Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Astor, Soft Sensation Lipcolor Butter (Nawilżająca pomadka do ust w kredce)

Astor, Soft Sensation Lipcolor Butter (Nawilżająca pomadka do ust w kredce)

Cena już od 15,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Paleta kolorów Soft Sensation Lipcolor Butter zachwyca różnorodnością. Zawiera 8 odcieni, które wpisują się w najnowsze trendy. Można odnaleźć w niej zarówno naturalne beże, stonowane brązy, jak i żywe róże oraz ostre czerwienie. Do codziennego, spokojnego makijażu odpowiedni będzie stylowy Loved Up, zalotna fuksja Unguilty Pleasure sprawdzi się na popołudniowym spotkaniu, a śmiała purpura Magic Magenta uwiedzie wieczorową porą.
Soft Sensation Lipcolor Butter widocznie poprawia kondycję ust. Ma konsystencję masła, dzięki czemu wtapia się w usta i zapewnia wygodną, estetyczną aplikację. Nawilżająca formuła zawiera Squalane, składnik pozyskiwany z kokosa. Wygładza on i koi wysuszone wargi, powodując, iż stają się one o 30% bardziej nawilżone. Tak komfortowy efekt utrzymuje się aż do 5 godzin.
Soft Sensation Lipcolor Butter to praktyczny kosmetyk. Ścięta, ukośna końcówka ułatwia szybką, precyzyjną aplikację. Koloryzujący wkład wysuwa się poprzez przekręcenie podstawy opakowania, dzięki czemu nie wymaga temperowania. Wystarczy jednokrotna aplikacja, by kosmetyk w szybki i dokładny sposób wypełnił usta lśniącym odcieniem. Kolor nie rozpływa się, doskonale trzyma się na wargach, nie sklejając ich.

nawilżające, kryjące
w kredce
Efekt
perłowe

Pięknie wygląda na ustach.;)

Posiadam kolor nr 11, 03, 08. Jest bardzo wygodna w użyciu i dobrze się ją nakłada. Posiada przepiękny zapach oraz ślicznie wygląda na ustach. Są nawilżone, nie podkreśla suchych skórek, wręcz przeciwnie, niweluje je i sprawia, że usta wyglądają na zadbane. ;) Z trwałością jest niestety słabo. Często trzeba ją poprawiać...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1535611].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry nawilżacz dla ust lecz niezbyt trwały

Miałam dwie wersje tych pomadek- słodki róż i nudziak. Kolory ładnie prezentują się na ustach, są delikatne. Jedyne co mi przeszkadzało to błysk jaki nadawały ustom, nie są matowe. Przyjemnie się nakłada, nawilża usta, jednakże nie jest zbyt trwała i ''czuje'' się ją na ustach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1524031].usefull || 0 }}% pomocna.

fajnie nawilża

Kupiłam ją kilka lat temu i nadal jestem w jej posiadaniu, Świadczy to o tym, że nie jest moją ulubioną pomadką zdecydowanie - nie. Co prawda lubuje się w pomadkach matowych i raczej płynnych jednak zanim do tego doszłam trochę czasu eksperymentowałam z wieloma pomadkami. Ta jest nawilżająca i na pewno fajnie to oddziałuję na stan naszych usteczek które nie są wysuszone. Mój kolor jest delikatny z dobra pigmentacja. Fajna na lato i nie szkodliwa dla ust.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1488466].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki w mieście odcinek 4 makijaż wodoodporny

027 Elengant Nude

Nigdy nie nosiłam pomadek pomadek często, ostatnio próbowałam się przemóc i padło dziś na nią. Mam jak dla mnie, dość ciemny kolor, ale ładnie wygląda, nie pożółca zębów, jest komfortowa w noszeniu. Oczywiste jest to że się zjada, ale głupie jest myślenie że się nie zje. Ona nie zastyga, nie czuć jej na ustach. Nie oczekujmy mega trwałości bo to nie jest matowa pomadka w płynie ;) Mi sie sprawdza, szkoda że mam taki ciemny kolor. No trudno, zużyję prędzej czy później.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1454077].usefull || 0 }}% pomocna.

