Fusswohl, Ścinacz do zrogowaceń naskórka

Fusswohl, Ścinacz do zrogowaceń naskórka

Pojemność 1 szt

Ścinacz do zrogowaceń naskórka. Delikatny dla skóry i dokładny, usuwa mocne zgrubienia, łatwy w użyciu.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Bardzo dobry !

Mój chłopak miał bardzo duży problem z rogowaceniem skóry na stopach. Używał kremów, peelingów, pumeksu, ale efekty były bardzo krótkotrwałe. Któregoś dnia kupił właśnie ten ścinacz i użył go. Byłam w szoku jak zobaczyłam odpadającą starą skórę płatami od stóp. Po kilku użyciach było już dużo lepiej a teraz prawie już jego stopy wyglądają normalnie. Sama dzisiaj się skusiłam go użyć i muszę przyznać, że bardzo się bałam, że się pokaleczę, ale robiłam to powoli i nic mi się nie stało. Ja co prawda nie mam problemu ze stopami, ale mi też troszkę skóry on starł i stopy wyglądają lepiej. Dużym plusem też są wymienne żyletki do dokupienia oraz gumowa rączka dzięki, której ścinacz nie wyślizguje się z mokrych rąk. Uważam, że jest to bardzo dobra rzecz do pielęgnacji stóp. Efekt po jego użyciu u chłopaka utrzymuje się kilka dni u mnie jeszcze nie wiem, ale pewnie tak z tydzień stopy będą gładkie ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1251328].usefull || 0 }}% pomocna.

mega produkt za bardzo niską cenę! !!!

Przyznam się bez bicia, że przez częste noszenie butów na obcasach stopy mojej babci wyglądały o niebo lepiej od moich ... Chodziłam po kosmetyczkach, wydawałam kupę kasy na pseudo zmiękczające kremy, peelingi, maseczki i inne wynalazki, ale efekt tych zabiegów utrzymywał się raptem kilka dni, niektóre kosmetyki nie robiły zupełnie nic z moimi piętami ... Pewnego dnia, zdesperowana i w zabudowanych butach podczas 35° upałów pobiegłam do Rossmana z zamiarem zakupu elektrycznego pilnika do stóp, ale ekspedientka z Rossmana odradzila mi zakup tego bubla i pokazała mi maszynke fusswohl za 9 zł. ... Przyznam szczerze, że podczas stosowania tego ścinacza zdarzało mi się kilka razy narobić sobie biedy w postaci głębokich ran i rozciec naskórka, ale to nic w porównaniu do tego co to male cudo zrobiło z moimi stopami. Za 9 zł doprowadziłam swoje stopy do stanu takiego o jakim zawsze marzyłam. ... Są one gładkie i w końcu nie wstydzę się latem odkrywać swoich stópek ;-) zdecydowanie polecam dla osób mających mega problemy z martwym naskórkiem na stopach, uwierzcie mi, że po kilku zabiegach zapomnicie o problemach ze swoimi stopami. Jedynym minusem tego urządzenia jest to, że kiedyś mi pękło podczas stosowania, ale zważając na cenę ścinacza poleciałam szybko do Rossmana i kupiłam drugi egzemplarz ;-) p.s. pamiętajcie o ostrożnym stosowaniu, bo na własnej skórze przekonałam się, że można sobie zrobić krzywdę tym cudeńkiem ;-)

Używam tego produktu od: 2014 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki + zapas ostrzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027550].usefull || 0 }}% pomocna.

