AA Cosmetics, Ultra Nawilżanie, Krem intensywnie nawilżający 24h na noc (nowa wersja)

Masło shea i witamina E doskonale odżywiają i regenerują skórę podczas nocnego odpoczynku, przywracając jej miękkość i elastyczność.
Kwas hialuronowy, ekstrakt z alg Durvillea Antartica oraz gliceryna, dzięki doskonałym zdolnościom wiązania wody, utrzymują optymalne nawilżenie skóry i nadają jej gładkość.
Alantoina i D - pantenol niwelują podrażnienia i zaczerwienienia, zapewniając skórze komfort.

krem nawilżający który nienawilża

plusy:
-nie roluje się
-dobry pod makijaż
-wydajny
-nie zapycha

minusy:
-duża zawartość alko,dlatego często czuć pieczenie
-nie czuć nawilżenia, tylko wysuszenie
- zostawia na skórze powłokę, która się nie wchłania. Jeżeli przebywasz w suchym pomieszczeniu z tej powłoki zrobi się nieprzyjemna skorupka.

W wprawdzie jest sporo plusów, ale nie mogę go polecić, bo nie spełnia swojego podstawowego zadania - nie nawilża. Działa odwrotnie. Przesusza tą skórę.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

taki sobie

Gwiazdki odbieram za to, że mnie zapychał, po za tym nawilżenie takie sobie, po aplikacji mocno się świeci. Zapach przyjmeny, konsystencja trochę przypominała gęsty budyń.

Używam tego produktu od: 6 miesięcy (tak na oko ;) )
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Lubię

Jeden z moich ulubionych kremów nawilżających. Co mi się bardzo podoba to konsystencja. Produkt bardzo dobrze nawilża.Nie robi żadnej krzywdy mojej skórze. Kolejnym plusem jest szybkie wchłanianie.Stosuje go na dzień i na noc.

Plusy:
+konsystencja
+nawilżanie
+szybko się wchłania
+nie podrażnia
+nie zapycha
+ładny zapach
+pudełeczko

Minusy:
-brak!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Manicure - velvet nails

Fajny, niedrogi, zgodny z opisem producenta

Miło mieć na swojej półce coś, co pokrywa obietnice producenta. Krem rzeczywiście nawilża, dobrze się wchłania, ma naprawdę fajną konsynstencje, dość neutralny jak dla mnie zapach. Firma AA rzadko mnie zawodzi. Dzięki temu kremowi pokonałam problem suchej skóry, który nie powraca, choć jestem dopiero w trakcie pierwszego opakowania. Lubię probować nowych kosmetyków i szukać ideału, ale ten ląduje naprawde wysoko na mojej liście.

Ilość zużytych opakowań: jedno, 50ml

Dobry kremik.

Bardzo dobry kremik-przyjemna lekka konsystencja, nie zatyka porów, nie podrażnia skóry, delikatny, doskonale się wchłania.Teraz sobie leżę przed spankiem posmarowana nim-odpręża, relaksuje, nie świece się po nim, odżywia skórę.Przyjemny bardzo delikatny zapach.Opakowanie toporne;)Efekt nawilżania jednak mógłby być intensywniejszy, często pomimo zastosowania następnego dnia mam suchą skórę.Cena niewygórowana.Godny polecenia-fajny kremik za niewielkie pieniądze, łatwo dostepny.Duzy plus za to,iż często zatrę oczy kremem i od razu łzawią mi oczy.Po tym kremiku tego nie ma!!!Skóra jest głądka i elastyczna.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego.

Bardzo dobry krem - co tu dużo pisać :)

Bardzo dobry krem - co tu dużo pisać :)

Zaczęłam go używać podczas kuracji kwasami i był to strzał w dziesiątkę. Ulżył skórze, nawilża ją. Może nie ma efektu wow ale przy kwasach świetnie się u mnie sprawdził. Nakładam go grubą warstwę na noc i efekt widać znacząco w porównaniu do innych kremów.

Plusy:
+ faktycznie nawilża,
+ skóra jest miękka i nawilżona,
+ szybko się wchłania,
+ nie zostawia dziwnej warstwy na skórze,
+ cena (można dorwać go na promocji w naturze nawet za 10 zł!)

minusy:
- brak

Odejmuje pół gwiazdki, ponieważ dla mnie nie jest to krem idealny, jednak godny polecenia i na pewno wrócę do niego jeszcze :)

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Ulubiony

Mam cerę mieszaną i bardzo trudno mi dobrać odpowiedni krem. Ten kosmetyk sprawdza sie niemal idealnie - dobrze nawilża, ale nie jest zbyt ciężki i nie powoduje dodatkowego błyszczenia. Zauważyłam, że odkąd go uzywam, moja cera bardzo się uspokoiła. Stosuję go na noc i rano, pod makijaż.

