Acne Line, Krem do skóry trądzikowej

Acne Line, Krem do skóry trądzikowej

Przeznaczony jest do pielęgnacji skóry tłustej, łojotokowej, ze skłonnościami do przetłuszczania się i tendencjami trądzikowymi. Można go stosować na miejsca skłonne do powstawania wyprysków, jak i na całą skórę twarzy. Nie drażni skóry. Łagodzi podrażnienia spowodowane zabiegami kosmetycznymi. Regularnie stosowany przyspiesza wchłanianie czynnych zmian trądzikowych i zmniejsza skłonność do powstawania nowych. Doskonale wygładza skórę i poprawia jej koloryt. Kwaśny odczyn pH kremu utrzymuje naturalną, lipidową warstwę ochronną skóry. Krem zawiera wyciąg z kozieradki i olejek drzewa herbacianego.

idealny

Bardzo dobrze sprawdza się w krytycznych sytuacjach, gdy trzeba ratować buzię po "wyciskaniu". Łagodzi podrażnienia, koi skórę. Zostawia tłusty filtr, ale wydaje mi się, że dzięki temu stanowi dobry podkład pod puder prasowany. U mnie się sprawdza. Bardzo dobrze nawilża skórę. Do zapachu można przywyknąć. Tani i wydajny. Polecam :-)

Używam tego produktu od: kilku lat

Najlepszy ;)

+ Baaardzo, baaardzo wydajny
+ Bardzo tani
+ Zapach, który na początku może wydawać się zbyt intensywny potem staje się bardzo przyjemny, ziołowy
+ Idealnie nawilża cerę
+ Nie wysusza, nie podrażnia
+ O wiele mniej wyprysków po używaniu tego kosmetyku, a istniejące szybciej znikają
+ Nie ściąga cery
+ Co najważniejsze: IDEALNY DLA WRAŻLIWEJ cery, nie uczula, cera nie piecze po nim - zawsze miałam z tym problem a dzięki Acne Line już go nie mam :)

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: 3-4
Miejsce zakupu: Real

raczej nie..

Ja go wyrzuciłam, z prostej przyczyny - nie działał. Dziwna sprawa, ale po pierwszym użyciu (na noc) rano patrzę, a skóra miód, cud i orzeszki. Wtedy pomyślałam: to ten! Ale niestety, nigdy już nie udało mi się osiągnąć takiego rezultatu, z każdym użyciem było coraz gorzej. Straszna konsystencja, niby jest leisty, ale zostawia tłustą warstwę. Zapach intensywny, ale przynajmniej czuć leczniczym preparatem, mi tam nie przeszkadzał.. Działanie zerowe, nie podleczał pryszczy, w sumie skóry nie podrażniał, ale dostała jakiegoś nierównego kolorytu, porażka po prostu, czasem wychodziły mi po nim nowe pryszcze. Robiłam kilka podejść, aż w końcu stwierdziłam, ze nie ma co dalej się meczyć i go wyrzuciłam.. Cóż.. Zaznaczyłam opcję
nie wiem, bo może jeszcze kiedyś dam mu szansę. Wierzę w moc olejku z drzewa herbacianego, także kto wie ;) Myślę, że za tą cenę warto go wypróbować, jak nie do twarzy to np. do pleców. Myślę, że w tej roli mogłby sie sprawdzić.

Używam tego produktu od: pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam jedno i wyrzuciłam

Konturowanie Smashbox

przy niedużych problemach

Ja uwielbiam jego zapach! Dla mnie ten krem ma działanie relaksujące - to chyba ten olejek z drzewa herbacianego :) Fakt, używam kremu tylko na noc, bo skóra faktycznie bardzo się po nim świeci.
Zgadzam się z Judytą, co do megawydajności kremu.
Ja również nie mam dużych problemów z cerą - raz, dwa razy w miesiącu jakaś niespodzianka :)
Od wczoraj zaczęłam smarować nim również skórę pleców :) Tutaj mam znacznie większe problemy ;) Dam znać, czy pomógł mi w tej strefie :)
Akurat mój krem nie ma absolutnie wodnistej konsystencji, wręcz przeciwnie - jest zadowalająco gęsty.

