Etja, Olej ze słodkich migdałów BIO

Etja, Olej ze słodkich migdałów BIO

Naturalny olej ze słodkich migdałów tłoczony na zimno, rafinowany otrzymywany jest w 100% z nasion owoców drzewa migdałowego. Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy A, B1, B2, B6 i D. Nadaje się do każdego rodzaju skóry, rozprowadzony nie daje efektu tłustości, jest dobrze wchłaniany. Polecany szczególnie do pielęgnacji skóry dziecka ponieważ jest bardzo łagodny. Olej migdałowy stosowany jest w leczeniu egzemy, łuszczycy. Do pielęgnacji skóry suchej, podrażnionej.

UWAGA! Prosimy o ocenianie i recenzowanie właściwości wyłącznie jako samodzielnego kosmetyku, a nie składnika innych kosmetyków lub suplementu diety.

Dobry

Bardzo fajny olejek. Używałam go do olejenia włosów, smarowałam skórę, wlewałam do kąpieli itp. Ale nie mogę powiedzieć żeby był znacznie lepszy niż inne olejki czy oliwki dla dzieci. Zużyłam jedno opakowanie i wróciłam do olejku dla mam (równie wszechstronny, działa tak samo ale cena 4x niższa).

Uniwersalne cudo

Służy mi praktycznie do wszystkiego :D Używam go solo do twarzy i od zawsze sprawdza się świetnie - nie zapycha, porządnie natłuszcza moją potrzebującą skórę. Używam go jednak również do peelingów w połączeniu z cukrem i do wielu innych własnych wyrobów kosmetycznych. Wszędzie sprawdza się równie dobrze

Jest ekstra

To był mój pierwszy olejek który regularnie stosowałam na włosach. Sprawdził się rewelacyjnie. Używałam go nawet latem, bo nie był tak tłusty jak olejek awokado. Dzięki niemu odżywiłam moje zniszczone po farbowaniu włosy. Stały się dociążone, lśniące, gładkie i zdrowe. Jestem bardzo zadowolona.

Zajawka Bądź fit z wizaz.pl

Świetny produkt

Olejek ten kupiłam za 15 zł. Bdb się go nakłada, jest tłusty, treściwy, gęsty, ładnie pachnie, świetnie nawilża i wygładza skórę. Godny polecenia! Na pewno jeszcze kupię nie jeden olejek z tej serii. :)

Świetny dla suchych włosów!

Olejek stosuję do olejowania włosów, zostawiam go na całą noc. Rano myję włosy, nie ma problemu z wymyciem go. Włosy sa po nim miekkie, lśniące, sypkie.
Mam tak (nie)stety po każdym olejku, więc nie mogę napisać, że jest nadzwyczajny. Jest po prostu bardzo dobry

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Bardzo lubię

Właśnie zużyłam swoje pierwsze opakowanie, więc czas na recenzję. Kupiłam głównie z myślą o włosach, ale przetestowałam też na kilka innych sposobów.

Do olejowania włosów:
Wystarczy niewiele olejku, aby dokładnie pokryć nim całe włosy(zaznaczam, że moje są dosyć gęste i długie). Łatwo się zmywa, nie jest ciężki. Włosy po nim są miękkie, ładnie się układają, i co dla mnie najważniejsze- nie puszą się.

Do zabezpieczania końcówek:
Olejek Etja doskonale poradził sobie z zabezpieczeniem suchych końcówek. Pasma są wyraźnie nawilżone, olejek jakby wiąże w nich wodę. Końcówki przestały się rozdwajać.

Razem z innymi produktami:
Świetnie uzupełnia działanie wszelkich masek, odżywek. Olej jest niezastąpiony, gdy chcemy wzbogacić jakiś lżejszy kosmetyk.

Na suche partie skóry:
Doskonale nawilża i natłuszcza suche łokcie i kolana, nie podrażnia wrażliwej skóry, która po użyciu staje się delikatna i wyraźnie gładsza.

W połączeniu z balsamem:
Używałam go także, dodając kilka kropel do balsamu do ciała. Olej znakomicie uzupełnił nawilżające właściwości balsamu o swoje właściwości odżywcze, świetny duet zimą,

Do kąpieli:
Kilka kropel oleju dodawałam także do kąpieli. Skóra po osuszeniu była wyraźnie bardziej elastyczna i gładka.

