Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Sesderma, C-Vit Liposomal Serum (Serum z witaminą C)

Sesderma, C-Vit Liposomal Serum (Serum z witaminą C)

C-Vit Serum zawiera najbardziej stabilną postać witaminy C, która działa dużo dłużej niż ta powszechnie stosowana i jej pochodne, dzięki czemu jest odporna na utlenianie i dociera do miejsca docelowego w niezmienionej formie. W C-Vit wykorzystano innowacyjną nanotechnologię, która umożliwia przenoszenie składników aktywnych zamkniętych w nanosomach do najgłębszych warstw skóry, co wzmacnia efekt ich działania.
C-Vit działa antyoksydacyjnie na skórę, ujednolica jej koloryt, rozjaśnia przebarwienia i zapobiega powstawaniu zmarszczek. Zalecane jako profilaktyka i terapia fotostarzenia skóry.

Skład:
7% stabilna witamina C zamknięta w liposomach, ekstrakt z morwy, kwas hialuronowy o bardzo niskiej masie cząsteczkowej, Syn-Coll, pantenol liposomowy.

Skuteczne

Moje bylo moje pierwsze serum z witamina C.
Uzywalam go w zestawie razem z kremem tej samej firmy Sesderma Azelac.
Calkiem skuteczny produkt , cera jest promienna, swiezo wyglada.

Używa produktu od: próbka

super produkt, ale drogi

Dostałam próbkę tego serum od kosmetyczki. Na zakup się nie zdecyduję, bo zamówiłam już znacznie prostsze składowo i tańsze, ekologiczne serum z wit. C, ale to jest naprawde super.
Rzeczywiście widać efekt stosowania, nawet jeśli używamy tylko próbki. Skóra jest wygładzona, rozjaśniona, ma ładniejszy koloryt. Wydaje się czystsza. Serum dobrze się rozprowadza, nie trzeba kłaść go dużo. Jest trochę klejące, ale nie przeszkadzało mi to. Zapach po prostu cudowny. Jedynie cena jest wysoka, ale myślę, że to profesjonalny produkt i z taką ceną trzeba się liczyć.

DLA MNIE MUST HAVE

Po użyciu serum Sesdermy C VIT Liposomal z zadowoleniem, żeby nie powiedzieć że z zachwytem spoglądam w lustro,moja cera jest śliczna naturalnie promienna bez nieestetycznego błyszczenia przez cały dzień:-)Krem świetnie się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu.Polecam ten krem jako świetną bazę pod makijaż,a także tym którym zależy na naturalnym i subtelnym rozświetleniu i efekcie zdrowej i promiennej skóry:-)

Premierea Książki Dr Ambroziaka

Bardzo dobre serum, zdecydowanie godne wypróbowania

Lubię markę Sesderma. Miałam już kilka produktów i właściwie każdy z nich spełniał swoje zadanie :) Serum C-Vit stosuję prawie 2 miesiące i już zbliżam się do denka, mogę więc uznać, że kosmetyk zużyłam w 2 miesiące. Szybko? Zależy jak na to patrzeć. Ostanie 3-4 tygodnie stosuję je 2x dziennie, wcześniej z uwagi na słońce w ciągu dnia tylko raz dziennie. Na każde użycie daję po 4 krople serum (3 na twarz i 1 na szyję).

Serum pachnie jak sproszkowana witamina C, trochę jak Vibovit jak dla mnie i przywołuje raczej przyjemne wspomnienia z dzieciństwa :) konsystencja jest płynno-żelowa o kolorze żółtym, lekko mętnym.

Bardzo szybko się wchłania i pozostawia skórę przyjemnie nawilżoną i przygotowaną na przyjęcie kremu. Stosowałam serum pod 2-3 różne kremy i dobrze się z nimi zgrywał, nic się nie rolowało, cera wygląda zdrowo i promiennie. Nie widać suchych skórek aplikując podkład, dla mnie to znak, że skóra dostaje odpowiednią dawkę nawilżenia.

