Ziaja, Med, Tonujący krem do twarzy SPF 50+ - bardzo wysoka ochrona

Ziaja, Med, Tonujący krem do twarzy SPF 50+ - bardzo wysoka ochrona

Problem: skóra łatwo ulegająca poparzeniom słonecznym oraz reakcjom fotouczulającym, skóra z ze zmianami barwnikowymi.
Wskazania: skóra normalna, naczynkowa, z przebarwieniami. Polecany przy leczeniu dermatologicznym oraz po zabiegach medycyny estetycznej. Do stosowania przy ekstremalnym nasłonecznieniu, również dla osób aktywnie uprawiających sporty.
Efekty:
- zapewnia bardzo wysoką ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB,
- zapobiega podrażnieniom słonecznym,
- chroni naskórkowe zmiany barwnikowe: znamiona i pieprzyki,
- zabezpiecza skórę przed powstawaniem przebarwień,
- neutralizuje wolne rodniki odpowiedzialne za fotostarzenie,
- wyrównuje koloryt i kryje niedoskonałości skóry,
- przywraca cerze zdrowy i młodzieńczy wygląd.
Deklarowana ochrona UVA/UVB jest osiągana przy ilości filtra 2 mg/1 cm2 skóry (czyli minimum 1-1,25 ml na samą twarz; 1,5-1,8 ml na twarz i szyję; ok. 30 ml na całe ciało).

Dostępne odcienie: naturalny i jasny

koloryzujące, ochronne
bez alkoholu
w tubie
krem
Filtry
SPF > 50
50 - 100ml

Super dla skóry mieszanej z małymi niedoskonałościami

Mam odcień jasny. O dziwo mam skórę mieszaną i już 3 opakowania tego kremu za sobą. Nie zmieniam. Nie planuję w ogóle go zmieniać. ŚWIETNIE spisuje się na mojej skórze- nie przeszkadza mi delikatny błysk. Mam cerę problematyczną- raz w miesiącu wysyp, który leczę średnio ok. 2 tygodni, przebarwienia. Krem słabo kryje, ale koloryt jest wyrównany po nałożeniu. Nie używam na co dzień fluidu. Odcień kremu do mojej cery bardzo pasuje, nie wyglądam tak, jakbym miała podkład, ale wyglądam bez porównania lepiej niż gdybym go nie nałożyła. Wspomagam się korektorem w jakichś mocno rozdrapanych punktach. Zaczynam się świecić w połowie dnia- choć oczywiście latem trochę wcześniej, zimą później. Zapach, konsystencja, cena- wszystko jak najbardziej w normie. Nie doznałam poparzeń słonecznych odkąd go stosuję, a nakładam go tylko rano i nie powtarzam aplikacji w ciągu dnia nawet przy dużym nasłonecznieniu. Nie przesusza skóry, ale też nie odczuwam, aby ją dodatkowo nawilżał. Bliski ideału.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Nope, nope, nope

Używałam latem. Choć używałam jest tu złym słowem - bardziej użyłam.

Ten krem tonujący - cokolwiek to znaczy - jest dziwną i nieudaną hybrydą kremu z filtrem i kremu bb.

Kupiłam go, bo używałam wcześniej tego zwykłego kremu Ziaja filtr 50 i byłam z niego bardzo zadowolona. Ten niestety jest niefajny.

Kolor ni pies ni wydra, nie przypasuje raczej nikomu. Formuła tak samo - ciężko się rozprowadza, trzeba się z tym mnóstwo bawić żeby jakoś wyglądało. Jestem posiadaczką cery normalnej z tłustą strefą T i ten produkt ciemnieje momentalnie. Dodatkowo krycie zerowe. Tworzy na twarzy takie dziwne plamo-prześwity. Prawdziwy dramat się jednak zaczyna, jak człowiek się spoci...

Produkt totalny bubel.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Spoko krem bb

Fajny krem bb z dużym filtrem słonecznym. Po zastosowaniu pudru matującego fajnie się komponuje super produkt. Dla osub które maja lekkie problemy z cerą tak jak ja jest idealny. Za cena Ok 15 zł nie należy spodziewać się cudów. A jednak krem mie zaskoczył

średniawka

Nie wiem czy dobrze chroni przed działaniem promieni słonecznych, ciężko to stwierdzić. Skóra ładnie wygląda po jego aplikacji, ale w ostatecznym rozrachunku zapycha.

nie ten kolor

Kupiłam po zużyciu masy próbek, które mam wrażenie były o niebo lepsze od pełnowymiarowego produktu.
Krem po wyciśnięciu z tubki ma ładny, jasnobeżowy kolor, ale niestety już po kilku minutach na twarzy zaczyna się bardzo utleniać do jakże soczystej pomarańczy.
Na nic się ma filtr 50, kiedy wstyd z tym wyjść do ludzi.
Dam mu plus za niewysuszanie, za to, że się nie błyszczy. Długo się utrzymuje choć lubi brudzić wszystko dookoła.
Niestety, ale przez kolor nie jestem w stanie go używać. Bledsze karnacje niech się z nim nie bawią.

