Iwostin, Krem tłusty

Iwostin, Krem tłusty

Przeznaczony do pielęgnacji i ochrony skóry szczególnie wrażliwej, alergicznej, suchej i bardzo suchej. Ma działanie natłuszczające. Wyraźnie poprawia nawilżenie skóry hamując wysuszenie naskórka. Zalecany do stosowania na noc. Dodatkowo zalecany do pielęgnacji i ochrony skóry w warunkach ekspozycji na czynniki szczególnie szkodliwe jak mróz i wiatr, i do regeneracji skóry po zadziałaniu tych czynników. Oparty na wodzie termalnej z Iwonicza Zdroju.

Hypoalergiczny, bez substancji zapachowych, bez barwników, nie testowany na zwierzętach

Na noc polarną

Krem poleciła mi farmaceutka, jako świetny krem na zimę. Na dzień... Na ulotce pisało, że nadaje się na trudne warunki atmosferyczne: śnieg i wiatr. Świetnie, tylko... jeżeli mieszkamy na Alasce i trafimy na noc polarną. Nie posiada SPF, nie chroni przed słońcem, a mimo to jest polecany na dzień. Nikt specjalnie nie będzie się smarował kremem, kiedy będzie wychodził wieczorem. Bardziej poprawiam makijaż, niż nakładam wszystko od nowa.

Mam cerę suchą i muszę ją dobrze nawilżać. Ten krem w składnie ma na drugim miejscu mineral oil (zachęcam do poczytania na jego temat). Efekt? Daje uczucie pozornego nawilżenia. Zostawia tłusty filtr na twarzy, który się nie wchłania. Na nim może zbierać się kurz i bakterie.
Nawilżona cera przy tym kremie to bzdura.
Omijać szerokim łukiem.

Idealny niezapychający nawilżacz!

Używam niecały miesiąc, ale już mogę śmiało stwierdzić, że to mój KWC! Kupiłam go po przeczytaniu opinii na wizażu i nie zawiodłam się :) Krem jest niesamowicie tłusty, ale absolutnie nie zapycha. Baaaardzo dobrze nawilża skórę! Używam go tylko na noc ponieważ zostawia naszą skórę mocno błyszczącą, a nocą jest mi to zupełnie obojętne. To co widzę rano to coś czego nie dał mi żaden inny przetestowany w moim życiu krem. Nawilżona, gładka, napięta skóra. Po prostu widać efekty, które co najważniejsze utrzymują się nawet jeśli jedną czy dwie noce zapomnimy się nim posmarować ;) To jest mój absolutny hit i zamierzam go kupować cały czas.

Używam tego produktu od: niecałego miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

niezastąpiony

Niezastapiony kosmetyk. Nie pozostwia tłustego filmu na skórze, szybko się wchłania, rewelacyjnie nawilża. Nawilżenie utrzymuje się przez cały dzień. Bardzo wydajny

Używam tego produktu od: 2 msc
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Naprawdę tłusty

Niezastąpiony kosmetyk, szczególnie dla cer suchych i wrażliwych. Doskonale pielęgnuje i regeneruje; skóra jest po nim miękka i nawilżona. Nie zapycha porów. Nie uczula. Mega wydajny, starcza na długo.

Krem jest naprawdę tłusty. Trzeba uważać z jego aplikacją. Słabo się wchłania i pozostawia na twarzy wyraźną warstwę. Ja nie nakładam go nigdy bezpośrednio na skórę, tylko najpierw rozsmarowuję w palcach i wklepuję tyle ile uznam za stosowne.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Kocham tego tłuścioszka

Niezastąpiony dla cery suchej której jestem posiadaczką, dodatkowo nie zapycha porów, wchłania się dosyć długo i pozostawia tłustą warstwę na twarzy, ale właśnie tego oczekiwałam od tłustego kremu, używam go na noc, na dzień chyba nie do końca by się nadawał, chociaż kto wie... Posiada w składzie witamine E co jest dodatkowym atutem.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Super

Mam bardzo suchą skórę,a ten kremik jest rewelacyjny. U mnie nie zostawia tłustego filmu na buzi,wszystko się wchłania,a podkład po nałożeniu nie zostaje w suchych zmarszczkach,tylko ładnie pracuje z mimiką twarzy.

