Avon, Skin So Soft, Soft & Smooth Facial Hair Removal (Krem do depilacji twarzy)

Krem do depilacji twarzy skutecznie usuwa niechciane włoski, a dzięki olejkowi z nasion pianki łąkowej skóra podczas depilacji pozostaje nawilżona i ukojona.
Gładkość w 2,5 minuty dla skóry wrażliwej. Nałóż krem na skórę i zetrzyj niechciane włoski.

w tubie
krem
<50ml

Super. depiluje szybko i bez podrażnień

Polecam! całkowicie spełnil moje oczekiwania- szybciutko- u mnie w ok 6 minut usuwa włoski, nie podrażnia, nawet za bardzo nie miałam zaczerwienionej skóry.
jest wydajny. minus za zapach, ale wszystkie kremy do depilacji podobnie pachna, w koncu to chemia :D

Bardzo fajny delikatny krem do depilacji

Nie mam porównania bo nigdy innego kremu tego typu nie używałam ale z tego jestem bardzo zadowolona . Pierwsza aplikacja co prawda zakończyła się zaczerwienieniem skory ale chyba zbyt długo go trzymałam na skórze . Z czasem mam wrażenie ze coraz trudniej usuwać mu włoski ale pewnie dlatego ze może nie rosną już takie delikatne . Krem ogólnie fajny , nie podrażnia i jest skuteczny

Polecam produkt, bo widzę efekty jego działania.

Dla mnie ten krem jest super. Nabyłam go jak tylko się pojawił.Im dłużej go stosuję tym rzadziej po niego sięgam. Początko co tydzień była potrzeba .Mam już drugie opakowanie i stosuję co dwa tygodnie. Należy jednak pamiętać aby ściśle stosować sieę do zaleceń producenta, bo mogą być zaczerwienienia. Po 8 min należy zetrzeć i ani min więcej.Odczułam to jak przeciągnęłam 2 min,

Numer jeden!

Jest najlepszy ze względu na fakt, że depiluje bez bólu, jest bardzo łatwy w nałożeniu, oraz super wydajny! Używam go już od dłuższego czasu i polecam wszystkim koleżankom.

Kiedyś mnie zachwycał

Włoski znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Niestety krem pachnie "chemicznie", tak jak większość kremów do depilacji. Na szczęście zapach nie utrzymuje się długo i znika po zmyciu kosmetyku. Skóra może być też po użyciu tego kremu wrażliwsza - zwłaszcza ta w okolicy ust. Nie wiem jednak, czy przy zmianie opakowania nastąpiła też zmiana składu tego produktu, ale kolejny egzemplarz mnie rozczarował. Śmierdział potwornie w dodatku pozostawiał klejącą warstwę, której nie sposób było domyć. No i skóra była podrażniona jak po użyciu maszynki. A na domiar złego niechciane włoski... dalej zostały! Dlatego moja miłość do tego produktu skończyła się...

Bardzo dobrze usuwa włoski, ale...

Śmierdzi. Niestety, cuchnie niemiłosiernie,co jest domeną tego typu kosmetyków. Jednakże skutecznie usuwa włoski z twarzy. Uzywam go do depilacji wąsika. Krem miesci się w małej tubce wyposażonej w końcówkę do dozowania i rozprowadzania produktu. Należy nałożyć go na kilka minut i potem zetrzeć z twarzy. Efekt jest bardzo zadowalający. Nie podraznia ani nie uczula

Skuteczny

Przy zakupie byłam bardzo sceptycznie nastawiona ale i zaciekawiona czy faktycznie uda się usunąć włoski. Przy pierwszym użyciu byłam mega ostrożna bo bałam się pieczenia, zaczerwienienia i nieprzyjemności wiec nałożyłam naprawdę niewiele kremu i trzymałam ok 3 minut - efekt był średni - część włosków została usunięta ale nieco zostało.

Nie zraziłam się i kilka dni później powtórzyłam zabieg nakładając już nieco grubsza warstwę i utrzymałam krem nieco dłużej 4 do 5 minut. Włoski pięknie zostały usunięte, a miejsce było tylko odrobine zaczerwienione - nic nie bolało, nie czułam dyskomfortu.

Dodam tylko ze włoski na wąsiku mam raczej jasne i delikatne ( do tej pory niewiele robiłam w kierunku ich usunięcia ) wiec efekt może być inny jeśli macie włoski ciemniejsze i twardsze - jednak uważam ze za te pieniądze warto wypróbować.

Zapach jest mało przyjemny ale do zniesienia:)

Porażka

Krem nie usuwa włosków do końca, nadal widać maleńkie, czarne kropki na twarzy. Miejsca, na które nałożyłam krem są podrażnione, szczypią. Krem jest mało wydajny, opakowanie to zaledwie 15 ml, a należy nałożyć grubą warstwę. Jedyny sposób na ten krem, to zdjęcie go żyletką, lecz jaki wtedy sens tej depilacji? Szczerze nie polecam, zawiodłam się. Jak na taką cenę (18 zł za 15 ml!), jest bardzo słaby. Zapach kremu jest okropny, nie polecam go wąchać. Ja chyba mam pecha do tej marki, bo puki co nic mi nie przypadło do gustu. Jestem ciekawa, jak wypadają inne produkty serii Skin so soft i mam nadzieję, że dużo lepiej. Zamawiając produkty z avonu, oczekuje się czegoś nowego, dobrego, unikalnego. Tymczasem puki co, same złe produkty.

