Astor, Soft Sensation Lipcolor Butter (Nawilżająca pomadka do ust w kredce)

Astor, Soft Sensation Lipcolor Butter (Nawilżająca pomadka do ust w kredce)

Cena już od 16,50 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Paleta kolorów Soft Sensation Lipcolor Butter zachwyca różnorodnością. Zawiera 8 odcieni, które wpisują się w najnowsze trendy. Można odnaleźć w niej zarówno naturalne beże, stonowane brązy, jak i żywe róże oraz ostre czerwienie. Do codziennego, spokojnego makijażu odpowiedni będzie stylowy Loved Up, zalotna fuksja Unguilty Pleasure sprawdzi się na popołudniowym spotkaniu, a śmiała purpura Magic Magenta uwiedzie wieczorową porą.
Soft Sensation Lipcolor Butter widocznie poprawia kondycję ust. Ma konsystencję masła, dzięki czemu wtapia się w usta i zapewnia wygodną, estetyczną aplikację. Nawilżająca formuła zawiera Squalane, składnik pozyskiwany z kokosa. Wygładza on i koi wysuszone wargi, powodując, iż stają się one o 30% bardziej nawilżone. Tak komfortowy efekt utrzymuje się aż do 5 godzin.
Soft Sensation Lipcolor Butter to praktyczny kosmetyk. Ścięta, ukośna końcówka ułatwia szybką, precyzyjną aplikację. Koloryzujący wkład wysuwa się poprzez przekręcenie podstawy opakowania, dzięki czemu nie wymaga temperowania. Wystarczy jednokrotna aplikacja, by kosmetyk w szybki i dokładny sposób wypełnił usta lśniącym odcieniem. Kolor nie rozpływa się, doskonale trzyma się na wargach, nie sklejając ich.

nawilżające, kryjące
w kredce
Efekt
perłowe

przytul mnie :)

Pomadkę posiadam w kolorze 008 Hug Me - delikatny, naturalny odcień

PLUSY:

- opakowanie, bardzo ładne, nieprzesadzone
- miękka formuła, nakładając ją na usta mam wrażenie, że nakładam masełko
- kształt pomadki pozwala na precyzyjną aplikację
- nawilża usta
- nie klei się

Jest trochę nietrwała, ale wybaczam, w końcu nie wżera się w usta jak typowa matowa pomadka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1369766].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

+ przyjemna, codzienna pomadka, niewymagająca poprawek przed lustrem
+ aksamitna konsystencja
+ balsam gładko sunie po ustach
+ nadaje im naturalny kolor i blask
+ ładne kolory, dzienne, naturalne
+ przyjemny zapach
+ znika z ust równomiernie, nie robi nieestetycznych plam
+ nie zbiera się w załamaniach
+ nie wysusza ust

- opakowanie, napisy szybko się zdzierają i niezbyt estetycznie to wygląda,
ale to pikuś.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1354481].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo trwała i nawilżająca

Bardzo dobra pomadka która dobrze nawilża a kolor pozostaje na ustach bardzo długo . Zapach pomadki przypomina mi wanilię bardzo przyjemny. Produkt jest bardzo wydajny . Pomadka zostawia na ustach delikatną błyszczącą poświatę przez co usta wydają się większe . Mały minus za opakowanie po dłuższym stosowaniu starły się z niego napisy.Cena jak i jakość pomadki jak najbardziej na plus

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1277566].usefull || 0 }}% pomocna.

DIY matowo metaliczna pomadka

swietny blyszczyk w kredce

Zachęcona opiniami tego produktu, poleciałam jak na skrzydłach do drogerii, gorączkowo szukając ów cudeńka, który ma bardzo dobre opinie. Nie miałam jeszcze styczność z takim produktem, wiec musiałam poznać ten błyszczyk aby przekonać się czy opinie o nim są prawda. Wybrałam bezowy kolor bodajże 003. A teraz moja opinia. Tak Tak Tak !!! Podoba mi się ten błyszczyk, kolor ładnie pokrywa usta, błyszczy się w słońcu jak i w cieniu widać, ze usta są lekko nawilżone. Jeśli się nic nie zje to błyszczyk trzyma się na ustach. Jestem zadowolona z produktu i na pewno w przyszłości kupie sobie inny kolor.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1223123].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo komfortowy w noszeniu kolor

