Avon, Skin So Soft, Soft & Smooth Facial Hair Removal (Krem do depilacji twarzy)

Krem do depilacji twarzy skutecznie usuwa niechciane włoski, a dzięki olejkowi z nasion pianki łąkowej skóra podczas depilacji pozostaje nawilżona i ukojona.
Gładkość w 2,5 minuty dla skóry wrażliwej. Nałóż krem na skórę i zetrzyj niechciane włoski.

w tubie
krem
<50ml

fajny

Krem dobrze usuwa tzw. meszek włoski, które są cienkie, białe i praktycznie niewidoczne. Z tymi czarnymi i grubszymi niestety nie radzi sobie tak rewelacyjnie. Brakuje mi w opakowaniu szpatułki, którą można byłoby ten krem zebrać ze skóry. Dawno, dawno temu kiedy jeszcze używałam kremów do depilacji ciała każdy był w takie coś wyposażony, nie wiem jak jest teraz. Musiałam sobie radzić szpatułką do kremu, która w tej roli spisała się świetnie. Ma dość wygodny dziubek, który dozuje idealna ilość produktu na skórę.

Super. depiluje szybko i bez podrażnień

Polecam! całkowicie spełnil moje oczekiwania- szybciutko- u mnie w ok 6 minut usuwa włoski, nie podrażnia, nawet za bardzo nie miałam zaczerwienionej skóry.
jest wydajny. minus za zapach, ale wszystkie kremy do depilacji podobnie pachna, w koncu to chemia :D

Uwielbiam ten krem!

Zdecydowanie mój HIT !

Jestem brunetką i od ponad 10 lat mam problemy z (nie będę owijać w bawełnę) wąsikiem. :( Na początku regularnie co 3 tygodnie biegałam do kosmetyczki na depilacje woskiem, bolało i wychodziło za drogo... Po jakimś czasie zakupiłam plastry do depilacji z woskiem, używałam ich w domu, nawet kilka dobrych lat, jak tak się zastanowić.

Aż kilka tygodni temu przeglądałam katalog Avon i natknęłam się na ten krem, po przeczytaniu wielu dobrych opinii, postanowiłam go zamówić.

Używając go pierwszy raz... zagapiłam się i miałam go chyba ponad 7 min - przestroga dla innych, nie róbcie tego! Jest to zdecydowanie za długo. Miejsca w których był krem były czerwone i mocno podrażnione, jednak posmarowałam je oliwką, zostawiłam na noc i rano było wszystko okej.

Kolejna rada, róbcie zawsze depilację wieczorem, przed snem. W razie gdyby miały wystąpić podrażnienia i zaczerwienienia. Najlepiej na wydepilowaną skórę dać oliwkę, żadne kremy.

Po moim pierwszym pechowym doświadczeniu oczywiście nie poddałam się i kolejny raz trzymałam krem już krócej niż 5 min. Z minutnikiem :) Wszystkie włoski znikły i to jest cudowne. Bez żadnego bólu, może z mały smrodem, ponieważ krem troszkę śmierdzi. Ale naprawdę da się to przeżyć.

Krem jest wydajny i naprawdę tani, ponieważ jednorazowo zapłacić 20 zł. A porównać to z wizytami u kosmetyczki... ;|

Jestem teraz uzależniona od bezbolesnego usuwania wąsika :) używam kremu co 2-3 tygodnie :) i naprawdę gorąco polecam!

Bądz FIT: ćwiczenia na zgrabną pupę

zaufany krem do depilacji twarzy

krem łagodniejszy od kremów do depilacji przeznaczonych do innych sfer ciała, dzięki czemu, stosowany zgodnie z zaleceniami producenta, "nie pali" skóry twarzy

+ mała, wygodna tubka z końcówka, która zapewnia wygodne dozowanie,
+ delikatnie usuwa włoski z twarzy,
+ nie podrażnia skóry (chyba, że pozostawia się go za długo na skórze),

- brzydko pachnie - czyli normalna sprawa, jak to kremy do depilacji,

w moim wypadku nie zawsze jest w 100% skuteczny, ale cena jak na taki produkt jest ok, nie powoduje u mnie alergii więc nie szukam innego,
sądzę, że jest wart przetestowania

Bardzo skuteczny!

