Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Palmer`s, Cocoa Butter Formula, Tummy Butter for Stretch Marks (Pielęgnacja brzucha w okresie ciąży)

Cena już od 25,49 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Pielęgnacja brzucha mamy w okresie i po ciąży oraz w okresie utraty wagi.
Unikalna formula na bazie masła kakaowego, wzbogacona o witaminęE, kolagen, elastynę i wygładzającą lawendę, przeznaczona jest szczególnie dla kobiet w trakcie i po ciąży.
Specjalne połączenie aktywnych składników pomaga w zapobieganiu i eliminowaniu powstawania rozstępów skóry w okresie ciąży. Kosmetyk przenika do głębokich warstw skory, zapewniając odpowiednie nawilżenie i natłuszczenie.
Produkt jest hipoalergiczny i nie zawiera parabenów.
Sposób użycia: stosować delikatnie wmasowując preparat kolistymi ruchami w skore brzucha trzy razy dziennie lub wedle potrzeby.
Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów producent zaleca najpierw użyć Palmer`s Massage Lotion for Stretch Marks.
Produkt został przebadany dermatologicznie, nie był testowany na zwierzętach.

Dla mnie boski

Nie wiem, czy zapobiegnie powstaniu rozstępów, bo dopiero zaczęłam go stosować, a kończę 4 miesiąc ciąży. Niemniej - liczę, że przy regularnym stosowaniu spełni swoją funkcję.

Zapach jak dla mnie po prostu cudowny. Zakochałam się od pierwszego "niucha". Odpowiada mi i konsystencja i to w jaki sposób kosmetyk zachowuje się na skórze. Stosuję go tylko na noc i jeszcze rano jak dotknę brzucha - czuję go na skórze.

Minusy:
- cena, trochę wysoka, ale są i promocje, np. z kartą Rossnę w Rosmanie.
- wydajność , coś mi się wydaje, że na porządne codzienne posmarowanie brzucha minimum raz, to jedno opakowanie starczy pewnie max na 3 tygodnie, ale to jeszcze sprawdzę, bo na razie pierwsze w trakcie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1444261].usefull || 0 }}% pomocna.

Masełko do brzucha z lawendą marki Palmer's

Produkt jest genialny, od kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży zmieniłam dotychczas stosowane produkty na te "ciążowe". Masełko stosuję na brzuch na noc, w dzień stosuję balsamu przeciw rozstępom od tej samej marki. Mimo, że moja mama miała rozstępy, więc mam większe predyspozycje genetyczne do nich- póki co ani jednego rozstępu, choć fakt smaruje się nim często i dużo. Uwielbiam właśnie to, że jest z dodatkiem lawendy, pachnie nietypowo, ale mi się podoba. Masełko rozgrzane w dłoni super się rozprowadza i nawilża skórę, nie zatyka porów, jest lekkie i nietłuste. Kupuję je zwykle po promocji, a promocje są bardzo często :) Widziałam na tvn reklamę i dowiedziałam się też o innych produktach, jak linia do twarzy czy włosów. Zamierzam wypróbować, bo jakość do ceny jak najbardziej jest adekwatna, no i nie testują na zwierzaczkach :) Wiadomo, że jak ktoś ma duże predyspozycje do rozstępów to będzie je miał, tak już jest:( ale trzeba robić wszystko wcześniej by się nie pojawiły. Ja stawiam na Palmer's :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1307511].usefull || 0 }}% pomocna.

Kompletnie nie moja bajka

Wady:
- Masło jest mało wydajne, trzeba nabrać sporą ilość żeby posmarować brzuch.
- Zapach jest na dłuższą metę bardzo męczący (połączenie lawendy ze słodkim masłem kakaowym), gryzie się ze wszystkimi innymi kosmetykami.
- Zapycha pory skóry, pierwszy raz w życiu zdarzyły mi się zapchane pory skóry na brzuchu, po żadnym innym olejku czy maśle tego nie miałam (nawet po oleju kokosowym).

