Dermo, Intensywe serum rewitalizujące

Dermo, Intensywe serum rewitalizujące

Cena już od 14,50 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Preparat zawiera ekstrakty z korzenia tarczycy bajkalskie i z kawioru, dzięki czemu serum intensywnie stymuluje rewitalizację skóry: aktywnie regeneruje, nawilża i odżywia, co znacząco poprawia jej wygląd i kondycję. Hamuje starzenie komórek skóry na drodze enzymatycznej, oddziałuje na metabolizm preadipocytów i adipocytów, co widocznie wpływa na kontur twarzy. Dodatkowo wyrównuje koloryt skóry, rozjaśniając przebarwienia i niewielkie plamki. Aplikować za pomocą pipetki na opuszek palca lub bezpośrednio na oczyszczoną skórę twarzy. Delikatnie wmasować. Stosować rano i /l ub wieczorem, również jako bazę pod makijaż, samodzielnie lub z innymi produktami do pielęgnacji.

• Aqua,
  • Glycerin / Butylene Glycol / Carborner / Polysorbate 20 / Palmitoyl Oligopeptide / Palmitoyl Tetrapeptide-7 / Sodium Lactate,
  • Glycerin / Coco-Glucoside / Caprylyl Glycol / Alcohol / Glaucine,
  • LacticAcid,
  • Parfum

Napisanych recenzji: 11

Szkoda

Dostałam serum w prezencie. Początkowo byłam zachwycona jego działaniem. Serum przyjemnie się wchłaniało, nie zostawiało tłustej powłoczki na twarzy, skóra była przyjemnie napięta, wygładzona i promienna. No cudo. Niestety...

Już po 4 dniach użytkowania raz dziennie wieczorem, na twarzy mej pojawiły się trzy eleganckie, czerwone, bolące gule oraz milion zamkniętych zaskórników w postaci kaszki. Jestem pewna, że to serum sieje spustoszenie na mojej twarzy, bo to jedyny nowy kosmetyk, którego używałam w ostatnim czasie. Wielka szkoda, bo pierwsze wrażenie naprawdę mnie zachwyciło.

Dodatkowy minus to słaba wydajność. Trzeba naprawdę sporo nakapać tego serum, żeby starczyło na całą twarz, bardzo szybko znika już na palcach. I coś jest nie tak z tą pipetką, słabo wciąga płyn.

Generalnie przestrzegam posiadaczki cery mieszanej i tłustej, bo może zrobić niezłą masakrę na twarzy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1251291].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 29

Napisanych recenzji: 327

przeciętne

Kosmetyk poleciła mi koleżanka, która była zachwycona jego działaniem. Oczywiście przy najbliższej okazji serum kupiłam, zwłaszcza, że cena jest bardzo korzystna.
Cóż mogę powiedzieć- na mnie ten kosmetyk nie zrobił jakiegoś specjalnego wrażenia. Może dlatego, że moja skóra jest przyzwyczajona do intensywnej pielęgnacji anty aging , niestraszne jej kwasy, retinol i inne substancje odmładzające. To serum wydaje mi się po prostu zbyt słabe jak na potrzeby skóry 30+.

Serum Bioliq z kawiorem zamknięte jest w szklanej buteleczce z wygodną pipetką. Uwielbiam takie rozwiązanie, bo jest nie tylko najbardziej higieniczne ale również i najwygodniejsze. Kosmetyk jest dość wodnisty i bardzo szybko się wchłania. Na jedną aplikację zużywam praktycznie całą pipetkę, więc serum na pewno nie jest specjalnie wydajne. Przy równoczesnym stosowaniu na szyję można powiedzieć, że jego wydajność jest bardzo słaba.
Serum ma przyjemny, raczej delikatny zapach, który uprzyjemnia jego stosowanie.
Niestety twarz bardzo się lepi tuż po aplikacji, musi minąć dłuższa chwila, żeby to uczucie całkowicie minęło.

Serum Bioliq delikatnie nawilża, rewitalizuje skórę, sprawia, że jest ona bardziej promienna. I to właściwie całe jego działanie ;-) O żadnych wspaniałych efektach nie ma niestety mowy.
Stosowałam go zawsze pod jakiś krem, bo nałożony solo się nie sprawdzał. Skóra go po prostu całkowicie wchłaniała, była lekko ściągnięta i jakby niedostatecznie nawilżona.

Resztę serum, która została w buteleczce z pewnością zużyje np. na dekolt. Do twarzy wolę jednak np. serum z wit.C, które w moim przypadku przynosi lepsze efekty.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1222131].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Jest cudowny

jestem pod wrażeniem! Pod pozytywnym wrażeniem. Nie uczula, nawilża - działa jak chciałam. Nie zwija się jak niektore kremy/serum. Cena tez w mojej ocenie fajna, przystępna. Ja jestem zadwolona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1217803].usefull || 0 }}% pomocna.

