Avon, Skin So Soft, Soft & Smooth Facial Hair Removal (Krem do depilacji twarzy)

Skin So Soft, Soft & Smooth Facial Hair Removal

Krem do depilacji twarzy skutecznie usuwa niechciane włoski, a dzięki olejkowi z nasion pianki łąkowej skóra podczas depilacji pozostaje nawilżona i ukojona.
Gładkość w 2,5 minuty dla skóry wrażliwej. Nałóż krem na skórę i zetrzyj niechciane włoski.

w tubie
krem
<50ml

Znasz skład tego produktu?

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 43

Najlepszy jak dotąd.

Krem kupiłam pod wpływem dobrych opinii moich klientek. I rzeczywiście! Sprawdza się idealnie. Krótki czas, bo tylko 2,5 minuty, pozwala pozbyć się całego wąsika :) Przy innych kremach NIGDY nie udawało mi się usunąć wszystkich włosków, przy tym kremie nie zostaje ani jeden ;)
Do tego nie podrażnia, a mam bardzo wrażliwą skórę na takie rzeczy. Wiadomo, lekkie zaczerwienienie się pojawiło, ale zniknęło po 10 minutach (przy innych kremach musiałam używać ich przed spaniem).
Co tu więcej mówić! Jest super. Warto wypróbować dla kobietek, które mają ciemną karnację i ciemne, oporne włoski ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1158126].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Koszmarek

Koszmar nie do opisania.

Nie mam wrażliwej skóry, potrafię bez bólu traktować wąsik pęsetą.
Jednak to "coś" zrobiło mi na twarzy straszną krzywdę.
Trzymałam to na buzi tylko 2 minuty. Po upłynięciu tego czasu zaczęłam zmywać twarz letnią wodą. Ból który czułam można porównać do bólu zszywanej na żywca nogi.
Teraz mija drugi dzień a ja mam na twarzy bolącą skorupę. Mnóstwo krwistoczerwonych plam. Koszmar.

Nigdy więcej w życiu!

Używam tego produktu od: jeden raz
Ilość zużytych opakowań: jedno użycie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1102951].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 7

Napisanych recenzji: 66

Bardzo dobry

Jest to mój drugi krem do depilacji twarzy, kupiłam pod wpływem pozytywnych opinii tutaj. Mam delikatny, bezbarwny meszek nad górną wargą, który jednak staje się uciążliwy po nałożeniu makijażu (wizualny efekt wąsów). Kosmetyk nakładam grubą warstwą na około 6 minut, ściągam płatkiem kosmetycznym i cieszę się gładką skórą ;) . Nie trzeba trzeć ani używać szpatułki żeby wszystkie włoski zeszły. Podrażnienia są minimalne mimo że mam raczej delikatną cerę, bardzo pomaga mi balsam kojący który mam z innego zestawu do depilacji. Nie ma się do czego przyczepić, jestem zadowolona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1073651].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja czego nie wolno

Napisanych recenzji: 22

Problem z \'\'głowy\'\':)

Nieszczęsny wąsik nad ustami mam od nastoletnich lat. Próbowałam plastrów, wosku, pęsety jednak nie miałam tyle zimnej krwi, aby wytrzymać ból podczas wyrywania włosków. Byłam tak zdesperowana, że wybrałam najgorsze rozwiązanie - golenie maszynką.
Dwa lata temu natrafiłam na ten produkt w katalogu Avon i bez chwili zastanowienia go zamówiłam. Produkt stosuję zgodnie z ulotką zamieszczoną w środku, czasami przedłużam czas do 3 minut. Po aplikacji nakładam lekki nawilżający krem, przez co unikam podrażnień. Włoski odrastają różnie - czasami co 2 tygodnie, a czasem co dwa miesiące, nie wiem od czego to zależy, odejmuje za to pół oceny. Jedna tubka wystarczyła mi na rok.
Polecam wszystkim dziewczynom, które nie lubią usuwania wąsików za pomocą plastrów/wosku itd itp.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: dwie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1056416].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 32

b.dobry ale tylko z alantanem w pogotowiu

Nigdy nie stosowałam plastrów na uciążliwy wąsik: po tym jak się skończyło używanie depilatora/wosku/pasty cukrowej na łydkach, nauczona doświadczeniem postanowiłam nigdy nie traktować wąsika żadną metodą polegającą na wyrwaniu włosa. Ale jednak problemu wąsa nie można było dłużej ignorować, więc stosowałam rozjaśniacz, i w sumie zimą z efektu byłam zadowolona, ale potem przyszła wiosna, intensywniejsze słońce no i stwierdziłam że niestety biały wąs niezbyt współgra z moją karnacją, nawet przy chronieniu jej przed dalszym ściemnianiem filtrami. Po prostu w słońcu bardzo było widać, że wąsisko jednak jest... Trzeba było poszukać czegoś innego i wybór padł na Avon:

+ cena
+ dostępność (allegro)
+ działanie - zdecydowanie usuwa włoski, choć w moim przypadku trzeba trzymać dłużej niż 2:30 (konkretnie min. 4 min).
+ wygodna tubka, łatwo rozprowadzić produkt
+ nie śmierdzi jakoś wybitnie, choć fiołkami też nie niucha
+ wydajny
+ efekt utrzymuje się na długo, u mnie na jakieś 2 tygodnie jest spokój, nawet gdyby efekt nie był tak dobry to nie odważyłabym się stosować kosmetyku częściej, bo....

