Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Maseczka - peeling K+K

Maseczka - peeling K+K

Cena już od 27,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Maseczka K+K jest hydrożelem bez dodatków tłuszczowych oczyszcza skórę, rozjaśnia naskórek, spłyca zmarszczki, oraz przygotowuje skórę do lepszego wchłaniania kosmetyków odżywczych. Działa powierzchownie. Polecamy stosować maseczkę do cery mieszanej, tłustej i trądzikowej (bez czynnych wykwitów ropnych), oraz do cery tłustej, zmęczonej i dojrzałej. Doskonale się sprawdza w okolicach skroni, spłyca tak zwane `kurze łapki`.
W maseczce zastosowano kwas mlekowy o działaniu rozluźniającym spoiwo międzykomórkowe i złuszczającym nadmiar zrogowaciałych komórek. Usunięcie zrogowaciałej warstwy spłyca istniejące zmarszczki i odsłania `młodsze`, jaśniejsze warstwy naskórka. Koloryt skóry staje się jaśniejszy i bardziej wyrównany. Dodatek korundu - zmikronizowanego bardzo twardego minerału przyspiesza i pogłębia proces złuszczania.
Maseczka działa na zasadzie podobnej do popularnego zabiegu kosmetycznego pod nazwą mikrodermabrazja. Pozbawiony warstwy zrogowaciałych komórek `młody` naskórek kilkakrotnie lepiej wchłania substancje odżywcze.
Nie zaleca się stosowania do cery suchej, łuszczącej się i naczynkowej, oraz pod oczy. Należy indywidualnie dobrać częstotliwość zabiegu. Maseczkę nałożyć na twarz. Po ok. 2-3 minutach delikatnie wymasować skórę. Po tych czynnościach twarz dokładnie umyć letnią wodą. Posmarować kremem odżywczym.

Fitomed i ich wielki hit - maseczka,peeling K+K

Nowość od Fitomed to po prost jeden wielki HIT. To chyba jeden z nielicznych produktów, których efekt działania można zobaczyć już po pierwszym użyciu. Co dla mnie najważniejsze już po pierwszym użyciu zaskórniki stały się mniej widoczne. Wszelkie niedoskonałości znikł. Maseczka oczyszcza, wygładza i rozjaśnia cerę. Zawarte w peelingu drobinki są odczuwalne podczas nakładania co bardzo lubię w peelingach. Dzięki zawartości kwasu mlekowego skóra oczyszcza się ze zrogowaciałego naskórka. Zapach dość specyficzny, ale u mnie nie powodował żadnych podrażnień oczu. Opakowanie, typowe dla produktów Fitomedu, bardzo skromne, lekko aptekarskie. Pojemność to 50ml, cena około 27zł. Produkt bardzo wydajny, bez problemu się go nakłada jak i zmywa. Polecam jak najbardziej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1447701].usefull || 0 }}% pomocna.

Super działanie.

Produkt, który bardzo dobrze się u mnie sprawdził. Odejmuję jedną gwiazdkę za pojemność słoiczka, ponieważ 50 ml starczyło mi RÓWNO na miesiąc stosowania. Wolałabym zapłacić więcej i mieć przynajmniej 100 ml produktu. Jeśli chodzi o samo działanie - rozjaśnione przebarwienia potrądzikowe, głębsze blizny są płytsze, skóra miękka w dotyku, nie czuć żadnych nierówności. Polecam wypróbować i nie bać się korundu, nie taki diabeł straszny :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1532401].usefull || 0 }}% pomocna.

Fantastyczny dla mniej wrażliwych cer.

Owy peeling - maseczkę zakupiłam gdy szukałam pomocy, w kosmetykach naturalnych, dla mojej cery trądzikowej. Produkt Fitomedu to absolutny hit. Pięknie rozjaśnia przebarwienia już po pierwszym użyciu, oczyszcza i zmniejsza ilość wągrów. Niestety moja cera, oprócz trądziku i nadmiernego wydzielania sebum, jest też wrażliwa i, jak się ostatnio okazało, naczynkowa, więc dla mnie będzie za silny i muszę zrezygnować z zakupu kolejnego słoiczka, czego bardzo żałuję, bo peeling jest genialny. Polecam wszystkim którzy zmagają się z trądzikiem zaskórnikowym i przebarwieniami na skórze. Jedyny minus produktu to zapach, który jest drażniący, ale wydaje mi się, że jest to cecha kosmetyków z różnorodnymi kwasami.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1480781].usefull || 0 }}% pomocna.

