Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

J&E Atkinsons, I Coloniali, Aromatic Soap with Illipe Butter (aromatyczne mydło z wyciągiem z Illipe)

J&E Atkinsons, I Coloniali, Aromatic Soap with Illipe Butter (aromatyczne mydło z wyciągiem z Illipe)

Średnia ocena użytkowników: 3,7 /5

Kategoria
Pojemność 0 ml
Cena 20,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Illipe to wyjątkowe drzewo, które rośnie w lasach na Borneo. Przez wieki mieszkańcy używali ekstraktu z owoców drzewa Illipe, jako kosmetyku o własnościach leczniczych. Illipe posiada doskonałe właściwości nawilżające i łagodzące.

Cena: 20 zł / wkład, 44 zł w komplecie z mydelniczką

Recenzje 3

Średnia ocena użytkowników: 3,7 /5

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Rewelacyjne!

Kupiłam je w zestawie i na początku nie byłam przekonana, gdyż zapach jest bardzo oryginalny, trochę męski, trochę ziołowy... Po prostu dziwny, ale można się przekonać!

Zapach jest w każdym razie tak samo intensywny zarówno na początku używania mydła, jak i pod koniec, gdy pozostała resztka.

To samo z bryłą mydła - nie traci na kształcie, a jedynie wielkość maleje. To ogromny plus, gdyż mydło nie robi się brzydkie, popękane, tylko trzyma fason do samiuśkiego końca : )

Właściwości oczyszczające? Nie do pobicia! Doskonale radzi sobie ze spoconym po wysiłku sportowym ciałem! Oczyszcza, łagodzi, nawilża i najskuteczniej niweluje przykry zapach potu.

Gdy myję nim ręce po przyjściu do domu - mam absolutne wrażenie, że są czyste : )


Nie mam żadnych zastrzeżeń, a poprzeczkę ustawiłam wysoko względem niego!

Kupię ponownie bez wątpliwości!

Używam tego produktu od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno skończone

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

a mnie sie nie podoba

Dla mnie jest to zwykłe mydło, tyle że sprzedawane po niesamowicie wysokiej cenie. Wystarcza na bardzo długo, pięknie pachnie, jeszcze jakiś czas po kąpieli czuć zapach na skórze...i na tym się kończą jego zalety. To mydło nie ma absolutnie żadnych właściwości nawilżających, a kupiłam je właśnie ze względu na to. Co gorsza okropnie wysusza i ściąga skórę i trzeba się czymś posmarować. Odradzam wszystkim bo to zwykle mydło za 20 zł.

Używam tego produktu od:kiedyś przez 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:1

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

atłasowe

Mydło choć się zużywa [ niesamowite , jak na to wpadłam ?;) )to aż do końca pozostaje nienaruszone tzn. atłasowe w dotyku , śliskie [ tak jak na zdjęciu ] . Bardzo się pieni [ a mauricel lubi znikać w pianie ] i podczas mycia dość intensywnie pachnie - surowo, drzewnie dlatego mydło podbiera mi mój m. Zapach pozostaje tak samo intensywny aż do samego końca i pachnie tak cała łazienka podczas mycia i długo po. I to właśnie trochę mi przeszkadza - bo po jednej kostce mam już tego zapachu dość ponieważ zapach długo i zbyt intensywnie utrzymuje się na skórze po umyciu , a to kłóci się z np. moimi ulubionym mleczkami do ciała . Najważniejsze - mydło pielęgnuje moją skórę , nawilża i pozostawia skórę bardzo atłasową w dotyku.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  9
  produktów

  52
  recenzji

  138
  pochwał

  10,00

 2. 2

  10
  produktów

  91
  recenzji

  53
  pochwał

  8,80

 3. 3

  0
  produktów

  68
  recenzji

  64
  pochwał

  7,61

Zobacz cały ranking