Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Bioliq, Dermo, Intensywe serum rewitalizujące

Bioliq, Dermo, Intensywe serum rewitalizujące

Cena już od 15,74 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Preparat zawiera ekstrakty z korzenia tarczycy bajkalskie i z kawioru, dzięki czemu serum intensywnie stymuluje rewitalizację skóry: aktywnie regeneruje, nawilża i odżywia, co znacząco poprawia jej wygląd i kondycję. Hamuje starzenie komórek skóry na drodze enzymatycznej, oddziałuje na metabolizm preadipocytów i adipocytów, co widocznie wpływa na kontur twarzy. Dodatkowo wyrównuje koloryt skóry, rozjaśniając przebarwienia i niewielkie plamki. Aplikować za pomocą pipetki na opuszek palca lub bezpośrednio na oczyszczoną skórę twarzy. Delikatnie wmasować. Stosować rano i /l ub wieczorem, również jako bazę pod makijaż, samodzielnie lub z innymi produktami do pielęgnacji.

• Aqua,
  • Glycerin / Butylene Glycol / Carborner / Polysorbate 20 / Palmitoyl Oligopeptide / Palmitoyl Tetrapeptide-7 / Sodium Lactate,
  • Glycerin / Coco-Glucoside / Caprylyl Glycol / Alcohol / Glaucine,
  • Disodium EDTA,
  • Benzyl Alcohol / metylchloroisothiazolinone / Methylisothiazolinone,
  • LacticAcid,
  • Parfum

Nie jest źle, ale mogło być lepiej

Największym plusem, jaki dostrzegam jest fakt, że serum nie uczula, nie zapycha i w ogóle krzywdy żadnej nie robi, co w moim przypadku mówi wiele. Zazwyczaj stosuję je wieczorem przed nałożeniem na twarz kremu. Nawilżenia akurat żadnego nie zauważyłam i to mnie boli, bo nie ukrywam, że trochę na nie własnie liczyłam. Ani nie zaszkodziło, ani nie zdziałało wiele, przeciętniak :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1537791].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię!

Fajne, lekkie serum. Zwykle używam na dzień zamiast kremu lub wieczorem przed jakimś wyjściem, ponieważ fajnie sprawdza się jako baza pod makijaż. Ładnie nawilża, nie natłuszcza, nie wzmaga świecenia się skóry. Cena to ok. 20 zł na promocji, które w hebe są co kilka miesięcy. Właśnie zaczęłam drugą buteleczkę. Nie wymagam od tego kosmetyku działania cudów na mojej twarzy, a jedynie poprawienia stanu nawilżenia cery. Pod tym względem sprawdza się super.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1532366].usefull || 0 }}% pomocna.

uczula

Serum rewitalizujące na samym początku ładnie wygładza i leciutko nawilża. Postanowiłam przetestować dokładnie ten produkt i używałam przez około pół roku 3, 4 razy w tygodniu. Po pierwszym miesiącu byłam zachwycona działaniem. Zmarszczki mimiczne stały się mniej widoczne, skóra nawilżona. Niestety produkt ten nie może być stosowany w miesiące słoneczne. Zaczynają pojawiać się nieestetyczne plamy i skóra zaczyna się zapychać. Nie wiem, który składnik preparatu to powoduje. Myślę, że to mogą być agresywne ilości glikolu propylenowego.

Można stosować na noc przez krótki okres czasu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1479796].usefull || 0 }}% pomocna.

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Przyjemny, ładnie pachnie

Używam tego produktu od miesiąca, ma ładny zapach i fajnie się rozprowadza. Widać poprawę nawilżenia zaraz po aplikacji, skóra jest przyjemnie gładka. Ja stosuje z kremami 35+ na dzień i na noc, oraz kremem pod oczy. Jeszcze go kupie, na pewno :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1472971].usefull || 0 }}% pomocna.

