Silk, Body Cream (Krem do ciała)

Silk, Body Cream (Krem do ciała)

Odżywia i nawilża skórę, która odwdzięcza się pięknym wyglądem. Doskonale się wchłania.

Piękny zapach,słabe nawilżenie

Krem pięknie pachnie i jest zamknięty w ślicznym różowym słoiczku. To tyle jeśli chodzi o zalety. Co do podstawowej funkcji tego typu kosmetyku - nawilżania - niestety się nie sprawdził. Nie mam specjalnie suchej skóry, więc i moje wymagania co do nawilżenia nie są duże i zazwyczaj każdy balsam czy krem do ciała są dla mnie dobre, ale nie ten - skóra jest po nim sucha i swędząca. Zaznaczyłam, że nie kupię już tego kosmetyku ponieważ jest już wycofany ze sprzedaży, gdyby było inaczej być może skusiłabym się jeszcze na niego ze względu na zapach.

Używam tego produktu od: pierwszy raz użyłam ok. 3 lat temu

mus

krem ma bardzo lekką, puszystą konsystencje musu, dobrze sie wsmarowuje, bardzo szybko sie wchłania, skóra po użyciu zmiękczona, ale bardzo marnie nawilżona. zapach na początku strasznie mnie drażnił, był zbyt mdły, ale z czasem przywykłam i nawet zaczął mi sie podobać :) cena wygórowana. no i oczywiście plus za piękne opakowanie :)

Używam tego produktu od:2 niesiecy

cudowny zapach

Krem nie ma zbyt dużych właściwości nawilżających, przyznaję. Jednak zapach tak mnie urzekł, że kupiłabym go raz jeszcze. Po zastosowaniu czułam się bardzo kobieco :) Niestety, seria Silk w Oriflame jest zmieniona na Silk&Cashmere i pachnie troszkę inaczej.

Używam tego produktu od: dawna

Manicure - geometryczny french

Tylko zapach

Kupiłam go myśląc, że będzie lepszy od balsamu z tej serii.
Krem ma śmieszną konsystencję, taką żelową, trochę galaretowatą, Jest nie wydajny, bo dość dużo się go zużywało aby posmarować całe ciało.
Właściwości nawilżających czy odżywczych specjalnych nie zauważyłam, a nie mam problemów z mocno przesuszoną skórą.
Do tego mało poręczne opakowanie.
Tylko zapach mnie urzekł.Używam tego produktu od: dawno

Jest OK !!!

Balsam jest Ok ale jak dla mnie to troszeczkę za mało nawilża skórę. Owszem ładnie pachnie, dobrze się rozsmarowuje i szybko się wchłania ale nawilżenie jest dla mnie priorytetem więc dlatego daje mu 3 gwiazdki !!!

bdb

+ doskonale nawilza anwet bardzo sucha skore
+ zapach
+ nawet twarz mozna nim posmarowac na noc
+ szybko i dobrze sie wchlania
+ opakowanie
- malo wydajny

Używam tego produktu od:

ten zapach, ta skóra...

Mam starszą wersję (wiem, że seria jest zmieniona, także nie wiem jak to się ma do nowej;) ). Krem ma śliczny zapach, delikatny, taki...czysty :) Często smaruję nim tylko dłonie są po nim jedwabiście gładkie, cudownie gładkie :). Wydajny. Jeżeli nic się nie zmienił. napewno kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: ok 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Lekki i puszysty

Jest to lekki i puszysty kremik, który fajnie nawilża i szybko się wchłania. Nie obciąża skóry, idealny jest na lato. Ma delikatny zapach charakterystyczny dla serii Silk i fantastyczne opakowanie, które bardzo mi się podoba. Jest wydajny i miło sie go stosuje. Do bardzo suchej skóry nie będzie jednak odpowiedni.

Używam tego produktu od:rok

gdybyśmy spotkali się w lecie

Miałam okazję używać go podczas okresu zimowego, a mam skórę bardzo suchą, więc minusem było to, że jak dla mnie za słabo nawilżał i to ogólnie przesądza o tym, że go już więcej nie kupię. Nie ważnie, ze ładnie pachnie i że, konsystencja jest miła i różowa. Dla mojej skóry jest za słaby. Może w lecie lepiej by się sprawił!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

wolę Lotion

Lubię kosmetyki w słoiczkach więc kupiłam, choć wolę lotion z tej samej serii, to ten kosmetyk też jest dobry, fajna konsystencja taka budyniowa ale lekka, ładnie , delikatnie pachnie tak pudrowo i przyzwoicie nawilża ale tylko latem.

Używam tego produktu od:tygodnia

uwielbiam

Ogólnie nie lubię balsamów typu avon czy oriflame jednak ten to stały bywalec mojej kosmetykowej półki.Wracam do niego zazwyczaj w lato,poniewaz na zime wole bardziej tłuste i treściwe specyfiki (mam b.sucha skórę:)
Silk pieknie pachnie,pudrowo,doskonale sie wchłania a skóra jest gładziusienka i nawilżona.Zapach nie koliguje z perfumami,jest delikatny jednak wąchając ręke po całym dniu jeszcze go wyczuwam.Jak dla mnie to same plusy.

Używam tego produktu od:2lat

dobry :)

Ogólnie nie jestem przekonana do kosmetyków firm typu Oriflame. Zazwyczaj ładnie pachną i na tym ładnym zapachu się kończy, bo z działaniem jest już średnio.

Byłam pozytywnie zaskoczona, kiedy okazało się, że ten krem to PRAWIE CUDO ;) :) Śliczny zapach, śliczne pudełeczko, co jest dla mnie prawie tak samo ważne jak samo działanie.
Krem doskonale nawilża, co przy mojej suchej skórze jest naprawdę niezbędne.
Jedyne, co nie pozwala mi na danie 5 gwiazdek, to fakt, że jest zbyt rzadki jak dla mnie i sie 'przelewa'.

Polecam gorąco :)

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań: 2 albo 3