Moisturizing Make Up (puder fluid nawilżający)

Moisturizing Make Up (puder fluid nawilżający)

Opis: Super nawilżający podkład pokrywający przebarwienia i niedoskonałości skóry oparty na aktywnych substancjach poprawiających stopień jej nawilżenia. Wyciąg z melona miodowego bardzo skutecznie nawilża skórę czyniąc ją miękką i gładką. Witaminy A, C i E oraz filtr UVB chronią przed czynnikami zewnętrznymi i poprawiają ogólną kondycję skóry. Dostępny w 5 odcieniach.

Cena: ok. 21 zł / 30 ml

Naprawde dobry

Fluid zachecil mnie jasnym odcieniem i obietnica nawilzenia skory. Powiem szczerze ze z obu rzeczy wyziazal sie naprawde dobrze. Jesli chodzi o nawilzenie, to faktycznie po nalozeniu nie mam uczucia sciągania skory twarzy, wrecz przeciwnie - jest ona miekka i gladka.Natomiast jesli chodzi o odcien (uzywam 01) tez jestem jak najbardziej zadowolona. Ladnie stapia sie ze odcieniem skory, nie tworzy smug, nie uwydatnia skorek a co najwazniejsze, mimo ze nie jest pudrem matujacy, naprawde ma doskonale wlasciwosci matujace. Probowalam juz wielu fluidow do cery mieszanej i powiem szczerze, ze ani Astor ani Rimmel ani Lirene mu nie dorownuje. Minusem moze byc jedynie zapach, ale tak jak wspomniano wczesniej po krotkiej chwili sie ulatnia:)

Używam tego produktu od:2 miesiace

sredni

Jak dla mnie jest dosc dobrze kryjacy. Momentalnie zastyga na twarzy wiec trzeba szybko go nakladac bo zostaja smugi. Po dwóch godzinach od nalożenia skóra lekko sie śweci w strefie T. Niestety nie trafilam w kolor, mam odcien skory oliwkowy, a nr 1 jest bardzo rozowy, chociaz dopiero zauwazylam po zalozeniu na twarz ;-(. Poza tym minusem jest zapach, bardzo przeszkadza przy nakladaniu podkładu, chociaz po kilku minutach juz go nie czuc. Za 19,35 zl mozna kupic, ale nie polecam.

nie jest zły :)

o dziwo, bez problemu udało mi się dobrać kolor, mam jasną cerę i zawsze miałam z tym problem :) nr 1 - porcelanowy okazał się ok ;) fluid jest lekki, nie wysusza (ale też specjalnie nie nawilża), nie jest zbyt kryjący ani matujący, ale to nie jego zadanie ;) bardzo fajne opakowanie z pompką, higieniczne i wygodne. wydajny, niestety brudzi ubranie :/ ogólnie całkiem dobry podkład za niską cenę :)