Cudowny produkt o wszechstronnym zastosowaniu w niskiej cenie, dość wydajny. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno 50 ml

świetny

Świetny produkt. Bardzo dobrze nawilża i natłuszcza skórę. Można używać go zarówno na dzień jak i na noc. Nie pozostawia na skórze tłustej, świecącej warstwy. Idealny do twarzy. Bezbarwny, bezwonny, bardzo wydajny. Lubię dolać jego kilka kropel do wanny z wodą skóra po kąpieli jest wtedy przyjemna w dotyku. Polecam ;)

moje odkrycie!

Olejek działa rewelacyjnie na moje włosy (średnioporowate, suche po męczących zabiegach typu rozjaśnianie, farbowanie i prostowanie, a także puszące się). Stosuję go co 2 dni przed myciem włosów, widać wyraźnie poprawę ich kondycji, są delikatne i miękkie w dotyku, przestały się także puszyć.

Przetestowałam go też na mojej skórze, zwłaszcza zimą ma tendencję do przesuszania się, moje łokcie, i nogi są wtedy w bardzo złej kondycji i żadne kremy i balsamy na dłuższą metę mi nie pomagają, efekt jest jedynie tymczasowy. Wybawieniem okazał się olejek ze słodkich migdałów, nawilża, natłuszcza i dość szybko się wchłania.

Niezastąpiony.

Pierwszy raz spotkałam się z Nim około trzy lata temu i od tamtej pory jest ze mna.
Produkty firmy Etja są fantastyczne.

Używam do włosów, przed myciem na jakiś czas, a czasem na całą noc. Nawilza, pomaga zregenerować przesuszone włosy. Ładnie się błyszczą i układają. Są zdrowe. Moje choć nie farbowane, od połowy potraktowane są rozjasniaczem (ombre) i na takiej partii koncentruję się najbardziej.

fantastyczny do twarzy - używam na noc raz na kilka dni, zimą codziennie. Także pod oczy i spierzchniete usta. Nawilza, buzia jest super gładka i promienna.

Do ciała, po prysznicu gdy nie chce mi się smarować balsamem. Zapobiega przesuszeniu, łagodzi podraznienia i ciało jest idealnie gładkie. Szybko się wchłania i nie potrzeba go wiele.

Teraz, pomaga dbać o mój ciążowy brzuszek. Smaruję nim go po kąpieli.

Wydajny. Przy intensywnym używaniu wystarcza na ponad miesiąc.
Tani jak barszcz, ekologiczny i w miłym dla oka opakowaniu.

To mój ulubieniec do twarzy, włosów i rąk

Podoba mi się skład olejku, który naprawdę nie zawiera żadnych dodatków, w 100% czysty olej pozyskiwany z migdałów. Działanie oceniam na piątkę z plusem, gdyż ma szerokie zastosowanie a kosztuje nieco ponad 7 zł . Używam go regularnie zamiast kremu pod oczy na noc a także do zabiegu OCM . Jeśli chodzi o włosy, olejuje od czasu do czasu właśnie tym olejkiem i dolewam go do maseczek proteinowych. Myślę, że opłaca się go kupić sto razy bardziej niż arganowy, ponieważ jest bardziej uniwersalny, nie zapycha porów i kosztuje trzy krotnie mniej.

świetny!

Olej stosowałam na wiele sposobów, zarówno na włosy, jak i na skórę. Pokrótce opiszę jak sprawował się na różnych polach :)

W zabezpieczaniu końcówek był niezastąpiony! (może z nim konkurować jedynie wiesiołek..). Nie powodował obciążenia ani przetłuszczenia włosów, nałożony we wcale niemałej ilości na noc (na same końce), rano był praktycznie niewyczuwalny :p
Olejowanie całych włosów? Również wypadał świetnie :) Nakładałam jak popadnie, na skalp, na długość, wszędzie, a on zmywał się bardzo łatwo! Jedno mycie delikatnym szamponem w zupełności wystarczało. Bardzo lubiłam moje włosy po olejku nałożonym na noc.
Stosowałam go również na twarz, zamiast kremu na noc i niekiedy na podrażnione miejsca na ciele (rozsmarowywałam na popękanych dłoniach itp.). Po zmyciu pozostawiał skórę nawilżoną, zregenerowaną, bynajmniej nie tłustą. Cud, miód, malinka! ;)

Będzie mi towarzyszył jeszcze długo dłuugo! Polecam :)