Avon, Skin So Soft, Soft & Smooth Facial Hair Removal (Krem do depilacji twarzy)

Krem do depilacji twarzy skutecznie usuwa niechciane włoski, a dzięki olejkowi z nasion pianki łąkowej skóra podczas depilacji pozostaje nawilżona i ukojona.
Gładkość w 2,5 minuty dla skóry wrażliwej. Nałóż krem na skórę i zetrzyj niechciane włoski.

rewelacyjny

Kosmetyk zamknięty jest w wygodnej, małej tubce. Nie ma najmniejszych problemów z wyciskaniem go w odpowiedniej ilości i jak najbardziej można go zużyć do końca.

Nie podoba mi się to, iż pomimo dobrego zakręcania tubki, na jej wierzchu krem lekko zasycha.

Jeśli chodzi o zapach to jest koszmarny, przypomina klej, cuchnie okropnie.

Ja nakładam go palcem, grubą warstwą – wg wskazań z ulotki. Po ok. 2 minutach, może mniej, sprawdzam wacikiem, czy włoski już odchodzą. Zazwyczaj taki czas wystarcza i można zetrzeć je całkowicie.

Faktycznie usuwa wszystkie niechciane włoski bez żadnych podrażnień i bólu. Skóra staje się gładka i miękka. Nie wysusza, jak inne tego typu kosmetyki. Nieznacznie nawilża, ale ja i tak po zabiegu smaruję skórę kremem nawilżającym.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 op.

Rewelacja

Świetny sposób na szybką, bezbolesną i tanią depilację.
Ideał:
baaaardzo wydajny

WARTO SPRÓBOWAĆ!!!!

Ilość zużytych opakowań: nie skończone 1

bardzo dobry

Skuteczny produkt do depilacji twarzy. Łatwy szybki i bezbolesny. Wybrałam tę metodę ponieważ po dpilacji woskiem notorycznie wyskakują mi ropne krostki ( nie ma znaczenia rodzaj wosku, higiena zachowana, pielęgnacja optymalna). Denerwowało mnie to więc zmieniłam metodę depilacji twarzy.

Nie podrażnia mnie, usuwa włoski bardzo szybko i skutecznie. Nieprawdą jest to jakoby miały odrastac grube i czarne- męskiego zarostu nie mam:) i nic się nie zmienia. Zabieg wykonuję raz góra dwa razy w miesiącu. Cena jest niewielka a produkt wydajny.

Ważne: nie przetrzymywać na twarzy powyżej 2,5 minut- produkt jest naprawdę silny i mozna zafundować sobie podrażnienia.

Używam tego produktu od: premiera bodajże w zeszłym roku
Ilość zużytych opakowań: 1 na pół z kimś , teraz posiadam 2 własne

skuteczny i dobry

Krem jest naprawdę skuteczny, ale trzeba używać go rozsądnie. Dobrze usuwa wszystkie włoski, nawet te najbardziej widoczne. Nie podrażnia skóry, ale trzeba zwracać uwagę na to, co robi się po. Ja od razu nałożyłam krem i nie zmywałam tego mydłem, nie nakładałam też fluidu na drugi dzień, skóra musi po tym odpocząć. Zapach jest nieprzyjemny, ale to raczej zupełnie normalne przy kremach do depilacji, bo są one przeznaczone w końcu do wypalania owłosienia.

Produkt bardzo wydajny, jego cena jest niewielka, polecam!

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

strzał w 10

Cena produktu jest niska, zwłaszcza, gdy połączymy ją w parze z jego wydajnością. Ja od pół roku nadal jestem przy pierwszym opakowaniu stosując krem około 2 razy w miesiącu. Zapłaciłam za niego około 14zł i z tego co wiem, w tej kwestii nic się nie zmieniło.

