Maseczka - peeling K+K

Maseczka - peeling K+K

Maseczka K+K jest hydrożelem bez dodatków tłuszczowych oczyszcza skórę, rozjaśnia naskórek, spłyca zmarszczki, oraz przygotowuje skórę do lepszego wchłaniania kosmetyków odżywczych. Działa powierzchownie. Polecamy stosować maseczkę do cery mieszanej, tłustej i trądzikowej (bez czynnych wykwitów ropnych), oraz do cery tłustej, zmęczonej i dojrzałej. Doskonale się sprawdza w okolicach skroni, spłyca tak zwane `kurze łapki`.
W maseczce zastosowano kwas mlekowy o działaniu rozluźniającym spoiwo międzykomórkowe i złuszczającym nadmiar zrogowaciałych komórek. Usunięcie zrogowaciałej warstwy spłyca istniejące zmarszczki i odsłania `młodsze`, jaśniejsze warstwy naskórka. Koloryt skóry staje się jaśniejszy i bardziej wyrównany. Dodatek korundu - zmikronizowanego bardzo twardego minerału przyspiesza i pogłębia proces złuszczania.
Maseczka działa na zasadzie podobnej do popularnego zabiegu kosmetycznego pod nazwą mikrodermabrazja. Pozbawiony warstwy zrogowaciałych komórek `młody` naskórek kilkakrotnie lepiej wchłania substancje odżywcze.
Nie zaleca się stosowania do cery suchej, łuszczącej się i naczynkowej, oraz pod oczy. Należy indywidualnie dobrać częstotliwość zabiegu. Maseczkę nałożyć na twarz. Po ok. 2-3 minutach delikatnie wymasować skórę. Po tych czynnościach twarz dokładnie umyć letnią wodą. Posmarować kremem odżywczym.

Fantastyczny peeling

Bardzo mi służą kwasy w kosmetykach i peelingi enzymatyczne. Fitomed jest cudowny. Rewelacyjnie oczyszcza skórę, wygładza ją i trochę rozjaśnia.
Peeling stosuję dwa razy w tygodniu. Nigdy mnie nie podrażnił ani nie wysuszył.

Rewelacja!

Kosmetyk można stosować na dwa sposoby; jako peeling delikatnie masując skórę twarzy i spółkując po chwili letnią wodą lub jako maseczkę pozostawiając ją na twarzy nieco dłużej - około 3 minut. Bardzo lubię takie wielofunkcyjne produkty kosmetyczne :) Cieszę się, że kosmetyk nie podrażnił mojej skóry, wręcz przeciwnie już widzę pierwsze efekty jego stosowania! Skóra jest jakby bardziej wygładzona, a delikatne przebarwienia słoneczne całkowicie zniknęły. Efekt wybielenia i poprawy kolorytu zależy od naszych oczekiwań i raczej nie ma co się spodziewać cudów w przypadku naprawdę mocnych przebarwień, natomiast te drobne rzeczywiście usuwa. Fitomed skutecznie i dogłębnie oczyszcza twarz, a stosowany jako maseczka doskonale przygotowuje cerę do dalszej pielęgnacji. Skóra jest lekko zmatowiona, ale nie wysuszona. Polecam!

Lepszej nie ma

A cóż to za cudo zamknięte w małym, plastikowym słoiczku? Takie drobne, niepozorne a ma rewelacyjne działanie.
Uwagi w żaden sposób mi nie przykuł-biały, prosty design z najważniejszymi informacjami. Dodam jeszcze, że mam cerę mieszaną z przeberwieniami.

Po otwarciu i zdjęciu folii zabezpieczającej czuć trochę kwaskowy zapach, jednak dość szybko się ulatnia i przechodzi w neutralny, prawie nie wyczuwalny. Konsystencja jest dość żelowa, jednak bardzo lekka. Na szczęście nie spływa z twarzy w czasie noszenia. Nakładam ją na około 5/7 min a potem wmasowuje i spłukuje wodą. Początkowo moje oczy łzawily-wyczytałam, że jest to reakcja na kwas mlekowy. Z każdym kolejnym użyciem było znacznie lepiej.

