Normacne Preventi, Krem matujący na dzień

Normacne Preventi, Krem matujący na dzień

Cena już od 20,40 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Składniki aktywne: Velvesil 125, AC.NET, Ennacomplex, Alantoina, D - Pantenol.
Właściwości kremu:
- wykazuje długotrwałe działanie matujące,
- łagodzi miejscowe stany zapalne skóry,
- zwalcza nadmierny łojotok, reguluje wzrost komórek oraz zmniejsza nadmierne rogowacenie skóry,
- działa kojąco i regenerująco,
- lekka konsystencja,

krem
z pompką
50 – 100ml

nie, nie, nie!

Krem w ogóle nie matuje!! Wręcz przeciwnie, świecę się po nim znacznie szybciej niż gdybym nie użyła żadnego kremu. Zostawia na skórze nieprzyjemną, lepką warstwę. Zużyłam na dekolt, bo tam okazjonalnie miewam problemy z drobnymi wypryskami a na twarz absolutnie się nie nadawał.
Plusem jest to, że krem ładnie nawilża i wygładza skórę oraz nie zapycha porów, ale to nie jest przecież efekt którego oczekiwałam.
Nigdy więcej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245196].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie matuje! :-(

Krem kupiłam w aptece internetowej. Na duży plus - opakowanie. Estetyczne, higieniczne i można zużyć produkt do końca. Krem dobrze się wchłania, nadaje się pod makijaż. Jednak dla mnie podstawowym jego zadaniem miało być matowienie skóry... niestety tego nie ma....W ogóle! Jako krem nawilżający polecam, ale matujący to on na pewno nie jest. Niestety.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1212563].usefull || 0 }}% pomocna.

całkiem dobry

W estetycznym i higienicznym opakowaniu otrzymujemy całkiem przyzwoitą ilość produktu, który można zużyć do samego końca (in plus za brak konieczności rozcinania opakowania, bądź nabierania paluchami).
Produkt bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia lepiej warstwy. Podkłady co do zasady się nie rolują, jednakże średnio współpracuje z minerałami. Produkt nie uczula, nie podrażnia, nie powoduje przesuszenia :) Co do matowienia u mnie to jakieś 5h co uważam za przeciętny rezultat zwłaszcza że produkt dedykowany jest jako MATUJĄCY. Nie zwęża porów, niedoskonałości się pojawiają także nie jestem pod efektem wow jeśli chodzi także o redukcję trądziku. Produkt bardzo wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1212503].usefull || 0 }}% pomocna.

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

R-e-w-e-l-a-c-j-a!

Jestem hobbystką, jeśli chodzi o kremy do twarzy, nie liczę, ile już wypróbowałam. Mam cerę bardzo tłustą, pięć lat temu miałam silny trądzik, który jednak został dość szybko opanowany z pomocą pani dermatolog (ponoć klasyfikował się jako nasilenie małe do średniego, ale widziałam, co widziałam: wiele bolesnych podskórnych grudek, zaskórniki, zmiany otwarte i zamknięte i wszystko, co w ogóle możliwe, plus przebarwienia po gojących się zmianach). Po kuracji cera nigdy nie wróciła do tak złego stanu, niemniej jest dalej nierówna, a niedoskonałości pojawiają się od czasu do czasu. Rzadko mam zupełnie czystą twarz, a nawet jeśli, to dochodzi błyszczenie i rozszerzone pory.

Odkąd używam Dermedicu, cieszę się efektem, jakiego jeszcze nigdy nie miałam; no może po kuracji lekami, ale wtedy moja skóra była sucha jak wiór. Używam go w połączeniu z kremem na noc.

+bardzo lekki;
+faktycznie, matuje na wiele godzin, 6-8 na pewno, a mam naprawdę bardzo świecącą się cerę; gdy wychodzę na wieczór, po prostu zmywam makijaż, nakładam Dermedic i podkład jeszcze raz;
+dobry jako baza pod makijaż, podkład dłużej i lepiej się na nim trzyma, a ponadto po nałożeniu kremu można szybko przejść do nakładania podkładu, nie mieszają się i nie rolują, gdyż krem bardzo szybko się wchłania;
+ma świetny skład, jest tam wszystko, co cerze tłustej potrzebne, a więc: cynk, kwas salicylowy, alantoina, panthenol, substancje wchłaniające nadmiar sebum, gliceryna i duża ilość ekstraktów roślinnych, które mają dodatkowe działanie łagodzące;
+bardzo dobrze się rozprowadza i natychmiast się wchłania;
+łagodzi zmiany trądzikowe;
+sprawia, że wyskakuje ich o wiele mniej; jak mówiłam, trądzik zredukował mi do jednej-dwóch zmian na miesiąc;
+zmniejsza widoczność porów:
+nawilża; chodzę na basen 2-3 razy w tygodniu i po basenie to mój must have. Kiedy jeszcze go nie stosowałam, od zmieszania chloru i lekko wysuszającego Effaclaru moja skóra została tak podrażniona, że łuszczyła się i schodziła z twarzy. Dermedic, stosowany po basenie, przyniósł złagodzenie podrażnień i ulgę;
+przyspiesza gojenie niedoskonałości, które już mamy na twarzy, nawet tych bolesnych i podskórnych. Najlepszy efekt pojawia się po ok. 3 tygodniach stosowania;
+praktyczne opakowanie z pompką nie dopuszcza bakterii do środka, jest bardzo higieniczne, bo krem wewnątrz nie ma kontaktu z naszymi palcami;
+nie powoduje powstawania zaskórników, zmniejsza ich ilość.
+55g to stosunkowo duża ilość kremu, a cena jest naprawdę przystępna w zamian za taką jakość.
+opakowanie jest ładnie zaprojektowane i cieszy oko;
+/- ja akurat lubię jego zapach, ale to kwestia gustu, wiem, że nie każdemu się podoba.
+wydajność imponująca.

