Evree, Foot Care Intensive, Max Repair, Intensywnie regenerujące serum do stóp

Evree, Foot Care Intensive, Max Repair, Intensywnie regenerujące serum do stóp

Max Repair Intensywnie regenerujące serum do stóp przynosi natychmiastowe ukojenie i odżywienie, a efekt nawilżenia utrzymuje się przez długi czas.
Produkt zawiera wysoko skoncentrowaną formułę, opartą na idealnie dobranych naturalnych składnikach aktywnych, która długotrwale zregeneruje nawet bardzo suchą, zrogowaciałą i popękaną skórę. Dodatkowo sprawi, że stopy będą miękkie i gładkie oraz pokryje je niewidoczną warstwą ochronną, która zabezpieczy je przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych. Dodatkowo serum skutecznie nawilży i zmiękczy zrogowaciały naskórek.
Składniki aktywne :
*regeneruje
*nawilża
*zmiękcza
*niweluje zrogowacenia.
Aż 50% składników aktywnych. Skoncentrowana formuła na zrogowacenia i pękającą skórę stóp i pięt.
Formuła dermokosmetyku zawiera: olejek arganowy, kompleks nawilżający Hydromanil, olej canola, urea.

w tubce
Struktura
bogate
krem
50 - 100ml
Skóra
popękana, sucha

Dobry produkt

Sprawdzony krem do suchej skóry stóp. Nawilża i odżywia, szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy na skórze. Niestety, może być zbyt słaby dla bardzo suchej i zniszczonej skóry.

Bardzo dobry krem do stóp. Ładnie nawilża, zostawia pięty miękkie i gładkie. Może nie jest do zadań specjalnych (nie poradzi sobie z mocno zrogowaciałym naskórkiem czy nagniotkami), ale jako produkt do codziennej pielęgnacji sprawdza się znakomicie. Poczekam na promocję (bo cena dosyć wysoka) i kupię następne opakowanie.

Najlepszy

Zdecydowanie mój ulubieniec. Smaruję nim stopy na noc, rano budzę z miękką jak aksamit skórą. Bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy. Idealny do ekspresowego nawilżenia. O wiele lepszy od ziaji z mocznikiem. Nie wyobrażam sobie bez niego życia

Zbyt duże obietnice

Zawiodłam się na tym produkcie. Po codziennym stosowaniu stwierdzam, że:
+szybko zasycha na skórze nie pozostawiając śliskiej warstwy
+tworzy jak gdyby warstwę ochronną, którą widać i która nie schodzi podczas chodzenia
+wydajny, grubsze warstwy nic nie zmienią
+lekka konsystencja, nietłusta

-za słabo regeneruje
- słabo zmiękcza skórę
- nie powstrzymuje rogowacenia skóry
- nie daje rady z odciskami
-nie daje długotrwałych efektów
-opakowanie wydaje się nie być pełne

Dużo poważnych wad, przez które produkt jest dla mnie bezużyteczny i nic niewart, pomimo pięknie zapowiadającego się składu.

Daje rade

Krem kupiłam bo musiałam. Po przygodzie ze skarpetkami złuszczającymi musiałam naprawić ich kondycję.
Jako,że na marke evree jest ostatnio szał zakupiłam własnie ten krem.
Moje stopy były wysuszone, szczegolnie na piętach. Nie były popękane.
Pierwsze efekty mysle ,ze zauwazylam po 3-4 dniach. Stopy są delikatne i nawilżone. Nie mam zadziorków- czuć to podczas ściągania skarpetek np.
To mój pierwszy krem do stóp. Teraz uzywam go co drugi dzień mniej więcej. Nie wiem jak sprawdzi się na naprawde suchych i popękanych stopach,ale warto spróbować.

Dobry jako krem nawilżający

Napis na opakowaniu obiecuje efekt dużo - że serum o skoncentrowanej formule, o olejkiem i urea. Ja bym radziła czasami powściągliwość w opisach - bo ten krem zasługuje na dobrą ocenę, ale po przeczytaniu opisu można się rozczarować. Postać zwykłego, białego kremu o miłym (kremowo-drogeryjnym) , niezbyt mocnym zapachu. Dobrze się smaruje, na stopach pozostawia cieniutką warstewkę po użyciu - trochę jakby pudrową? Krem bardzo dobrze nawilża skórę stóp i tutaj ma perfekcyjne działanie. Nie robi za to cudów z problemami w rodzaju zrogowaceń czy pęknięć. Idealny na okres jesienno zimowy, gdzie mamy problem raczej z suchością skóry. Niestety, mam też zastrzeżenia do ceny - w Rossmannie powyżej 10 zł wydało mi się dużo za taką małą pojemność, w internecie taniej. Z jednej strony ma trochę wad, z drugiej pięknie nawilża skórę. Polecam po prostu przetestować.

Dobre działanie, ale nieprzyjemny w użytkowaniu

Krem do rąk z tej serii jest fantastyczny, ale wersja do stóp nie przypadła mi do gustu. Fakt, działanie ma dość dobre, nawilża i zmiękcza. Ale po nałożeniu pozostawią dziwną "talkową" warstwę, która kompletnie mi nie odpowiada. Niby szczegół, ale powoduje niechęć do stosowania tego produktu.

Dobre

Lubię testować produkty do pielęgnacji stóp, ponieważ to moja problematyczna cześć ciała. Przyznam na samym początku, że miodowe serum z Rossmana jest lepsze. Ale ten kremik działa równiez nieźle, w szczególności w połączeniu ze skarpetkami.

Jestem na tak!

Zawsze przed nałożeniem jakiegokolwiek serum czy balsamu radze używać pumeksu.
Plusy:
-serum szybko się wchłania
-nie pozostawia śladu
-działa bardzo fajnie w połączeniu z bawełnianymi skarpetkami
-ma fajny zapach
-nawet bez pumeksu skóra dzięki niemu jest gładziutka
-jest wydajne,nie potrzeba dużej ilości
Minusy:
-jak na razie brak

bez wow

Kupiłam to serum pod wpływem pozytywnych opini na youtube. I troszke się rozczarowałam. Zdziwiłą mnie już sama konsystencja byłam przekonana że skoro to serum to będzie gęsta a jest lżejsza niż w kremie do rąk z tej samej serii.Produkt szybko się wchłania pozostawiając ochronną warstewke, ma przyjemny zapach i jest wydajny. Zauważyłam nawilżenie stóp nie zauważyłam jednak pełnej regeneracji a tego właśnie się spodziewałam

genialny

Jestem zachwycona tym serum. Mała ilość wsmarowana w stopy już daje rezultaty na drugi dzień. Stopy są gładkie, miękkie, a serum świetnie się rozprowadza szybko się wchłania. jestem na prawdę zadowolona i polecam!!!!!!

Ujdzie

Mam mieszane uczucia co do tego kosmetyku. Niby serum więc powinno być skuteczne, a jakoś tego nie widzę. Dobrze się rozsmarowuje, w miarę szybko wchłania. Wystarczy naprawdę niewielka ilość, jest wydajne. Jeśli za duzo się go zaaplikuje to niestety nadmiar zostaje na stopach, przez co się lepi. Pomimo regularnego stosowania od ponad dwóch tygodni nie zauważyłam oszałamiającej poprawy, stopy nadal są popękane i spierzchnięte. Na plus zasługuje cena oraz wydajność, a także to że nie ma zapachu.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni