Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Ziaja, Ziajka, Żel do mycia ciała i włosów dla dzieci

Ziaja, Ziajka, Żel do mycia ciała i włosów dla dzieci

Łagodny preparat 2 w 1, żel do mycia ciała i włosów dla dzieci i niemowląt powyżej 6 miesiąca życia. Kosmetyk testowany dermatologicznie i alergologicznie. Profilaktyka atopii, nie zawiera Slesu i barwników, nie szczypie w oczy.
Zalety:
- łagodnie myje i pielęgnuje włosy i skórę,
- chroni warstwę ochronną naskórka,
- delikatny dla skóry, nie powoduje podrażnień,
- zapewnia efekt właściwego nawilżenia,
- ułatwia rozczesywanie włosów.
Substancje aktywne: syrop kukurydziany, xylitol, prowitamina B5, łagodne składniki myjące.

Cudo!

Ziajki używamy właściwie od narodzin Juniora , pomyslałam że skoro świetnie sprawdza się u dorosłych to może da radę również w wymagającej pielęgnacji dziecięcej skóry i...nie zawiodłam się !
Przyjemny skład , bez SLSów i tym podobnych wynalazków.
Delikatny , ledwo wyczuwalny zapach , skóra po kąpieli miękka i nawilżona a włoski puszyste nie plączą się.
Przy odrobinie wysiłku fajnie się pieni , co akurat u nas daje masę radości .
Aż chciałoby się być znowu dzieckiem żeby móc używać tego kosmetyku bezkarnie ;)

Multifunkcyjny <3

Przeważnie wychodzę z założenia, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Kupiłam synowi do mycia ciała, ale że mój młody to patentowany leń umył nim wszystko, również głowę.

Jakie było moje zdziwienie, kiedy nic go nie swędziało, włosy długo były świeże i nie zrobił się mu łupież.

Zdarzyło sie kilka razy, że nawet mu trochę podebrałam i sama umyłam sobie głowę - zero świądu, splątania, włosy długo świeże o miękkie.

Świetny produkt i regularnie do niego coś jakiś czas wracam.
Przyjemna w użytkowaniu konsystencja, ogromna wydajność, neutralny zapach i zbawienne działanie na skórę oraz skórę głowy.

W 100% godny polecenia!

Super kosmetyk

Od już prawie 11 miesięcy jestem mamą. Na ten żel trafiłam stosunkowo pozno bo po ok 7 miesiącach. Ale teraz juz wiem, ze kupię ponownie. Jest delikatny dla mojego maluszka, nie szczypie w oczy- na sobie przetestowalam :) i ma mega wygodny dozownik!

Azja Kolorówka

Jak najbardziej za!

Ziajki stosuje co druga, trzecią kąpiel mojego Dziecka.
Bardzo ładnie i delikatnie pachnie i nawilża skore.
Jeśli chodzi o mycie włosów nie szczypie w oczy i nie plącze włosów a w ręcz bardzo fajnie je nawilża.

Sprawdzony, lubiany

Ten produkt przypomina mi bardzo płyn do mycia z pompką marki Babydream. Tak samo zdał egzamin przy dzieciach, zarówno maluchach bez problemów jak i atopowcach. Chętnie do niego wracamy kiedy małego alergika zaczyna łapać atopowe zapalenie skóry.

Bardzo sympatyczny

Kupiłam ten żel na fali poszukiwania kosmetyku bez dodatków SLSów, SLESów, parabenów itp. Skład miał niesamowicie fajny. I przyznać mu trzeba że się sprawdził- i do włosów i do ciała. Dokładnie myje, nie uczula, nie pachnie. Sadze że to wymarzony produkt dla wszelkiej maści alergików, w dodatku tani i łatwo dostępny. Na minus zaliczam mu niską wydajność i trudności w pienieniu się (choć to zazwyczaj konsekwencja małej ilości chemii). Aktualnie porzuciłam ten produkt, ale tylko i wyłącznie dlatego ze kocham testować nowości. Byłam z niego bardzo zadowolona i pewnie jeszcze wrócę do stosowania go.

dziecięcy kosmetyk w normalnej cenie

Lubię Ziajkę, bo ma niezłe składy kosmetyków, lepsze niż jeszcze kilka lat temu. Dodatkowym atutem jest nieprzesadzona cena.

Żelu z pingwinkami regularnie używały moje kilkuletnie córki, a ja czasem myłam nim twarz. Wszystkie trzy byłyśmy bardzo zadowolone z działania żelu, nie zauważyłam żadnych podrażnień ani przesuszonej skóry. Zaznaczę, że w okresie grzewczym mamy czasem lekki problem z suchą skórą, zwłaszcza młodsza córka.
Zapach i konsystencję oceniam bardzo pozytywnie, podobnie opakowanie z pompką.
Polecam dla dzieci bez większych problemów dermatologicznych.

jestem na nie

Żel do mycia o przezroczystej konsystencji i typowo dziecięcym zapachu. Jako, że jest dedykowany dla dzieci liczyłam na coś delikatnego, niewysuszającego i niestety się rozczarowałam.
Żel jest tani i jest go sporo. Ma wygodne opakowanie. Nie trzeba używać go dużo, bo ładnie się pieni. Zapach nie pozostaje na ciele. Niestety, ale strasznie wysusza moją dorosłą skórę. Moje dziecko zareagowało na ten produkt wysypką. Męczyłam się z nim dość długo używając raz na jakiś czas.
Nie powrócę do niego. To nie jest produkt dla dzieci.

Zapach wakacji.

Uwielbiam, mimo kilku minusów, jak tylko napatoczy mi się na oczy kupuję.
+ zapach
+ delikatny, koi podrażnioną np. słońcem skórę
+ nie uczula
+ cena
+ neutralny dla włosów (można nim myć włosy bez obawy, że nam się wysuszą)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
- wydajność (niestety słabo się pieni dlatego potrzebuję wielu "pompknięć")
- dostępność (kupuję w Tesco bądź firmowych salonikach)
Polecam każdemu.

Taki sobie

Przyjemny, nic nie wnoszący w moje życie żel, który zużyłam dolewając do wanienki i robiłam pianę. Synkowi jakoś nie robiło to różnicy, czy był to ten żel dodany czy coś innego. Zupełnie nijaki. Przeciętny. Niczym szczególnym się nie wyróżniający kosmetyk. Nie uczulał. Nie podrażniał skóry. Dobrze się pienił. Przyjemnie pachniał. Konsystencję miał żelową.
No nic szczególnego. Zużyłam i zapomniałam.

Nie uczula

Moje dzieci mają wrażliwą skórę. Gdy myją się czymś innym niż coś z serii emolientowej, zazwyczaj drapią się niemiłosiernie.
Po Malwinie i Balbinie nie :-) to są imiona tych pingwinków na opakowaniu - Ziaja wpadła na świetny pomysł, dzieciaki mają swoich ulubieńców (każdy produkt ma "swojego" zwierzaka)
Myję im żelem ciało i włosy. Na wyjazdach, w ramach oszczędności miejsca w torbie, ja też go używam. Jest wydajny. Zapach ma przyjemny. Jedyny minus to słabe pienienie się.
Ale szybko z niego nie zrezygnujemy.

Używa produktu od: próbka

Dobry

Ocena na podstawie próbki:
Plusy:
- łagodnie myje, bez SLS,
- wielofunkcyjny
- ładnie pachnie
- rozsądna cena

Minusy:
- nie nawilża
- konsystencja żelu, wolę bardziej kremową