Bioliq, Dermo, Intensywe serum rewitalizujące

Bioliq, Dermo, Intensywe serum rewitalizujące

Preparat zawiera ekstrakty z korzenia tarczycy bajkalskie i z kawioru, dzięki czemu serum intensywnie stymuluje rewitalizację skóry: aktywnie regeneruje, nawilża i odżywia, co znacząco poprawia jej wygląd i kondycję. Hamuje starzenie komórek skóry na drodze enzymatycznej, oddziałuje na metabolizm preadipocytów i adipocytów, co widocznie wpływa na kontur twarzy. Dodatkowo wyrównuje koloryt skóry, rozjaśniając przebarwienia i niewielkie plamki. Aplikować za pomocą pipetki na opuszek palca lub bezpośrednio na oczyszczoną skórę twarzy. Delikatnie wmasować. Stosować rano i /l ub wieczorem, również jako bazę pod makijaż, samodzielnie lub z innymi produktami do pielęgnacji.

• Aqua,
  • Glycerin / Butylene Glycol / Carborner / Polysorbate 20 / Palmitoyl Oligopeptide / Palmitoyl Tetrapeptide-7 / Sodium Lactate,
  • Glycerin / Coco-Glucoside / Caprylyl Glycol / Alcohol / Glaucine,
  • Benzyl Alcohol / metylchloroisothiazolinone / Methylisothiazolinone,
  • LacticAcid,
  • Parfum

Polecam wypróbować

Mam cerę mieszaną z tendencją do niedoskonałości. Jestem miło zaskoczona tym serum. Bardzo dobrze nawilża partie skóry przesuszone kosmetykami na trądzik. Wygasza zaognienia i skutecznie działa przeciw przebarwieniom. Ma bardzo ładna buteleczkę i jest bardzo wydajne. Co mnie też urzekło to zapach który przypomina mi zapach podobny to tego w sklepie Kazar, co nie jest ważne ale przyjemnie się kojarzy. Polecam wypróbować.

Całkiem dobry

Mam cerę mieszaną z tendencją do niedoskonałości. Produkt używałam rano pod makijaż. Szybko się wchłania, nie pozostawia uczucia lepkości (chyba że nałożymy zbyt dużo), ładnie zgrywa się z podkładem sprawia że zmarszczki są mniej widoczne.

Średniawka

Serum kupiłam na promocji w hebe. Wydawało mi się że bedzie czymś w rodzaju esencji (jak np bielenda w podobnym opakowaniu), jednak nie, jest to żelowe serum. Formuła tego produktu jest dość problematyczna, mianowicie nie wchłania się on do pełna. Powoduje to trudności w stosowaniu go jako bazę do innych kosmetyków, gdyż po prostu blokuje ich wchłanianie. To dla mnie ogromna i dyskwalifikująca ten kosmetyk wada- tego typu produkt jeżeli nie sprawdza się jako serum to jest do niczego. Sam w sobie jest po prostu za słaby. Z resztą nie zauważyłam jakiś spektakularnych efektów jego działania, słabo nawilza, nie odżywia. Pewnie cośtam robi ale nie jest to widoczne gołym okiem po ok miesiącu stosowania. Podsumowując- nie odpowiada mi jego formuła i nie wrócę. Plusem jest natomiast piękne opakowanie i cena. Dla mnie to jednak za mało.

Eris film 2

Zadowolona:-)

Serum wg mnie jest genialne. Świetnie pachnie, jest wydajne, szybko się wchłania, Mam skórę mieszaną w stronę tłustej i bałam się, że skóra będzie mi się po nim świecić, ale nic bardziej mylnego - nawet jest zmatowiona ! Intensywnie stymuluje skórę, nawilża i odżywia Serum świetnie nadaje się też jako baza pod makijaż. Jestem bardzo zadowolona :)

Nie dla mnie

Serum stosowałam rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy. Produkt nie powodował podrażnień i delikatnie nawilżał. Na tym kończą się jego zalety. Serum zupełnie się nie sprawdziło na mojej suchej skórze. Nie zauważyłam nawet niewielkiej poprawy kondycji skóry. Pomimo informacji na opakowaniu serum nie regeneruje i nie odżywia skóry. Niestety nie poprawia także kolorytu skóry i nie rozjaśnia przebarwień. Niewielkie opakowanie wystarczyło mi na około 4 tygodnie. Oczekiwałam czegoś więcej.

