Sesderma, C-Vit Liposomal Serum (Serum z witaminą C)

Sesderma, C-Vit Liposomal Serum (Serum z witaminą C)

C-Vit Serum zawiera najbardziej stabilną postać witaminy C, która działa dużo dłużej niż ta powszechnie stosowana i jej pochodne, dzięki czemu jest odporna na utlenianie i dociera do miejsca docelowego w niezmienionej formie. W C-Vit wykorzystano innowacyjną nanotechnologię, która umożliwia przenoszenie składników aktywnych zamkniętych w nanosomach do najgłębszych warstw skóry, co wzmacnia efekt ich działania.
C-Vit działa antyoksydacyjnie na skórę, ujednolica jej koloryt, rozjaśnia przebarwienia i zapobiega powstawaniu zmarszczek. Zalecane jako profilaktyka i terapia fotostarzenia skóry.

Skład:
7% stabilna witamina C zamknięta w liposomach, ekstrakt z morwy, kwas hialuronowy o bardzo niskiej masie cząsteczkowej, Syn-Coll, pantenol liposomowy.

Serderma - ratunek dla mojej skóry !!!

Aboslutna rewelacja. Nie bardzo wierzyłam ale skuszona pozytywnymi opiniami zaryzykowałam. To co ten produkt zrobił z moją skórą to cud. Mam cerę problematyczną, z gulami których nie da się wycisnąć ale ja próbuje co kończy się siniakami i plamami. Serum jest absolutnie rewelacyjne. Bardzo stylowe ładne opakowanie , higieniczna pipetka. Zapach neutralny nie drażniący. Używałam dwa razy dziennie jedną pipetkę na twarz i szyje. Pierwsze efekty były po tygodniu. z czasem wygoiło się wszystko i w tym momencie nie mam ŻADNEGO nowego pryszcza a blizny po starych są dużo jaśniejsze. Muszę tutaj dodać że raz w tygodniu robię w domu zabieg kwasami i to na pewno poprawia efekt ale nie było go przed stosowaniem sesdermy. Jedyny minus to wydajność jedno opakowanie wystarczyło mi na około 3 tygodnie ale teraz myślę ze moge używać tylko raz dziennie np wieczorem i tez będzie ok.
Polecam polecam polecam!

Dobre serum, ale nie za taką cenę

Skuszona opiniami użytkowniczek kupiłam serum w zestawie z kremem nawilżającym z tej samej linii.
Serum ma śliczny zapach (cytrusów), idealnie się wchłania (można używać pod makijaż), dobrze nawilża i lekko rozjaśnia cerę, przez co jest bardziej promienna, ale...
dość długi skład, w którym jest mnóstwo wg mnie niepotrzebnych rzeczy. Nie ma w nim czystej witamy C, tylko pochodne, co sprawia, że nie podrażni skóry, ale cudów też nie zdziała. Użyłam jedno opakowanie i efektów specjalnych nie zauważyłam.
Jak za taką cenę - podziękuję, przynajmniej na jakiś czas, żeby sprawdzić serum z witaminą C, a nie pochodnymi...

Super serum

Serum to zakupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu i muszę przyznać, że podzielam zdanie zadowolonych Pań. Bardzo dobre Serum, które z dnia na dzień poprawia stan skóry. Po testach innych serum bardzo się bałam, że to również może mnie "zapchac" jednak nic takiego nie miało miejsca więc tym bardziej polecam ten produkt gdyż nie łatwo mi znalezc coś do mojej kapryśnej I wrażliwej skóry co działa i nie zapycha porow.

Sesderma c-vit serum

To moja pierwsza recenzja. Piszę ją dlatego ,że w końcu znalazłam produkt który mnie zadawała i odpowiada na moje problemy tak jak obiecuje na opakowaniu producent . To już 3 buteleczka i na pewno kupie kolejne. Znacznie poprawiła mi sie cera . Jest nawilżona gładka i nie mam żadnych podrażnień . Szczerze polecam

ładnie pachnie i tyle

Serum ma fajną konsystencję żelu, szybko się wchłania, ale nie matuje, jest wydajny i obłędnie pachnie cytrusami.
To tyle.
Nie działa. Nic. Kompletnie nul. Jakbym się smarowała pachnącą wodą.
Stosowałam pół roku codziennie na noc.
Zero efektu.
No może jeden - trochę zatyka mi pory.

Lubię Sesdermę, ale efekty marne.

