Miss Sporty, Lasting Colour Pro Maxi Brush (Lakier do paznokci)

Miss Sporty, Lasting Colour Pro Maxi Brush (Lakier do paznokci)

Nowa formuła lakieru sprawia, że utrzymuje się on na paznokciach do 10 dni. Nowy, większy pędzelek umożliwia pokrycie paznokcia już za jednym pociągnięciem.

Dobry zakup

Mam kilkanaście różnych lakierów Miss Sporty. Z tej serii dwa o jasnych odcieniach różu. Miss Sporty skupia się raczej na cechach serii, tu większy pędzelek, więc w obrębie tej jednej serii znajdziecie lakiery perłowe i bardziej matowe. Jest dużo pięknych kolorów i każda znajdzie, jakiego potrzebuje.
Lakiery są warte zakupu.
Opakowania nie są duże ale jak dla mnie akuratne, by zużyć nim się zeschną (ale nadmieniam, że ich czas zsychania jest dłuuugi). Na co dzień stosuję 2 odcienie a okazyjnie potrzebuję kilku innych - cena jest przystępna, częste promocje tym bardziej zachęcają do kupna kilku sztuk.
Lakiery Miss Sporty ogólnie uważam za średnio trwałe. Ta seria, na tle innych, wydaje mi się być najtrwalsza.

Super

Lakier jest bardzo fajną opcją zarówno dla początkujących jak i tych zaawansowanych. Ma super pędzelek, którym łatwo rozprowadza się go na paznokciach.
Lakier szybko wysycha, ma cudowny kolor, utrzymuje się spokojnie około tygodnia bez żadnych odprysków.

5/5

Bardzo fajne lakiery. Posiadają duży pędzelek, który ułatwia nakładanie lakieru. Lakier nie tworzy smug i nierówności. Ciemne kolory mają ładne krycie za pierwszym, drugim razem, jasne są beznadziejne. Manicure wykonany tym lakierem jest bardzo trwały. Polecam!

Zależy jaki kupisz kolor

Bardzo fajny i trwały lakier do malowania stóp. Zależy jaki kolor dobierzesz, bo jasne to są beznadzieje i prześwitują, jednak ciemne często kryją jedną warstwą.

Dobry.

Dobry lakier do paznokci. Duża gama kolorów do wyboru. Fajna buteleczka - oryginalny design. Lakiery były dość trwałe. Ładnie prezentowały się na paznokciach. Ogólnie lakiery były bardzo wydajne.
Minusem jak dla mnie był pędzelek, który nie przypadł mi do gustu.

W młodszych latach używałam lakierów tej firmy..bo były tanie.. Niestety w ogóle niepraktyczne.
Szybko schodziły z paznokcia, myję często ręce więc to też może mieć wpływ aczkolwiek..aby po 2/3 dniach wyglądały jakby ktoś zjadł połowę lakieru z palców.
Ten odcień..oczywiście świetny ale nietrwały. Jak każdy lakier, który miałam z miss sporty.

niestety sciera sie z koncowek bardzo szybko

uwielbiam lakiery tej firmy ale ta seria niestety nie skradla mojego serca. odcienie sa piekne, pedzelek wygodny, lakier zasycha szybko i malowanie jest latwe ale niestety bardzo szybko sciera sie z koncowek nawet przy bardzo krotkich paznokciach

Zaskakująco dobry

Lakier posiada wygodny, szeroki pędzelek który bardzo ułatwia malowanie. Aby nadać paznokciom nieprześwitujący kolor potrzeba dwóch warstw. Odpryskuje dopiero na trzeci dzień.

trwały, jestem pozytywnie zaskoczona

No proszę, udało mu się mnie zaskoczyć.
Kupiłam na jakiejś promocji ze względu na kolor (bardzo ciemny jakby granat z domieszką morskiej zieleni, na opakowaniu widnieje 515, ale nie wiem, czy akurat to na pewno numer koloru).

Największym (i dla mnie bardzo ważnym) atutem tego lakieru jest pędzelek: odpowiednio szeroki, żeby łapać od razu większą część płytki, co ułatwia szybkie i dokładne malowanie, i nie zakończony na prostą krechę, co zdarza się nawet lepszym lakierom - ładnie na półokrągło dociera do nasady paznokcia.
Całkiem przyzwoite krycie - zawsze używam dwóch warstw, ale już pierwsza wygląda w miarę zadowalająco.

Trwałość - ok, 10 dni to może się trzymać kiepska hybryda, ale jak chodzi o lakiery to nie wierzę w takie bajki producenta ;) ale muszę przyznać że trzymał mi się bardzo dobrze przez kilka dni, lepiej niż niektóre pięć razy droższe lakiery. Oczywiście stosowałam coat top (ale żadnego lakieru nie ocenię bez top coat'u, bo po prostu nigdy nie używam ich bez utrwalenia).

Po czasie nie zgęstniał nawet za bardzo, choć używałam go tylko raz na jakiś czas, bo lakierów mam.... no, nie przyznam się ile, ale wystarczająco, żeby malować codziennie innym, więc mnóstwo leży i są używane na zmianę jak najdzie mnie ochota. Przeszedł więc test szuflady.

Dałabym pełne 5, ale - niestety, dużo zależy pewnie od odcienia, bo czerń którą potem kupiłam, miała słabe nasycenie (smugi i prześwity nawet przy drugiej warstwie) i nie trzymała się tak długo.
Niemniej, to całkiem dobry produkt, za taką cenę warto zaryzykować, można trafić perełkę z której będziemy zadowoleni.

Piękne kolory

Duży wybór ładnych kolorów które już po nałożeniu jednej warstwy zapewniają odpowiednie krycie bez prześwitów.

Lubię ten lakier też ze względu na dobry pędzelek, który ma krótkie, zaokrąglone włosie które pozwala w precyzyjny sposób nakładać lakier.

Produkt niedrogi i wydajny.

Poniżej przeciętnej

Plus za szeroką gamę kolorystyczną, fajny pędzelek, niską cenę i dostępność. Minus - trwałość (lakier po 2 dniach odpryskuje), słaba pigmentacja (w moim przypadku potrzeba 3-4 warstw żeby paznokcie były ładnie pokryte lakierem)

Średnio

Lakier ma piękny kolor
wygodny w użyciu szeroki pędzelek
ładnie kryje,
zasycha bez zmarszczek

minusy:
trwałość, bardzo szybko odpryskuje pomimo używania
top coatu, bez nie go jeszcze szybciej,