Maseczka - peeling K+K

Maseczka - peeling K+K

Maseczka K+K jest hydrożelem bez dodatków tłuszczowych oczyszcza skórę, rozjaśnia naskórek, spłyca zmarszczki, oraz przygotowuje skórę do lepszego wchłaniania kosmetyków odżywczych. Działa powierzchownie. Polecamy stosować maseczkę do cery mieszanej, tłustej i trądzikowej (bez czynnych wykwitów ropnych), oraz do cery tłustej, zmęczonej i dojrzałej. Doskonale się sprawdza w okolicach skroni, spłyca tak zwane `kurze łapki`.
W maseczce zastosowano kwas mlekowy o działaniu rozluźniającym spoiwo międzykomórkowe i złuszczającym nadmiar zrogowaciałych komórek. Usunięcie zrogowaciałej warstwy spłyca istniejące zmarszczki i odsłania `młodsze`, jaśniejsze warstwy naskórka. Koloryt skóry staje się jaśniejszy i bardziej wyrównany. Dodatek korundu - zmikronizowanego bardzo twardego minerału przyspiesza i pogłębia proces złuszczania.
Maseczka działa na zasadzie podobnej do popularnego zabiegu kosmetycznego pod nazwą mikrodermabrazja. Pozbawiony warstwy zrogowaciałych komórek `młody` naskórek kilkakrotnie lepiej wchłania substancje odżywcze.
Nie zaleca się stosowania do cery suchej, łuszczącej się i naczynkowej, oraz pod oczy. Należy indywidualnie dobrać częstotliwość zabiegu. Maseczkę nałożyć na twarz. Po ok. 2-3 minutach delikatnie wymasować skórę. Po tych czynnościach twarz dokładnie umyć letnią wodą. Posmarować kremem odżywczym.

Perfekcyjna maseczka Fitomed

Gęstość jest ruchoma i przypomina bardzo rzadki żel. W barwie półprzeźroczystej widać mikroskopijne ziarenka korundu, składnika wiodącego. Zapach nie będzie miły dla każdego nosa, nie przepadam za mega naperfumowanymi kremami czy żelami do pielęgnacji cery, ale w tym przypadku zapach to nic szczególnego.
Musiałam się do niego przyzwyczaić tylko ze względu na działanie produktu, które jest znakomite.

Drobnych zmarszczek maseczka nie usunęła, ale poprawiła ogólnie stan cery. Teraz kiedy mija niecały miesiąc w ciepłe dni cera wytwarza sebum w mniejszych ilościach. Miejsca jak czoło i broda nie świecą się przez większość dnia. Maseczka daje znakomite oczyszczenie i odświeżenie cery. W żadnym wypadku nie podrażniła ani centymetra skóry na twarzy jest łagodna mimo mocnego zdzieraka jakim jest korund. Planuję zakup nowego słoiczka."

Na poczatku bylo wielkie wow.

Jak tylko dowiedzialam sie o tej maseczce odrazu wpadla w moje rece. Moja skora tradzikowa i wrazliwa borykam sie z tradzikiem glownie w okolicach ust i brody i bardzo chcialam pozbyc sie rowniez blizn potradzikowych. Pierwsze uzycie to bylo magia cera gladka lsniaca tradzik jakby mniejszy, blizny rozjasnione. Uzywalam zgodnie z zaleceniem producenta. Po tygodniu ten szal zniknal, mam wrazenie ze moj tradzik znowu wrocil i ta maseczka juz nie dziala;( Jestem w polowie opakowania i systematycznie zuzyje opakowanie i nam nadzieje ze znowu mnie ten produkt zaskoczy. Ogolnie mysle ze warto sprobowac.

Jest świetny!

Maseczka która posiada świetny skład : kwas mlekowy 4% oraz korund. Jest pozbawiona sztucznych barwników oraz substancji zapachowych. Produkt ten sprawdził się w moim przypadku w 100%. Jest on w słoiczku, myślałam że będzie to problematyczne w aplikacji bo byłam przyzwyczajona do maseczek w tubkach jednak tu wystąpiło moje pozytywne zaskoczenie - aplikacja jest bardzo łatwa, mamy pełną kontrolę nad tym jaką ilość produktu aplikujemy. Kosmetyk jest bardzo wydajny - po tygodniowej kuracji zauważyłam bardzo mały ubytek w moim opakowaniu a muszę przyznać że nie szczędziłam go sobie. Ma przyjemną konsystencje oraz zapach - fakt zapach naturalnych kosmetyków nie każdemu przypada do gustu jednak ten jak dla mniej jest okej. Skóra jest przyjemnie gładka i oczyszczona. Jest rewelacyjny w walce z trądzikiem - zauważyłam szybsze gojenie się niepożądanych obiektów na mojej twarzy oraz brak nowych. Redukuję nadmiar wydzielanego sebum także idealnie sprawdzi się w przypadku cery ze skłonnościami do przetłuszczania. Rozjaśnia cerę pozostawiając efekt zdrowej i promiennej cery. Skóra po zastosowaniu jest wyraźnie odżywiona. Jest delikatna dlatego idealnie sprawdzi się również w przypadku posiadaczy wrażliwej cery.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Bardzo dobra na trądzik!