Jak tylko rozpoczęłam opakowanie to zdawałam sobie sprawę, że po 2-3 dniach nie zobaczę efektu oprócz nawilżenia.. wiedziałam, że na to muszę poczekać kilka tygodni.. i doczekałam się :) po miesiącu stosowania drobne przebarwienia po niedoskonałościach stały się mniej widoczne, skóra się wygładziła, jest mniej skłonna do zaskórników i wydaje się być bardziej odporna na działanie szkodliwych czynników z zewnątrz.

Co jeszcze zauważyłam? Ujędrnienie skóry, zmarszczki mimiczne (podobno nie do usunięcia) mniej rzucają się w oczy, na pierwszym planie jest gładkość i wyrównany koloryt. Serum ma zdecydowanie działanie anti-aging. A bałam się, że tego efektu nie uświadczę, ale dobre opinie nie mogły się brać znikąd :) Produkt warto stosować w duecie z kremem z serii C-Vit, ja ten duet dostałam w prezencie i używam na noc, ponieważ na dzień używam kremu z filtrem.

Warto wspomnieć, że serum ma odpowiednio dobrane opakowanie, tj. buteleczka z ciemnego szkła, którą należy przechowywać w zacienionym miejscu, aby witamina C nie traciła swojej mocy :) a wygodna pipetka nie pozwoli nam zmarnować ani kropli kosmetyku :)

Jedyne czego mogłabym się przyczepić to wydajność i cena.. Wprawdzie 2 miesiące stosowania to ani nie mało, ani nie dużo, ale serum kosztuje ok 150zł i na 2 miesiące używania (czyli 75zł/miesiąc) to kwota, którą nie każda z nas jest w stanie dać.. albo przynajmniej decyzja o zakupie wymaga zastanowienia.. Miałam serum ze Starej Mydlarni i wydajność była podobna a efekty też nie były wiele gorsze (mam w planie zakupić też nowszą wersję tego serum, z wyższą zawartością witaminy C). Biorąc jednak pod uwagę fajny efekt kosmetyku Sesdermy chyba byłabym w skłonna kupić sobie drugą buteleczkę (np w fajnej, ostatnio modnej promocji serum + krem w cenie 1). Chciałabym jednak, aby serum za 150zł wystarczało na przynajmniej 3-4 miesiące, wtedy z mniejszym bólem portfela kupiłabym kolejne opakowanie.

Godne uwagi.

Serum ma półżelową konsystencję i lemoniadowy zapach. W stosowaniu jest bardzo przyjemne. Jedynie bezpośrednio po peelingu nie bardzo mogłam go używać, bo lekko podrażniało. Ale to znak obecności kwasu askorbinowego. Poza tym używanie tego kosmetyku to był miły moment w wieczornej pielęgnacji. Plus za zawartość kwasu hialuronowego, bo przez to nawilża i ma fajną konsystencję. Mam wrażenie, że lekko rozjaśniło i ujędrniło cerę. Niestety dość szybko znikało z buteleczki więc nie używałam go codziennie, a co 2-3 dzień. Biorąc pod uwagę cenę produktu to to jest spory minus. Ta średnia wydajność. Generalnie polecam i chętnie sięgnęłabym po nie ponownie.

Doskonałe - zdecydowanie warte zakupu!

Serum dostałam kiedyś w prezencie - używałam już kilka miesięcy temu, nie wiem zupełnie, czemu nie dodałam recenzji wcześniej, bo to naprawdę świetny produkt.

Opakowanie wykonane jest z ciemnego materiału, dzięki czemu możemy być spokojni o stabilność witaminy C. Wygodne w użyciu.
Samo serum ma przyjemną konsystencję, łatwo wnikającą w skórę.

