Ziaja, Ziajka, Żel do mycia ciała i włosów dla dzieci

Ziaja, Ziajka, Żel do mycia ciała i włosów dla dzieci

Łagodny preparat 2 w 1, żel do mycia ciała i włosów dla dzieci i niemowląt powyżej 6 miesiąca życia. Kosmetyk testowany dermatologicznie i alergologicznie. Profilaktyka atopii, nie zawiera Slesu i barwników, nie szczypie w oczy.
Zalety:
- łagodnie myje i pielęgnuje włosy i skórę,
- chroni warstwę ochronną naskórka,
- delikatny dla skóry, nie powoduje podrażnień,
- zapewnia efekt właściwego nawilżenia,
- ułatwia rozczesywanie włosów.
Substancje aktywne: syrop kukurydziany, xylitol, prowitamina B5, łagodne składniki myjące.

Super żel

Żel kupiony w zwykłym hipermarkecie w promocji i co? Jest super! Kupiony za miecałe 6zł a dziala jak te ktore kosztuja z 50..baardzo nawilża skórę mojej córeczki, balsam po kąpieli juz nam nie potrzebny

Nie tylko dla dzidziusia :)

Ziajka to seria kosmetyków stworzona do pielęgnacji delikatnej skóry małych dzieci. Skóra dzieci jest dużo cieńsza, bardziej wrażliwa i podatna na uczulenia, dlatego fajnie, że Ziaja wyszła temu naprzeciw i stworzyła serię dla maluchów. Muszę przyznać, że ja cieszę się tak samo jak wiele mam, bo jako uczuleniowiec od najmłodszych lat - często wybieram kosmetyki myjące i nawilżające dla dzieci bo wiem, że krzywdy mi nie zrobią. Choć muszę przyznać, że z wiekiem jestem nieco bardziej odporna na uczulenia, to jednak w ostatnim czasie pomidorowa passata zafundowała mi wysyp krostek na brzuchu i nogach i zależało mi, aby produkt myjący był niezwykle delikatny.

Żel do mycia Ziajka jest bezbarwny i ma dość rzadką konsystencję. Dla mnie to połączenie żelu i olejku w jednym (jeśli tak mogłabym scharakteryzować tę konsystencję). Jest hipoalergiczny i ma delikatny zapach, dla mnie to po prostu zapach dzidziusia (na pewno wiecie o jaki chodzi). Pieni się dość słabo, ale to ze względu na to, że nie zawiera SLS-ów tylko delikatne substancje myjące. Ja po prostu daję go trochę więcej, aby jakąś pianę uzyskać i dopiero zmywam go z ciała letnią wodą (nigdy gorącą, bo może dodatkowo wysuszyć i drażnić skórę). Myje bardzo łagodnie i nie narusza bariery lipidowej naskórka. Mam także wrażenie, że pomógł wyciszyć niektóre czerwone plamki, dzięki czemu poznikały mi całkiem sprawnie. Stosuję go tylko do mycia ciała, do włosów używam już innych kosmetyków.

Podoba mi się, że opakowanie zawiera pompkę, to wygodne i sprawne tym bardziej, że kosmetyk stoi u mnie pod prysznicem i ostatnio codziennie po niego sięgam. Zapłaciłam za niego chyba 8zł za pojemność 400ml, więc nie będę się specjalnie skupiać na wydajności. Jest na tyle delikatny, że nie oszczędzam go, tylko używam takiej ilości jakiej potrzebuję. Takie kosmetyki potrafią kosztować dużo (nawet w okolicach 80-100zł w aptece), więc traktuję ten kosmetyk jako dobrą, tańszą alternatywę dla droższych kosmetyków do skór bardzo suchych i atopowych.

Wracam do niego co jakiś czas i polecam wszystkim, nie tylko dzieciom :)

Rewelacja za tak niską cenę !

Ten oto żel towarzyszy już mojej 2 córce, ponieważ sprawdziła się przy pierwszej córce :) Świetnie, że jest to produkt 2 w 1 i do ciała i do włosków bo już samo to nie zapycha nam półki w łazience. Opakowanie jest bardzo fajne, a przez to, że jest z pompką bardzo łatwo się aplikuje. Sam żel świetnie myje skórę bobasów, nie podrażnia i nie uczula ( wiem coś o tym bo moje obie córy są wrażliwe na zapachowe żele i zwykle mają po nich podrażnioną skórę lub nawet wysypkę). Skóra po umyciu jest odpowiednio nawilżona i gładka, dobrze oczyszczona. Włoski się łatwo rozczesuje a do tego ładnie błyszczą i skóra głowy nie jest przesuszona, faktycznie nie szczypie w oczy. Ma genialny delikatny zapach, który kojarzy mi się właśnie z małymi dziećmi. Konystencja jest żelowo- wodna, a sam produkt wydajny ( 1 opakowanie na 3 miesiące ). Jest dostępny w drogeriach i aptekach w marketach też go widziałam . A cena świetna. Polecam

Strzał w dziesiątkę!