Maseczka daje bardzo przyjemny efekt wygładzenia. Skóra staje się jaśniejsza i bardziej promienna. Po dłuższym stosowaniu widać zmniejszenie trądziku i jego szybsze gojenie. Przy profilaktyce przeciwtrądzikowej również sprawdza się bardzo dobrze.
Używałam go w połączeniu z kremem nr 12 od tego samego producenta i ten duet bardzo dobrze radził sobie z trądzikiem.

Super działanie.

Produkt, który bardzo dobrze się u mnie sprawdził. Odejmuję jedną gwiazdkę za pojemność słoiczka, ponieważ 50 ml starczyło mi RÓWNO na miesiąc stosowania. Wolałabym zapłacić więcej i mieć przynajmniej 100 ml produktu. Jeśli chodzi o samo działanie - rozjaśnione przebarwienia potrądzikowe, głębsze blizny są płytsze, skóra miękka w dotyku, nie czuć żadnych nierówności. Polecam wypróbować i nie bać się korundu, nie taki diabeł straszny :)

Fantastyczny dla mniej wrażliwych cer.

Owy peeling - maseczkę zakupiłam gdy szukałam pomocy, w kosmetykach naturalnych, dla mojej cery trądzikowej. Produkt Fitomedu to absolutny hit. Pięknie rozjaśnia przebarwienia już po pierwszym użyciu, oczyszcza i zmniejsza ilość wągrów. Niestety moja cera, oprócz trądziku i nadmiernego wydzielania sebum, jest też wrażliwa i, jak się ostatnio okazało, naczynkowa, więc dla mnie będzie za silny i muszę zrezygnować z zakupu kolejnego słoiczka, czego bardzo żałuję, bo peeling jest genialny. Polecam wszystkim którzy zmagają się z trądzikiem zaskórnikowym i przebarwieniami na skórze. Jedyny minus produktu to zapach, który jest drażniący, ale wydaje mi się, że jest to cecha kosmetyków z różnorodnymi kwasami.

Na ostro!

Jestem fanką bardzo ostrych zdzieraków i ten produkt fajnie się spisuje w tej kwestii. Mimo 30-stki na karku wciąż zmagam się z trądzikiem - Maseczka sprawiła, że zmiany pojawiają się rzadziej i na krócej. Zapach raczej dość neutralny, znika wraz ze zmyciem produktu. Skóra po użyciu jest wyraźnie oczyszczona, gładsza i milsza w dotyku.
Co prawda wolę tubki niż słoiczki, ale dzięki takiemu rodzajowi opakowania mam jednak pełen wgląd w ilość, jaka pozostaje jeszcze do wykorzystania.
Nie należy może do najtańszych, ale przesadnie drogi tez nie jest.

Pewnie jeszcze kiedyś się spotkamy ;)

Fitomed i ich wielki hit - maseczka,peeling K+K

Nowość od Fitomed to po prost jeden wielki HIT. To chyba jeden z nielicznych produktów, których efekt działania można zobaczyć już po pierwszym użyciu. Co dla mnie najważniejsze już po pierwszym użyciu zaskórniki stały się mniej widoczne. Wszelkie niedoskonałości znikł. Maseczka oczyszcza, wygładza i rozjaśnia cerę. Zawarte w peelingu drobinki są odczuwalne podczas nakładania co bardzo lubię w peelingach. Dzięki zawartości kwasu mlekowego skóra oczyszcza się ze zrogowaciałego naskórka. Zapach dość specyficzny, ale u mnie nie powodował żadnych podrażnień oczu. Opakowanie, typowe dla produktów Fitomedu, bardzo skromne, lekko aptekarskie. Pojemność to 50ml, cena około 27zł. Produkt bardzo wydajny, bez problemu się go nakłada jak i zmywa. Polecam jak najbardziej.

Regeneracja, oczyszczenie i wreszcie koniec problemów z cerą!