-dostępność - nie znajdziemy go w każdej aptece;
-nie ma filtru UV.

Gorąco polecam. Znakomity kosmetyk, który w moim przypadku sprawdza się znacznie lepiej niż Effaclar, bo nie wysusza.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1141186].usefull || 0 }}% pomocna.

Znalazłam w końcu ulubiony krem , który też świetnie matuje

-nawilża
-nie zostawia tłustego filmu- wchłania się szybko
-matuje
-jest naprawdę lekki
-dobrze współpracuje z każdym podkładem
-łatwo się rozprowadza
-nie zapycha cery
-wydajny
-w higienicznym opakowaniu

nie ma póki co wad :)

Ilość zużytych opakowań: 1 , w trakcie kolejnego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1068226].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry mat za przystępną cenę

Od dawna szukałam skutecznego kremu matującego na dzień. Przebrnęłam przez Pharmaceris, Iwostin, Tołpę i kilka innych. Wreszcie zachęcona opiniami na wizażu skusiłam się na Dermedic. Mam cerę mieszaną, z błyszczącą się strefą T (głównie nos i czoło) i tendencją do wyprysków na czole. Krem okazał się być strzałem w dziesiątkę. Choć używam go od niedawna, mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie i pozostanie ze mną na dłużej.
Zalety:
*dobry mat na ok. 5-6h
*świetnie nadaje się pod podkład
*bardzo szybko się wchłania (nie trzeba czekać nie wiadomo jak długo z aplikacją podkładu)
*nie zapycha
*bardzo poręczne opakowanie

Wady:
*jak na razie brak

Ilość zużytych opakowań: Początek pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036472].usefull || 0 }}% pomocna.

dla mnie jak najbardziej OK :)

Używałam tego kremu w ramach kuracji 30 dniowej - i uważam, że jest na prawdę bardzo dobry. Skóra jest ładnie zmatowiona, ale z drugiej strony dobrze nawilżona - czuję się komfort.
Krem moim zdaniem ładnie łączy się z podkładem :) i odnoszę wrażenie, że jakby podkład dłużej i lepiej się trzymał .
O zapachu nie napiszę - bo pisałam już tutaj przy recenzji kremu na noc - dla mnie krem ma działać, nie musi extra pachnieć :)
Moim zdaniem ten krem zasługuję na polecenie :)

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie będące częścią kuracji tj. 30g

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[986388].usefull || 0 }}% pomocna.

absolutnie nie matuje

Krem matujący, który nie matuje. Skład, konsystencja, etc... w porządku ale po co coś takiego jeśli główne zadanie nie spełnione. Puder waży się na kremie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[954369].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezły...

Krem ten wchodzi w skład zestawu kuracji 30-dniowej, jaki zakupiłam przy okazji zakupów w Super Pharm. Nie jest on w opakowaniu z pompką (jak w przypadku opakowania pełnowymiarowego), a w tubce, która również jest wygodna w użyciu. Sam krem ma żelową, choć delikatnie wodnistą, półprzezroczystą konsystencję o białym zabarwieniu. Pachnie bardzo przyjemnie, jego zapach określiłabym jako jaśminowo-herbaciany. Krem już podczas samej aplikacji zauważalnie matuje skórę, jednakże efekt ten nie utrzymuje się długo. Zostawia delikatnie tłustą warstewkę, dlatego też nie stosuję go pod makijaż, a jedynie w dni, kiedy moja skóra odpoczywa. Krem z pewnością zmiękcza i wygładza skórę, czyniąc ją przyjemniejszą w dotyku. Odczuwalnie nawilża, a także eliminuje suche skórki. Dodatkowo łagodzi podrażnienia, działa odświeżająco i kojąco, nie zapycha porów.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1: 30g

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[931861].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry

Bardzo dobry krem do cery trądzikowej, a jednocześnie wrażliwej.

+ bardzo higieniczne opakowanie, pompka pozwala dozować nawet małe ilości kremu
+ wydajny- krem ma dosyć gęstą konsystencję, dzięki czemu wystarczy niewielka ilość do pokrycia całej twarzy
+ lekko się rozprowadza
+/- trochę powoli się wchłania, trzeba go delikatnie wmasować, nadaje się pod makijaż, wygładza cerę
+ bardzo dobrze nawilża cerę, najlepiej spośród wszystkich kremów do cery trądzikowej, które raczej mają tendencję do przesuszania skóry
+ rozjaśnia koloryt cery, blizny potrądzikowe, ujednolica
+ działa antybakteryjnie, redukuje trądzik do zera (mój był oporny na wszystkie kosmetyki, maści, leki itp.)
+ nie zapycha porów
+ nie podrażnia, jest łagodny, "uspokoił" moją wrażliwą i alergiczną cerę
- jedynym minusem jest krótkotrwały mat- maksymalnie na 2-3 godziny, ale w tej kwestii wspomagam się kosmetykami do makijażu

Podsumowując: plusy tego kremu znacznie przewyższają jego minus, mogę powiedzieć, że ten krem działa wręcz leczniczo na skórę. Z powodzeniem mogę polecić starszym osobom, które tak jak ja okres nastoletni mają już dawno za sobą, a niestety zmagają się z trądzikiem dorosłych i jednocześnie mają wrażliwą cerę.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[920977].usefull || 0 }}% pomocna.