Starzenie się skóry - dieta

Napisanych recenzji: 13

Bardzo dobry

Może serum to nie jest moim ideałem ale bardzo go lubię. Przede wszystkim nie podrażnia cery (co w przypadku innych kosmetyków często mi się zdaża), cera po nim jest delikatnie nawilżona i odżywiona. Zauważyłam też, że po regularnym stosowaniu twarz stała się bardziej wypoczęta, pełna blasku i koloryt był bardziej wyrównany. Plusem jest też to, że przyjemnie pachnie, jest wydajne i szybko się wchłania. Do tego dzięki pipetce estetycznie się go nakłada. Za tą cenę uważam, że to naprawdę bardzo dobre serum.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1157301].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Przereklamowany

Zupełnie nie rozumiem zachwytów nad tym produktem. Mało wydajny (odnoszę wrażenie, że przy stosowaniu na dzień i na noc, na twarz i szyję starczyłby maksymalnie na tydzień), dziwna konsystencja, która absolutnie nie kojarzy mi się z bogactwem składników odżywczych. Owszem szybko się wchłania, ale jak może być inaczej w przypadku czegoś, co jest tak... wodniste? Tani? Może owszem, ale jak pisałam- mało wydajny. Mnożąc te 2o kilka złotych razy 4 tygodnie miesiąca staje się to prawie 100 złotymi! Czterech bioliqów na pewno bym nie kupiła.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1140066].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

8,5/10

+ niska cena
+ nawilża skórę
+ bardzo ładny zapach
+ szybko się wchłania
+ ładna buteleczka z aplikatorem, który jest bardzo pomocną rzeczą
+ używam go 2 miesiące i została jeszcze końcówka, jak na tak niską cenę to moim zdaniem wydajny
+ bardzo dobry pod makijaż lub krem

- zbyt lepki po zaaplikowaniu
- efekt nawilżenia nie utrzymuje się zbyt długo, kiedy nie używałam go przez 2 dni skóra znowu była sucha

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1126846].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 68

Kiepskie

Nie lubię oceniać kosmetyków źle, ale tym razem po prostu muszę.

Miałam ochotę na jakieś lekkie, odżywcze i niedrogie serum i zawiodłam się strasznie. To serum po prostu zmasakrowało mi twarz.

Z zasady nie mam skłonności do alergii, niedoskonałości i większość eksperymentów kosmetycznych znoszę dobrze. Niestety, tym razem się nie udało.
Pierwsze użycia nie zapowiadały niczego niezwykłego - serum ma postać przyjemnego, delikatnego, ładnie pachnącego żółtawego płynu.
Wchłaniało się ładnie, możne zostawiało na chwile delikatny film ale w zasadzie OK.
Po kilku użyciach zauważyłam, ze moja skora wygląda coraz gorzej - na czole, podbródku, skroniach pojawiły się podskórne nierówności, grudki, dosłownie jakbym miała pod skora ziarnka kaszy. Na niektórych pojawiły się ropne czubki, a skora poszarzała i zaczęła błyszczeć.
Wygląda na to, ze serum mnie zapchało i zatłuściło mi skore. Byl to jedyny nowy kosmetyk, który wówczas wprowadziłam i problem przestał istnieć po jego odstawieniu dlatego jestem pewna, ze jest winne moich dolegliwości.

Poza tym jest tragicznie niewydajne - po tych kilku użyciach zostało tylko pol butelki.

Jedna gwiazdka za elegancka, oszroniona szklana butelkę z fajna pipeta (lubię takie) i przyjemny zapach.

Reszta produktu poszła na stopy.

Używam tego produktu od: przez dwa tygodnie w pazdzierniku 2015 r.
Ilość zużytych opakowań: polowa jednego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1124921].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

na mnie działa

zaczęłam go używać, bo mama dostała w prezencie, z ciekawości postanowiłam "podkraść". zdziwiłam się, że już po kilku dniach regularnego stosowania zobaczyłam efekty.
plusy:
- odżywia skórę,
- wyrównuje delikatnie koloryt (likwiduje drobne plamki, przebarwienia
- pomaga wygoić drobne ranki
- nawilża przesuszony naskórek

minusy:
- konsystencja jest odrobinę lepka więc do czasu wchłonięcia przez skórę, przez kilka minut sprawia wrażenie że coś mam na twarzy

poza tym nie zaobserwowałam żadnych skutków ubocznych stosowania. Jednak nie stosuję produktu cały czas, traktuję go raczej jako zastrzyk regeneracyjny, i sporadycznie w przypadku braku problemów ze skórą.

Używam tego produktu od: niecałego roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1080236].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 62

hmm..nie wiem

Pierwszy fakonik dostałam od mamy, która mało go używała więc tym samym efektów też na jej skórze po nim nie było. I zachwyciłam się! Skóra po nałożeniu serum była świetlista, napięta, odczuwałam lekkie mrowienie, podkład świetnie się na nim rozprowadzał (True Match) ogólnie cud miód. Kupiłam następne opakowanie i jakby już to nie ten sam produkt. Cera zdecysowanie się pogorszyła, pojawiło się mnóstwo zaskórników, pryszczy podskórnych, pory są zdewastowane, cera lekko zaczęła się przesuszać, a mam mieszaną/normalną. NIe wiem jak mam go ocenić. Konsystencja produktu jest bardzo przyjemna, lekka, błyskawicznie się wchłania, zapach jest lekki, nieinwazyjny. Wykończę go i nie wiem czy kupię ponownie. Aha i wydajnośc jest dość niska.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1056021].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 48

jestem na TAK

używam serum pod krem na noc
świetnie się wchłania, super nawilża i jest bardzo wydajne
troszkę mu brakuje do mojego ideału ale póki co kupiłam kolejne opakowanie
bardzo często do kupienia w SP w promocyjnej cenie

Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 2

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041409].usefull || 0 }}% pomocna.