Zalety:
- Nie pojawiły się rozstępy, ale nie wiem czy można to uznać za zaletę bo nie pojawiły się także gdy używałam oleju migdałowego, kokosowego oraz masła Nacomi więc działa tak samo jak inne (lepsze i tańsze) kosmetyki.

Nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1156981].usefull || 0 }}% pomocna.

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

mieszane uczucia

uzywalam zamiennie z ziaja na rozstepy, konsystencja dosc twarda wiec trzeba ja rozgrzac w dloniach, dosc tluste ale na skorze dobrze sie rozprowadza, przeszkadzal mi zapach, zuzylam w 3 trymestrze ciazy wiecej bym nie kupila bo jakosc uzywania byla srednia choc rozstepow nie mam

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1136221].usefull || 0 }}% pomocna.

Ze zwykłym masłem tej firmy spotkałam się kilka lat temu na wakacjach w Anglii i byłam bardzo zadowolona. Gdy pojawiły się w Polsce trochę zniechęcała mnie cena, sięgnęłam po nie dopiero w ciąży. Używam też balsamu i kremu z tej serii (do reszty ciała) jednak zdecydowanym faworytem jest masło do brzucha.
Bardzo odpowiada mi zapach (ale odradzam osobom, które nie lubią kakaowych aromatów :)), konsystencja też jest idealna - lubię ten efekt filmu na brzuchu, mnie on w ogóle nie przeszkadza a nawet jest pożądany ;) Po założeniu koszulki nie czuję niczego tłustego a nakładam ją od razu.
Masło stosuję na noc a rano używam na brzuch kremu z Pharmaceris M, lub innych, zależy co mam pod ręką. Jestem w 7 miesiącu, brzuch jest już naprawdę spory a skóra jest miękka, gładka i bez rozstępów. Mam nadzieję, że tak zostanie.
Kupuję w aptece gdzie często są promocje, teraz np. kosztuje niecałe 25 zł a za taką wydajność to chyba malutko :) (porównując do innych aptecznych preparatów dla ciężarnych).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1073731].usefull || 0 }}% pomocna.

Przereklamowany bubel

Zacznę od ogólnego opisu:
masło jest bardzo gęste,treściwe,pozostawia na ciele tłusty film,cięzko się wchłania,przed nałożeniem trzeba przez chwilę rozgrzać je w dłoniach wtedy zmienia konsystencję.Jest drogie i nie wydajne.A teraz najważniejsze
Jestem w ciąży,zużyałam 3 opakowania tego masła,smarowałam sumiennie 2 x dziennie,oprócz tego masła stosowałam też balsamy przeciw rozstepom i co ? i nic brzuch mam poorany mimo że przytyłam niewiele bo ok 10 kg
Uważam ze wszystkie kosmetyki Palmers są bardzo mocno przereklamowane.Są też bardzo drogie bo jedno masło kosztuje 39,90 ja zużyłam już 3-zapłaciłam za nie 120zł -a rozstępy i tak się szybko pojawiły.Dziewczyny nie dajcie się nabrać reklamom,nie kupujcie Palmersa!

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040316].usefull || 0 }}% pomocna.

ulubione

Stosowałam go w ciąży i faktycznie działa, nie maiałam żadnych rozstępów. Teraz stosuje go na całe ciało, przede wszystkim na kolana i łokcie. To najlepsze masło jakie kiedy kolwiek miałam. Odkryłam je dzięki ciąży :)

jedyny minus to jego wysoka cena (zapłaciłam za małe pudełko 38 zł) ale ten produkt jest tego wart :)

+wspaniale nawilża i pozostaje długo na ciele co dla mnie jest dużym plusem
+ natłuszcza, regeneruje pozostawia ochronną barierę na skórze
+ ma przyjemny zapach
+ uelastycznia ciało
+ bezpieczne, nie zawiera konserwantów, barwników

inne masła i balsamy wysiadają przy mojej suchej skórze, nareszczie znalazłam coś co długo nawilża

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1031967].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie TAK

