Advance Techniques, Salon Therapy, Active Replenishing Mask (Maska regenerująca do zniszczonych włosów)

Maska 3-minutowa. Przywraca zdrowie i urodę suchym, zniszczonym włosom. Intensywnie odżywia, nawilża, wzmacnia włosy, odbudowuje ich strukturę. Zawiera cenne składniki, m.in. kreatynę i niezwykle bogaty w substancje odżywcze ekstrakt z alg.

lepsza niz ta w sloiczku

Uzywalam jej w czasie, gdy moje wlosy wygladaly poprostu tragicznie-zniszczone, bardzo suche, lamiace sie i wypadajace garsciami. Uzywalam innej maski z Avon, ktora tez zrecenzowalam. Ta maske kupila moja mama i poczatkowow dlugo wzbranialam sie do jej uzycia nauczona doswiadczeniem pierwszej maski Avonu tej w sloiczku do bardzo suchych wlosow, ktora byla beznadziejna. Maska ta nawilzyla mi wlosy i sprawila, ze sie juz tak nie puszyly z przesuszenia wygladaly minimalnie lepiej. Niestety do nastepnego mycia. Zuzylam cale opakowanie i poprawala byla bardzo niewielka, maska tylko minimalnie nawilzyla wlosy nie bylo mowy o regeneracji czy odbudowaniu. Trzy gwiazdki za to, ze: nawilzyla, zminimalizowala puszenie (oba te efekty tylko doraznie, ale byly) i trzecia za to, ze nie narobila szkod w postaci luzpiezu. Wlosy calkowicie wyleczylam po obcieciu i uzywaniu profesjonalnych kosmetykow.

Używam tego produktu od:5 lat temu

jak odzywka

Mialam mnostwo opakowan tej maski, ale stosowalam ja jako odzywka co drugi dzien i trzymalam dluzej niz 3 minuty. Dla mnie byla to zwykla odzywka, na pewno nie miala silnego dzialania regeneracyjnego. Do utrzymania dobrej kondycji wlosow naprawde dobra, ale tak naprawde to nic poza tym. Wlosy byly po niej ladne, dlatego ja kupowalam :)

Używalam tego produktu kiedys
Ilość zużytych opakowań:bardzo duzo

dobra maseczka

Używałam jej w zeszłum roku. Pamietam, że byłam z niej bardzo zadwolona. Na prawdę widziałam różnicę w kondycji włosów (mam przesuszone) po jej zastosowaniu. Ma przyjemny zapach, bardzo dobrze korzysta się z opakowania, nie jest zbyt wydajna, ale może dlatego, że mam długie włosy i nakładałam jej na prawdę dużo :) Włoski nie puszyły się tak jak wcześniej (mam nadzieję, że były po prostu bardziej nawilżone) i łatwiej się rozczesywały :)

Używam tego produktu od: w zeszłym roku przez dłuższy czas
Ilość zużytych opakowań: chyba trzy- cztery

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Zero emocji

Tę maseczkę używałam tylko na końcówki włosów(mam troszkę zniszczone) i naprawdę nie zauważyłam żadnych efektów;).Nawet troszkę się zmartwiłam, że będę musiała radykalnie obciąć moje włosy, ale dobrze, że nawinął mi się na ręce szampon Fructis "Długie i mocne"(problem minął):).
+maseczka jest stanowczo za "ciężka", nawet na końcówki
+wcale nie regeneruje;)
+jest za droga;)(jak na te właściwości to nawet w promocji jest za droga)
Jedyną zaletą jest to,że maseczka ta ma ładny zapach.Ale i tak nie polecam.Po co marnować pieniądze;).

Używam tego produktu od:użyłam kilka razy, potem wylądowała w koszu:)
Ilość zużytych opakowań:-

zwykła odżywka

Zaczęłam jej używać w momencie, gdy włosy miałam lekko przesuszone, łudząc się nadzieję, że skoro to maska regenerująca, to im pomoże. Może i pomogła, ale w stopniu bardzo minimalnym, gdyż diametralnej poprawy przy jej regularnym stosowaniu nie zauważyłam. Ot, taka sobie odżywka (bo to chyba jednak nie maseczka). Trzymałam ją na włosach różnie - i te 3 minuty i więcej i efekt zawsze był ten sam. Włosy się po niej nieźle rozczesywały i były miękkie i pachnące, ale to za mało, żebym sięgnęła po nią jeszcze raz. Zwłaszcza, że zapach całej tej serii szybko mi się nudzi (dlaczego wszystko pachnie tak samo???), a poza tym nie wiem czy to przypadkiem nie ta maseczka wywołała u mnie łupież :( bo tylko ona była "nowością" dla skóry mojej głowy...