Mówię 3x NIE.

Kupiłam raz myślalam, że pomoże... pomógł ale zostawił na twarzy wiele delikatnych ran. ( Wyglądało jak gojące się rany po trądziku). Nie używałam więcej. Zakupiłam identyczny tylko do skóry wrażliwej. Myślalam, że pomoże i nie zostawi śladu po sobie, Jednak się pomyliłam. Dokładnie takie same objawy a nawet gorsze. Zrobiły mi się czerwone rany jakbym starła naskórek. Korzystałabym, bo fajnie usuwa włoski ale nie dla mojej cery.

fajny

Krem dobrze usuwa tzw. meszek włoski, które są cienkie, białe i praktycznie niewidoczne. Z tymi czarnymi i grubszymi niestety nie radzi sobie tak rewelacyjnie. Brakuje mi w opakowaniu szpatułki, którą można byłoby ten krem zebrać ze skóry. Dawno, dawno temu kiedy jeszcze używałam kremów do depilacji ciała każdy był w takie coś wyposażony, nie wiem jak jest teraz. Musiałam sobie radzić szpatułką do kremu, która w tej roli spisała się świetnie. Ma dość wygodny dziubek, który dozuje idealna ilość produktu na skórę.

Uwielbiam ten krem!

Zdecydowanie mój HIT !

Jestem brunetką i od ponad 10 lat mam problemy z (nie będę owijać w bawełnę) wąsikiem. :( Na początku regularnie co 3 tygodnie biegałam do kosmetyczki na depilacje woskiem, bolało i wychodziło za drogo... Po jakimś czasie zakupiłam plastry do depilacji z woskiem, używałam ich w domu, nawet kilka dobrych lat, jak tak się zastanowić.

Aż kilka tygodni temu przeglądałam katalog Avon i natknęłam się na ten krem, po przeczytaniu wielu dobrych opinii, postanowiłam go zamówić.

Używając go pierwszy raz... zagapiłam się i miałam go chyba ponad 7 min - przestroga dla innych, nie róbcie tego! Jest to zdecydowanie za długo. Miejsca w których był krem były czerwone i mocno podrażnione, jednak posmarowałam je oliwką, zostawiłam na noc i rano było wszystko okej.

Kolejna rada, róbcie zawsze depilację wieczorem, przed snem. W razie gdyby miały wystąpić podrażnienia i zaczerwienienia. Najlepiej na wydepilowaną skórę dać oliwkę, żadne kremy.

Po moim pierwszym pechowym doświadczeniu oczywiście nie poddałam się i kolejny raz trzymałam krem już krócej niż 5 min. Z minutnikiem :) Wszystkie włoski znikły i to jest cudowne. Bez żadnego bólu, może z mały smrodem, ponieważ krem troszkę śmierdzi. Ale naprawdę da się to przeżyć.

Krem jest wydajny i naprawdę tani, ponieważ jednorazowo zapłacić 20 zł. A porównać to z wizytami u kosmetyczki... ;|

Jestem teraz uzależniona od bezbolesnego usuwania wąsika :) używam kremu co 2-3 tygodnie :) i naprawdę gorąco polecam!

zaufany krem do depilacji twarzy

krem łagodniejszy od kremów do depilacji przeznaczonych do innych sfer ciała, dzięki czemu, stosowany zgodnie z zaleceniami producenta, "nie pali" skóry twarzy

+ mała, wygodna tubka z końcówka, która zapewnia wygodne dozowanie,
+ delikatnie usuwa włoski z twarzy,
+ nie podrażnia skóry (chyba, że pozostawia się go za długo na skórze),

- brzydko pachnie - czyli normalna sprawa, jak to kremy do depilacji,

w moim wypadku nie zawsze jest w 100% skuteczny, ale cena jak na taki produkt jest ok, nie powoduje u mnie alergii więc nie szukam innego,
sądzę, że jest wart przetestowania

Bardzo skuteczny!

Nigdy nie miałam jakiegoś dużego problemu z owłosieniem nad górną wargą, jednak wąsik był lekko widoczny. Bez zastanowienia, widząc promocję w katalogu, zamówiłam ten krem. I nie żałuję! Włoski usuwane są bezproblemowo, przy użyciu wilgotnego wacika, co nie powoduje żadnych podrażnień na moje twarzy. Trzymam krem ok. 5 minut, nigdy mnie nie zawiódł. Wszystkie włoski dokładnie usunął. Jestem bardzo zadowolona, tym bardziej, że efekt utrzymuję się ok. 3 tygodni. Nie uczula i nie podrażnia mojej skóry. Zapach, jak na produkty tego typu, nie jest bardzo intensywny, ale też nie należy się spodziewać, że nic nie poczujecie.