Nie mam przebarwień na skórze, ale bardzo często sięgam po preparaty z witaminą C, ze względu na ich ogólnie rozjaśniające i dodające blasku cerze, jak też antyoksydacyjne i przeciwstarzeniowe działanie. Moja skóra świetnie na witaminę C reaguje, tak więc ten składnik jest obecny w mojej pielęgnacji cery praktycznie codziennie.
Wypróbowałam wiele preparatów z witaminą C i z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że z tego byłam zdecydowanie najbardziej zadowolona. Cera zyskuje ładniejszy, bardziej świeży, rozświetlony koloryt, jest gładka, wyrównana w tonacji. Dodatkowo serum bardzo pomaga w miejscowej suchości skóry - mając często suchą cerę, szukam kosmetyków, które będą temu zapobiegać, a to w dłuższym stosowaniu ma takie działanie (doszukuję się tutaj nawilżającego działania kwasu hialuronowego).
Przede wszystkim stosowałam serum jako profilaktykę przeciwzmarszczkową - trudno ocenić więc po jednym opakowaniu, czy odniesie skutek, ale przez cały czas jego stosowania byłam bardzo zadowolona z efektów.

Jedynym, co jak dotąd powstrzymało mnie przed zakupem kolejnego opakowania, jest cena - rzeczywiście serum jest bardzo drogie. Zamierzam jednak za jakiś czas zrobić sobie prezent i w nie zainwestować - taka jakość jest warta swojej ceny. Na rynku mnóstwo jest preparatów z witaminą C, ale często ma ona zupełnie inną postać, nie jest właściwie zabezpieczona w butelce, albo zwyczajnie w składzie jest jej niewiele. Tu dokładnie wiemy, że płacimy za najlepszą jakość składników aktywnych. Warto czytać składy i informacje na opakowaniach, przekonamy się wtedy, czym różni się ten kosmetyk od podobnych mu na drogeryjnych półkach.

(moja cera: normalna w kierunku suchej)

Efekt nie powala

Kupiłam to serum ponieważ od lat walczę z przebarwieniami po trądziku. Do tej pory ani żadne zabiegi kosmetyczne( od kwasów po laser) nie przyniosły długotrwałych efektów poprawy. Postanowiłam sięgnąć po to serum. Skusiły mnie pozytywne opinie.Na początek cena - wg dla mnie za produkt, ktory robi absolutnie NIC, jest niewydajny ( przy codziennym stosowaniu buteleczka wystarczyła na miesiąc) cena jest stanowczo za wysoka.
Wydajność- jak wspomniałam jest niska. Moze gdyby produkt przynosił rezultaty to nie byłoby powodu do narzekania ale niestety w moim przypadku rozjaśnienie przebarwień było zerowe.
Reasumując produkt w zadnym stopniu nie zniwelował przebarwień. Na efekty czekałam 3 miesiace, mysle,ze po tym czasie rozjaśnienie przebarwień powinno nastąpić. Dla mnie ten produkt to ogromne rozczarowanie.Nie polecam, no chyba,ze ktos ma za duzo gotówki.

Szok

Kupiłam to serum i krem z tej samej serii zachęcona całkowitą metamorfozą mojej siostry, która pokazała mi się po tygodniu ich stosowania i az nie moglam uwierzyc, że moze miec tak promienna i odzywiona twarz. Ona sama usłyszala o sesdermie na studiach medycznych. Technologia i skład produktów tej firmy jest bardzo zachwalany przez dermatologów.
Wcale im się nie dziwię!
Po 2 dniach stosowania serum i kremu z serii twarz jest nawilzona, ujednolicona, uspokojona i promienna. Wygląda zupelnie inaczej.
Jeżeli chcecie calkowitej metamorfozy swojej twarzy to zdecydowanie polecam.
Odczuwalne jest ze te kosmetyki dzialaja w glebszych warstwach skory a nie powierzchownie.
Pory sa zmiejszone.
Zaczerwienien nie ma.
Naczynka uspokojone.
Twarz nawilżona.
Przyjemny cytrusowy zapach.
Twarz może się zaczerwienić na kilka minut po nałożeniu ale szybko to znika.
To jest zdecydowanie mój hit. Mam wrazenie ze efekt nawilzenia daje mi bardziej krem niz serum wiec polecam uzywac ich jednak razem.

