Garnier, Fructis, Goodbye Damage, Odżywka wzmacniająca (stara wersja)

Garnier, Fructis, Goodbye Damage, Odżywka wzmacniająca (stara wersja)

Odżywka wzmacniająca to wyjątkowe połączenie dwóch składników: Keraphyllu i olejku z owoców amli.
Jej bogata, kremowa formuła o natychmiastowo rozpływającej się konsystencji wnika bezpośrednio do wnętrza włosów uzupełniając naprawcze działanie szamponu Fructis Goodbye Damage.

Nie pasuje mi

Odżywkę kupiłam dlatego że skierowana jest do zniszczonych i rozdwajających się włosów. Moje są dosyć zniszczone. Niestety nie sprawdziła się :
-nie poprawia wyglądu włosów
-moje włosy po tej odżywce są spuszone
-ciężko je rozczesać
Plus za zapach bo naprawdę jest śliczny. Zdecydowanie wolę żółtą wersję.

całkiem ok

Odżywka poradziła sobie z moimi suchymi włosami więc na pewno jeszcze nie raz do niej wrócę. Zapach bardzo przyjemny, długo sie utrzymuje. W połączeniu z szamponem efekt jeszcze lepszy.

Elektryzujący bubel

Używanie tej odżywki było dla mnie totalnym koszmarem. Prócz ładnego zapachu nie znalazłam żadnych plusów.

Absolutnie nie pomogla przy rozczesanie włosów. Były okropnie sianowate, porowate, zaczęły się kruszyc. Włosy po niej elektryzowaly się tak bardzo, że dosłownie strzelałam prądem a włosy stawały mi dęba. Nie, nie, nie! Nigdy więcej. Całe szczęście, że jest bardzo mało wydajna i już się skończyła.

WŁOSY lokówka

Niespodziewana rewelacja

Przyznam, że kupiłam ją spontanicznie, bez żadnych opinii ani poleceń. Od długiego czasu używałam nawilżającej odżywki Ultra Doux Avocado + karite ale zwyczajnie mi się znudziła. Za to linii Fructis w ogóle raczej nie lubię, więc tym bardziej jestem szalenie pozytywnie zaskoczona!

Przyznaję, że szokowała mnie odważna deklaracja producenta na opakowaniu, że "naprawia 1 rok uszkodzeń po 3 aplikacjach", ale.... no coś jest na rzeczy. Czy rok? Nie wiem. Nie zmienia to faktu że włosy są w rewelacyjnym stanie po jej użyciu:
- miękkie
- sypkie
- błyszczące
- wygładzone
- ślicznie pachną
- dociążone ale nie obciążone
- zdrowo wyglądające.

Oby to nie był efekt wow na początku, pokładam w tej odżywce duże nadzieje i na dłużej. Spróbuję użyć jako maski pod czepek i zobaczymy. Na razie otrzymane efekty to wynik minuty aplikacji po umyciu szamponem, ale widziałam w recenzjach że niektóre dziewczyny nakładają jako kompres naprawczy na dłużej.

Podsumowując - gorąco polecam i na pewno na długo ze mną zostanie :) <3

Must have

Przy zakupie nie kierowałam się żadnymi opiniami, bo potrzebowałam na szybko jakiejkolwiek odżywki z supermarketu.
Okazało się, że przypadkiem trafiłam w dziesiątkę. Odżywka pięknie pachnie, nie jest jej jakoś bardzo dużo, ale ma bardzo gęstą konsystencję i łatwo rozprowadza się na włosach, więc starcza na długo.
Włosy po niej bardzo ładnie pachną, są sypkie, dociążone, ale nie obciążone. Moje falowane włosy po użyciu robią się raczej proste, co mnie zaskoczyło, ale nie jest to jakiś problem, bo nie występuje efekt "przyklapu".

Jest w porzadku

Cudem to ona nie jest ale przyjemnie pachnie i zapach utrzymuje się na włosach. Ładnie je wygładza dzięki czemu łatwiej się rozczesują. Polecam osobą z puszacymi się włosami.

Szału nie ma

Lubię eksperymentować z odżywkami więc sięgnęłam też po tą. Efektu wzmocnienia jako takiego u siebie nie widziałam, na duży plus jest wygładzenie. Włosy po prostu mi się "lały" w dłoni, nie plątały się tak końcówki, mimo iż są już lekko zniszczone. Nie mogę być jednak pewna czy to sama odżywka, czy po prostu nakładanie jej na głowę razem z olejkami, osobno nie próbowałam. Wiele odżywek, z których używałam dawała mi podobny efekt, a po tej jednak spodziewałam się jeszcze jakiegokolwiek wzmocnienia, którego nie było.

Jest w porządku

Co jakiś czas powracam do tej odżywki. Bardzo fajny zapach i konsystencja. Zdecydowanym plusem jest jej cena i dostępność- można ją dostać wszędzie, od marketu przez internet.
Plusy:
- zapach,
- dostępność,
- bardzo fajnie rozczesuje się po niej włosy,
- nawilża,
- nadaje lekki połysk włosom.

Minusów, jakoś nie widzę, ale poza tym:
- lekko wzmacnia- po dłuższym stosowaniu, ale szału nie ma.

Taka sobie o pięknym zapachu

Stosowałam ją razem z szamponem i serum nawet sporo czasu i tak szczerzę mówiąc byłam z niej zadowolona, ale nie robiła jakiegoś WOW z moimi włosami. Nawilżała, włosy po niej wyglądały nawet ok, lepiej się rozczesywały i przede wszystkim pięknie pachniały. Miałam wrażenie, że jednak trochę mi obciąża włosy. Czasami do niej wracam, ale nie stosuje jej tak 'namiętnie' jak kiedyś. Ogółem polecam, ale każdy włos jest inny i trzeba samemu sprawdzić jak się spisze :)

Dobra

Odżywka jak dla mnie dobra, nie robi z włosami cudów ale również nie jest zła. Włosy po niej są sypkie i nie puszą się. W połączeniu z szamponem włosy są naprawdę w dobrej formie:)

Nie dorasta żółtej siostrze do pięt.

Skusiłam się na nią pod wpływem recenzji no i niestety moje włosy (wysoko/średnio porowate) się z nią nie polubiły. Nie robi w sumie nic specjalnego, usztywnia pasma, lekko puszy, nie nabłyszcza i jest piekielnie wydajna ;)
Pomaga rozczesać włosy (każda odżywka to robi) i dosyć ładnie pachnie. Szkoda, bo aktualnie szukam nowych kosmetyków do włosów.

Co najbardziej odpowiada mi w tej odzywce? Zapach, zdecydowanie. Taki energetyczny, świeży, kojarzący się z wakacjami. A co do działania, przede wszystkim ułatwia rozczesywanie no i dla mnie to chyba wszystko. Nie zaobserwowałam żadnych spektakularnych efektów jeśli chodzi o poprawę kondycji moich włosów, więc może jeszcze zdarzy mi się go kupić, ale właśnie z myślą o pięknym zapachu ;)