HerbikaPlant, Olej z Winogron - Balsam do ciała nawilżająco - odżywczy

HerbikaPlant, Olej z Winogron - Balsam do ciała nawilżająco - odżywczy

Delikatny balsam do aktywnej pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Intensywnie nawilża oraz chroni przed nadmierną utratą wody. Aktywnie odżywia, wygładza i wyraźnie uelastycznia skórę. Działa osłaniająco na naskórek oraz przyspiesza jego regenerację. Skutecznie łagodzi podrażnienia i likwiduje uczucie szorstkości.
Ma delikatną i lekką konsystencję. Łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Jest wydajny w użyciu.
Substancje aktywne: olej z pestek winogron, witamina E, prowitamina B5 (D-panthenol).

Może być

Ten produkt działa bardziej zapachem, który jest wręcz narkotyzujący. Nawilżać nawilża, ale przy bardziej wymagającej skórze nie daje rady. Za to bardzo dobrze łagodzi podrażnienia, a sam też nie podrażnia.

Używam tego produktu od: 2008

Super

Bardzo lubię ten produkt, niestety nie mogę go nigdzie dostać ostatnio. Jest fajny, lekki, ładnie pachnie.
Na pewno bym go kupiła jakbym go zobaczyła gdzieś w sklepie. Polecam

Używam tego produktu od: Dwa lata temu

przyjemnie pachnący

Balsam dość lekki jak na produkty z Ziaji, ładnie pachnie i szybko się wchłania. Zostawia skórę przyjemnie nawilżoną i mi bardzo odpowiada taki efekt. Do tego jest w przystępnej cenie. Może nie jest to balsam o jakim marzę w czasie bezsennych nocy, ale kiedyś na pewno do niego wrócę :) Ogólnie polecam, ale dla na prawdę suchej skóry może być za słaby.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

fakty i mity depilacja

idealny!

Balsam sprawdza się latem po opalaniu, i zimą. Super nawilża i natłuszcza skórę, ładnie pachnie. Sprawdza się na skórze suchej i normalnej. Za tą cenę jest to produkt idealny.

Polecam ze względu na cenę, jakość i działanie.

Ilość zużytych opakowań: ponad 4

dobry

Niezbyt podoba mi się zapach balsamu dlatego już go nie kupię. Muszę jednak obiektywnie stwierdzić, że jest to dobry balsam, który porządnie nawilża skórę, a jednocześnie jest lekki i dobrze się wchłania. Nie zgadzam się tylko, że jest wydajny, zużyłam go w niecałe 2 tygodnie.

Używam tego produktu od: już nie używam

jestem na tak:)

Balsam ładnie pachnie, szybko się wchłania, a skóra dzięki niemu na długo pozostaje nawilżona i miła w dotyku, w dodatku za takie niewielkie pieniądze:)

Przyjemny

Moim zdaniem balsam jest naprawde dobry.
Ma bardzo ładny zapach, dosyć długo pozostający na skórze, odpowiednią konsystencję , szybko się wchłania i jest niedrogi.
Jeżeli natomiast chodzi o skóre to nawilża no i tyle.
Co do wydajności to zużyłam go w 3 tygodnie zmarując codziennie całe działo oprócz pleców. Niech każdy sam zdecyduje czy jest wydajny czy nie.

Do plusów moge zaliczyć także ładne opakowanie.

Polecam , warto spróbować!

Raczej go już nie kupie, ponieważ lubie wypróbowywać różne nowe rzeczy-balsamy szczególnie.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie i 1 dzień
Ilość zużytych opakowań: 10 ml próbka i całe opakowanie balsamu