Używam tego produktu od: ponad roku

Bardziej profilaktycznie

Dla mnie krem jest bardzo dobry - ale używam go wyłącznie na noc (skóra bardzo się po nim świeci) i wyłącznie na strefę T.
Jest mega wydajny - wystarczy minimalna ilość, by wystarczyło na czoło, nos i brodę.
Nie zapycha porów, podlecza ewentualne wypryski. Nie mam jakichś szczególnych problemów z cerą ("sporadyczne niespodzianki"), dlatego jestem z niego zadowolona.
Tuba- nieestetyczna, ale wybaczam, skład rehabilituje wszystko.

Używam tego produktu od:roku i ciągle go mam :)
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

woda:(

Kupiłam ten krem razem z żelem do mycia twarzy.Są siebie warte.Więcej nie kupię,bo:

konsystencja wodnista
nie wchłania się
twarz się świeci strasznie
nie nadaje się pod podkład
śmierdzi
nie leczy tradziku nic a nic...

szkoda pieniędzy na niego:(

Używam tego produktu od:trzech miesięcy

niestety nie

Używałam tego kremu wraz z całą serią tej firmy do skóry trądzikowej (wszystko za 16(!) zł) i jak żel do mycia twarzy i tonik są doskonałe, tak o tym kremie nie mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach. Z pewnością jest to najgorszy produkt z całej tej serii.
Przede wszystkim nie nadaje się on do mojej mieszanej cery, a cuż dopiero do trądzikowej jak to zaleca producent! Jest niesamowicie tłusty, praktycznie się nie wchłania pozostawiając na skórze tłusty film, w wyniku czego skóra tuż po nałożeniu okropnie się świeci. Tak więc absolutnie nie nadaje się pod makijaż. Zapycha pory i wcale nie powoduje ustępowania zmian trądzikowych, a raczej je nasila.
Kolejny wielki minus tego kremu to jego fatalna konsystencja. Przecierałam oczy ze zdumienia, kiedy przy pierwszym użyciu większa część kremu znalazła się na podłodze zamiast na palcu... Konsystencja bardziej przypominająca mleczko kosmetyczne, a może nawet jeszcze rzadsza. Dyskwalifikacja.
Jedyny pozytywny aspekt, jaki dojrzałam w tym specyfiku, to z pewnością zapach. Intensywny, ziołowy, czyli moim zdaniem synonim dobrze działającego kosmetyku przeciwtrądzikowego (co się jednak w tym przypadku nie sprawdziło;)). I za to dostaje ode mnie dwie gwiazdki, choć właściwie to nie powinien.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 reszta poszła do kosza

Można wypróbować, choć bez rewelacji

Jest tani, bardzo wydajny, ale dla skóry bardziej neutralny niż pomocny. Nie nadaje się pod makijaż - jest za gęsty i nie wchłania się szybko. Myslę, że dobry jest jako kuracja - dalej z okazji ceny i dostępności zastanawiam, się, czy nie lepszy byłby jako krem na przykład na ramiona albo plecy? Ma bardzo intensywny zapach olejku z drzewa herbacianego i ziół - mi on bardzo odpowiada.
Nie wierzę, by rzeczywiście decydująco wpływał na trądzik. Nie działa wybitnie zmiękczjąco na skórę, choć nawilża. natłuszcza. Nie matuje ;).
Ale nie uczula, nie wysusza, jest go dużo, zapach daje uczucie czystości: na pewno nie szkodzi i nawet, jeśli to pomyłka, za tą cenę można chyba sobie na nią pozwolić.

ilość zużytych opakowań: dwa