Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Supreme Combo, Szczotka do prostowania, rozczesywania i układania włosów

Supreme Combo, Szczotka do prostowania, rozczesywania i układania włosów

Cena już od 55,92 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 szt

Profesjonalna szczotka Olivia Garden Supreme Combo z włosiem z dzika do prostowania i układania, której antystatyczne, jonizowane kolce, zakończone delikatnymi kulkami porządkują i rozplątują włosy. Nadaje włosom gładkość i połysk. Jonizowana, miękka poduszka, korpus z powłoką ceramiczną. Daje idealne efekty stylizacji. Jest niezwykle łagodna dla włosów i skóry.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Ekstra!

Nie miałam nigdy szczotki z naturalnym włosiem więc nie mam dużego porównania, ale ta szczotka jest naprawdę dobra :) jest miękka i świetnie rozczesuje włosy, co ciekawe nawet lepiej niż Tangle teezer! Odjęłam pół gwiazdki bo bardziej podoba mi się szczotka marki Hercules Sagemann, która jest połowę tańsza i którą wybrała moja koleżanka i nie ma miękkiej gąbki przez co lepiej masuje skórę głowy, ale dla osób wrażliwych Olivia Garden powinna być strzałem w dziesiątkę.

Używam tego produktu od: 1 dzień
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[778610].usefull || 0 }}% pomocna.

Warta wszystkich pieniędzy

Miłość od pierwszego uczesania.
Doskonale rozczesuje moje plączące się ciągle włosy,a dodam że nie mam prostych jak druty lecz kręcące się każdy w swoją stronę,nie wyrywa wcale włosów napotykając na zaplątany kosmyk jak tanie buble z supermarketów.
Koszt spory,ale uważam że naprawdę warto zainwestować,teraz czesanie to prawdziwa przyjemność.
Polecam każdemu,wadą moze być że nieco elektryzuje włosy,ale to mi aż tak bardzo nie przeszkadza.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: szczotka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[774128].usefull || 0 }}% pomocna.