Kolejny dobry balsam Ziaji

Tak jak ten z olejem bawelnianym w niebieskiej butelce także ten balsam Ziaji bardzo mi się spodobał, choć z początku wydawał mi się za tłusty :ehem:
W łaziece stoi już od wiosny, latem niezbyt często go stosowałam, natomiast na nowo odkryłam go z końcem lata, bo skóra zaczęła domagać się więcej "pić" :D
Mimo, że specyfik ten jest dośc tłustawy, to jednak nie zostawia klejącej warstwy na skórze i nie powoduje zapychania porów na niej. Ciało jest gładkie i przyjemne w dotyku, dodatkowo ładnie pachnie. Zapach jest kwiatowy, ale z jakąś pudrową nutą, dość mocno wyczuwalny i trwały na skórze, więc dla tych, którzy lubią długo pachnieć polecam :D
Dadam jeszcze że plusem jest niska cena i wydajność, ja nawet do rąk czasem stosuję ten balsam, bo dobrze nawilża i sprawia, że są przyjemne w dotyku.
Nie wiem czy kupię go ponownie, bo lubię wypróbowywać też inne smarowidła, ale chętnie wrócę kiedyś do niego :-)

Używam tego produktu od: marca tego roku

bardzo fajny balsamik

bardzo fajny balsamik, tłuściutki, kupiłam go przypadkiem, lubię żółtyu kolor:)mialm dośc sucha skóre przesuszona basenem, on sprwił się zankomiicie ją nawilżył, gęsta i tłusta konsystencja ale nie jest ciężko go rozsmarować taki masaż tez robio dobrze a że balsam nas do tego zmusza to i lepiej. Poradził soebie z moja znakomicie, za łądny zapahez plusik i za cene też jeden, wogóle cokolwiek bym z ziajki niemiął nie podrażnia mnie a mam szalenie wrażliwa skóre:(za taka cene doskonały!!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie1

Lubię go

Uwielbiam testować różne balsamy:) Uważam, że produkt Zaji jest bardzo fajny. Ma ciekawy zapach (rzeczywiście kojarzy się z winogronami:)), dobrze nawilża (w sam raz dla mojej skóry), jest wydajny (lejąca konsystencja), ładne opakowanie (takie wesołe;p). Co od właściwości odżywczych i aktywnych składników nie dopatrzyłam się jakiś spektakularnych efektów. Duży plus za to, że jest lekki i nie lepi się, czego szczerze nienawidzę w balsamach. Głównie przydaje się do przesuszonej skóry na nogach po depilacji. Za taką cenę można kupić.

całkiem dobry

Nigdy wcześniej nie używałam balsamów Ziaji. Ten jest pierwszy. Jakoś nie spodziewałam się po nim cudów. W pierwszej chwili po przyjściu do domu byłam rozczarowana zapachem. Taki sztuczny mi się wydał. Ale z czasem się przyzwyczaiłam:)
Balsam ma lekką konsystencję i niewiele go trzeba by nasmarować ciało. Dobrze się rozsmarowuje i szybko wchłania (szybciej niż nawilżający Lirene). Skóra się po nim nie lepi. Całkiem dobrze nawilża. Ale to odżywianie to chyba trochę na wyrost. Z tym aktywnym odżywianiem to się nie zgadzam. Używam balsamu tylko wieczorem przed snem i rano jak wstawałam to miałam wrażenie, że przydałoby się jeszcze raz posmarować balsamem. Co do uelastyczniania skóry o czym pisze producent to jakoś tak chyba od czapy. Ja żadnego takiego efektu nie zauważyłam. Ale to może dlatego, że jeszcze w miarę młoda jestem:) i problemów z elastycznością skóry nie mam:) Co do wydajności to również nie zauważyłam nic nadzwyczajnego. Starczył na jakiś miesiąc.

Generalnie jako balsam nawilżający do skóry normalnej to jest ok. Dla kogoś z bardziej suchą skórą może być za słaby. Wydaje mi się, że lepszy jest na okres letni niż zimowy.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Dobra jakość-niska cena

Testowałam przeróżne balsamy,z Ziają włącznie,ale ten przypasował mi najbardziej.Bardzo dobrze nawilża skórę i fajnie pachnie.Ale niestety nie podoba mi się jego opakowanie,mianowicie kolor...

Używam tego produktu od:pół roku