Etja, Olej ze słodkich migdałów BIO

Etja, Olej ze słodkich migdałów BIO

Naturalny olej ze słodkich migdałów tłoczony na zimno, rafinowany otrzymywany jest w 100% z nasion owoców drzewa migdałowego. Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy A, B1, B2, B6 i D. Nadaje się do każdego rodzaju skóry, rozprowadzony nie daje efektu tłustości, jest dobrze wchłaniany. Polecany szczególnie do pielęgnacji skóry dziecka ponieważ jest bardzo łagodny. Olej migdałowy stosowany jest w leczeniu egzemy, łuszczycy. Do pielęgnacji skóry suchej, podrażnionej.

UWAGA! Prosimy o ocenianie i recenzowanie właściwości wyłącznie jako samodzielnego kosmetyku, a nie składnika innych kosmetyków lub suplementu diety.

Świetny w pielęgnacji twarzy i ciała

Od jakiegoś czasu mocno pokochałam prostą pielęgnację i coraz więcej jest w niej olejków. Olej ze słodkich migdałów stosuję na twarz, ciało, a czasem nawet na włosy. Do wszystkiego świetnie się nadaje. Nie zapycha skóry, dobrze się wchłania, nawilża, odżywia, zmiękcza, chroni. Same plusy.

niedrogi i fajny

Jeśli szukacie fajnego, niedrogiego olejku to ten będzie w sam raz. Świetnie nadaje się do ciała, można go używać do masażu. Nadaje się również dla niemowląt i małych dzieci. Dzięki olejkowi ze słodkich migdałów skóra robi się miękka, natłuszczona i bardziej jędrna. Olejek Etja jest dobrej jakości, ma niską cenę i można go kupić w wielu sklepach internetowych, jak dla mnie ma same plusy.

Olejek wszech czasów

najlepszy olejek jaki stosowałam, zapach bardzo ładny, nie duszący, nakładałam pod oczy i nie podrażaniał ! polecam też dla osób, które stosują kwasy :D

Mój zdecydowany faworyt wśród olejków

Przetestowałam w życiu już parę różnego rodzaju czystych olejków. W kategorii olej do twarzy za mojego zdecydowanego faworyta można uznać olej ze słodkich migdałów. Przede wszystkim nie mam wysuszonej skóry i większość olejków jest dla mnie zdecydowanie zbyt tłusta (może z wyjątkiem oleju z jojoba). Olejek migdałowy wyróżnia się na tym polu, bo chociaż (jak to olejek) jest tłusty to przy tym naprawdę fajnie się wchłania, pięknie wygładza moją skórę oraz dobrze ją napina. Skóra przez dłuższy czas jest również dobrze nawilżona. Dużym plusem tego olejku jest praktyczny aplikator, dzięki któremu bardzo dobrze się go nakłada.

lubię

Delikatnie pachnący olej w wygodnym opakowaniu z pompką. Łatwo się rozprowadza, jest bardzo wydajny. Nie spływa. Można stosować go na linię brwi i na rzęsy, moich ultra wrażliwych oczu nie podrażnił. Jestem zadowolona z efektów.

Dobry produkt

Olej ze słodkich migdałów najpierw zaczęłam stosować do włosów - dodaję go do Babydream i czasem do innych olejków. Dobrze wpływa na moje włosy, wygładza je, zapobiega nadmiernemu puszeniu. Włosy po nim są naprawdę miękkie.
Od niedawna stosuję go również na twarz. Szczególnie dobrze sprawdził się nałożony na wilgotną cerę wieczorem - rano skóra była bardzo miękka, gładka. Oleje Etja zaczęłam kupować ze względu na cenę. Teraz dostrzegam ich dobroczynny wpływ na włosy i skórę. Ten tak jak inne jest wydajny i ma wygodną pompkę, która nie zacina się i umożliwia wydobycie odpowiedniej ilości produktu.
Olej jest tłoczony na zimno, ale rafinowany, a szkoda. Sprawia to, ze ma długą datę przydatności, ale wolałabym żeby nie był poddawany rafinacji.

Dobry

Bardzo fajny olejek. Używałam go do olejenia włosów, smarowałam skórę, wlewałam do kąpieli itp. Ale nie mogę powiedzieć żeby był znacznie lepszy niż inne olejki czy oliwki dla dzieci. Zużyłam jedno opakowanie i wróciłam do olejku dla mam (równie wszechstronny, działa tak samo ale cena 4x niższa).

Uniwersalne cudo

Służy mi praktycznie do wszystkiego :D Używam go solo do twarzy i od zawsze sprawdza się świetnie - nie zapycha, porządnie natłuszcza moją potrzebującą skórę. Używam go jednak również do peelingów w połączeniu z cukrem i do wielu innych własnych wyrobów kosmetycznych. Wszędzie sprawdza się równie dobrze

Jest ekstra

To był mój pierwszy olejek który regularnie stosowałam na włosach. Sprawdził się rewelacyjnie. Używałam go nawet latem, bo nie był tak tłusty jak olejek awokado. Dzięki niemu odżywiłam moje zniszczone po farbowaniu włosy. Stały się dociążone, lśniące, gładkie i zdrowe. Jestem bardzo zadowolona.

Świetny produkt

Olejek ten kupiłam za 15 zł. Bdb się go nakłada, jest tłusty, treściwy, gęsty, ładnie pachnie, świetnie nawilża i wygładza skórę. Godny polecenia! Na pewno jeszcze kupię nie jeden olejek z tej serii. :)

Świetny dla suchych włosów!

Olejek stosuję do olejowania włosów, zostawiam go na całą noc. Rano myję włosy, nie ma problemu z wymyciem go. Włosy sa po nim miekkie, lśniące, sypkie.
Mam tak (nie)stety po każdym olejku, więc nie mogę napisać, że jest nadzwyczajny. Jest po prostu bardzo dobry

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Bardzo lubię

Właśnie zużyłam swoje pierwsze opakowanie, więc czas na recenzję. Kupiłam głównie z myślą o włosach, ale przetestowałam też na kilka innych sposobów.

Do olejowania włosów:
Wystarczy niewiele olejku, aby dokładnie pokryć nim całe włosy(zaznaczam, że moje są dosyć gęste i długie). Łatwo się zmywa, nie jest ciężki. Włosy po nim są miękkie, ładnie się układają, i co dla mnie najważniejsze- nie puszą się.

Do zabezpieczania końcówek:
Olejek Etja doskonale poradził sobie z zabezpieczeniem suchych końcówek. Pasma są wyraźnie nawilżone, olejek jakby wiąże w nich wodę. Końcówki przestały się rozdwajać.

Razem z innymi produktami:
Świetnie uzupełnia działanie wszelkich masek, odżywek. Olej jest niezastąpiony, gdy chcemy wzbogacić jakiś lżejszy kosmetyk.

Na suche partie skóry:
Doskonale nawilża i natłuszcza suche łokcie i kolana, nie podrażnia wrażliwej skóry, która po użyciu staje się delikatna i wyraźnie gładsza.

W połączeniu z balsamem:
Używałam go także, dodając kilka kropel do balsamu do ciała. Olej znakomicie uzupełnił nawilżające właściwości balsamu o swoje właściwości odżywcze, świetny duet zimą,

Do kąpieli:
Kilka kropel oleju dodawałam także do kąpieli. Skóra po osuszeniu była wyraźnie bardziej elastyczna i gładka.

Cudowny produkt o wszechstronnym zastosowaniu w niskiej cenie, dość wydajny. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno 50 ml