Deszcz - Balsam do ciała nawilżający

Deszcz - Balsam do ciała nawilżający

Opis: To kosmetyk pielęgnacyjny dla całego ciała o modnym zapachu. Wyciąg z zielonej herbaty zawarty w balsamie daje przyjemne uczucie odmłodzenia skóry i działa przeciwzapalnie. Witamina E spowalnia proces starzenia się skóry, poprawia gospodarkę wodną zarówno naskórka, jak i głębszych warstw skóry. Wykazuje wyraźne działanie poprawiające elastyczność i miękkość naskórka. Działa nawilżająco. Dzięki zawartości specjalnych kompleksów kwasów owocowych pochodzących z owoców cytrusowych, jabłek i trzciny cukrowej, stymuluje komórki skóry do procesu odnowy, dzięki czemu następuje poprawa struktury skóry. Kompleks doskonale nawilża skórę i zmniejsza jej nierówności. Skóra staje się gładka i jedwabiście miękka. Olej sojowy, który jest źródłem naturalnej witaminy E oraz Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych, daje skórze długotrwałą ochronę przed wysuszeniem i pomaga komórkom skóry bronić się przed negatywnymi skutkami zanieczyszczenia środowiska. Ma lekką nietłustą konsystencję. Wygładza, ujędrnia i odżywia skórę. Nadaje koloryt właściwy zdrowej skórze. Po zastosowaniu balsamu skóra staje się aksamitna w dotyku.
Stosowany systematycznie powoduje wzrost nawilżenia skóry o 64% i witalności o 65% u badanych kobiet.

Mnie sie podoba

Hm wlasciwie to 3,8 gwiazdki :)
Dobre opakowanie, przystepna cena i ten niesamowity zapach, ktory mnie nie uczulil (a od urodzenia jestem alrergiczka i musze uwazac na takie zapachowe sprawy). Rzeczywiscie z tym nawilzeniem roznie jest. Napewno mojej skory nie wyszyszyl, z lekka wygladzil i sprawil ze bylo OK. Jednak bez wiekszych rewelacji z tym nawilezniem.
Ogolnie dobry (szczegolnie do zwyczajnej skory), polecam, mam dobre wrazenia zwiazane z tym balsamem.Używam tego produktu od: od miesiaca(?)
Ilość zużytych opakowań: wlasnie zuzylam jedno

marnie nawilża

Nie obroni go ani ładny zapach, ani wygładzanie ciała.
Chociaż nie wiem czy to drugie to była zasługa balsamu, czy może efekt napiętej, ściągniętej skóry?

Balsam bardzo kiepsko nawilżał skórę, co boleśnie odczułam trzeciego dnia stosowania go - musiałam się posilić odżywczym tłuścioszkiem, bo skóra aż piszczała z przeszuszenia.

Nic specjalnego, naprawdę...

Ilość zużytych opakowań: jedno, a właściwie pół tubki - balsam powędrował dalej w świat, nie miałam na niego pomysłu

niestety...

ponieważ ogólnie staram się wybierać polskie kosmetyki, postanowiłam wypróbować Sorayę. Męczyłam się miesiąc z opakowaniem...Niestety, zapach tego balsamu skutecznie mnie zniechęcił do próbowania innych wyrobów tej firmy. Kosystencja taka sobie, a skóra piecze po kilku godzinach od aplikacji...
Nigdy więcej nie kupię.

Manicure - marynarskie paski

świetny!

zimą miałam podrażnioną skórę( dżinsy, swetry,zmiany temperatury)i szukałam czegoś, co mi pomoże. poza tym, miałam dość tłustego balsamu Kozie mleko innej firmy, który tak zatykał mi pory, że miałam po nim pełno krostek. kupiłam ten produkt zachęcona artykułem z gazety. jest po prostu rewelacyjny!
-mam suchą łuszczącą się skórę na ciele(za to na twarzy mam olej), a on doskonale nawilża!
-nie znoszę tłustych, gęstych, oleistych balsamów, a ten jest lekki
i doskonale się wchłania!
-pięknie pachnie(inne kosmetyki mają chemiczny zapach)i, co najważniejsze, ten zapach,tzn. perfuma dodana do niego, nie uczula!
-miałam po nim skórę jak aksamit!(oczywiście, po tym, jak mi się złuszczyła do końca)
-jest bardzo wydajny.
-a ta atrakcyjna cena...

Używam tego produktu od:używałam go zimą

Bardzo dobry!

