NIVEA, Q10 Plus, Przeciwzmarszczkowy krem energetyzujący na dzień SPF 15

Q10 Plus, Przeciwzmarszczkowy krem energetyzujący na dzień SPF 15

Cena już od 26,26 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Krem wyraźnie redukuje widoczność zmarszczek oraz natychmiastowo pobudza skórę, aby wyglądała świeżo i promiennie.
Działanie:
- pobudza skórę i zmniejsza oznaki zmęczenia,
- skutecznie zwalcza zmarszczki od wewnątrz,
- zwiększa naturalny poziom koenzymu Q10 i kreatyny w skórze,
- dzięki filtrowi SPF 15 i ochronie UVA zapobiega powstawaniu zmarszczek pod wpływem promieniowania słonecznego.
Zmarszczki są widocznie zredukowane, a skóra wygląda świeżo i promiennie, jak po dobrze przespanej nocy.

na dzień
bogate
krem

Napisanych recenzji: 3

Bardzo przyjemny

Do Nivea wracam, co jakis czas, bo moja skóra toleruje wszystkie kosmetyki tej marki. Mam cerę wrażliwą, naczynkową i ten krem jej służy, ładnie rozświetla, nawilża, lekko napina. Sprawdza się po makijażem. Jest bardzo wydajny. Zapach przyjemny jak to u Nivea. Stosowałam go równocześnie z kremem na noc i perłami i chętnie wracam do tego zestawu,zwłaszcza jak trafi się promocja.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1242391].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Idealny

Takiego kremu szukałam od dawna, Nivea zaskoczyła mnie ponownie, jest bardzo dobrym kosmetykiem, delikatnym o pięknym zapachu. Bardzo dobrze się wchłania nie pozostawiając tłustych plam. Jest jak mgiełka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1227423].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Drogie mazidło niewarte swojej ceny.

Ten krem to jakaś porażka.
Kupiłam go zachęcona pozytywnymi opiniami tutaj, polowałam na niego dosyć długo.
Czemu opisany jest jako krem-żel nie mam pojęcia, ponieważ jest to zwykły krem. ( do konsystencji kremo-żelu jest mu daleko.)
(Jestem posiadaczką skóry mieszanej)
Krem nie robi kompletnie nic, bardzo długo się wchłania, a w zasadzie na mojej twarzy tego nie robi wcale.. Tą maziaję czuję na twarzy, jakbym się co najmniej smalcem wysmarowała i to uczucie nie znika, dopóki nie zmyję go z buzi sama.
Jak dla mnie pieniądze wyrzucone w błoto.
A jeszcze jedna kwestia jest taka, że po kilku dniach stosowania po kremie na całych policzkach wyskoczyła mi tzw. 'kasza' -mnóstwo drobnych krosteczek, które nie chciały zniknąć przez kilka następnych dni .. a jestem pewna, że wysypka jest jego sprawką, ponieważ żadnych innych ''nowości'' w tym czasie nie stosowałam.. :/

Niestety ja go NIE POLECAM .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1164961].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na AZS

Dodanych produktów: 8

Napisanych recenzji: 190

jeden z ulubionych

Plusy:
- konsystencja, to nie żel-krem, a krem
- gęsty i treściwy, ale jednocześnie lekki
- szybko się wchłania
- nie pozostawia tłustego filmu, dlatego makijaż na nim się nie waży
- skóra dostaje życia, radości, jest wypoczęta, nie zauważyłam przeciwzmarszczkowego działania samego w sobie, ale podczas użytkowania, faktycznie maskuje drobne oznaki starzenia
- idealny na wiosnę, lato
- cena
- wydajny
- estetyczne opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1162246].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 23

Naprawdę niezły.

Dobry pierwszy przeciwzmarszczkowy krem na dzień.
Po pierwsze konstystencja, bo to bardzo ważne.
W moim przypadku cześc kremów jest za lekka i sciąga mi skóre, efekt jest taki, że nakładam dodatkowa porcje,a inne sa za tlustem i wygladam jak lampa dyskotekowa.Ten jest idealny, lekki, nie za tłusty,ale nawilza skórę, pięknie pachnie.
Mam małe zamrszczki, głównie mimiczne, krem idelanie je spłyca nierozleniwiając skóry.

Ilość zużytych opakowań: 3/4

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028923].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 262

Napisanych recenzji: 442

Bardzo dobry

Krem jest wydajny i w miarę tani. Pachnie ładnie a po aplikacji szynko się wchłania w skórę. Dzięki niemu skóra jest dobrze nawilżona i odżywiona a do tego bardziej gładka i promienna.

Używam tego produktu od: Miesiąca1
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028642].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

Idealny krem dla zmęczonej cery

Jakiś czas temu znalazłam kilka próbek tego kremu w różnych czasopismach, które regularnie czytam.
Był mocno reklamowany, dlatego pomimo młodego wieku (krem jest przeciwzmarszczkowy a to jeszcze nie dla mnie) postanowiłam zużyć próbki. Niedosypiam i wyglądam rano niezdrowo więc to coś w sam raz dla mnie. Stosowałam go codziennie rano przez około tydzień i efekt mnie zachwycił.