Bardzo ważnym aspektem są podrażnienia. Tutaj mogę Was uspokoić, krem stosowany zgodnie z instrukcją raczej NIE PODRAŻNIA. Przynajmniej mnie, a mam skórę wrażliwą. Mimo wszystko należy jednak pamiętać, aby po jego zastosowaniu użyć kremu (np. nawilżającego) w celu ukojenia skóry, w którą jakby nie patrzeć była to jakaś ingerencja.

Jeżeli chodzi o działanie to jest rewelacyjne! Krem usuwa WSZYSTKIE zbędne włoski w ciągu 3 minut. Przez cały ten okres stosowania ani razu nie zdarzyło mi się, że krem nie zadziałał poprawnie. Niestety nie wiem jak produkt sprawdzi się u osób, dla których wąsik jest problematyczny. Ja owłosienie mam bardzo lekkie i nie mogę na niego narzekać.

Ostatnią rzeczą, którą chciałam poruszyć jest zapach. Tutaj dałabym małego minusa, ponieważ wg mnie śmierdzi. Na szczęście zapach nie jest bardzo intensywny i nie utrzymuje się po zmyciu kremu. Poza tym nie trafiłam nigdy na produkt do depilacji, który nie miałby charakterystycznego zapachu.

taki sobie

Przeglądając katalog Avon natrafiiłam na niego. Zakupiłam, użyłam. Po pierwszym razie byłam bardzo zadowolona, skóra gładka, w ciągu 3 minut po "przejechaniu" wacikiem ani śladu po włoskach. Powtarzając czynność, z biegiem czasu włoski zaczeły odrastać szybciej - po 5 dniach pojawiły się krótkie włoski. Co więcej zaczął mnie uczulać, wyskoczyło mi skupisko małych krostek.

Nie polecam do cery wrażliwej - chociaż jest on przeznaczony właśnie do tego typu skóry :/

Ilość zużytych opakowań: dwa

Avonowski a taki dobry:)))

Super produkt! Podchodzilam do niego z dużą rezerwa, bo produkty tego typu kojarzyły mi się z podraznieniami, bólem, czerwonymi plamami i wszystkim co najgorsze. Poza tym nie wierzyłam w skuteczność tego kremu. Kupiłam go, bo był w promocji a chodzenie co miesiąc do kosmetyczki jakoś mi się znudziło.
Produkt Avonu okazał się strzałem w dziesiątkę!
- nie podrażnia, ale trzeba używać go zgodnie z instrukcją
- jest skuteczny, usuwa całe zbędne owłosienie
- efekty są długotrwałe: kolejny zabieg zrobiłam dopiero po ok 3 tygodniach
- jest niedrogi

Oczywiście krem nie pachnie najpiękniej, ale to normalne w tego typu kosmetykach. No i skóra po zabiegu jest trochę zaczerwieniona, ale szybko plamki znikają a my możemy cieszyć się gładką twarzą:) Poza tym tego typu zabiegów nie robimy przecież przed wyjściem, więc nie jest to żaden problem. Po wyjściu od kosmetyczki wyglądałam zazwyczaj gorzej.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

mieszane uczucia

Gdy tylko zobaczyłam go w katalogu stwierdziłam, że muszę mieć - szukałam czegoś takiego od dawna.. nigdy nie przyzwyczaję się chyba do tej bolesnej depilacji plastrami.
Gdybym napisała tę recenzję po pierwszym użyciu pewnie dostałby ode mnie 5/5 bo sprawdził się świetnie - po włoskach ani śladu, efektów ubocznych brak, buźka była gładka, jedynie zapach nie jest idealny, ale czego się nie robi dla idealnej buzi..

Ale.. nie wiem co stało się za drugim razem - bo aplikowałam go identycznie jak za pierwszym i wszystko byłoby nadal super gdyby nie krostki które pojawiły się dzień po depilacji, bardzo drobniutkie, i pod makijażem może nie tak bardzo widoczne, ale walczę z nimi już 2 tygodnie z marnym skutkiem.