Używam tego produktu od:2 mies.

Bardzo dobry!

Jak dla mnie rewelacja. Stosuję od niecałego miesiąca. Polecił mi go znajomy, który tak jak ja posiadał problem z suchą cerą. Uważam, że ten kosmetyk jest naprawdę rewelacyjnym. Polecam go osobo, które mają bardzo suchą skórę bo naprawdę działa. Odkąd używam kremu skórę mam nawilżoną a co najważniejsze nie łuszczy się jak przedtem. :)

Używam tego produktu od: niecałego miesiąca

bardzo się błyszczy :(

Być może nie powinnam oceniać tego kosmetyku, bo z zasady nie toleruję kremów tłustych (ten dostałam). Owszem, rano skóra jest niezła (choć na naprawdę przesuszoną i pogrubiałą skórę łokci niewiele pomógł), ale to można obecnie osiągnąć kremami, po których nie lśni się jak bombka na choinkę. Nie wchłaniał się, wbrew temu co tu parę osób napisało. Na zimę też się średnio nadaje, za słabe ma fitry UV.

Używam tego produktu od: kilka mięsiecy

świetny

Piątki nie dostanie tylko dlatego, że nie szastam ocenami.
Nie można mu nic zarzucić. Spełnia swoje zadanie. Jest tłusty, owszem, ale stosuję go na noc i jest ok. Z resztą ma "tłusty" w nazwie. Na początku troszkę mnie drażniła tłusta warstwa na skórze i dość tępa, w porównaniu z Iwostinem na dzień, konsystencja, jednak to efekty się liczą, nie przyjemność stosowania. Z resztą i do tej ostatniej można się przyzwyczaić. Wbrew obawom, nie zostawia tłustych plam na poduszce. Stosowanie na pół godziny przed snem, a nie tuż przed położeniem się do łóżka załatwia sprawę.
Skóra jest napięta, nawilżona, rozjaśniona. Właśnie kończę opakowanie i niestety wymienię na inny, bo hołduję zasadzie, że skóra przyzwyczaja się do kosmetyku. Ale na 100% do niego wrócę, bo jest jak na razie najlepszym tłustym kremem do twarzy jaki miałam. Dla mnie łagodniejszy niż avene cold cream czy inne nivee i dermosany.

niezastapiony

Krem jest świetny. Mam atopowe zapalenie skóry, bardzo suchą i wrażliwą skórę a Krem Iwostin działa na nią cudownie. Skóra jest nawilżona, zmniejszaja się miejsca występowania suchej, łuszczącej się skóry i co najważniejsze nie podrażnia. Jest tłusty ale bardzo szybko się wchłania, więc nie ma problemu z zostawianiem plam. Używam na całą twarz, ręcę, łokcie, kolana i wszystko jest w porządku.

Używam tego produktu od:3 miesięcy

nawilżona skóra :)

W sam raz dla skóry skłonnej do przesuszeń. Ja używam tego kremu od dawna, jest wydajny, dobrze nawilża. Oczywiście jego konsystencja jest tłusta, jak sama nazwa wskazuje, ale żadnych śladów na poduszce jeszcze nie zauważyłam :D. Poza tym szybko się wchlania i skóra nie jest taka strasznie świecąca. Najlepszy krem tłusty :) żaden inny nie działa tak kojąco na skóre.

świetny na zimę

Krem bardzo dobrze zabezpiecza skore przed mrozem. Nawilża ją i nie dopuszcza do wysuszenia. Uzywam go tylko zima, ale ponieważ jest delikatny i ładnie pachnie to moja mama tez z niego czasem korzysta, a mój brat wiążł go ze sobą na narty. Jestem bardzo zadowolnona bo nie powoduje zapychania skóry i wystepowania krostek, co przy innych kremach tłustych jest normą.

Używam tego kosmetyku od roku/ ilość zużytych opakowań: 3
Recenzja: ...