Powoduje ściągnięcie skóry

Oceniam działanie produktu na cerze mieszanej z tendencją do odwadniania. Kupiłam to serum bo moja skóra potrzebowała zastrzyku nawilżenia i odżywienia, ale niestety produkt nijak ma się do obietnic producenta.

lubię

Bez przekonania wrzuciłam ten produkt do koszyka.. Zużyłam już prawie całą buteleczkę i muszę przyznać, że jestem nawet zadowolona. Używam ten produkt na oczyszczoną skórę pod makijaż. Muszę przyznać, że świetnie się sprawdza w ten sposób używany.
+ praktyczne opakowanie
+ świetna pipeta, dzięki której można aplikować odpowiednią ilość produktu
+ lekka konsystencja, nietłusta
+ bardzo szybko się wchłania
+ nie zostawia tłustego filmu na skórze
+ skóra jest gładka, nawilżona, miękka
+ aplikacja podkładu na tak przygotowaną skórę, jest dziecinnie prosta i jakże przyjemna
+ używam podkładu do cery mieszanej z tendencją do przetłuszczania się - dzięki temu olejkowi moja skóra nie jest wysuszona, podkład nie powoduje też, że uczucia ściągania

Co mi przeszkadza?
- bardzo szybko się kończy
- cena, mogłaby być niższa

Nie jest źle, ale mogło być lepiej

Największym plusem, jaki dostrzegam jest fakt, że serum nie uczula, nie zapycha i w ogóle krzywdy żadnej nie robi, co w moim przypadku mówi wiele. Zazwyczaj stosuję je wieczorem przed nałożeniem na twarz kremu. Nawilżenia akurat żadnego nie zauważyłam i to mnie boli, bo nie ukrywam, że trochę na nie własnie liczyłam. Ani nie zaszkodziło, ani nie zdziałało wiele, przeciętniak :)

Lubię!

Fajne, lekkie serum. Zwykle używam na dzień zamiast kremu lub wieczorem przed jakimś wyjściem, ponieważ fajnie sprawdza się jako baza pod makijaż. Ładnie nawilża, nie natłuszcza, nie wzmaga świecenia się skóry. Cena to ok. 20 zł na promocji, które w hebe są co kilka miesięcy. Właśnie zaczęłam drugą buteleczkę. Nie wymagam od tego kosmetyku działania cudów na mojej twarzy, a jedynie poprawienia stanu nawilżenia cery. Pod tym względem sprawdza się super.

uczula

Serum rewitalizujące na samym początku ładnie wygładza i leciutko nawilża. Postanowiłam przetestować dokładnie ten produkt i używałam przez około pół roku 3, 4 razy w tygodniu. Po pierwszym miesiącu byłam zachwycona działaniem. Zmarszczki mimiczne stały się mniej widoczne, skóra nawilżona. Niestety produkt ten nie może być stosowany w miesiące słoneczne. Zaczynają pojawiać się nieestetyczne plamy i skóra zaczyna się zapychać. Nie wiem, który składnik preparatu to powoduje. Myślę, że to mogą być agresywne ilości glikolu propylenowego.

Można stosować na noc przez krótki okres czasu.

Przyjemny, ładnie pachnie

Używam tego produktu od miesiąca, ma ładny zapach i fajnie się rozprowadza. Widać poprawę nawilżenia zaraz po aplikacji, skóra jest przyjemnie gładka. Ja stosuje z kremami 35+ na dzień i na noc, oraz kremem pod oczy. Jeszcze go kupie, na pewno :)

intensywny to on nie jest

Produkt tewn jest bardzo wydajny, Dzięki swej pipetce ułatwia dozowanie- wystarczy 2-3 kropelki aby rozprowadzić go na całej twarzy. Używam go już ze 2 miesiace i nie ubytek jest na jakies 1 cm z całej buteleczki. Wziełam go z myślą aby odżywić skórę zanim przyjdzie wiosna- takie generalne porządki skóry. Tego typu preparaty nakładam na noc- serum i na to jakiś nawilżający krem.
Zapach ma delikatny nie drażniący, powinien intensywinie rewitalizować,... hmmm intensywności nie widziałam, ale fakt mam wrażenie że skóra jest bardziej promienna- zaznaczam że raczej nie używam go solo.
Producent zapewnia że można go stosować jako bazę pod makijaż- W tej wersji jest dla mnie zbyt lekki, szybko się wchłonie i zaraz czuje ściaganie i suchośc na twarzy.
Może dużo nie działa ale sądze że warto go mieć. Używam go w zimie gdzie powietrze jest suche i ogolnie moja skóra potrzebuje głębszego nawilżenia - może teraz wiosną/latem bardziej się sprawdzi. Zostało mi go jeszcze dużo więc bedę obserwować jak się zachowuje. Narazie stawiam 3