Zenner, Pędzle do makijażu

Zenner, Pędzle do makijażu

Pojemność 1 szt

Miękkie włosie, łatwe do czyszczenia. W eleganckiej, srebrnej oprawce. Każdy element osobno zapakowany w plastikowe pudełko. W sprzedaży dostępne są różne rodzaje do powiek, skośne i półokrągłe, do kresek, do ust itp.

pędzle
do eyelinera, do brwi, do cieni, do ust
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Polecam!

Kupilam je w komplecie :) i mile mnie zaskoczyly :D Wszystkie pedzle rozwalaly mi sie po maksymalnie 2 miesiacach :( a te mam juz ponad 1,5 roku i sa w stanie nienaruszonym :D a uzywam ich codziennie :) Warto je kupic!

EDIT: Po dłuższym używaniu pędzli Sephory obnizam Zennerowi gwiazdkę. Ale jak na tanie pedzle to są ok, niektórych dalej używam

zadnych rewelacji

pedzelek jak pedzelek. sluzy dobrze i dlugo. fajnie ze jest w folijce /mam skosny do cieni/ bo gdyby nie to to wloski by sie rozczapierzaly w moim kosmetycznym blaszaku /pudelko blaszane po ciasteczkach maslanych-fajna sprawa.wyprobujcie/ :P

Tylko ***

Nie są złe, rewelacyjne tez nie, ot takie srednie pędelki. Mam dwa (do cieni skosny i do pudru) i gdyby nie WE-MA, którą sobie zakupiłam ostatnio, oceniłabym je wyżej.
Ten do cieni, słabo je "trzyma", więcej zostaje na mnie niż na pędzelku. Był dość drogi 4,60 zł i da się go używać, ale bez rewelacji.
Ten do pudru jest lepszy, ale trochę mały i ma za długą rączkę. Jak się nabierze wprawy, to nawet można go polubić, koszt 12 zł, co do jakości nie jest adekwatne zupełnie.

Manicure - kolorowy french

na 5-

kupiłam je zachecona cena i tym ze byly dokladnie takie jakich szukałam.
z naturalnego włosia,odpowiednio długie,dobrze wyprofilowane.
jak dla mnie moze ciutke za miekkie sa,a moze i nie sa.ja sie tam nie znam,ale chyba wolalbym troszke twardsze.
sa to najlepsze pedzle jakich uzywałam(a troche ich juz bylo)
plusy za trwałosc(wlosie nie wychodzi) bardzo wygodne w uzytkowaniu,metalowa,niezniszczalna oprawka odporna na upadki,łatwo sie je myje.
do tego cena zupelnie przyzwoita.
polecam-jak ktos zobaczy np w rossmanie takie pedzeliki z napisem Brigitte Zenner,to mozna spokojnie kupic,bo sa naprawde dobre.

03.03.04-nie zmieniam recenzji.mam pobecnie 6 takich pedzli,i musze jeszcze raz pokreslic ze sa bardzo bardzo dobre.
jezeli chodzi o miekkosc jest ok.troszke tylko mi pare wloskow wyszlo,wiec niech bedzie tyle gwiazdek ile jest.polecam!!