Nigdy nie miałam jakiegoś dużego problemu z owłosieniem nad górną wargą, jednak wąsik był lekko widoczny. Bez zastanowienia, widząc promocję w katalogu, zamówiłam ten krem. I nie żałuję! Włoski usuwane są bezproblemowo, przy użyciu wilgotnego wacika, co nie powoduje żadnych podrażnień na moje twarzy. Trzymam krem ok. 5 minut, nigdy mnie nie zawiódł. Wszystkie włoski dokładnie usunął. Jestem bardzo zadowolona, tym bardziej, że efekt utrzymuję się ok. 3 tygodni. Nie uczula i nie podrażnia mojej skóry. Zapach, jak na produkty tego typu, nie jest bardzo intensywny, ale też nie należy się spodziewać, że nic nie poczujecie.

Dobry krem.

Krem do depilacji twarzy kupiłam zaciekawiona, choć z pewnymi obawami. Na szczęście był to zakup udany.
Zalety:
+ produkt działa - ja trzymam go około 7- 10 minut i wszystkie zbędne włoski znikają z twarzy
+ efekt utrzymuje się dość długo
+ wydajność - produkt wystarcza na wiele aplikacji
+ cena - promocyjna około 10 zł
+ konsystencja - produkt nie spływa z twarzy

Wady:
- nieprzyjemny zapach
- zaczerwienienie po zastosowaniu kremu
- trochę niepraktyczne opakowanie
- brak załączonych chusteczek z oliwką po depilacji

Jak widać produkt nie jest idealny, ale najważniejsze zadanie spełnia.

......

Cyba nie dla mnie , jasne usuną włoski po 2 może 3 minutach ale strasznie podrażnił moją skórę dostałam po nim małych czerwonych krosteczek i do tego strasznie piekła mnie skóra w tym miejscu . Drugi jego minus to to że strasznie śmierdzi . Opakowanie jest fajne bo można wydusić go do końca ale nic więcej czy kupie go ponownie chyba nie .

Najlepszy jak dotąd.

Krem kupiłam pod wpływem dobrych opinii moich klientek. I rzeczywiście! Sprawdza się idealnie. Krótki czas, bo tylko 2,5 minuty, pozwala pozbyć się całego wąsika :) Przy innych kremach NIGDY nie udawało mi się usunąć wszystkich włosków, przy tym kremie nie zostaje ani jeden ;)
Do tego nie podrażnia, a mam bardzo wrażliwą skórę na takie rzeczy. Wiadomo, lekkie zaczerwienienie się pojawiło, ale zniknęło po 10 minutach (przy innych kremach musiałam używać ich przed spaniem).
Co tu więcej mówić! Jest super. Warto wypróbować dla kobietek, które mają ciemną karnację i ciemne, oporne włoski ;)

Koszmarek

Koszmar nie do opisania.

Nie mam wrażliwej skóry, potrafię bez bólu traktować wąsik pęsetą.
Jednak to &quot;coś&quot; zrobiło mi na twarzy straszną krzywdę.
Trzymałam to na buzi tylko 2 minuty. Po upłynięciu tego czasu zaczęłam zmywać twarz letnią wodą. Ból który czułam można porównać do bólu zszywanej na żywca nogi.
Teraz mija drugi dzień a ja mam na twarzy bolącą skorupę. Mnóstwo krwistoczerwonych plam. Koszmar.

Nigdy więcej w życiu!

Używam tego produktu od: jeden raz
Ilość zużytych opakowań: jedno użycie

Bardzo dobry

Jest to mój drugi krem do depilacji twarzy, kupiłam pod wpływem pozytywnych opinii tutaj. Mam delikatny, bezbarwny meszek nad górną wargą, który jednak staje się uciążliwy po nałożeniu makijażu (wizualny efekt wąsów). Kosmetyk nakładam grubą warstwą na około 6 minut, ściągam płatkiem kosmetycznym i cieszę się gładką skórą ;) . Nie trzeba trzeć ani używać szpatułki żeby wszystkie włoski zeszły. Podrażnienia są minimalne mimo że mam raczej delikatną cerę, bardzo pomaga mi balsam kojący który mam z innego zestawu do depilacji. Nie ma się do czego przyczepić, jestem zadowolona.