Na ostro!

Jestem fanką bardzo ostrych zdzieraków i ten produkt fajnie się spisuje w tej kwestii. Mimo 30-stki na karku wciąż zmagam się z trądzikiem - Maseczka sprawiła, że zmiany pojawiają się rzadziej i na krócej. Zapach raczej dość neutralny, znika wraz ze zmyciem produktu. Skóra po użyciu jest wyraźnie oczyszczona, gładsza i milsza w dotyku.
Co prawda wolę tubki niż słoiczki, ale dzięki takiemu rodzajowi opakowania mam jednak pełen wgląd w ilość, jaka pozostaje jeszcze do wykorzystania.
Nie należy może do najtańszych, ale przesadnie drogi tez nie jest.

Pewnie jeszcze kiedyś się spotkamy ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1473596].usefull || 0 }}% pomocna.

Eris film 1

Regeneracja, oczyszczenie i wreszcie koniec problemów z cerą!

Wszystko to zawdzięczam temu cudeńku! Fantastyczny produkt, który działa dokładnie tak jak opisuje to producent. Pozbyłam się dzięki niemu wszystkich wyprysków, też ropnych. Teraz powoli pozbywam się blizn po nich. Oczywiście czasem zdarzy się, że coś mi wyskoczy, ale wtedy stosuje produkt punktowo i często - bardzo przyspiesza gojenie.

Polecam wszystkim, cena śmieszna w porównaniu do jakości i działania produktu! Mój wybawca z trudnych sytuacji :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1325786].usefull || 0 }}% pomocna.

FAJNY KOSMETYK

Efekty dostrzegalne są już po pierwszym użyciu. Twarz jest ładnie oczyszczona i sprawia wrażenie jaśniejszej. Przy regularnym stosowaniu rzeczywiście można zauważyć, że skóra ma się lepiej - wygląda na gładszą, zdrowszą, a zmarszczki ulegają subtelnemu spłyceniu. Mało tego - sprawia, że zaskórniki otwarte stają się mniej widoczne. Co więcej - naskórek jest gotowy do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych i lepiej przyswaja składniki aktywne, dlatego po wykonanym peelingu lubię nakładać na buzię serum olejowe antyoksydacyjne lub po prostu funduję jej jakąś maseczkę, by mogła "wyciągnąć" dla siebie multum korzyści. ;) Maseczko-peelingu K+K nie należy się obawiać, jest całkowicie bezpieczny i nie wyrządza żadnej krzywdy skórze. Nie muszę chyba wspominać, że jest wydajny, polecam używać go systematycznie, by wyrobić się 3 miesięcznym terminie. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1281736].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Zdecydowanie polecam cerom tradzikowym.
Ja zużyłam 2 opakowania . Mam cerę mieszaną, trądzikową i bardzo wrażliwią. ten produkt ją odświezał, zmniejszał ilosć zaskórników. Polecam każdemu. Jak na produkt tej jakości jest wybitnie tania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1267618].usefull || 0 }}% pomocna.

Mleczne cudo!

Mam skórę mieszaną, ale w ostatnim czasie niestety coraz częściej borykam się z wysypami atopowymi na twarzy, dlatego też początkowo maseczka była przeze mnie używana raz w tygodniu. Kiedy byłam pewna, że mimo łuszczącej się skóry, mogę jej spokojnie używać (omijając po prostu te 'czułe' miejsca), stosowałam ją systematycznie do 3 razy w tygodniu. Maseczkę nakładam na twarz na ok. 2 minuty, a następnie wykonuję delikatny masaż. Całość zmywam letnią wodą. Na koniec nakładam krem lub olejek, którego aktualnie używam.

Zapach maseczki jest specyficzny i naprawdę dość mocny. O ile potrafię przejść nad tym zapachem do porządku dziennego, tak moje oczy już niekoniecznie kochają ten produkt Jeśli zdarzy się tak, że kosmetyk nałożę zbyt blisko oczu, to kończy się to tym, że łzawieniu nie ma końca. Na tym kończą się minusy tego produktu. Teraz ta przyjemniejsza część - bardzo dobre efekty stosowania.