Używałam tego kosmetyku przez jakiś miesiąc chyba, co 3-4 dni / ilość zużytych opakowań: niecałe jedno, bo po odkryciu łupieżu ją odstawiłam i więcej do niej nie wróciłam

Może być

Odzywka ładnie pachnie, jest wydajna, dobrze się rozprowadza na wlosach. Wlosy są mile w dotyku, miękkie ale niestety nie widzę szczególnie efektów regeneracyjnych. Odzywka bardziej przeznaczona chyba do utrzymania dobrej kondycji wlosów niż do "naprawiania". Od czasu do czasu ją kupuję, gdy jest w promocji, gdyż nie mam wlosów silnie zniszczonych ( mam suche i lamliwe ). Nie polecam jej do regeneracji wlosów zniszczonych farbowaniem czy trwałą bo nie jest to maseczka, która da sobie z takimi wlosami radę.

świetna, jak cała seria

Wygodna tuba, odpowiednia konsystencja i śliczny zapach to początek listy zalet tej maseczki. Rewelacyjnie nawilża i wygładza włosy, łatwiej je rozczesać i ułożyć. Cena jest ok, szczególnie że maska jest wydajna (mam włosy do łopatek).

beznadziejna chemia

Skuszona pozytywnymi opiniami o tej masce kupiłam ją i ja. Tym bardziej, że używam tej całej serii, a zapach mnie zniewala:)
No i .. przejechałam się. Mogłam zaufać swojej intuicji, która już podczas aplikowania próbki tej maski podpowiadała mi, że to nie to. Ale jednak....
Po pierwsze-żadnej regeneracji, odżywiania nie zauwazyłam, a porównując do firmowych masek do włosów- ta ta zachowuje się jak odżywka, a nie jak maska.
Wyjątkowo śmierdzi jakąś chemią!! A przecież szapon i serum pachną prześlicznie. Konsystencja gęstego kleju, ciężko nałożyć ją, bo nie chce przylegać do włosów...
Marzę, żeby ją wreszcie skonczyć.. :(
Niewydajna, trzeba mnóstow tego nałozyć na włosy, żeby poczuć nawilżenie .. Wysoka cena jak na taką maskę i tak małą pojemność....

Używam tego kosmetyku od kilku tygodni
ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Wygładza.

Używeam od jakichś 2 tygodniu, Efekt czuć natychmiastowo. O ile bez używania maseczki,moje włosy szybko traciły blask, i po myciu były matowe i nijakie,to po użyciu maseczki, błyszczą się ,dobrze się układają,i nie mam już rzadnych problemów z ich rozczesywaniem. Maseczka pomaga mi utrzymac moje wosy w dobrej kondycji. Mankamentem, jest jej niska wydajność.

Super efekty

Powiem krótko mam włosy wielokrotnie rozjaśniane i farbowane na różne odcienie blondu,odkąd raz w tygodniu [!] robię sobie kompres na głowie z tej maseczki-zawijam włosy folią na ok. pół godz. i susze suszarka przestałam używać odżywek i wystarcza mi szampon 3 w 1 Avonu, sukces, a od ponad dwóch lat bez odżywek [wszelkiej postaci]o włożeniu grzebienia w moje siano nie było mowy...
Do tego przyjemnie wygładza włosy, dodaje im zdrowego połysku ,grzebień wchodzi jak w masło latem!!!

e tam;)

Rozczarowałam się bardzo tym produktem. Efekt nawilżający bardzo mierny, wygładzający jeszcze gorszy, odżywczy minimalny, regenerujący zerowy:( Zamiast wzmocnić czuprynę sprawia, że mam siano w miejscu włosów i w dodatku gasi połysk-już nie mówię o jakimś super połysku, tylko tym zwykłym, naturalnym. Do bani z taką terapią, prosty szampon dla dzieci o niebo lepiej służy moim włosom niźli owe cudo polecane przez fryzjera.
Opakowanie owszem sympatyczne, konsystencja i zapach przyjemne, zaś sam preparat rzeczywiście mało wydajny-mam włosy za ramiona, 2-3cm.

ilość zużytych opakowań: definitywnie poprzestanę na jednym.

bardzo dobry

bardzo dobra maseczka do wlosow zniszczonych i suchych..jesli ktos ma bardzo wysuszone włoski to polecam..po zastosowaniu tej maseczki włosy sa miekkie w dotyku i błyszczace...szkoda ze tak szybko sie konczy..