Balsam pieknie pachnie nawet dlugi czas po nasmarowaniu ciala, dorze nawilza, nie zostawwia tlustej warstwy, szybko sie wchlania.napewno jeszcze go kupie.

wygładzacz

Mam kadzidełka w identycznym zapachu. Zapach jest dość ekscentryczny, raczej nie polecałabym na dzień- kategoria zapachowa: męskie. W dodatku dość długo i intensywnie trzyma się na skórze. Ogólnie ślicznie wygładza skórę, nawilża dość średnio. Dobra konsystencja. Był niedrogi dlatego go kupiłam. Rozejrzę się za czymś innym, mniej zapachowym.

Świetnie wygładza :)

Kupiłam zachęcona ceną i zapachem, ma rownież śliczne opakowanie :) Balsamik dorbze się rozprowadza, ma bardzo wygodne opakowanie, śliczny zpach, który do końca dnia utrzymuje się na skorze a mimo to nie gryzie się z perfumami. Daje niesamowite uczucie gładkości i nawilżenia skóry, któego nie miaąłm jeszcze po żadnym balsamie a przecież tak wiele juz ich zuzyłam...:) polecam !

Zawsze na mojej półce

Tak jak w podsumowaniu - odkąd sie pojawił na rynku, odtąd jest stałym gościem w mojej świeżo odremontowanej łazience (nawet pasuje kolorystycznie ;) ). Uwielbiam go przede wszystkim za to uczucie niesamowitej gładkości skóry i za zapach... Lubie go czuć na sobie i smaruję się nim co rano, by zapewnić sobie dobry humorek :D
Doskonale nawilża, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Daltego lubię go na dziń, bo na noc wolę juz nieco treściwsze balsamy.
Godny polecenia :)

Najlepszy z serii

Balsam na piątkę. Dobrze nawilża, łatwo się rozsmarowuje, szybko wchłania i na długo pozostawia uczucie nawilżenia. Poza tym ja ten zapach uwielbiam! I to głównie z jego powodu kupuję ten kosmetyk - idealnie zgrał się z perfumami GLAMOROUS Ralpha Laurena. Kosztuje naprawdę śmieszne pieniądze, a jest najlepszym balsamem z tej serii. Brawa dla producenta!

swietny ale zabija zapach

Coz wiecej moge dodac. Wszystko juz zostalo napisane, wielki plus za swietne nawilzanie, konsystencje ulatwiajaca rozsmarowywanie i szybkie wchlanianie:o)

Minus i to straszny za zapach, ktory z tubki wydawal mi sie taki przyjemny. Niestety na ciele moze doprowadzic do szalu. Pozaostaje jedynie uzywanie w nocy....

Świetnie nawilża!

Bardzo dobrze nawilżający balsam! Dzięki niemu nie mam nieprzyjemnego uczucia sciagniecia i swędzenia!
Ciałko staje sie nawilżone, odzywione i mięciutkie :D :D
Szybko się wchłania i nie pozostawia niemiłej, tłustej warstwy :)
Jednak ma bardzo intensywny (za intensywny) i ostry zapach, ktory niestety towarzyszy mi dość długo ;(
Gdyby nie to, dałabym *****. Jednak i tak z niego nie zrezygnuję, bo używam na noc :D Wydajny

za mocny zapach

Dobrze się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy a odżywia skórę. Jego skuteczność przetestowałam na wakacjach czyli w warunkach ekstremalnych [słona woda, słońce, chlor w basenie..]. Jest niedrogi i skuteczny i dostałby co najmniej 4 gwiazki, gdyby nie... zapach - bardzo ładny, ale za intensywny i zbyt długotrwały. Mocny jak woń perfum, tłumiący wszystkie inne zapachy [swoją drogą moc i długość utrzymywania się na skórze tego zapachu to fenomen :) - niejeden producent perfum średniopółkowych mógłby się uczyć od Sorayi :)]. Po dwóch tygodniach zaczyna drażnić.. I ciężko go "znów polubić" na dłużej. Może warto go mieć jako jeden z wielu balsamów i używać jako preparatu 2in1 [balsam + perfumy]. Ja chyba już po niego nie sięgnę..

Aha.. Zapach jest na dokładkę dość "męski" w każdym razie to jedyny specyfik jakim dawał się posmarować mój Luby :) po morskich tudzież chlorowych kapielach :)

ilość zużytych opakowań: 1