Niezwykle ważną kwestią w czasie używania tej maseczki, jest całkowicie (banalna) systematyczność. Stosowana zgodnie z przeznaczeniem rzeczywiście przynosi efekty. Maseczka oparta jest bowiem na kwasie mlekowym, który ma za zadanie złuszczać naszą skórę, a dodatek korundu ma dodatkowo cały ten proces wzmacniać. Drobinek jest sporo i delikatnymi nazwać ich nie mogę, ale ja lubię tego typu doznania ;) Produkt wygładza i oczyszcza skórę lepiej niż niejeden typowy peeling. To niesamowite jak czysta potrafi być skóra zaraz po zastosowaniu tego mlecznego specyfiku. Co więcej, efekty nie znikają po jednym czy dwóch dniach. Przeciwnie - wygląd skóry poprawia się w miarę stosowania produktu, nabiera ona blasku, a jeśli chodzi o sprawy czysto 'techniczne' zdecydowanie lepiej przyjmuje kolejne kosmetyki. Moja skóra wypija wręcz każde smarowidło, które nakładam zaraz po i w kolejnych dniach. Twarz jest wolna od wszelkich podskórnych niespodzianek, a i te ropne zdarzają się rzadziej lub praktycznie w ogóle. Niesamowita gładkość zaraz po zmyciu maseczki, to moje absolutne uzależnienie. Mogłabym dotykać się wtedy non stop ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1264823].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra, ale..

Właśnie, ale co? Zacznę od plusów:
-dobrze złuszcza naskórek
-rozjaśnia koloryt, plamy stają się mniej widoczne
-nie uczula
-przyjemna galaretkowata konsystencja
-nie spływa z twarzy
-szybka aplikacja
Minusy:
-nieprzyjemny zapach który drażni oczy(do przewidzenia ze względu na składniki)
- bardzo małe opakowanie, przez co szybko się kończy :(
Niestety za 27zł + przesyłka, bo nigdzie u siebie w mieście stacjonarnie jej nie kupię, nie skorzystam już z niej, bo jest niewydajna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1250318].usefull || 0 }}% pomocna.

Genialny produkt.

Szukałam dobrego peelingu z bardziej naturalnych składników po obejrzeniu kilku filmów na Youtube dotyczących tego, jak bardzo szkodliwe dla środowiska są peelingi mechaniczne z drobinkami zrobionymi z plastiku. Uznałam, że korund będzie chyba nieco lepszym rozwiązaniem i zamówiłam na próbę. O rany, jakie ten produkt robi cuda z twarzą :)

Moja cera jest tłusta, trądzikowa, często mam pozapychane pory i zaczęłam stosowanie tak, jak zaleca to producent, czyli przez kilka pierwszych dni co wieczór, a później 1-2 razy w tygodniu dla podtrzymania efektu. Po kilku dniach złuszczania zużyłam co prawda prawie 1/3 słoika, ale za to moja cera była gładka, miałam o połowę mniej niedoskonałości i ogólnie skóra wydawała się rozjaśniona i ładniejsza. Jestem w stanie wybaczyć temu produktowi to, że jest tak niewydajny i drogawy (w sumie za 50ml płacimy około 25 zł co jest sporą kwotą), naprawdę warto.

Należy tylko uważać na ten produkt w momencie, gdy mamy na twarzy jakieś rozdrapane pryszcze czy krostki, może trochę szczypać biorąc pod uwagę to, że peeling ma w składzie kwasy.

Kosmetyk skończył mi się po 2 miesiącach i zamierzam kupić kolejne opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1233201].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobre 2w1

Zarówno jako maseczka, jak i peeling sprawdza się świetnie. Przy delikatniejszej cerze wystarczy nałożyć na twarz, odczekać kilka minut i po zmyciu jest wyraźnie miękka i delikatna. Jeśli chodzi o peeling, to delikatny masaż świetnie pozwala mu złuszczyć martwy naskórek. Dobry zarówno do cery mieszanej, normalnej jak i trądzikowej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1207818].usefull || 0 }}% pomocna.