Działanie: Jak na ,,masełko" w nazwie, daje ustom dużo koloru (mam odcień Va Va Voum, czyli złamaną czerwień). Trzyma się ust raczej kiepsko (jak to kremowy produkt), za to jaki komfort użytkowania! Nienawidzę mieć suchych ust, a wybrzydzam też jak mało kto - przesusza mi je wszystko, rzadko która pomadka ochronna mnie zadowala, przypadkowa szminka zamienia mi wargi w rodzynki itp., itd. Jeśli macie tak samo jak ja, a lubicie mieć umalowane usta, to polecam! (tym bardziej, że jest też parę bardziej ,,charakternych" odcieni).

Kwestie ,,techniczne": na minus tylko fatalnie brzydkie opakowanie (napisy ścierają się beznadziejnie szybko, a słaby plastik rysuje od byle czego). Za to mechanizm działa bez zarzutu, kredka dobrze się wykręca, konsystencja przyzwoita, sztyft się nie wychyla, nie odkształca i nie ,,pływa".

Przyznam szczerze, że zawsze mam ten kosmetyk w kieszeni i poprawki mi nie straszne, bo wiem, że nawet jak nałożę go dziesięć razy w ciągu dnia, to wieczorem nie będę musiała zastanawiać się jak przywrócić usta do dobrostanu ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1198038].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajna

Bardzo fajna pomadka. Super intensywne kolory.
Nie wysusza ust, rozprowadza się jak masełko, faktycznie nawilża.
Minusem jest niestety trwałość...sprawdza się tylko jak nie jesz, nie pijesz itp :)
Zostawia mnóstwo śladów na szklankach, nie można nawet się wysmarkać bo cała chusteczka jest w szmince.
Drugim minusem jest opakowanie. Mało eleganckie i bardzo szybko się ściera. Po kilku miesiącach użytkowania nic nie można już odczytać na opakowaniu....zawsze mam problem z ustaleniem jakiej firmy bądź koloru była pomadka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1180778].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny kosmetyk :)

Masełko kupiłam na rossmannowej promocji skuszona pięknym kolorem nadającym się do codziennego makijażu.

Posiadam odcień Hug me :)
Masełko pięknie wygląda na ustach, dość długo się trzyma, nie wysusza ust, u mnie nie podkreśla suchych skórek :)
Nadaje się zarówno na co dzień, jak i na wieczorne wyjście, ponieważ jego kolor nie jest nachalny i pięknie podkreśla usta :)

Polecam :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: trochę pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1081406].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja :)

Używam tej pomadki od ponad 3 lat i będę używała dalej :)
Moje usta mocno się przesuszają, pomadka dobrze je nawilża, nie zbiera się w załamaniach, ślicznie połyskuje i ma delikatny, trwały kolor, nie skleja ust i co jest dla mnie bardzo ważne, włosy się do niej nie kleją!!!
Używam jej latem i zimą.
Mam kolory 009 oraz 003, odcieni jest dużo, więc każda dziewczyna znajdzie coś dla siebie.
Pomadka warta jest swojej ceny, chociaż ja kupuję na promocji 49%, ostatnio zrobiłam mały zapasik :)
Szczerze polecam :)

Używam tego produktu od: ponad 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 całe, 1 prawie zużyte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041122].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemne nawilżenie

Zachęcona promocjami w rossmannie, zakupiłam trzy odcienie tej pomadki:
- 010 Pink Lady
- 003 Carmel Envy
- 013 Magic Magneta

Kolory są piękne, bardzo nasycone, w 010 delikatne drobinki, które ślicznie wyglądają na ustach. Pomadki są nawilżające i jak na taki produkt przystało, raczej nie utrzymują się zbyt długo na ustach, u mnie ok 2-3 godziny. Jednak produkt lubie na codzień, gdy moje usta potrzebuja nieco odpoczynku od matowych pomadek. Polecam :)

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Trzy opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040803].usefull || 0 }}% pomocna.

niezastąpiona

Zachęcona promocją w rossmannie -49% kupiłam i nie żałuję. Używam codziennie i jest bardzo bardzo wydajny.

+trwałość
+ZAPACH ♥
+gama kolorystyczna
+NAWILŻENIE
+wydajność

-cena mogłaby być niższa bez promocji

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028590].usefull || 0 }}% pomocna.