Avon, Skin So Soft, Soft & Smooth Facial Hair Removal (Krem do depilacji twarzy)

Krem do depilacji twarzy skutecznie usuwa niechciane włoski, a dzięki olejkowi z nasion pianki łąkowej skóra podczas depilacji pozostaje nawilżona i ukojona.
Gładkość w 2,5 minuty dla skóry wrażliwej. Nałóż krem na skórę i zetrzyj niechciane włoski.

Porażka

Krem nie usuwa włosków do końca, nadal widać maleńkie, czarne kropki na twarzy. Miejsca, na które nałożyłam krem są podrażnione, szczypią. Krem jest mało wydajny, opakowanie to zaledwie 15 ml, a należy nałożyć grubą warstwę. Jedyny sposób na ten krem, to zdjęcie go żyletką, lecz jaki wtedy sens tej depilacji? Szczerze nie polecam, zawiodłam się. Jak na taką cenę (18 zł za 15 ml!), jest bardzo słaby. Zapach kremu jest okropny, nie polecam go wąchać. Ja chyba mam pecha do tej marki, bo puki co nic mi nie przypadło do gustu. Jestem ciekawa, jak wypadają inne produkty serii Skin so soft i mam nadzieję, że dużo lepiej. Zamawiając produkty z avonu, oczekuje się czegoś nowego, dobrego, unikalnego. Tymczasem puki co, same złe produkty.

Mówię 3x NIE.

Kupiłam raz myślalam, że pomoże... pomógł ale zostawił na twarzy wiele delikatnych ran. ( Wyglądało jak gojące się rany po trądziku). Nie używałam więcej. Zakupiłam identyczny tylko do skóry wrażliwej. Myślalam, że pomoże i nie zostawi śladu po sobie, Jednak się pomyliłam. Dokładnie takie same objawy a nawet gorsze. Zrobiły mi się czerwone rany jakbym starła naskórek. Korzystałabym, bo fajnie usuwa włoski ale nie dla mojej cery.

fajny

Krem dobrze usuwa tzw. meszek włoski, które są cienkie, białe i praktycznie niewidoczne. Z tymi czarnymi i grubszymi niestety nie radzi sobie tak rewelacyjnie. Brakuje mi w opakowaniu szpatułki, którą można byłoby ten krem zebrać ze skóry. Dawno, dawno temu kiedy jeszcze używałam kremów do depilacji ciała każdy był w takie coś wyposażony, nie wiem jak jest teraz. Musiałam sobie radzić szpatułką do kremu, która w tej roli spisała się świetnie. Ma dość wygodny dziubek, który dozuje idealna ilość produktu na skórę.

Kupiony w: U konsultantki

Super. depiluje szybko i bez podrażnień

Polecam! całkowicie spełnil moje oczekiwania- szybciutko- u mnie w ok 6 minut usuwa włoski, nie podrażnia, nawet za bardzo nie miałam zaczerwienionej skóry.
jest wydajny. minus za zapach, ale wszystkie kremy do depilacji podobnie pachna, w koncu to chemia :D

Uwielbiam ten krem!

Zdecydowanie mój HIT !

Jestem brunetką i od ponad 10 lat mam problemy z (nie będę owijać w bawełnę) wąsikiem. :( Na początku regularnie co 3 tygodnie biegałam do kosmetyczki na depilacje woskiem, bolało i wychodziło za drogo... Po jakimś czasie zakupiłam plastry do depilacji z woskiem, używałam ich w domu, nawet kilka dobrych lat, jak tak się zastanowić.

Aż kilka tygodni temu przeglądałam katalog Avon i natknęłam się na ten krem, po przeczytaniu wielu dobrych opinii, postanowiłam go zamówić.

Używając go pierwszy raz... zagapiłam się i miałam go chyba ponad 7 min - przestroga dla innych, nie róbcie tego! Jest to zdecydowanie za długo. Miejsca w których był krem były czerwone i mocno podrażnione, jednak posmarowałam je oliwką, zostawiłam na noc i rano było wszystko okej.

Kolejna rada, róbcie zawsze depilację wieczorem, przed snem. W razie gdyby miały wystąpić podrażnienia i zaczerwienienia. Najlepiej na wydepilowaną skórę dać oliwkę, żadne kremy.

Po moim pierwszym pechowym doświadczeniu oczywiście nie poddałam się i kolejny raz trzymałam krem już krócej niż 5 min. Z minutnikiem :) Wszystkie włoski znikły i to jest cudowne. Bez żadnego bólu, może z mały smrodem, ponieważ krem troszkę śmierdzi. Ale naprawdę da się to przeżyć.

Krem jest wydajny i naprawdę tani, ponieważ jednorazowo zapłacić 20 zł. A porównać to z wizytami u kosmetyczki... ;|

Jestem teraz uzależniona od bezbolesnego usuwania wąsika :) używam kremu co 2-3 tygodnie :) i naprawdę gorąco polecam!