- ....uczucie jakie wywołuje ten krem do depilacji towarzyszyłoby chyba także podpaleniu włosów zapalniczką. KOSZMARNIE piecze, zwłaszcza przy ściąganiu kremu wacikiem, uczucie jest takie jakbym wbijała sobie setki drzazg w skórę. Skóra po zabiegu jest opuchnięta i czerwona, piecze nawet po delikatnym zmyciu resztek produktu zimną wodą. Na szczęście już od pierwszego zabiegu wpadłam na wysmarowanie dzioba alantanem. Podrażnienie utrzymuje się chyba ok. 1,5h, trudno mi stwierdzić bo zwykle cuduję z wąsem wieczorem i od razu idę spać. I tutaj trzeba nadmienić, że...

+ rano nie ma śladu po tym, że coś majstrowałam przy wąsiskach. Po każdej depilacji jestem pewna, że tym razem podrażnienie już nie zniknie, ale konsekwentnie wszystko się normuje w czasie snu i następnego dnia jestem odwąsowana i wszystko cacy.
+ nigdy nie wyskoczyły mi po nim żadne krostki ani (O DZIWO!!!) nie zeszła skóra.

I jeszcze:
- czasem zdarzy mu się pominąć kilka włosków, ale też nigdy nie byłam taką masochistką żeby doczekać do maksymalnych 8 minut; już wolę mieć te 4 delikatne włoski

Krótko mówiąc produkt spełnia pierwszą obietnicę producenta: usuwa włosy. Natomiast nigdy bym nie stwierdziła że "skóra zostaje nawilżona i ukojona", co za bzdury, to mazidło do chemicznego rozpuszczenia włosów a nie maseczka ><

Produkt będę stosować nadal, bo po prostu wiem że mam b. wrażliwą skórę, a wolę usunięte włoski i spokój na ok. 2 tygodnie + podrażnienie przez kilka h, niż rozjaśnione ale nadal widoczne włoski + tak czy siak zaczerwienienie i pieczenie skóry. Odejmuję jedną gwiazdkę za podrażnienie i dyskomfort i drugą za bezsensowne gadki producenta o nawilżeniu....Wiem, że produkt trzeba jakoś zareklamować, ale zapewnienie o nawilżeniu i ukojeniu w przypadku kremu do depilacji jednak totalnie się nie trzyma kupy :(

Polecam osobom ze skórą bezproblemową. Skóry wrażliwe, suche muszą się liczyć z tym że za efekt przyjdzie zapłacić podrażnieniem i szczypaniem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1030164].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Genialny produkt :)

Nie byłam do końca przekonana na początku jak go zamawiałam ale postanowiłam że spróbuję. Zrobiłam tak jak na ulotce, nałożyłam krem i trzymałam ok 2 minut 30 sekund troszkę szczypało ale nie było to nie do wytrzymania :) Ogólnie krem polecam, jak na taką cenę efekt super :) Na pewno jeszcze nie raz go kupię :)

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno (nie całe)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1010350].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 396

Napisanych recenzji: 868

Nie...

Musze mu zepsuc opinie. Kupilam po mojej ostatniej przygodzie z plastrami, ktora zakoczyla sie duzym podraznieniem skory i strupkami. Skuszona opiniami zaczelam testy. Nie wiem czemu, ale u mnie produkt sie nie sprawdza.

+ wygodna tubka
+ instrukcja w opakowaniu
+ ladny zapach
+ gesta kremowa konsystencja
+ nie podraznia skory
+ nie powoduje uczulen
+ nie wywoluje reakcji alergicznej
+ skora nie piecze
+ nawilza skore
+ latwy i przyjemny w uzyciu

- nie usuwa wloskow, nie widze zadnych efektow po jego uzywiu nawet po nalozeniu grubej warstwy i trzymaniu do maksymalnych 8 minut jak pisze producent
- cena regularna

wiecej nie kupie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1008854].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 27

Podrażnia

Mam skórę alergiczną i skorą do podrażnień. Krem mimo iż stosowałam wg zaleceń za każdym razem mnie uczulał i skórę miałam podrażnioną. Jedynym plusem jest to, że faktycznie w szybkim tempie usuwał niechciane włoski

Ilość zużytych opakowań: 1 op

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1001972].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 16

Super

Mam uczulenie na plastry z woskiem musiala znaleźć cos innego i natknelam sie w katalogu na ten produkt jestem z niego zadowolona
+cena na promocji
+dostępność
+skuteczność dobrze usuwa włoski
+bez podrażnień
+nie uczulil mnie
+wydajny
-cena bez promocji

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[981703].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 242

Jest naprawdę dobry -waro spróbować

Bardzo jestem zadowolona z tego kremu, choć nie byłam do niego przekonana. Dobrze,ze się myliłam. Oczywiście należy się stosować do zaleceń producenta, aby nie trzymac zbyt długo, bo może podrażniać. Usuwa niechciane włoski skutecznie i na długo. Zauważyłam, ze coraz dłuższe mam przerwy w jego stosowanu. Włoski coraz wolniej odrastają. Zapach nie jest specjalny, ale nie będę się czepiać. Wygodna tubka. Bardzo wydajny i tani.

Używam tego produktu od: od 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania, czwarte zaczęte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[960896].usefull || 0 }}% pomocna.