Plusy:
+ aksamitna konsystencja
+ nie pozostawia tłustej warstwy
+ ładny, nienachalny zapach
+ dobrze nawilża
+ bardzo wydajny

Minusy:
- trochę trzeba odczekać zanim się wchłonie

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

To jest to

Dosyć ostrożnie oceniam produkty i z reguły nie lubię dawać maksymalnych not. Jednak w tym przypadku odjęcie chociaż połowy gwiazdki byłoby krzywdzące dla tego kremu. Co tu dużo mówić. Za niewielkie pieniądze otrzymujemy nawilżający krem, który doskonale się wchłania, nie jest tłusty, odżywia skórę i nadaje jej lekkości na zaprawdę długi czas. Krem ma dodatkowo przyjemną konsystencję, przez co samo jego nałożenie na suchą skórę powoduje uczucie ulgi.

Zalety:
- cena (doskonała jakość w bardzo atrakcyjnej cenie)
- wydajność
- efektywność i trwałość
- nawilżenie skóry
- zapach i konsystencja
- lekkość (nie powoduje efektu tłustej twarzy)

Wady:
W zasadzie trudno tutaj jakąś wyznaczyć.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Mój faworyt.

Przerabiałam wiele kremów nawilżających i ten jest jednym z moich ulubionych. Ma bardzo miłą konsystencję, świetnie się wchłania i nawilża. Bardzo lubię go za to, że jest lekki i nadaje się zarówno na dzień jak i na noc. Jedynym małym minusem jest zapach, ale myślę, że to kwestia indywidualna.

PLUSY:
-cena
-nawilżenie
-krem 24h
-szybko się wchłania
-nie jest tłusty

MINUSY:
-lekko sztuczny, plastikowy zapach

-/+ wydajność

Ilość zużytych opakowań: całe

zużyty do końca!!

Krem jakich mało, który udało mi się zużyć do końca.

+ cena
+ pojemność
+ słoiczek - uwielbiam kremy w słoiku
+ wydajność
+ nawilża
+ odżywia
+ nie powoduje podrażnienia, suchości, szorstkości
+ wygładza cerę
+ ładnie przyjemnie delikatnie pachnie
+ szybko się wchłania - dodatkowy atut bo można zaraz po jego nałożeniu zrobić make up.
+ lekka konsystencja, przyjemna w dotyku

SUPER!! Mój faworyt.

Ilość zużytych opakowań: 1 skończone, napewno do niego wrócę

dobry, ale nie idealny

Szukając nawilżającego kremu dla alergików trafiłam i na ten. I rzeczywiście, nie uczula. Jakoś nawilżenia też nie zła, porównując do kremu ultranawilżającego z tej serii ten bije go na głowę. Konsystencja fajna, szybko się wchłania, ładnie rozsmarowuje. Jeśli ktoś nie ma cery aż tak suchej jak moja to naprawdę polecam. Ja niestety muszę szukać dalej ;)

Używam tego produktu od: ok. pół roku
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Jest ok

Krem kupiłam zachęcona obniżką ceny, były to dość dobrze zainwestowane pieniądze, zapłaciłam za niego ok. 12zł.

OPAKOWANIE
Krem otrzymujemy w odkręcanym słoiczku co nie przekonuje mnie w 100% - wolałabym go w bardziej higienicznej tubce. Ale z drugiej strony dużym plusem słoiczka jest to, że możemy produkt zużyć do samego końca. Mamy pewność, że ktoś wcześniej nie grzebał w kosmetyku bo znajduje się on w zafoliowanym kartoniku, a dodatkowo wieczko pod nakrętką jest zakryte sreberkiem.

KREM
Produkt w opakowaniu wygląda na gęsty i treściwy, jednak to tylko złudne wrażenie bo krem jest lekki. Łatwo go zaaplikować na skórę, szybko też się wchania. Bardzo ładnie i intensywnie pachnie! Nie jest to zapach natury, lecz raczej perfum. Mi to nie przeszkadza dopóki nie znajdzie sięw okolicy oczu - podrażnia je. Skład kremu niestety nie zachwyca. Zawiera sporo substancji komedogennych, więc nie nadaje się dla cer podatnych do zapychania. Ponadto w składzie na dość wysokim miejscu stoją silikony. Jednak produkt to nie samo zło - ma substancje pożądane przez cerę - np. olej z ogórecznika.

DZIAŁANIE
Mnie akurat krem nie zapycha, za to ładnie nawilża i stanowi świetną bazę pod codzienny makijaż. Podkład ładnie się na nim trzyma - a to jest dość ważne w kremie na dzień.

Obecnie używam już drugiego opakowania tego kremu. Zapach mi się już troszkę przejadł, szukam czegoś lepszego. Jednak myślę, że za cenę 12zł warto spróbować.

Używam tego produktu od: marzec 2014
Ilość zużytych opakowań: dwa 50ml