Od urodzenia mojego malucha najbardziej ufam marce Ziaja. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Ten produkt spełnia moje wszelkie oczekiwania . Ładny zapach, dobry skład, dobrze się pieni i cena jest mega przystępna biorąc pod uwagę ilość czyli 400 ml. A najważniejsze że nie wywołuje żadnej reakcji alergicznej. A takie problemy miałam z innymi produktami - nawet tych z górnej półki

Cudo!

Ziajki używamy właściwie od narodzin Juniora , pomyslałam że skoro świetnie sprawdza się u dorosłych to może da radę również w wymagającej pielęgnacji dziecięcej skóry i...nie zawiodłam się !
Przyjemny skład , bez SLSów i tym podobnych wynalazków.
Delikatny , ledwo wyczuwalny zapach , skóra po kąpieli miękka i nawilżona a włoski puszyste nie plączą się.
Przy odrobinie wysiłku fajnie się pieni , co akurat u nas daje masę radości .
Aż chciałoby się być znowu dzieckiem żeby móc używać tego kosmetyku bezkarnie ;)

Multifunkcyjny <3

Przeważnie wychodzę z założenia, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Kupiłam synowi do mycia ciała, ale że mój młody to patentowany leń umył nim wszystko, również głowę.

Jakie było moje zdziwienie, kiedy nic go nie swędziało, włosy długo były świeże i nie zrobił się mu łupież.

Zdarzyło sie kilka razy, że nawet mu trochę podebrałam i sama umyłam sobie głowę - zero świądu, splątania, włosy długo świeże o miękkie.

Świetny produkt i regularnie do niego coś jakiś czas wracam.
Przyjemna w użytkowaniu konsystencja, ogromna wydajność, neutralny zapach i zbawienne działanie na skórę oraz skórę głowy.

W 100% godny polecenia!

Super kosmetyk

Od już prawie 11 miesięcy jestem mamą. Na ten żel trafiłam stosunkowo pozno bo po ok 7 miesiącach. Ale teraz juz wiem, ze kupię ponownie. Jest delikatny dla mojego maluszka, nie szczypie w oczy- na sobie przetestowalam :) i ma mega wygodny dozownik!

Jak najbardziej za!

Ziajki stosuje co druga, trzecią kąpiel mojego Dziecka.
Bardzo ładnie i delikatnie pachnie i nawilża skore.
Jeśli chodzi o mycie włosów nie szczypie w oczy i nie plącze włosów a w ręcz bardzo fajnie je nawilża.

Sprawdzony, lubiany

Ten produkt przypomina mi bardzo płyn do mycia z pompką marki Babydream. Tak samo zdał egzamin przy dzieciach, zarówno maluchach bez problemów jak i atopowcach. Chętnie do niego wracamy kiedy małego alergika zaczyna łapać atopowe zapalenie skóry.

Bardzo sympatyczny

Kupiłam ten żel na fali poszukiwania kosmetyku bez dodatków SLSów, SLESów, parabenów itp. Skład miał niesamowicie fajny. I przyznać mu trzeba że się sprawdził- i do włosów i do ciała. Dokładnie myje, nie uczula, nie pachnie. Sadze że to wymarzony produkt dla wszelkiej maści alergików, w dodatku tani i łatwo dostępny. Na minus zaliczam mu niską wydajność i trudności w pienieniu się (choć to zazwyczaj konsekwencja małej ilości chemii). Aktualnie porzuciłam ten produkt, ale tylko i wyłącznie dlatego ze kocham testować nowości. Byłam z niego bardzo zadowolona i pewnie jeszcze wrócę do stosowania go.

dziecięcy kosmetyk w normalnej cenie

Lubię Ziajkę, bo ma niezłe składy kosmetyków, lepsze niż jeszcze kilka lat temu. Dodatkowym atutem jest nieprzesadzona cena.

Żelu z pingwinkami regularnie używały moje kilkuletnie córki, a ja czasem myłam nim twarz. Wszystkie trzy byłyśmy bardzo zadowolone z działania żelu, nie zauważyłam żadnych podrażnień ani przesuszonej skóry. Zaznaczę, że w okresie grzewczym mamy czasem lekki problem z suchą skórą, zwłaszcza młodsza córka.
Zapach i konsystencję oceniam bardzo pozytywnie, podobnie opakowanie z pompką.
Polecam dla dzieci bez większych problemów dermatologicznych.

jestem na nie

Żel do mycia o przezroczystej konsystencji i typowo dziecięcym zapachu. Jako, że jest dedykowany dla dzieci liczyłam na coś delikatnego, niewysuszającego i niestety się rozczarowałam.
Żel jest tani i jest go sporo. Ma wygodne opakowanie. Nie trzeba używać go dużo, bo ładnie się pieni. Zapach nie pozostaje na ciele. Niestety, ale strasznie wysusza moją dorosłą skórę. Moje dziecko zareagowało na ten produkt wysypką. Męczyłam się z nim dość długo używając raz na jakiś czas.
Nie powrócę do niego. To nie jest produkt dla dzieci.