+ Szybko się wchłania, świetnie nadaje się pod makijaż
+ konsystencja jest przyjemna
+ odświeża, poprawia koloryt skóry
+ cera jest napięta i elastyczna
+ piękny zapach... ahh, zakochałam się w zapachu!

- nie zauważyłam

Niestety w drogerii pani, która tam sprzedawała powiedziała mi że to nie jest krem dla młodej cery, dlatego go nie kupiłam. Będę musiała się zastanowić czy zaryzykować.

Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[997392].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 76

Wrócę do niego jeszcze nie raz!

Elegancki, szczelnie zamknięty słoiczek o pojemności 50ml zapakowany w tradycyjny kartonik z logo Nivea.
Krem jest gęsty i aksamitny, a takie właśnie lubię najbardziej. Zapach bardzo delikatny, charakterystyczny dla marki Nivea. Znam go i chętnie do niego wracam. Kolor bardzo mile mnie zaskoczył, ponieważ przypomina bardzo blady brzoskwiniowy.
Krem nakładałam zawsze na dzień. Świetnie się rozprowadza i całkiem szybko wchłania. Zaskoczył mnie tym, że jest dosyć tłusty jak na dzienny krem. Pozostawia lekko tłusty film, ale absolutnie nie ma się czym przejmować, ponieważ dzięki temu stanowi jeszcze lepszy podkład pod makijaż. Baza przywiera idealnie, a po użyciu odrobiny pudru sypkiego, mamy zmatowioną cerę.
Czy to krem dla mnie, czy się sprawdzi? Zawsze nurtuje mnie to pytanie, kiedy mam do czynienia z nowym kosmetykiem. W tym przypadku producent obiecał mi pobudzenie skóry, aby wyglądała świeżo i promiennie oraz zredukowanie zmarszczek. Czas na rozliczenie z tych obietnic.
Jeśli ktoś spodziewa się, że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znikną wszelkie oznaki zmęczenia i starzenia się skóry - to nie jest krem dla niego! Natomiast jeśli ktoś jest cierpliwy i przygotowany na to, że efekty pojawią się przy regularnym stosowaniu przez dłuższy okres czasu - to jest krem dla niego!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[947982].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 52

świetny

Na krem również zdecydowałam się za sprawą promocji w rossmannie, bo regularna cena jest mocno wygórowana.
Szukałam czegoś na okres letni, z filtrem, co dobrze nawilży i nie zatłuści mojej mieszanej cery. I w żadnym z powyższych nie zawiodłam się. Rozświetla, dobrze nawilża, ma przyjemny zapach, nie szczypie w oczy (co zdarzało mi się np przy nivea soft), jest wydajny, szybko się wchłania, po 2 miesiącach stosowania nie zauważyłam u siebie zwiększonej liczby zaskórników, o czym pisała poprzedniczka, a mam do tego skłonności. Co do zmarszczek nie mam zdania... mam jakieś na czole ale zmieniłam fryzurę i teraz ich nie widać ;)
Odjęłam pół gwiazdki tylko za regularną cenę, na okres letni dla 30-latki zdecydowanie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[937691].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 22

Napisanych recenzji: 129

WYŁĄCZNIE dla osób z bezproblemową cerą...

Krem nabyłam w promocyjnej cenie w drogerii Rossmann i przyznam się bez bicia, że gdyby nie promocja, raczej nie zdecydowałabym się na zakup, a to z uwagi na cenę produktu.
Po ponad miesiącu stosowania postanowiłam wystawić mu opinię, ale nie potrafię jednoznacznie stwierdzić, czy jest to specyfik wart zakupu, czy też nie:(

ZALETY:
+ nie najgorzej komponuje się z makijażem,
+ posiada całkiem przyzwoity filtr,
+ do pewnego stopnia redukuje widoczne zmarszczki.

WADY:
- może powodować łzawienie oczu,
- zapycha(już po tygodniu stosowania dorobiłam się wysypu zaskórników),
- mało wydajny,
- pozostawia na skórze tłustawą warstwę, która utrzymuje się przez cały dzień,
- nieprzyjemny, sztuczny zapach,
- cena.

NIE POLECAM osobom, których cera ma skłonność do zaskórników.

EDIT:
Po wykorzystaniu całego opakowania stwierdzam, co następuje:
@ krem ZDECYDOWANIE nie nadaje się dla osób, których skóra ma tendencję do wyprysków i zmian trądzikowych, ponieważ ZAPYCHA(stosowałam krem zamiennie z środkami zwalczającymi zmiany trądzikowe; po powrocie do kremu wracał i trądzik),
@ czy moja cera stała się bardziej promienna? Trudno orzec. Zaczerwienienie i zaskórniki skutecznie utrudniają ocenę.

Stosowała go natomiast moja koleżanka, która ma cerę mieszaną, ale nie boryka się z trądzikiem i ona akurat jest produktem zachwycona.

Ilość zużytych opakowań: 1 - niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[936399].usefull || 0 }}% pomocna.