Efektu są naprawdę świetne. Cera jest widocznie oczyszczona, miękka i gładka w dotyku. Martwy naskórek jest w całości usunięty. Lekko rozpromieniona i odświeżona twarz jest gwarantowana po każdym użyciu. W niewielkim stopniu wpłynęła na moje przebarwienia. Trochę przybladły i zrobiły się płytsze. Mojej mamie na przebarwienia słoneczne pomógł i w znacznym stopniu je rozjaśnił. Produkt zmniejszył również ilość zaskórników i sprawił, że cera mniej się błyszczy.

Po kilku zastosowaniach zauważyłam znaczną poprawę kondycji mojej skóry. Cena nie jest wygórowana, a wydajność całkiem dobra. Same plusy !

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Perfekcyjna maseczka Fitomed

Gęstość jest ruchoma i przypomina bardzo rzadki żel. W barwie półprzeźroczystej widać mikroskopijne ziarenka korundu, składnika wiodącego. Zapach nie będzie miły dla każdego nosa, nie przepadam za mega naperfumowanymi kremami czy żelami do pielęgnacji cery, ale w tym przypadku zapach to nic szczególnego.
Musiałam się do niego przyzwyczaić tylko ze względu na działanie produktu, które jest znakomite.

Drobnych zmarszczek maseczka nie usunęła, ale poprawiła ogólnie stan cery. Teraz kiedy mija niecały miesiąc w ciepłe dni cera wytwarza sebum w mniejszych ilościach. Miejsca jak czoło i broda nie świecą się przez większość dnia. Maseczka daje znakomite oczyszczenie i odświeżenie cery. W żadnym wypadku nie podrażniła ani centymetra skóry na twarzy jest łagodna mimo mocnego zdzieraka jakim jest korund. Planuję zakup nowego słoiczka."

Na poczatku bylo wielkie wow.

Jak tylko dowiedzialam sie o tej maseczce odrazu wpadla w moje rece. Moja skora tradzikowa i wrazliwa borykam sie z tradzikiem glownie w okolicach ust i brody i bardzo chcialam pozbyc sie rowniez blizn potradzikowych. Pierwsze uzycie to bylo magia cera gladka lsniaca tradzik jakby mniejszy, blizny rozjasnione. Uzywalam zgodnie z zaleceniem producenta. Po tygodniu ten szal zniknal, mam wrazenie ze moj tradzik znowu wrocil i ta maseczka juz nie dziala;( Jestem w polowie opakowania i systematycznie zuzyje opakowanie i nam nadzieje ze znowu mnie ten produkt zaskoczy. Ogolnie mysle ze warto sprobowac.

Jest świetny!

Maseczka która posiada świetny skład : kwas mlekowy 4% oraz korund. Jest pozbawiona sztucznych barwników oraz substancji zapachowych. Produkt ten sprawdził się w moim przypadku w 100%. Jest on w słoiczku, myślałam że będzie to problematyczne w aplikacji bo byłam przyzwyczajona do maseczek w tubkach jednak tu wystąpiło moje pozytywne zaskoczenie - aplikacja jest bardzo łatwa, mamy pełną kontrolę nad tym jaką ilość produktu aplikujemy. Kosmetyk jest bardzo wydajny - po tygodniowej kuracji zauważyłam bardzo mały ubytek w moim opakowaniu a muszę przyznać że nie szczędziłam go sobie. Ma przyjemną konsystencje oraz zapach - fakt zapach naturalnych kosmetyków nie każdemu przypada do gustu jednak ten jak dla mniej jest okej. Skóra jest przyjemnie gładka i oczyszczona. Jest rewelacyjny w walce z trądzikiem - zauważyłam szybsze gojenie się niepożądanych obiektów na mojej twarzy oraz brak nowych. Redukuję nadmiar wydzielanego sebum także idealnie sprawdzi się w przypadku cery ze skłonnościami do przetłuszczania. Rozjaśnia cerę pozostawiając efekt zdrowej i promiennej cery. Skóra po zastosowaniu jest wyraźnie odżywiona. Jest delikatna dlatego idealnie sprawdzi się również w przypadku posiadaczy wrażliwej cery.

Bardzo dobra na trądzik!