Plus za wydajność - w co wątpiłam na początku a jednak!

Co do reszty - mieszane uczucia.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Skuteczny

Z pewną obawą podchodziłam do tego produktu, ale stwierdziłam, że jak żadnemu innemu kosmetykowi, akurat temu muszę mu dać szansę...
Nie używam go do depilacji wąsika, bo na szczęście go nie mam, tylko do włosków na brodzie - nie wiem co mnie naszło, że wyrwałam kiedyś kilka i oczywiście odrosły grube, czarne i przez to niestety widoczne. Wyrywanie pęsetą nie wchodziło w grę, bo odrastały w zastraszającym tempie. Koleżanka poleciła mi wypróbowanie kremów do depilacji. Tylko z tego powodu zainteresowałam się tym kremem - miałam przekonanie, że takie kremy są kompletnie nieskuteczne, testowałam kiedyś inny i nic nie usunął włosów. Na szczęście ten mnie miło zaskoczył.
Usunął każdy włosek, co prawda nie mam ich dużo, ale nic nie zostało. Wg mnie to wystarczający powód, żeby dać mu max gwiazdek - niczego innego od niego nie oczekiwałam.
Odejmuję jednak pół gwiazdki, gdyż faktycznie może podrażnić. W miejscu, gdzie go nałożyłam skóra się zaczerwieniła i swędziała przez chwilę. Po około godzinie i nasmarowaniu alantanem zeszło mi to na szczęście. Tak więc tragedii nie ma, a ja na pewno go będę kupować, no chyba, że już nie będzie potrzeby.
Myślę nawet, czy nie zrobić zapasu, bo teraz jest w dobrej cenie 13 zł, zazwyczaj jest nieco droższy...
Co do długości aplikacji, ja zostawiłam na około 7 minut dla pewności, ale zauważyłam, że działa już wcześniej. Zresztą mi kilka minut w tą czy we w tą nie robi specjalnej różnicy.
Polecam na wypróbowanie, chociaż może nie osobom z bardzo wrażliwą skórą - mnie prawie nigdy nic nie podrażnia ani nie uczula, a jednak reakcja nastąpiła.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Uwaga! Podrażnia!

Krem nie jest drogi i dość dobrze usuwa włoski z twarzy - wystarczyły 3 minuty. Ma zapach typowy dla tego typu produktów.
Ogromny minus tego produktu to to, że mnie strasznie podrażnił. Jeżeli po jego użyciu przez dwa dni mam być uziemiona w domu, to wolę zgolić wąsa maszynką ;).

Używam tego produktu od: 2 razy

Wygodny i skuteczny

Nie przepadam za plastrami, ponieważ depilacja nimi jest bolesna, a efekt w moim przypadku nie współmierny do wysiłku. Pomyślałam, że krem będzie dobrą alternatywą dla plastrów. Krem Avonu okazał się strzałem w 10. Nakładam dośc cienką warstwę. Trzymam 2-3 minuty, tyle wystarczy, aby krem usunął wszystkie włoski. Nie uczulił mnie ani nie podrażnił skóry. Łatwo zmyc go ze skóry. Wiadomo, że efekt jest krótkotrwały, ale sama depilacja bezbolesna więc nie przeszkadza mi to, że muszę powtarzac zabieg co kilka dni. Zapach charakterystyczny dla tego typu produktów. Niedrogi i wydajny. Polecam

Używam tego produktu od: ok. 4 miesięcy

U mnie się nie sprawdza

Zazwyczaj używam plastrów aby pozbyć się wąsika ale postanowiłam spróbować tego kremu i ... no niestety u mnie się nie sprawdził. Owszem schodzą dzięki niemu jakieś włoski ale większość niestety pozostaje na swoim miejscu. I dodam jeszcze, że próbowałam trzymać ten krem na skórze dłużej niż zaleca producent, w większych i mniejszych ilościach i dalej nic.