L'Oreal Paris, Elseve, Total Repair Extreme, Maska do włosów bardzo zniszczonych

Zawarty w formule LAK 1000 (kwas mlekowy) wnika do serca włosa i wzmacnia jego wewnętrzną strukturę, a Ceramid wypełnia zewnętrzne uszkodzenia włókna i wzmacnia warstwę ochronną dla ekstremalnej rekonstrukcji od nasady, aż po ostatni milimetr`. Włosy są zrekonstruowane, bardziej odporne, wygładzone.

Opinia

Maska bardzo mi pod pasowała na moje zniszczone włosy.
-włosy są po niej gładziutkie,
-bardzo łatwo się rozczesują
- pięknie pachną.
Serdecznie polecam

Bez szału

Maska dobra, aczkolwiek bez szału . Włosy po użyciu były miękkie , gładkie w dotyku , jednak pomimo regularnego stosowania nie zauważyłam większej poprawy . Nie wiem czy kupię ponownie.

Nie działała.

Niestety muszę napisać to samo co w przypadku szamponu (który jest najgorszy szamponem na świecie), odżywki i tejże o to maski. Bubel. Jeden wielki bubel. Zapach taki sobie, swędzi głowa po tych produktach, do tego w żaden sposób nie wpływają na włosy. Porażka.

Amika

Jestem zadowolona z działania

Fajna maska. Dobrze działa na moje zniszczone, suche włosy przy rzadkim używaniu . Produkt warty wypróbowania :)

Plusy:
- wygładza
- pięknie pachnie
- maska jest wydajna
- wygodne opakowanie
- włosy są miękkie i gładkie w dotyku, łatwo się rozczesują
- konsystencja nie za tłusta ale treściwa
- daje efekt już po jednym użyciu

Minusy:
- cena regularna

Bardzo na tak

Kocham zapach tej maski! Obłędny! Maska wygładza włosy, są one mięciutkie, "naprawione", lśniące. Po prostu wyglądają pięknie. Moim zdaniem, jest to najbardziej wartościowy produkt z tej serii.
Cechy:
+ZAPACH! (Utrzymuje się on na włosach)
+Wydajność
+Cena
+Dostępność (czy to hipermarkety czy drogerie)
+Widać efekt "przed" i "po" po pierwszym użyciu
+Włosy miękkie w dotyku
+Opakowanie-zakręcany słoiczek, dla mnie wygodne

Zaskoczyła mnie.

W poszukiwaniu maski, która dopieści moje zniszczone włosy, natknęłam się na nią, kupiłam i powiem szczerze,że bardzo mnie zaskoczyła w pozytywnym stopniu.

+pięknie pachnie,
+dobrze nawilża,
+ odżywia
+ Działa bardzo szybko, już po 1 użyciu idzie zauważyć ,,przed" i ,,po"
+ włosy są po niej gładkie i lśniące.
+ jest bardzo wydajna, mimo, że mam włosy do pasa.
+dostępna.

Świetna

Uwielbiam maski do włosów, a ta w szczególności zachwyciła mnie sobą, ponieważ rzeczywiście daje efekty ! Włosy są wyraźnie wygładzone, łatwo się rozczesują i są bardzo miękkie w dotyku oraz błyszczące. Maska szybko działa i jak dla mnie jest niezawodna.

Najlepsza maska w tej cenie

Plusy:
- wydajna
- faktycznie wygladza włosy
- działa szybko ( nie musi byc dlugo na wlosach aby było widać efekty)
- dostępnośc
- cena (na promocji nawet za 12 zł mozna kupic)

Minusem jest jedynie opakowanie. Wolałabym tubkę ;)

Niesamowita!

Od roku regularnie rozjaśniam włosy ze średniego brązu do białego. Można sobie łatwo wyobrazić w jak opłakanym stanie były moje włosy. Kilka miesięcy temu miałam przykry incydent związany z utratą włosów - były tak suche, że końcówki zaczęły "wycierać się" o poduszkę! Pomimo zapuszczania ich musiałam przyciąć je do najkrótszej długości.
Po tym wydarzeniu zaczęłam poszukiwania skutecznych odżywek/masek do włosów bardzo zniszczonych, niestety, przez długi czas dużo się nie zmieniało. Skończyło się nawet na tym, że przestałam spłukiwać maski, nosiłam je po prostu bez przerwy.
Miesiąc temu natknęłam się na tą maskę na promocji w Rossmanie. Efekt - już po pierwszym użyciu! Muszę przyznać, że równocześnie z tą maską zaczęłam również używać odżywki Aussie Miracle Moist, więc może to połączenie tak zniewalająco zadziałało na moje włosy - mimo wszystko, polecam!

Dobra, ale bez cudów.Nnadaje się do mycia!

Dobra maska. Wygładza, nawilża, zmiękcza, ale cudów nie działa. Zapach bardzo chemiczny, na szczęście nie pozostaje na włosach zbyt długo.

Kilka razy stosowałam ją do mycia włosów i do tego nadaje się doskonale - dobrze myje, bardzo łatwo się zmywa. Tylko kto chciałby myć włosy za taką cenę?

Fajny

Używałam maseczki wraz z szamponem z tej firmy. Maseczka starcza na bardzo długo. Mi dawno skończył się szamponem z tej firmy, odzywkę jeszcze troszkę mam, a maseczkę mam połówę .Po zastosowaniu włosy można łatwo rozplątać. Minimalnie poprawił stan moich włosów.Obecnie mam długie, troszkę rozdwojone końcówki, cienkie. Trochę powoduję, że włosy są oklapnięte. Na końcówki troszkę mi pomógł, ale to większa zasługa balsamu, którego używam do końcówek. Zapach utrzymuje się na trochę.

po dlugich poszukiwaniach prawie-hit

Kupilam na promocji, zupelnie nie znajac masek l\'oreala (uwazalam ze sa za bardzo sylikonowe i beda obciazaly moje cieniutkie wlosy). Okazala sie strzalem w 10! Ani long repair, ani avocado i karite ani zadne waxy, biowaxy a nawet natur vital nie daly takiego efektu jak ta maska.

+ wlosy pieknie wgladzone, lejace sie
+ uzywam jak odzywki, nie widze roznicy miedzy krotkim trzymaniu a dlugim
+ mam wrazenie jakby w koncu byly \'dopieszczone\'
- latwo przesadzic, trzeba uwazac zeby nie obciazyc wlosow

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: dwa