Kupiony w: U konsultantki

zaufany krem do depilacji twarzy

krem łagodniejszy od kremów do depilacji przeznaczonych do innych sfer ciała, dzięki czemu, stosowany zgodnie z zaleceniami producenta, "nie pali" skóry twarzy

+ mała, wygodna tubka z końcówka, która zapewnia wygodne dozowanie,
+ delikatnie usuwa włoski z twarzy,
+ nie podrażnia skóry (chyba, że pozostawia się go za długo na skórze),

- brzydko pachnie - czyli normalna sprawa, jak to kremy do depilacji,

w moim wypadku nie zawsze jest w 100% skuteczny, ale cena jak na taki produkt jest ok, nie powoduje u mnie alergii więc nie szukam innego,
sądzę, że jest wart przetestowania

Bardzo skuteczny!

Nigdy nie miałam jakiegoś dużego problemu z owłosieniem nad górną wargą, jednak wąsik był lekko widoczny. Bez zastanowienia, widząc promocję w katalogu, zamówiłam ten krem. I nie żałuję! Włoski usuwane są bezproblemowo, przy użyciu wilgotnego wacika, co nie powoduje żadnych podrażnień na moje twarzy. Trzymam krem ok. 5 minut, nigdy mnie nie zawiódł. Wszystkie włoski dokładnie usunął. Jestem bardzo zadowolona, tym bardziej, że efekt utrzymuję się ok. 3 tygodni. Nie uczula i nie podrażnia mojej skóry. Zapach, jak na produkty tego typu, nie jest bardzo intensywny, ale też nie należy się spodziewać, że nic nie poczujecie.

Dobry krem.

Krem do depilacji twarzy kupiłam zaciekawiona, choć z pewnymi obawami. Na szczęście był to zakup udany.
Zalety:
+ produkt działa - ja trzymam go około 7- 10 minut i wszystkie zbędne włoski znikają z twarzy
+ efekt utrzymuje się dość długo
+ wydajność - produkt wystarcza na wiele aplikacji
+ cena - promocyjna około 10 zł
+ konsystencja - produkt nie spływa z twarzy

Wady:
- nieprzyjemny zapach
- zaczerwienienie po zastosowaniu kremu
- trochę niepraktyczne opakowanie
- brak załączonych chusteczek z oliwką po depilacji

Jak widać produkt nie jest idealny, ale najważniejsze zadanie spełnia.

......

Cyba nie dla mnie , jasne usuną włoski po 2 może 3 minutach ale strasznie podrażnił moją skórę dostałam po nim małych czerwonych krosteczek i do tego strasznie piekła mnie skóra w tym miejscu . Drugi jego minus to to że strasznie śmierdzi . Opakowanie jest fajne bo można wydusić go do końca ale nic więcej czy kupie go ponownie chyba nie .

Najlepszy jak dotąd.

Krem kupiłam pod wpływem dobrych opinii moich klientek. I rzeczywiście! Sprawdza się idealnie. Krótki czas, bo tylko 2,5 minuty, pozwala pozbyć się całego wąsika :) Przy innych kremach NIGDY nie udawało mi się usunąć wszystkich włosków, przy tym kremie nie zostaje ani jeden ;)
Do tego nie podrażnia, a mam bardzo wrażliwą skórę na takie rzeczy. Wiadomo, lekkie zaczerwienienie się pojawiło, ale zniknęło po 10 minutach (przy innych kremach musiałam używać ich przed spaniem).
Co tu więcej mówić! Jest super. Warto wypróbować dla kobietek, które mają ciemną karnację i ciemne, oporne włoski ;)

Koszmarek

Koszmar nie do opisania.

Nie mam wrażliwej skóry, potrafię bez bólu traktować wąsik pęsetą.
Jednak to "coś" zrobiło mi na twarzy straszną krzywdę.
Trzymałam to na buzi tylko 2 minuty. Po upłynięciu tego czasu zaczęłam zmywać twarz letnią wodą. Ból który czułam można porównać do bólu zszywanej na żywca nogi.
Teraz mija drugi dzień a ja mam na twarzy bolącą skorupę. Mnóstwo krwistoczerwonych plam. Koszmar.

Nigdy więcej w życiu!

Używam tego produktu od: jeden raz
Ilość zużytych opakowań: jedno użycie

Jest to mój drugi krem do depilacji twarzy, kupiłam pod wpływem pozytywnych opinii tutaj. Mam delikatny, bezbarwny meszek nad górną wargą, który jednak staje się uciążliwy po nałożeniu makijażu (wizualny efekt wąsów). Kosmetyk nakładam grubą warstwą na około 6 minut, ściągam płatkiem kosmetycznym i cieszę się gładką skórą ;) . Nie trzeba trzeć ani używać szpatułki żeby wszystkie włoski zeszły. Podrażnienia są minimalne mimo że mam raczej delikatną cerę, bardzo pomaga mi balsam kojący który mam z innego zestawu do depilacji. Nie ma się do czego przyczepić, jestem zadowolona.