Numer 1 !

Idealny ! Pięknie pachnie,szybko się wchłania :) Po kilku zastosowaniach widoczna poprawa cery! Razem z kremem pod oczy i kremem nawilżającym robią na twarzy cuda! Cera jest promienna i wygląda świeżo :)

Skuteczne

Moje bylo moje pierwsze serum z witamina C.
Uzywalam go w zestawie razem z kremem tej samej firmy Sesderma Azelac.
Calkiem skuteczny produkt , cera jest promienna, swiezo wyglada.

Używa produktu od: próbka

super produkt, ale drogi

Dostałam próbkę tego serum od kosmetyczki. Na zakup się nie zdecyduję, bo zamówiłam już znacznie prostsze składowo i tańsze, ekologiczne serum z wit. C, ale to jest naprawde super.
Rzeczywiście widać efekt stosowania, nawet jeśli używamy tylko próbki. Skóra jest wygładzona, rozjaśniona, ma ładniejszy koloryt. Wydaje się czystsza. Serum dobrze się rozprowadza, nie trzeba kłaść go dużo. Jest trochę klejące, ale nie przeszkadzało mi to. Zapach po prostu cudowny. Jedynie cena jest wysoka, ale myślę, że to profesjonalny produkt i z taką ceną trzeba się liczyć.

DLA MNIE MUST HAVE

Po użyciu serum Sesdermy C VIT Liposomal z zadowoleniem, żeby nie powiedzieć że z zachwytem spoglądam w lustro,moja cera jest śliczna naturalnie promienna bez nieestetycznego błyszczenia przez cały dzień:-)Krem świetnie się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu.Polecam ten krem jako świetną bazę pod makijaż,a także tym którym zależy na naturalnym i subtelnym rozświetleniu i efekcie zdrowej i promiennej skóry:-)

Bardzo dobre serum, zdecydowanie godne wypróbowania

Lubię markę Sesderma. Miałam już kilka produktów i właściwie każdy z nich spełniał swoje zadanie :) Serum C-Vit stosuję prawie 2 miesiące i już zbliżam się do denka, mogę więc uznać, że kosmetyk zużyłam w 2 miesiące. Szybko? Zależy jak na to patrzeć. Ostanie 3-4 tygodnie stosuję je 2x dziennie, wcześniej z uwagi na słońce w ciągu dnia tylko raz dziennie. Na każde użycie daję po 4 krople serum (3 na twarz i 1 na szyję).

Serum pachnie jak sproszkowana witamina C, trochę jak Vibovit jak dla mnie i przywołuje raczej przyjemne wspomnienia z dzieciństwa :) konsystencja jest płynno-żelowa o kolorze żółtym, lekko mętnym.

Bardzo szybko się wchłania i pozostawia skórę przyjemnie nawilżoną i przygotowaną na przyjęcie kremu. Stosowałam serum pod 2-3 różne kremy i dobrze się z nimi zgrywał, nic się nie rolowało, cera wygląda zdrowo i promiennie. Nie widać suchych skórek aplikując podkład, dla mnie to znak, że skóra dostaje odpowiednią dawkę nawilżenia.

Jak tylko rozpoczęłam opakowanie to zdawałam sobie sprawę, że po 2-3 dniach nie zobaczę efektu oprócz nawilżenia.. wiedziałam, że na to muszę poczekać kilka tygodni.. i doczekałam się :) po miesiącu stosowania drobne przebarwienia po niedoskonałościach stały się mniej widoczne, skóra się wygładziła, jest mniej skłonna do zaskórników i wydaje się być bardziej odporna na działanie szkodliwych czynników z zewnątrz.

Co jeszcze zauważyłam? Ujędrnienie skóry, zmarszczki mimiczne (podobno nie do usunięcia) mniej rzucają się w oczy, na pierwszym planie jest gładkość i wyrównany koloryt. Serum ma zdecydowanie działanie anti-aging. A bałam się, że tego efektu nie uświadczę, ale dobre opinie nie mogły się brać znikąd :) Produkt warto stosować w duecie z kremem z serii C-Vit, ja ten duet dostałam w prezencie i używam na noc, ponieważ na dzień używam kremu z filtrem.

