Revlon, ColorStay, Stay Natural Powder (Puder prasowany)

Revlon, ColorStay, Stay Natural Powder (Puder prasowany)

Zgłaszająca osoba: AnnHolland

Puder stworzony z myślą o kobietach, które w ciągu dnia nie mają czasu na poprawki. Jego formuła pozwala cieszyć się idealną cerą przez cały dzień. Twarz jest jedwabiście gładka, a makijaż idealnie wykończony. Niezwykle delikatny puder zapobiega świeceniu się cery, nie zatyka porów i pozwala czuć się bardzo naturalnie. Dostępny w 6 kolorach.

Cena: 12,49USD

Obrzydliwe okropienstwo !

Okropny puder zaczne od minusow :
- okropnie ciezki jak porcelanowa lalka
- nie stapia sie ze skora
-zapycha
- po pol godzinie scial sie nitrwaly
-jak dla mnie on nie jest az kosmicznie drogi ale cena nie jest odpowiednia co do jakosci

plusy :
nie widze zadych plusow ...

Używam tego produktu od: 1 miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1 nie zuzyte

jeden z najgoryszch

Podkład ColorStay do cery suchej jest moim KWC dlatego też postanowiłam spróbować pudru z tej samej serii-niestety bardzo się rozczarowałam:
- puder jest widoczny na twarzy , nawet nałożony bardzo oszczędnie, osadza się na włoskach, podkreśla suche skórki
- mam wrażenie, że skraca trwałość makijażu zamiast go przedłużać, szybko się waży i skóra zaczyna się świecić
- nie nadaje się do wykonywania poprawek, każda nastęna warstwa pudru potęguje efekt maski
- zapycha i obciąża skórę.
Opakowanie dość poręczne, estetyczne. Puder wydaje się drobno zmielony i lekki, ale to tylko złudne wrażenie, gdy dotykamy go palcem czy wypróbowujemy na dłoni czy nadgarstku - na twarzy zmienia się w ciężką tapetę.
Nie wiem jak zachowuje się użyty samodzielnie, ale jako puder wykańczający, matujący i utrwalający makiajż nie sprawdza się zupełnie.Nie ma mowy także o efekcie wygładzenia cery. Nie polecam.

bardzo dobry

Małe i bardzo poręczne opakowanie ( nie lubię nienaturalnie dużych pudełek w kosmetykach). Puder bardzo dobry jakościowo, dobrze się rozprowadza, prawie niewidoczny na twarzy, dobrze matuje, nie wymaga poprawek w ciągu dnia.
Widziałam tańsze i równie dobre odpowiedniki ale ogólnie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

depilacja zalety

W porządku :)

Puder ok. Kupiłam go żeby wzmocnił efekt podkładu z tej samej serii ( REVLON ColorStay) i jestem z niego zadowolona bo się spisał.
Plusy:
- fajne,praktyczne opakowanie z lusterkiem i gąbeczką
- odcień ( ja mam Light Medium), który ładnie dopasowuje się do cery
- trawałosc ( ja wytrwałam bez ŻADNYCH poprawek w ciągu dnia :))
- cena ok. 42 zł z przesyłką na Allegro

Minusy:
- myślę, że jedynym minusem (dla mnie to minus) jest zbyt mocne krycie. Jeśli ktoś się ,,rozpędzi" z nakładaniem tego pudru to efekt maski gwarantowany

Przy okazji, ostatnio zakupiłam ten ten puder ale w odcieniu DARK i niestety pokruszył mi się.

Ogólnie jestem z niego zadowolona i polecam go z czystym sumieniem :)

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne zaczęte

Liczyłam na więcej ;/

Uwielbiam podkład colorstay więc skusiłam się na ten puder. Liczyłam na ładny i trwały mat ale niestety się zawiodłam. Matuje na około 2h. Wydaje się być ciężki i widoczny na twarzy. Przedłuża trwałość makijażu ale to chyba wszystko co mogę określić na +.
Mam kolor light medium który wydaje mi się trochę za jasny więc może dlatego nie jestem zadowolona.

sama nie wiem

Myślałam że jeżeli podkład revlonu z tej serii jest dla mnie idealny to i puder będzie ale jakoś nie jestem przekonana, wydaje mi się że nie stapia się z cerą i mam uczucie że mam drugą twarz. Nakładam pedzelkiem niewielka ilość i może go skończe ale raczej nie kupie drugiego. kryolan to mój faworyt na dzień dzisiejszy jeśli chodzi o matowanie.