Krótkotrwała

To dobra pomadka, która dobrze nawilża, chroni, jednak bardzo krótkotrwała, zjadam ją wraz z jedzeniem, czy piciem. Na ustach leży bardzo naturalnie, jednak słabo napigmentowana jak dla mnie, brudzi zęby. Usta po niej faktycznie, są ładnie nawilżone i zadbane, na ustach wygląda naturalnie, troszkę się rozmazuje. Nie polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1430506].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo nawilżające masełko

Posiadam dwa odcienie: 003 Caremel Envy i 009 Burnt Rose.

Plusy:
*świetna kremowa i nawilżająca formuła
*bardzo łatwa do nałożenia, nie wymaga konturówki
*trwała (na moich ustach wytrzymuje nawet do 4 godzin)
*nie wysusza ust, nie wrzyna się w usta
*nie klei się

Minusy:
*napisy z opakowania znikają w błyskawicznym tempie
*nie wytrzymują próby jedzenia ani picia – nadają się tylko do noszenia
*odcienie – być może jest to zamysł codziennego stosowania, ale brakuje mi oryginalnych kolorów nadających się na wielkie wyjścia. Wszystkie kolory są takie… zwykłe :)

Bardzo fajna pomadka do codziennego użytku bez strachu o efekt przesuszonych ust. Wiadomo, nie jest idealna, ale nie można mieć wszystkiego :)
Tak czy inaczej – zdecydowanie polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1424046].usefull || 0 }}% pomocna.

przytul mnie :)

Pomadkę posiadam w kolorze 008 Hug Me - delikatny, naturalny odcień

PLUSY:

- opakowanie, bardzo ładne, nieprzesadzone
- miękka formuła, nakładając ją na usta mam wrażenie, że nakładam masełko
- kształt pomadki pozwala na precyzyjną aplikację
- nawilża usta
- nie klei się

Jest trochę nietrwała, ale wybaczam, w końcu nie wżera się w usta jak typowa matowa pomadka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1369766].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

+ przyjemna, codzienna pomadka, niewymagająca poprawek przed lustrem
+ aksamitna konsystencja
+ balsam gładko sunie po ustach
+ nadaje im naturalny kolor i blask
+ ładne kolory, dzienne, naturalne
+ przyjemny zapach
+ znika z ust równomiernie, nie robi nieestetycznych plam
+ nie zbiera się w załamaniach
+ nie wysusza ust

- opakowanie, napisy szybko się zdzierają i niezbyt estetycznie to wygląda,
ale to pikuś.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1354481].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo trwała i nawilżająca

Bardzo dobra pomadka która dobrze nawilża a kolor pozostaje na ustach bardzo długo . Zapach pomadki przypomina mi wanilię bardzo przyjemny. Produkt jest bardzo wydajny . Pomadka zostawia na ustach delikatną błyszczącą poświatę przez co usta wydają się większe . Mały minus za opakowanie po dłuższym stosowaniu starły się z niego napisy.Cena jak i jakość pomadki jak najbardziej na plus

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1277566].usefull || 0 }}% pomocna.

swietny blyszczyk w kredce

Zachęcona opiniami tego produktu, poleciałam jak na skrzydłach do drogerii, gorączkowo szukając ów cudeńka, który ma bardzo dobre opinie. Nie miałam jeszcze styczność z takim produktem, wiec musiałam poznać ten błyszczyk aby przekonać się czy opinie o nim są prawda. Wybrałam bezowy kolor bodajże 003. A teraz moja opinia. Tak Tak Tak !!! Podoba mi się ten błyszczyk, kolor ładnie pokrywa usta, błyszczy się w słońcu jak i w cieniu widać, ze usta są lekko nawilżone. Jeśli się nic nie zje to błyszczyk trzyma się na ustach. Jestem zadowolona z produktu i na pewno w przyszłości kupie sobie inny kolor.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1223123].usefull || 0 }}% pomocna.