HerbikaPlant, Kiełki pszenicy - Balsam do ciała stymulująco - ujędrniający

HerbikaPlant, Kiełki pszenicy - Balsam do ciała stymulująco - ujędrniający

Opis: Odżywczy balsam do pielęgnacji skóry odwodnionej, mało elastycznej. Stymuluje naturalne procesy odnowy naskórka. Ujędrnia, wygładza i zapewnia odpowiedni poziom napięcia skóry. Przywraca elastyczność oraz likwiduje uczucie szorstkości. Intensywnie nawilża skórę i skutecznie łagodzi podrażnienia.

Wchłania się stopniowo i równomiernie. Jest wydajny w użyciu.

Substancje aktywne: olej z kiełków pszenicy, witaminy A i E, prowitamina B5 (D-panthenol).

Warto wypróbować, ale raczej zimą

Balsam jest bogaty, gęsty i trzeba cierpliwości, żeby wmasować go w skórę, na której i tak zostawia cienką warstewkę. Wysiłek jednak się opłaca, bo balsam bardzo dobrze nawilża. Używałam go latem i nie przeszkadzała mi jego tłustość. Ma też piękny, delikatny zapach.
Niestety balsam jest mało wydajny, potrzeba go naprawdę dużo, żeby wysmarować całe ciało. No i nie zauważyłam zbytniego ujędrnienia. Jest to jeden z wielu fajnych produktów Ziaji, może nie hicior, ale warto spróbować, np. zimą. Stosunek cena-jakość jest świetny.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Gęsty i tłusty- na zimę

Moim zdaniem to dobry produkt na zimę dla suchej skóry, raczej do użycia po wieczornej kąpieli- jest bardzo tłusty i gęsty przez co trudno go rozsmarować ale skóra jest gładka i elastyczna. Ma ładny zapach. Ujędrnienie- owszem trochę ale na cuda nie ma co liczyć. Dobry! Cena = jakość!

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

taki sobie

Ten balsam się Ziaji nie udał:

-ciężko się rozprowadza,
-trzeba sporo nałożyć,wobec czego jest mało wydajny
-bardzo perfumowany, a zapach niezbyt apetyczny(pudrowo-staromodny,nieco babciowaty)
- zostawia tłusty film na skórze
- efektów ujędrniających nie widać
- efekt nawilżenia nie jest długotrwały
plusy:
ładne opakowanie

Używam tego produktu od:miesiąca

Konturowanie Smashbox

nie polecam

generalnie lubię balsamy ziaji, ale ten jest bardzo kiepski, ciężko się rozsmarowuje, na skórze zostają białe smugi, jest "tępy" - zero poślizgu na skórze, aż się nie chce balsamowac po kąpieli

a ja jestem zadowolona

Dobry:)skóra była odżywiona i nawilżona,po prostu wyglądała zdrowo:)nawet chyba trochę ujędrniona;).Dobrze się rozprowadzał, i zostawiał przyjemny zapach.Ciut za gęsty przez co trzeba było "dusić" opakowanie.Ale jak za tak niewielkie pieniądze spisał się bardzo dobrze:)

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kończę 2

największy badziew jaki mialam

Nie, nie nie i nigdy więcej.
- stymuluje naturalne procesy odnowy naskórka?????? to chyba żart - stosuję juz tylko na dłonie, na których mam delikatne zadrapanie po kocim zaurku od 2 tygodni!! Nic a nic nie pomógł w odnowie tego miejsca.
- ujędrnienie i napięcie??? hehe, dobre sobie - rozsmarowywanie takiej konsystencji powoduje takie naciąganie skóry, ze o jakimkolwiek ujędrnieniu nie może byc mowy!!
- co do elastyczności i nawilżenia - nie mam z tym problemów jakichś specjalnych, więc nie jestem odbrym recenzentem. Ale nie zauważyłam nic takiego na żadnym centymetrze kwadratowym ciała.
- wchłania się stopniowo i równomiernie - to jest określenie tego, ze nie wchłania sie w ogóle i zostaje cały na skórze...

Uzywam do rąk na noc, ale nic z tego mi specjalnego nie przychodzi, choc zużywam duuuuże ilości. Dociągne do końca opaakowania i farewell.

