Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Revlon, ColorStay, Stay Natural Powder (Puder prasowany)

Revlon, ColorStay, Stay Natural Powder (Puder prasowany)

Zgłaszająca osoba: AnnHolland

Puder stworzony z myślą o kobietach, które w ciągu dnia nie mają czasu na poprawki. Jego formuła pozwala cieszyć się idealną cerą przez cały dzień. Twarz jest jedwabiście gładka, a makijaż idealnie wykończony. Niezwykle delikatny puder zapobiega świeceniu się cery, nie zatyka porów i pozwala czuć się bardzo naturalnie. Dostępny w 6 kolorach.

Cena: 12,49USD

Obrzydliwe okropienstwo !

Okropny puder zaczne od minusow :
- okropnie ciezki jak porcelanowa lalka
- nie stapia sie ze skora
-zapycha
- po pol godzinie scial sie nitrwaly
-jak dla mnie on nie jest az kosmicznie drogi ale cena nie jest odpowiednia co do jakosci

plusy :
nie widze zadych plusow ...

Używam tego produktu od: 1 miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1 nie zuzyte

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[617303].usefull || 0 }}% pomocna.

jeden z najgoryszch

Podkład ColorStay do cery suchej jest moim KWC dlatego też postanowiłam spróbować pudru z tej samej serii-niestety bardzo się rozczarowałam:
- puder jest widoczny na twarzy , nawet nałożony bardzo oszczędnie, osadza się na włoskach, podkreśla suche skórki
- mam wrażenie, że skraca trwałość makijażu zamiast go przedłużać, szybko się waży i skóra zaczyna się świecić
- nie nadaje się do wykonywania poprawek, każda nastęna warstwa pudru potęguje efekt maski
- zapycha i obciąża skórę.
Opakowanie dość poręczne, estetyczne. Puder wydaje się drobno zmielony i lekki, ale to tylko złudne wrażenie, gdy dotykamy go palcem czy wypróbowujemy na dłoni czy nadgarstku - na twarzy zmienia się w ciężką tapetę.
Nie wiem jak zachowuje się użyty samodzielnie, ale jako puder wykańczający, matujący i utrwalający makiajż nie sprawdza się zupełnie.Nie ma mowy także o efekcie wygładzenia cery. Nie polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[583599].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry

Małe i bardzo poręczne opakowanie ( nie lubię nienaturalnie dużych pudełek w kosmetykach). Puder bardzo dobry jakościowo, dobrze się rozprowadza, prawie niewidoczny na twarzy, dobrze matuje, nie wymaga poprawek w ciągu dnia.
Widziałam tańsze i równie dobre odpowiedniki ale ogólnie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[570132].usefull || 0 }}% pomocna.
Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

W porządku :)

Puder ok. Kupiłam go żeby wzmocnił efekt podkładu z tej samej serii ( REVLON ColorStay) i jestem z niego zadowolona bo się spisał.
Plusy:
- fajne,praktyczne opakowanie z lusterkiem i gąbeczką
- odcień ( ja mam Light Medium), który ładnie dopasowuje się do cery
- trawałosc ( ja wytrwałam bez ŻADNYCH poprawek w ciągu dnia :))
- cena ok. 42 zł z przesyłką na Allegro

Minusy:
- myślę, że jedynym minusem (dla mnie to minus) jest zbyt mocne krycie. Jeśli ktoś się ,,rozpędzi" z nakładaniem tego pudru to efekt maski gwarantowany

Przy okazji, ostatnio zakupiłam ten ten puder ale w odcieniu DARK i niestety pokruszył mi się.

Ogólnie jestem z niego zadowolona i polecam go z czystym sumieniem :)

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne zaczęte

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[505731].usefull || 0 }}% pomocna.

Liczyłam na więcej ;/

Uwielbiam podkład colorstay więc skusiłam się na ten puder. Liczyłam na ładny i trwały mat ale niestety się zawiodłam. Matuje na około 2h. Wydaje się być ciężki i widoczny na twarzy. Przedłuża trwałość makijażu ale to chyba wszystko co mogę określić na +.
Mam kolor light medium który wydaje mi się trochę za jasny więc może dlatego nie jestem zadowolona.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[482274].usefull || 0 }}% pomocna.

sama nie wiem

Myślałam że jeżeli podkład revlonu z tej serii jest dla mnie idealny to i puder będzie ale jakoś nie jestem przekonana, wydaje mi się że nie stapia się z cerą i mam uczucie że mam drugą twarz. Nakładam pedzelkiem niewielka ilość i może go skończe ale raczej nie kupie drugiego. kryolan to mój faworyt na dzień dzisiejszy jeśli chodzi o matowanie.

Używam tego produktu od: 3 miesięce
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[476254].usefull || 0 }}% pomocna.

Porządny:)

Doskonały puder!

* świetnie i na długo matuje
* nie zatyka porów
* dostosowuje się do kolorytu cery
* nie tworzy efektu maski
* ma bardzo estetyczne i porządnie wykonane opakowanie

Jak dla mnie jest to świetny produkt. Używam odcienia light 820 . Z pewnością nie będzie to moje pierwsze i ostatnie opakowanie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[469689].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Dobrze się rozprowadza i wygląda naturalnie.
Nie tworzy maski.
Używam koloru light medium (naturalny)
Uwielbiam go bo buzia po nałozeniu pudru jest niesamowicie gładziutka:)
Dla mnie KWC

Używam tego produktu od: 6 mies.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[368394].usefull || 0 }}% pomocna.

Na medal

Używam tego pudru od dwóch lat codziennie - nadal pierwsze opakowanie. Jest megawydajny, gwarantuje naprawdę porządne wykończenie makijażu, bo matuje i wyrównuje koloryt, a tak naprawdę nawet nie widać, że ten puder mamy na twarzy ;) Odcień dostosowuje się do naturalnego odcienia skóry. To prezent, i szczerze mówiąc nie wiem ile dokładnie kosztuje, ale myślę, że jest wart każdej ceny.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[349843].usefull || 0 }}% pomocna.

prawie idealny

Kupilam ten puder zupelnie przypadkowo, ale nie zawiodlam sie! Po nieustannych poszukiwaniach czegos odpowieniego dla mojej cery mysle ze znalazlam idealny dla mnie puder.

+ idealnie kryje i matuje
+ ma bardzo naturalny odcien ktory nie tworzy efektu maski
+ bardzo paraktyczne opakowanie z lustereczkiem
+ bardzo wydajny
+ przystepna cena

- w moim przypadku cera przed aplikacja musi byc idealnie sucha i nie tlusta, inaczej tworza sie widoczne ciemniejsze plamy
- matowy efekt moglby utrzymywac sie nieco dluzej :-)

Używam tego produktu od:1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań:0,5

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[344160].usefull || 0 }}% pomocna.