Tego moje stopy potrzebowały :)

Ścinacz jest świetnym uzupełnieniem pielęgnacji stóp. Ja przyznam, że ze stopami mam problem, muszę o nie dbać codziennie. Codziennie obowiązkowo je kremuję na noc, 2-3 razy w tygodniu używam pumeksu i peelingu a raz na tydzień tego ścinacza. Gdybym zaniedbała stopy to w przeciągu kilku dni moje pięty zarastają twardym naskórkiem, stają się "poszarpane" i suche. Odkąd mam ścinacz jest mi dużo łatwiej dbać o piętki :)

Na początku nie wiedziałam jak się zabrać do samego użycia a po czasie do wymiany ostrza ;) ale potrzeba trochę rozgryzienia urządzenia, troszkę praktyki :)

Bardzo dobrze ścina grubą warstwę naskórka. Po ścinaniu trzeba poprawić pięty pumeksem, aby "nierówności" wyrównać. Ścinanie raz na tydzień zupełnie wystarczy, mamy pięty z głowy :)

Rączka jest gumowa co daje nam pewność niewyślizgania się ścinacza z dłoni.

Już dawno nie miałam tak zadbanych stóp odkąd zaczęłam używać tego urządzenia.

Minusem jest jedynie to, że po kilku/kilkunastu użyciach żyletka rdzewieje.

Polecam!

Używam tego produktu od: lata 2014
Ilość zużytych opakowań: cały czas jedno urządzenie + 3 razy wymiana żyletek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[991561].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - kolorowy french

mega hit!

Hit. Na pewno kupię jeszcze nie raz. Jest bardzo poręczny, gumowe elementy na rączce sprawiają że ścinacz nie wyślizguje się z rąk. Bałam się że się pokaleczę, jednak nic takiego się nie stało. Bardzo dobrze radzi sobie ze zrogowaceniami na stopach, a warto dodać że mam takie, że coraz częściej ostatnio zdarzał mi się silny ból podczas chodzenia. Podsumowując: wygląd, działanie oraz cena: silna piątka! Polecam bardzo.

Używam tego produktu od: kilku dni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[940449].usefull || 0 }}% pomocna.

najlepszy

Uwielbiam uwielbiam uwielbiam.

Tańszy odpowiednik, ale jak kosi twarda skore na stopach!!!:D lekko doprawić po prysznicu pumeksem i stopy mamy z głowy na kilkanaście dni :)

Jedyne co mnie irytuje to to ze ostrza rdzewieją, ale nowy komplet ostrzy nie jest drogi i zreszta jedno starcza na kilka razy.

Używam tego produktu od: Dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 2 pudełka ostrzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[924965].usefull || 0 }}% pomocna.

No i gra gitara.....

Spoko produkt. Jak pisała poprzedniczka ... tańsza wersja schollla i w niczym nie ustępuje oryginalowi poza ceną oczywiście.

Na początku wiadomo.... trochę strach, że się człowiek skaleczy, ale później dochodzi sie do wprawy. To produkt dla osób, które mają problemy z grubą warstwą naskórka i zamiast to piłować pilnikiem to łatwiej ściąć żyletką. Poźniej trzeba stopy trochę opiłowac, bo ścinacz powoduje takie jakby nierówności na stopach. Trzeba to więc wyrównać. Ja używam do tego scholl velvet i jest ok. Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[918375].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Tanszy zamiennik.

Fajny tani przydatny.Trzeba jednak kupic nozyki do niego ale nie sa drogie i jest ich troche;)

Jedyne co mnie denerwuje to fakt ,ze mimo ze nozyk jest suchy to i tak tworzy sie rdzawawy osad.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[788592].usefull || 0 }}% pomocna.

Mega produkt

Świetny sprzęt. Kupiłam na promocji nie bardzo wyobrażając sobie jak właściwie może usunąć suchą skórę nie robiąc ran, ale przeżyłam pozytywne zaskoczenie. Bardzo łatwy w użyciu, ale trzeba uważać żeby ścinać tylko i wyłącznie grube warstwy pięt. 10 min i uzbierałam sporą kupkę suchych "platków" naskórka. Polerka i tłusty krem lub wazelina i pięty po kilku dniach wyglądają rewelacyjnie.

POLECAM

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[787358].usefull || 0 }}% pomocna.