Używam tego produktu od: męczę sie od roku chyba
Ilość zużytych opakowań: prawie jedno

najgorszy jaki miałam

Zgadzam się z poprzedniczką
Podsumywując
- ciężko się rozsmarowywuje
- baaardzo tłusty. Po wchłonięciu skóra ciągle tłusta
- kiepsko nawilża

Plusów nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: dwóch mcy
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1, ale już nie skończę

Poniżej przeciętnej

Zakupiłam pod wpływem opisów na opakowaniu, a przy okazji byłam w małym dołku finansowym;)
Bardzo mnie ten kosmety rozczarował. konsystencję ma tłustą i niezwykle toporną w rozsmarowywaniu, nie da się tego po ludzku wmasować, tylko trzeba dość duże jego ilości nakładać na skórę miejscowo i tak wcierać. Z wchłanianiem się też jest niemały problem, bo pozostawia na ciele tłustą warstwę.
Ale wszystkie powyższe wady byłabym w stanie zaakceptować, gdyby nawilżał. On jednak tego nie robi- teraz, po kiladniowym używaniu moja skóra na łydkach wyschła na wiór, że aż piecze i swędzi.
Z zaistniałej sytuacji nie mam wyjścia i muszę postawić jedną gwiazdkę, bo poza delikatnym zapachem(ale nie to jest najważniejsze w basamach) nie dopatrzyłam się żadnych plusów. Nawet jego cena tylko z pozoru jest niska, jeśli spojrzeć na marną wydajność i pojemność kosmetyku w opakowaniu.

Używam tego produktu od:ponad miesiąca z przerwami
Ilość zużytych opakowań:ponad połowa pierwszego

odżywczy

nie wiem czy ujędrnia ale na pewno odżywia i natłuszcza lekko skórę
zapach delikatny, roślinny
balsam dość gęsty, wchłania się dłuższą chwilę zostawia tłustawy film, więc nie na lato, wydajność średnia
zimą i do suchej skóry jest dobry, szczególnie za tą cenę
mi się spodobał i na pewno wrócę do niego, szczególnie przy niskim stanie portfela :)

Używam tego produktu od: lato 2008

Słaby

Niby Ziaja, a jednak wtopa.
Tłusty, nie wchłaniał się nawet jak miałam przesuszoną skórę, na pewno nie ujędrniał, zresztą w połowie opakowania zrezygnowałam. Uciążliwe było jego wsmarowywanie, wmasowywanie i w końcu wklepywanie i efektów praktycznie żadnych.
Nie polecam, resztkę zużyłam do rąk na noc.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: połowa 1

Wielkie nadzieje - tylko....

Skusiłam się, bo produkt miał być ujędrniający i... dlatego, że to Ziaja.

Niestety okazało się, nie wszystko można robić dobrze -_-",
balsam okazał się ciężki i gęsty, a więc w rezultacie mało wydajny i męczący w użytkowaniu.
Dodatkowo jest tłusty, nie wchłania się zbyt szybko (raczej bardzo mało), po długim oczekiwaniu i tak zostaje tłustawy film...
Zupełnie kiepsko rozprowadzał się i wchłaniał na nieco przeschniętej skórze dlatego najlepiej było go nakładać tuż po kąpieli a nawet na lekko wilgotną skórę....

Nie mogę odmówić uelastyczniania, ale z odżywianiem było już gorzej a ujędrniania nie zanotowałam...

Druga gwiazdka za firmę - ale nie polecam go nikomu...

Używam tego produktu od: 3
Ilość zużytych opakowań: 1 i na tym poprzestanę....

a ja naiwna uwierzyłam...

Heh, producent dużo obiecuje, ale niestety nie spełnił żadnej z obietnic :(

Zacznę od końca: balsam mało wydajny (pomijając że tylko 200ml), jest bardzo gęsty, żeby się nim dobrze wysmarować trzeba sporo zużywać (+mieć trochę cierpliwości). Wchłanianie - to chyba pomyłka, przez długi czas pozostawia na skórze tłusty film, potem trochę mniej tłusto, ale pod spodem moja przesuszona skóra dalej pozostawała sucha, czyli z tym odżywianiem, nawilżaniem i elastycznością też nie najlepiej. Odnowa naskórka - odnawiał się i owszem (bo to naturalne), ale stymulacji nie doświadczył.

W końcu znalazłam patent: po kąpieli oliwka na mokrą skórę i po wysuszeniu ten balsam, ale to tylko jak miałam czas i ochotę się pobawić, niestety nie o tym myślałam kupując go :(

Zapach fajny (ale to nie zmieni oceny)

Używam tego produktu od: parę miesięcy zeszło
Ilość zużytych opakowań: 1 wykończone :D