Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Palmer`s, Cocoa Butter Formula, Soothing Oil for Dry Itchy Skin (Kojąca oliwka dla kobiet w ciąży)

Oliwka przeznaczona dla skory kobiet w okresie ciąży w celu zmniejszenia efektu swędzenia oraz zapewnienia odpowiedniego poziomu nawilżenia. Poprawia elastyczność i jędrność skóry.
Unikalna formuła będąca efektem połączenia masła kakaowego, witaminy E, kolagenu, lecytyny i elastyny. Dodatek lecytyny przedłuża efekt gładkiej i delikatnej skóry.
Sposób użycia: po prysznicu lub kąpieli należy spryskać ciało i delikatnie wklepać.
Oliwkę można tez użyć na suchą skórę.
Produkt nie był testowany na zwierzętach.

plus za działania

Od kilku miesięcy regularnie używam lotionu, natomiast tę oliwkę, którą dostałam również w prezencie w zestawie wdrożyłam dopiero niedawno, z tego względu, że ogólnie nie przepadam za tego typu formułą kosmetyków. Działanie oceniam na bardzo duży plus, świetnie nawilża, dobrze się wchłania, nie brudzi ubrań (oczywiście trzeba dobrze wetrzeć i nie jakąś wielką ilość), stosują ją czasami na mokra skórę. Niestety dość mocno zwracam uwagę na zapach kosmetyków, nie przepadam ogólnie za takimi zapachami kokosowo - czekoladowymi w przypadku kosmetyków, dodatkowo w ciąży jest to dodatkowo męczące. To jedyny, jak dla minus produktu, działanie jakoś rekompensuje ten zapach.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1511241].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie używałam w ciąży, atopia

Kupiłam zachęcona podstawowym balsamem Palmersa.
Cena - za wysoka jak na taki olejek
Opakowanie - pompka zepsuła się pod koniec, poza tym używanie oliwki z pompką było dla mnie problematyczne
Dostępność - raczej słaba
Wydajność - słaba, szybko schodził
Działanie - było bardzo ok, skóra uspokojona, natłuszczona, gorzej z nawilżeniem ale za taką kasę (a nawet mniejszą) szału nie ma
Zapach - dla mnie jakby ktoś pomieszał benzynę z kakao i woskiem, koleżanka w ciąży powiedziała, że jest paskudny i nie byłaby w stanie się tym smarować

Nie wiem jak działa w ciąży, używałam na skórę atopową.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1243286].usefull || 0 }}% pomocna.

kupię jeszcze nie raz

Mój święty Graal bo:
- jest suchy i szybko się wchłania
- pięknie pachnie czekladą
- nawilża i ujędrnia
- super skład
- ma świetny aplikator w formie sprayu
-duża pojemność więc jest wydajny
Kilka butelek już jest za mną i mam nadzieję,że go nie wycofają:)

Ilość zużytych opakowań: kilka

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1011455].usefull || 0 }}% pomocna.
Premierea Książki Dr Ambroziaka

Natluszcza, koi swedzenie, ale nie nawilza…

Cala seria Palmersa z maslem kakaowym ma specyficzny, mocny zapach, ale wydaje mi sie, ze w przypadku tej oliwki jest jeszcze bardziej intensywny… Zapach ten moze byc uciazliwy, zwlaszcza dla nosa kobiety ciezarnej, szczegolnie wyczulonej na rozne wonie…
Oliwka Palmersa wolno sie wchlania, pozostawia cialo mocno natluszczone. Koi ewentualne swedzenie niemal natychmiastowo. Uwazam natomiast, ze produkt wykazuje slabe działanie nawilzajace – przynajmniej w przypadku mojej skory. Kosmetyk stosowałam na cale cialo, a na brzuszek dodatkowo Tummy Butter Palmersa i niestety w pewnym momencie musiałam zastapic ten duet. Dopiero stosowanie Palmer’s Botanicals, Cocoa Butter Massage Lotion for Stretch Marks oraz Kremu pielegnacyjnego Baby Basic Balneum, zagwarantowalo odpowiedni poziom nawilzenia i ukojenia.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[850416].usefull || 0 }}% pomocna.

dobrze nawilża skórę

oliwkę stosuje od około 2 tygodni, wiec nie wiem czy pomoże mi w trakcie ciąży (jak brzuch będzie bardzo rosnąć) uchronić skórę przed rozstępami. Póki co jestem z niej bardzo zasowolona, ponieważ super natłuszcza moją skórę. Jest dobrze nawilżona.
Niestety zapach jest bardzo intensywny i nie każdemu może to odpowiadać - mnie nie przeszkadza. Po nałożeniu skóra jest dość tłusta i trzeba trochę czasu żeby się wchłonęła, ale to normalne - przecież to oliwka.
Ogólnie polecam. Jestem zadowolona z zakupu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[809202].usefull || 0 }}% pomocna.