Warto wspomnieć, że serum ma odpowiednio dobrane opakowanie, tj. buteleczka z ciemnego szkła, którą należy przechowywać w zacienionym miejscu, aby witamina C nie traciła swojej mocy :) a wygodna pipetka nie pozwoli nam zmarnować ani kropli kosmetyku :)

Jedyne czego mogłabym się przyczepić to wydajność i cena.. Wprawdzie 2 miesiące stosowania to ani nie mało, ani nie dużo, ale serum kosztuje ok 150zł i na 2 miesiące używania (czyli 75zł/miesiąc) to kwota, którą nie każda z nas jest w stanie dać.. albo przynajmniej decyzja o zakupie wymaga zastanowienia.. Miałam serum ze Starej Mydlarni i wydajność była podobna a efekty też nie były wiele gorsze (mam w planie zakupić też nowszą wersję tego serum, z wyższą zawartością witaminy C). Biorąc jednak pod uwagę fajny efekt kosmetyku Sesdermy chyba byłabym w skłonna kupić sobie drugą buteleczkę (np w fajnej, ostatnio modnej promocji serum + krem w cenie 1). Chciałabym jednak, aby serum za 150zł wystarczało na przynajmniej 3-4 miesiące, wtedy z mniejszym bólem portfela kupiłabym kolejne opakowanie.

Godne uwagi.

Serum ma półżelową konsystencję i lemoniadowy zapach. W stosowaniu jest bardzo przyjemne. Jedynie bezpośrednio po peelingu nie bardzo mogłam go używać, bo lekko podrażniało. Ale to znak obecności kwasu askorbinowego. Poza tym używanie tego kosmetyku to był miły moment w wieczornej pielęgnacji. Plus za zawartość kwasu hialuronowego, bo przez to nawilża i ma fajną konsystencję. Mam wrażenie, że lekko rozjaśniło i ujędrniło cerę. Niestety dość szybko znikało z buteleczki więc nie używałam go codziennie, a co 2-3 dzień. Biorąc pod uwagę cenę produktu to to jest spory minus. Ta średnia wydajność. Generalnie polecam i chętnie sięgnęłabym po nie ponownie.

Doskonałe - zdecydowanie warte zakupu!

Serum dostałam kiedyś w prezencie - używałam już kilka miesięcy temu, nie wiem zupełnie, czemu nie dodałam recenzji wcześniej, bo to naprawdę świetny produkt.

Opakowanie wykonane jest z ciemnego materiału, dzięki czemu możemy być spokojni o stabilność witaminy C. Wygodne w użyciu.
Samo serum ma przyjemną konsystencję, łatwo wnikającą w skórę.

Nie mam przebarwień na skórze, ale bardzo często sięgam po preparaty z witaminą C, ze względu na ich ogólnie rozjaśniające i dodające blasku cerze, jak też antyoksydacyjne i przeciwstarzeniowe działanie. Moja skóra świetnie na witaminę C reaguje, tak więc ten składnik jest obecny w mojej pielęgnacji cery praktycznie codziennie.
Wypróbowałam wiele preparatów z witaminą C i z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że z tego byłam zdecydowanie najbardziej zadowolona. Cera zyskuje ładniejszy, bardziej świeży, rozświetlony koloryt, jest gładka, wyrównana w tonacji. Dodatkowo serum bardzo pomaga w miejscowej suchości skóry - mając często suchą cerę, szukam kosmetyków, które będą temu zapobiegać, a to w dłuższym stosowaniu ma takie działanie (doszukuję się tutaj nawilżającego działania kwasu hialuronowego).
Przede wszystkim stosowałam serum jako profilaktykę przeciwzmarszczkową - trudno ocenić więc po jednym opakowaniu, czy odniesie skutek, ale przez cały czas jego stosowania byłam bardzo zadowolona z efektów.

Jedynym, co jak dotąd powstrzymało mnie przed zakupem kolejnego opakowania, jest cena - rzeczywiście serum jest bardzo drogie. Zamierzam jednak za jakiś czas zrobić sobie prezent i w nie zainwestować - taka jakość jest warta swojej ceny. Na rynku mnóstwo jest preparatów z witaminą C, ale często ma ona zupełnie inną postać, nie jest właściwie zabezpieczona w butelce, albo zwyczajnie w składzie jest jej niewiele. Tu dokładnie wiemy, że płacimy za najlepszą jakość składników aktywnych. Warto czytać składy i informacje na opakowaniach, przekonamy się wtedy, czym różni się ten kosmetyk od podobnych mu na drogeryjnych półkach.

(moja cera: normalna w kierunku suchej)