sunie po włosach, nie wyrywa ich. Jest przyjemna w użytkowaniu, nie drapie skóry. Po prostu bajka. Moje włosy z natury są błyszczące więc nie powiem czy nadaje włosom blask. Na pewno je wygładza.
Jest spora i tak średnio nadaje się do torebki. To jej jedyny minus.
Cena odzwierciedla wysoką jakość. Ja dałam za nia 64 zł, ale jest to przecież zakup na lata więc w ostatecznym rozrachunku nie wychodzi to drogo.

Amika

Najlepsza!

Idealna szczotka do użytku domowego. Połączenie włosków z naturalnego włosia z klasycznymi ząbkami zapewnia idealne rozczesywanie z jednoczesnym wygładzaniem włosów. Jest dość ciążka, więc nie nadaje się do podróży. Do tego cena ok. 70 zł niektóych może odstraszać, ale dla mnie jest to warta inwestycja.
Polecam.

Ekstra!

Nie miałam nigdy szczotki z naturalnym włosiem więc nie mam dużego porównania, ale ta szczotka jest naprawdę dobra :) jest miękka i świetnie rozczesuje włosy, co ciekawe nawet lepiej niż Tangle teezer! Odjęłam pół gwiazdki bo bardziej podoba mi się szczotka marki Hercules Sagemann, która jest połowę tańsza i którą wybrała moja koleżanka i nie ma miękkiej gąbki przez co lepiej masuje skórę głowy, ale dla osób wrażliwych Olivia Garden powinna być strzałem w dziesiątkę.

Używam tego produktu od: 1 dzień
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Warta wszystkich pieniędzy

Miłość od pierwszego uczesania.
Doskonale rozczesuje moje plączące się ciągle włosy,a dodam że nie mam prostych jak druty lecz kręcące się każdy w swoją stronę,nie wyrywa wcale włosów napotykając na zaplątany kosmyk jak tanie buble z supermarketów.
Koszt spory,ale uważam że naprawdę warto zainwestować,teraz czesanie to prawdziwa przyjemność.
Polecam każdemu,wadą moze być że nieco elektryzuje włosy,ale to mi aż tak bardzo nie przeszkadza.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: szczotka