Maseczka daje bardzo przyjemny efekt wygładzenia. Skóra staje się jaśniejsza i bardziej promienna. Po dłuższym stosowaniu widać zmniejszenie trądziku i jego szybsze gojenie. Przy profilaktyce przeciwtrądzikowej również sprawdza się bardzo dobrze.
Używałam go w połączeniu z kremem nr 12 od tego samego producenta i ten duet bardzo dobrze radził sobie z trądzikiem.

Super działanie.

Produkt, który bardzo dobrze się u mnie sprawdził. Odejmuję jedną gwiazdkę za pojemność słoiczka, ponieważ 50 ml starczyło mi RÓWNO na miesiąc stosowania. Wolałabym zapłacić więcej i mieć przynajmniej 100 ml produktu. Jeśli chodzi o samo działanie - rozjaśnione przebarwienia potrądzikowe, głębsze blizny są płytsze, skóra miękka w dotyku, nie czuć żadnych nierówności. Polecam wypróbować i nie bać się korundu, nie taki diabeł straszny :)

Fantastyczny dla mniej wrażliwych cer.

Owy peeling - maseczkę zakupiłam gdy szukałam pomocy, w kosmetykach naturalnych, dla mojej cery trądzikowej. Produkt Fitomedu to absolutny hit. Pięknie rozjaśnia przebarwienia już po pierwszym użyciu, oczyszcza i zmniejsza ilość wągrów. Niestety moja cera, oprócz trądziku i nadmiernego wydzielania sebum, jest też wrażliwa i, jak się ostatnio okazało, naczynkowa, więc dla mnie będzie za silny i muszę zrezygnować z zakupu kolejnego słoiczka, czego bardzo żałuję, bo peeling jest genialny. Polecam wszystkim którzy zmagają się z trądzikiem zaskórnikowym i przebarwieniami na skórze. Jedyny minus produktu to zapach, który jest drażniący, ale wydaje mi się, że jest to cecha kosmetyków z różnorodnymi kwasami.

Na ostro!

Jestem fanką bardzo ostrych zdzieraków i ten produkt fajnie się spisuje w tej kwestii. Mimo 30-stki na karku wciąż zmagam się z trądzikiem - Maseczka sprawiła, że zmiany pojawiają się rzadziej i na krócej. Zapach raczej dość neutralny, znika wraz ze zmyciem produktu. Skóra po użyciu jest wyraźnie oczyszczona, gładsza i milsza w dotyku.
Co prawda wolę tubki niż słoiczki, ale dzięki takiemu rodzajowi opakowania mam jednak pełen wgląd w ilość, jaka pozostaje jeszcze do wykorzystania.
Nie należy może do najtańszych, ale przesadnie drogi tez nie jest.

Pewnie jeszcze kiedyś się spotkamy ;)

Fitomed i ich wielki hit - maseczka,peeling K+K

Nowość od Fitomed to po prost jeden wielki HIT. To chyba jeden z nielicznych produktów, których efekt działania można zobaczyć już po pierwszym użyciu. Co dla mnie najważniejsze już po pierwszym użyciu zaskórniki stały się mniej widoczne. Wszelkie niedoskonałości znikł. Maseczka oczyszcza, wygładza i rozjaśnia cerę. Zawarte w peelingu drobinki są odczuwalne podczas nakładania co bardzo lubię w peelingach. Dzięki zawartości kwasu mlekowego skóra oczyszcza się ze zrogowaciałego naskórka. Zapach dość specyficzny, ale u mnie nie powodował żadnych podrażnień oczu. Opakowanie, typowe dla produktów Fitomedu, bardzo skromne, lekko aptekarskie. Pojemność to 50ml, cena około 27zł. Produkt bardzo wydajny, bez problemu się go nakłada jak i zmywa. Polecam jak najbardziej.

Regeneracja, oczyszczenie i wreszcie koniec problemów z cerą!

Wszystko to zawdzięczam temu cudeńku! Fantastyczny produkt, który działa dokładnie tak jak opisuje to producent. Pozbyłam się dzięki niemu wszystkich wyprysków, też ropnych. Teraz powoli pozbywam się blizn po nich. Oczywiście czasem zdarzy się, że coś mi wyskoczy, ale wtedy stosuje produkt punktowo i często - bardzo przyspiesza gojenie.

Polecam wszystkim, cena śmieszna w porównaniu do jakości i działania produktu! Mój wybawca z trudnych sytuacji :)