Sięgnęłam po ten produkt podczas ciąży i nie zamienię na żaden inny. Konsystencja w opakowaniu twarda i zbita, ale wystarczy rozetrzeć odrobinę w ciepłych dłoniach i już nadaje się do wsmarowania w skórę brzucha. Podczas wcierania czuć lekkie rozgarzanie. Na brzuchu na dłuższy czas pozostaje warstwa kosmetyku, nie wchłania się od razu, co akurat w tym przypadku mi pasuje. Mam wrażenie, że skóra dłużej wchłania kosmetyk, przez co lepiej się uelastycznia. Od razu po nałożeniu przechodzi mi nieprzyjemne uczucie ciągnięcia skóry, jak by było jej już za mało na ciągle rosnącym brzuchu. Preparat stosuję od 4 miesiąca ciąży, nie mam żadnych rozstępów, a skóra wygląda bardzo zdrowo.
Zamierzam go stosować, nawet po okresie ciąży.
Bardzo przyjemnie pachnie - mimo wielu negatywnych opinii, mi zapach kakaowy bardzo odpowiada.

Ilość zużytych opakowań: jedno niepełne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[961474].usefull || 0 }}% pomocna.

A jasię wyłamię :| BLE

Kupiłam pod koniec ciąży bo swędziała mnie skóra, naczytałam się opinii dobrych no i poszło :)
Pierwsze wrażenie fajne- konsstencja bardzo zbita, jak np olej kokosowy- pod wpływem ciepła dłoni się roztapia i wtedy można się smarować. Zapach charakterystyczny dla Palmersa ale jakby jeszcze bardziej męczący :P U mnie dramat zaczyna się po posmarowaniu :\\ Ni cholery się to to nie wchłania, lepi się niemiłosiernie, tłuste strasznie :\\ Ciężka, drażniąca, klejąca się warstwa na skórze :| Chodziłam p posmarowaniu długo bez bluzki żeby dać czas na wchłonięcie ale nic to nie dawało. Gdy założyłam bluzkę- materiał się przylepiał do skóry. Dla mnie masakra :\\ I to jeszcze pod koniec ciąży, kiedy każdy dyskomfort na skórze był drażniący to już w ogole :\\ Używałam trochę, bo myślałam że zdziała może cuda, że ukoi tą skórę ale tylko męczyło :\\ Zużyła bardzo niewiele. Aaa, tu może mały plusik - wydajność.

Teraz po ciąży zrobłam jeszcze jedno podejście - na suche nogi, myślałam że może na nogach "przejdzie" ale ta przyklejająca się do skóry piżama to jest coś co doprowadza mnie do szału więc też NIE.

Czy działa przeciw rozstępom? Nie wiem, nie używałam go ani długo, ani od początku ciąży. Tu nic nie powiem.
Używałam za to balsamu Palmers, tego zwykłego balsamu przeciw rozstępom i rzeczywiście rozstępów raczej nie mam tam gdzie używałam (napisałam "raczej" bo jednak na biuście się jakieś tam ledwo widocze pojawiły, i na biodrach jakieś mini).

Używam tego produktu od: używałam z tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 nie zużyte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[961271].usefull || 0 }}% pomocna.

jest super

Jestem szczęśliwą mamą czteromiesiącznej Martynki, z megaśnymi skłonnościamy do rozstępów (wiem to po okresie dojrzewania który zostawił po sobie niehlubne znaki :/ ) i musze się pochwalić, że mam piękny, jędrny brzuszek bez najmniejszych oznak rozstępów! Stosowałam to masełko i baaardzo często masowałam delikatnie brzuszek. Szczypałam go lekko, i "kręciłam zegarki". Pomogło! Myślę, że same kosmetyki nie są w stanie dać spektakularnego efektu, ponieważ nie mają możliwości wchłonięcia się do głębszych warstw skóry, natomiast w połączeniu z peelingami, masażami, naprzemiennymi prysznicami masełko Palmers dało radę!

Ilość zużytych opakowań: 2 op

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[855652].usefull || 0 }}% pomocna.