Używam tego produktu od: 3 miesięce
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Porządny:)

Doskonały puder!

* świetnie i na długo matuje
* nie zatyka porów
* dostosowuje się do kolorytu cery
* nie tworzy efektu maski
* ma bardzo estetyczne i porządnie wykonane opakowanie

Jak dla mnie jest to świetny produkt. Używam odcienia light 820 . Z pewnością nie będzie to moje pierwsze i ostatnie opakowanie.

Super

Dobrze się rozprowadza i wygląda naturalnie.
Nie tworzy maski.
Używam koloru light medium (naturalny)
Uwielbiam go bo buzia po nałozeniu pudru jest niesamowicie gładziutka:)
Dla mnie KWC

Używam tego produktu od: 6 mies.

Na medal

Używam tego pudru od dwóch lat codziennie - nadal pierwsze opakowanie. Jest megawydajny, gwarantuje naprawdę porządne wykończenie makijażu, bo matuje i wyrównuje koloryt, a tak naprawdę nawet nie widać, że ten puder mamy na twarzy ;) Odcień dostosowuje się do naturalnego odcienia skóry. To prezent, i szczerze mówiąc nie wiem ile dokładnie kosztuje, ale myślę, że jest wart każdej ceny.

prawie idealny

Kupilam ten puder zupelnie przypadkowo, ale nie zawiodlam sie! Po nieustannych poszukiwaniach czegos odpowieniego dla mojej cery mysle ze znalazlam idealny dla mnie puder.

+ idealnie kryje i matuje
+ ma bardzo naturalny odcien ktory nie tworzy efektu maski
+ bardzo paraktyczne opakowanie z lustereczkiem
+ bardzo wydajny
+ przystepna cena

- w moim przypadku cera przed aplikacja musi byc idealnie sucha i nie tlusta, inaczej tworza sie widoczne ciemniejsze plamy
- matowy efekt moglby utrzymywac sie nieco dluzej :-)

Używam tego produktu od:1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań:0,5

PRAWIE "IDEALNY"

Rewelacyjny pod wzgledem trwalosci, poza tym swietnie kryje, ma fajan kremowa konsystencje, i naprawde dalabym te ***** gdyby nie to, ze spadl mi ( byl w torebce) i pokruszyl sie w drobny pyl :( Teraz mam problem z aplikacją i nie moge niestety miec go przy sobie w celu czynienia poprawek. Moglby byc torche twardszy. Innne kosmetyki tego typu wytrzymywaly turbulencje w torebce, ten niestety nie! Za to odejmuje mu wlasnie ta jedna *, ale z pewności kupie go ponownie :)

Używam tego produktu od:1 tygodnia

bardzo średni..

Puder kupiłam na allegro, mam najjaśniejszy odcień. To właśnie odcień głównie mnie skusił.

+ ładne, proste, poręczne opakowanie
+ naturalne kolory
+ można go położyć na "gołą" skórę jeżeli ktoś nie ma większych problemów - trochę kryje i ujednolica (ale raczej bez kremu + puder w większej ilości)
+ jedwabisty
+ matuje, ale nie zawsze - w upale sobie absolutnie nie radzi
+ dobra gąbeczka, u mnie puder nałożony gąbeczką wygląda lepiej niż rozprowadzony pędzlem
+ lusterko w opakowaniu

- nie radzi sobie w upale
- nie nadaje się specjalnie do poprawek, gdyż od razu go widać
- przy nakładaniu też muszę uważać - nakładam go naprawdę minimalne ilości, bo inaczej robi maskę..
- nie stapia się z cerą, jest taki.. mączny (może mam za jasny odcień..?)
- wysusza, chociaż dla tłustej cery może być ok

Podsumowując: średni puder. Dałabym mu 2+. Jakoś go zużyję, ale na pewno więcej go nie kupię. Mam już na oku inny, tańszy, szkoda tylko, że Revlona będę męczyć latami - przez to, że widać go przy większej ilości, nakładam go minimalnie i nie mam pojęcia kiedy wykończę to opakowanie.Używam tego produktu od: kilka miesięcy