intensywny to on nie jest

Produkt tewn jest bardzo wydajny, Dzięki swej pipetce ułatwia dozowanie- wystarczy 2-3 kropelki aby rozprowadzić go na całej twarzy. Używam go już ze 2 miesiace i nie ubytek jest na jakies 1 cm z całej buteleczki. Wziełam go z myślą aby odżywić skórę zanim przyjdzie wiosna- takie generalne porządki skóry. Tego typu preparaty nakładam na noc- serum i na to jakiś nawilżający krem.
Zapach ma delikatny nie drażniący, powinien intensywinie rewitalizować,... hmmm intensywności nie widziałam, ale fakt mam wrażenie że skóra jest bardziej promienna- zaznaczam że raczej nie używam go solo.
Producent zapewnia że można go stosować jako bazę pod makijaż- W tej wersji jest dla mnie zbyt lekki, szybko się wchłonie i zaraz czuje ściaganie i suchośc na twarzy.
Może dużo nie działa ale sądze że warto go mieć. Używam go w zimie gdzie powietrze jest suche i ogolnie moja skóra potrzebuje głębszego nawilżenia - może teraz wiosną/latem bardziej się sprawdzi. Zostało mi go jeszcze dużo więc bedę obserwować jak się zachowuje. Narazie stawiam 3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1469217].usefull || 0 }}% pomocna.

polubiłam

Polubiłam to serum dość mocno - choć nie najmocniej ;)
Ma fajną konsystencję, dającą natychmiastowe ukojenie mojej bardzo suchej skórze. Ma fajny lekki zapach i apteczne opakowanie z dozownikiem z pipetą. dobrze, wręcz momentalnie się wchłania, co ułatwia szybką aplikację kremu na wierzch. W sumie same plusy, może poza tym najważniejszym (ale ten minus akurat dotyczy całej masy kosmetyków), że żadnej wielkiej poprawy kondycji skóry po nim nie zauważyłam. Po prostu bardziej chyba chcę wierzyć, że ona następuje, niż że faktycznie ma to miejsce. Tzn., dzięki lekkiej, wodnistej formule kremu, cera jest bardziej nawilżona - to bezsprzecznie, ale żeby były jakieś inne większe oznaki regeneracji, tego nie zauważyłam, choć może to dlatego, że mam skórę w dość dobrej kondycji.
Podsumowując: na pewno jeszcze kupię, bo jest tani i jako kosmetyk pod krem świetnie się w przypadku mojej suchej skóry sprawdził.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1442906].usefull || 0 }}% pomocna.

nie działa

Plusy:
- często można je dostać w promocji
- ładne opakowanie
- przyjemny, lekki zapach
- fajna konsystencja, ani nie za tłusta, ani nie za lekka - taka w sam raz
- lekkie nawilżenie
- nie zapycha
Minusy:
- niestety nie działa, ani nie spłyca zmarszczek, ani nie daje mega nawilżenia, pod koniec opakowania nie chciało mi się już używać tego produktu i stosowałam go byle jak najszybciej to serum wykończyć. Skóra wyglądała tak samo jak przed użyciem tego kosmetyku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1432041].usefull || 0 }}% pomocna.

ładne opakowanie i tyle....

Kupiłam to serum na promocji w momencie gdy było ono wszędzie i każda marka produkowała swoje własne, a że nigdy niczego takiego nie używałam postanowiłam spróbować.
plusy:
- ładne opakowanie
- przyjemny zapach
- lekko nawilża

minusy:
- brak prawdziwych efeków
- bardzo ciężko wylać serum z tej pipetki i je nabrać
- niewydajne - trzeba nabierać kilka razy przy jednym użyciu
- wywołuje więcej zmian na skórze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1427061].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam!

Jeden z fajniejszych serumów do twarzy jakie miałam okazje stosować, zużyłam już kilka opakowań.
Bardzo przyjemny zapach, dobrze się wchłania, dość wydajny.
Skóra po nim jest napięta i nawilżona.
Na pewno kupię kolejne opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1291031].usefull || 0 }}% pomocna.

Ma plusy i minusy

+ Po zastosowaniu ładnie wypełnia zmarszczki na czole i to chyba główna przyczyna dlaczego zastanowie się nad jego ponownym zakupem.

- Brak widocznych oznak nawilżenia na całej twarzy ( skóra bez zmian) .
-Opakowanie z którego ciężko nabierać kosmetyk pipetką, a im bliżej końca opakowania tym gorzej go wybrać.
- Mała wydajność kosmtyku (bardzo szybko się zużywa)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1267341].usefull || 0 }}% pomocna.