Problem z \'\'głowy\'\':)

Nieszczęsny wąsik nad ustami mam od nastoletnich lat. Próbowałam plastrów, wosku, pęsety jednak nie miałam tyle zimnej krwi, aby wytrzymać ból podczas wyrywania włosków. Byłam tak zdesperowana, że wybrałam najgorsze rozwiązanie - golenie maszynką.
Dwa lata temu natrafiłam na ten produkt w katalogu Avon i bez chwili zastanowienia go zamówiłam. Produkt stosuję zgodnie z ulotką zamieszczoną w środku, czasami przedłużam czas do 3 minut. Po aplikacji nakładam lekki nawilżający krem, przez co unikam podrażnień. Włoski odrastają różnie - czasami co 2 tygodnie, a czasem co dwa miesiące, nie wiem od czego to zależy, odejmuje za to pół oceny. Jedna tubka wystarczyła mi na rok.
Polecam wszystkim dziewczynom, które nie lubią usuwania wąsików za pomocą plastrów/wosku itd itp.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: dwie

b.dobry ale tylko z alantanem w pogotowiu

Nigdy nie stosowałam plastrów na uciążliwy wąsik: po tym jak się skończyło używanie depilatora/wosku/pasty cukrowej na łydkach, nauczona doświadczeniem postanowiłam nigdy nie traktować wąsika żadną metodą polegającą na wyrwaniu włosa. Ale jednak problemu wąsa nie można było dłużej ignorować, więc stosowałam rozjaśniacz, i w sumie zimą z efektu byłam zadowolona, ale potem przyszła wiosna, intensywniejsze słońce no i stwierdziłam że niestety biały wąs niezbyt współgra z moją karnacją, nawet przy chronieniu jej przed dalszym ściemnianiem filtrami. Po prostu w słońcu bardzo było widać, że wąsisko jednak jest... Trzeba było poszukać czegoś innego i wybór padł na Avon:

+ cena
+ dostępność (allegro)
+ działanie - zdecydowanie usuwa włoski, choć w moim przypadku trzeba trzymać dłużej niż 2:30 (konkretnie min. 4 min).
+ wygodna tubka, łatwo rozprowadzić produkt
+ nie śmierdzi jakoś wybitnie, choć fiołkami też nie niucha
+ wydajny
+ efekt utrzymuje się na długo, u mnie na jakieś 2 tygodnie jest spokój, nawet gdyby efekt nie był tak dobry to nie odważyłabym się stosować kosmetyku częściej, bo....

- ....uczucie jakie wywołuje ten krem do depilacji towarzyszyłoby chyba także podpaleniu włosów zapalniczką. KOSZMARNIE piecze, zwłaszcza przy ściąganiu kremu wacikiem, uczucie jest takie jakbym wbijała sobie setki drzazg w skórę. Skóra po zabiegu jest opuchnięta i czerwona, piecze nawet po delikatnym zmyciu resztek produktu zimną wodą. Na szczęście już od pierwszego zabiegu wpadłam na wysmarowanie dzioba alantanem. Podrażnienie utrzymuje się chyba ok. 1,5h, trudno mi stwierdzić bo zwykle cuduję z wąsem wieczorem i od razu idę spać. I tutaj trzeba nadmienić, że...

+ rano nie ma śladu po tym, że coś majstrowałam przy wąsiskach. Po każdej depilacji jestem pewna, że tym razem podrażnienie już nie zniknie, ale konsekwentnie wszystko się normuje w czasie snu i następnego dnia jestem odwąsowana i wszystko cacy.
+ nigdy nie wyskoczyły mi po nim żadne krostki ani (O DZIWO!!!) nie zeszła skóra.

I jeszcze:
- czasem zdarzy mu się pominąć kilka włosków, ale też nigdy nie byłam taką masochistką żeby doczekać do maksymalnych 8 minut; już wolę mieć te 4 delikatne włoski

Krótko mówiąc produkt spełnia pierwszą obietnicę producenta: usuwa włosy. Natomiast nigdy bym nie stwierdziła że &quot;skóra zostaje nawilżona i ukojona&quot;, co za bzdury, to mazidło do chemicznego rozpuszczenia włosów a nie maseczka ><

Produkt będę stosować nadal, bo po prostu wiem że mam b. wrażliwą skórę, a wolę usunięte włoski i spokój na ok. 2 tygodnie + podrażnienie przez kilka h, niż rozjaśnione ale nadal widoczne włoski + tak czy siak zaczerwienienie i pieczenie skóry. Odejmuję jedną gwiazdkę za podrażnienie i dyskomfort i drugą za bezsensowne gadki producenta o nawilżeniu....Wiem, że produkt trzeba jakoś zareklamować, ale zapewnienie o nawilżeniu i ukojeniu w przypadku kremu do depilacji jednak totalnie się nie trzyma kupy :(

Polecam osobom ze skórą bezproblemową. Skóry wrażliwe, suche muszą się liczyć z tym że za efekt przyjdzie zapłacić podrażnieniem i szczypaniem.