Najlepsze :)

Serum stosowałam w duecie z kremem na dzień z tej samej serii.
Jestem nim zachwycona - jak dla mnie to najlepszy kosmetyk do pielęgnacji skóry jaki kiedykolwiek miałam :)

Serum zamknięte jest w szklanej buteleczce z pipetką; ma przyjemny cytrusowy zapach i lekką konsystencję - łatwo się rozprowadza, szybko się wchłania - pozostawiając skórę nawilżoną i gładką.
Co może być jego jedynym minusem to tylko to, że pozostawia na skórze lepki film - mi osobiście to jakoś nie przeszkadza a i co najważniejsze to cerze nie szkodzi :)

Używałam go co wieczór i już po tygodniu widziałam znaczną różnicę.
Moja cera stała się rozjaśniona - "przebarwienia papapa" ;) pełna zdrowego blasku, ujędrniona, miękka i gładka - po prostu marzenie...
Nie uczula, nie podrażnia, nie zapycha - a co za tym idzie, serum idealnie sprawdzi się u osób, których cera jest wrażliwa i podatna na płatanie różnych niespodzianek.

Do tego serum jest bardzo wydajne - opakowanie wystarczyło mi na 6-7 tygodni regularnego stosowania; co do ceny to może i jest wysoka ale w dobry kosmetyk do pielęgnacji cery, który działa warto zainwestować troszeczkę więcej kaski ;)

Polecam, sama zaopatrzyłam się już w drugą buteleczkę :)

Bardzo dobre serum

Nie zdecydowałabym się na zakup tego serum ze względu na cenę, na szczęście wygrałam je w konkursie. Poprzednio tego serum używała moja mama i bardzo mi je polecała.
Opakowanie jest ładne, ale to chyba ma najmniejsze znaczenie. Ważne, że aplikacja jest bardzo łatwa przez funkcjonalną pipetkę. problemem może być jedynie aplikacja pod koniec - przez to, że produkt jest w szklanym opakowaniu, trzeba będzie go "wytrzepywać".
Co do konsystencji - bardzo przyjemna, łatwo się rozprowadza. ja "wklepuję"w cerę wieczorem.
Mam cerę mocno nawilżoną (pozostałość po tłustej cerze z okresu dojrzewania), przez co, mimo 30lat nie mam jeszcze zmarszczek, oprócz pierwszych delikatnych mimicznych. Chcąc utrzymać taki stan cery jak najdłużej, muszę napomknąć, że kilka razy w tygodniu robię automasaż twarzy, więc efekty stosowaina kosmetyków też będą lepsze.
Serum jest super. Wchłania się bardzo dobrze, a przede wszystkim już po pierwszym użyciu widziałam zmiany. Rano wstałam i .. nie musiałam nawet nakładać kremu BB (podkładów i pudrów nie używam:)). To był istny hit! cera jak z reklamy. Problemem jest to, że serum powinno być używane w miarę regularnie, a nie ukrywajmy, do najbardziej wydajnych nie należy. Nie mam przebarwień, natomiast koleżanka używała (i miała pozostałości blizn po trądziku) i była bardzo zadowolona.
podsumowując.
plusy:
+zapach;
+odświeżenie cery;
+niesamowity efekt na skórze rano: napięta, jędrna, bardzo świeża cera

minusy:
- cena
-konsystencja (lepki filtr, ale do przeżycia).

Super

Świetne serum i przyznam szczerze, że lepszego nigdy nie miałam.

Plusy:
- skóra jest wygładzona, polepsza się jej kolor
- ułatwia znikanie istniejących niedoskonałości i sprawia że nie powstają nowe
- ujędrnia
- bardzo dobrze nawilża
- zapach (pachnie cytryną)

Minusy:
- to na pewno cena, choć mozna kupić je teraz na niektórych stronach internetowych razem z kremem z tej serii
- lepkość
- wydajność- niestety szybko ubywa w buteleczce

bardzo dobre serum

Zalety:
+ piękne, szklane opakowanie
+ bardzo przyjemny zapach, to chyba słodkie pomarańcze
+ ma lekką konsystencję
+ bardzo szybko się wchłania
+ nie podrażnia i nie zapycha
+ podczas stosowania widać wpływ na skórę, która staje się bardziej promienna i rozświetlona

Wady:
- zostawia lepki film na skórze
- dosyć wysoka cena
- trudno osiągalny, przynajmniej w mojej okolicy