Wszystko to zawdzięczam temu cudeńku! Fantastyczny produkt, który działa dokładnie tak jak opisuje to producent. Pozbyłam się dzięki niemu wszystkich wyprysków, też ropnych. Teraz powoli pozbywam się blizn po nich. Oczywiście czasem zdarzy się, że coś mi wyskoczy, ale wtedy stosuje produkt punktowo i często - bardzo przyspiesza gojenie.

Polecam wszystkim, cena śmieszna w porównaniu do jakości i działania produktu! Mój wybawca z trudnych sytuacji :)

FAJNY KOSMETYK

Efekty dostrzegalne są już po pierwszym użyciu. Twarz jest ładnie oczyszczona i sprawia wrażenie jaśniejszej. Przy regularnym stosowaniu rzeczywiście można zauważyć, że skóra ma się lepiej - wygląda na gładszą, zdrowszą, a zmarszczki ulegają subtelnemu spłyceniu. Mało tego - sprawia, że zaskórniki otwarte stają się mniej widoczne. Co więcej - naskórek jest gotowy do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych i lepiej przyswaja składniki aktywne, dlatego po wykonanym peelingu lubię nakładać na buzię serum olejowe antyoksydacyjne lub po prostu funduję jej jakąś maseczkę, by mogła "wyciągnąć" dla siebie multum korzyści. ;) Maseczko-peelingu K+K nie należy się obawiać, jest całkowicie bezpieczny i nie wyrządza żadnej krzywdy skórze. Nie muszę chyba wspominać, że jest wydajny, polecam używać go systematycznie, by wyrobić się 3 miesięcznym terminie. :)

Bardzo dobry

Zdecydowanie polecam cerom tradzikowym.
Ja zużyłam 2 opakowania . Mam cerę mieszaną, trądzikową i bardzo wrażliwią. ten produkt ją odświezał, zmniejszał ilosć zaskórników. Polecam każdemu. Jak na produkt tej jakości jest wybitnie tania.

Mleczne cudo!

Mam skórę mieszaną, ale w ostatnim czasie niestety coraz częściej borykam się z wysypami atopowymi na twarzy, dlatego też początkowo maseczka była przeze mnie używana raz w tygodniu. Kiedy byłam pewna, że mimo łuszczącej się skóry, mogę jej spokojnie używać (omijając po prostu te 'czułe' miejsca), stosowałam ją systematycznie do 3 razy w tygodniu. Maseczkę nakładam na twarz na ok. 2 minuty, a następnie wykonuję delikatny masaż. Całość zmywam letnią wodą. Na koniec nakładam krem lub olejek, którego aktualnie używam.

Zapach maseczki jest specyficzny i naprawdę dość mocny. O ile potrafię przejść nad tym zapachem do porządku dziennego, tak moje oczy już niekoniecznie kochają ten produkt Jeśli zdarzy się tak, że kosmetyk nałożę zbyt blisko oczu, to kończy się to tym, że łzawieniu nie ma końca. Na tym kończą się minusy tego produktu. Teraz ta przyjemniejsza część - bardzo dobre efekty stosowania.

Niezwykle ważną kwestią w czasie używania tej maseczki, jest całkowicie (banalna) systematyczność. Stosowana zgodnie z przeznaczeniem rzeczywiście przynosi efekty. Maseczka oparta jest bowiem na kwasie mlekowym, który ma za zadanie złuszczać naszą skórę, a dodatek korundu ma dodatkowo cały ten proces wzmacniać. Drobinek jest sporo i delikatnymi nazwać ich nie mogę, ale ja lubię tego typu doznania ;) Produkt wygładza i oczyszcza skórę lepiej niż niejeden typowy peeling. To niesamowite jak czysta potrafi być skóra zaraz po zastosowaniu tego mlecznego specyfiku. Co więcej, efekty nie znikają po jednym czy dwóch dniach. Przeciwnie - wygląd skóry poprawia się w miarę stosowania produktu, nabiera ona blasku, a jeśli chodzi o sprawy czysto 'techniczne' zdecydowanie lepiej przyjmuje kolejne kosmetyki. Moja skóra wypija wręcz każde smarowidło, które nakładam zaraz po i w kolejnych dniach. Twarz jest wolna od wszelkich podskórnych niespodzianek, a i te ropne zdarzają się rzadziej lub praktycznie w ogóle. Niesamowita gładkość zaraz po zmyciu maseczki, to moje absolutne uzależnienie. Mogłabym dotykać się wtedy non stop ;)