Jedno wielkie NIE

Krem ma wysoki filtr, za co mu chwała. Ale poza tym to same wady. Jest bardzo tłusty, wyglądam jakbym posmarowała się olejem. Kolor jest zdecydowanie za ciemny, w dodatku jest pomarańczowobrązowy, wyjątkowo niekorzystna mieszanka. Krem zostawia smugi i plamy i choć staram się dobrze go rozsmarować to i tak mam potem jakieś placki na twarzy. Ponadto bardzo brudzi ubrania, ale to akurat normalne przy tego typu kremach.

Nie kupię go więcej, jest okropny.

nie dla mnie

Niestety, krem ma dziwny, pomarańczowo-brązowawy kolor, a na skórze dodatkowo ciemnieje.
Nie powodował wysypu ani pogorszenia stanu cery, rzeczywiście w jakiś sposób poprawiał koloryt, ale co z tego, skoro twarz wyglądała nienaturalnie?
Na pewno do niego nie wrócę.

Ujdzie

Tonowanie skóry wraz z ochroną przeciwsłoneczną - super pomysl. Latem "zakrywa" rumieńce, słońca nie dopuszcza. Niestety, efekt tonujacy jest żaden. Krem ten ma bardzo tlusta konsystencje i niestety również bardzo tłusto wygląda na twarzy. W tym kremie brakuje wlasnie tylko i wylacznie efektu matu i dobrego wchlaniania.

Dla mojej dziwnej cery okazał się bardzo dobry

Krem dostałam od koleżanki, dla której był za ciężki. Ja naprawdę niewiele mogę na swoją twarz nałożyć, żeby ze mnie nie spływało, ale ten krem zachowuje się idealnie. Odcień jest dokładnie mój i delikatnie zakrywa różne przebarwienia, nawet w wielkich upałach nie powoduje większego pocenia twarzy i zdecydowanie odczuwam jego działanie ochronne - po godzinach spędzonych na słońcu nie mam żadnych oparzeń. Ja mogłabym go stosować jako codziennego kremu nawilżającego.
Ja go polecam, ale nie dla wszystkich. Nie potrafię powiedzieć, dlaczego jednym się sprawdza, a innym nie.

Zalety:
- działa jak ma działać, chroni przed mocnym słońcem,
- nawilża i pielęgnuje cerę,
- wyrównuje koloryt twarzy.

Wady:
- zdecydowanie nie jest to kosmetyk naturalny, ale w zamian otrzymuję porządne specjalistyczne działanie, więc... "mówi się trudno".

Mogłoby być lepiej

Ten krem ma swoją podstawową zaletę- cenę. Druga to wysoki filtr. Reszta to masakra- krem jest ciemny, na skórze wygląda jak smalec, ma obrzydliwą konsystencję, spływa z twarzy. Samo zło. Jednak to dalej najtańszy krem oferujący taką ochronę, której moja skóra potrzebuje bardzo ale to bardzo dużo. Jest więc opcja że jeszcze kiedyś go kupię- by używać z daleka od ludzi- na wycieczkach za miastem, plażach itp. Ziajo, popraw formułę tej serii z filtrem!!!!!

Wysoka ochrona za ninska cene

Byłam zachwycona pomyslem ochrony przeciwslonecznej i do tego tonowania skóry. Wiadomo, lezymy na plazy, smażymy się a nasze policzki przegrzewają się do czerwoności. Wtedy, taki krem moze okazac sie idealem. Zakryje rumieniec a do tego nie przepusci sloneczka. Niestety, efekt tonujacy jest znikomy, prawie zaden. Nie wiem, czy czasami Ziaja nie dodaje tego samego barwnika do kremu BB. Oba te kremy sa za ciemne dla Polek. Krem ten ma niestety bardzo tlusta konsystencje, i tak tez wyglada na twarzy. Jakbysmy bardzo sie spocily. Jest to jednak najtanszy krem z tak wysokim filtrem i zamierzam korzystać z niego w wakacje - wyłacznie na plazy. Do miasta wybieram koreanskie, o matowym wykonczeniu. W tym kremie brakuje mi wlasnie tylko i wylacznie efektu matu i dobrego wchlaniania. Na reszte mozna przymknąc oko

Ochrona UVA/UVB na spacer z psem

Krem tonujący Ziaja med SPF 50+ zakupiony został przeze mnie, ponieważ potrzebowałam kosmetyku z wysokim filtrem (jestem w trakcie kuracji retinodiami), którego nie będzie mi szkoda używać w dni w które chciałabym zostać w domu, lecz wiem, że czeka mnie krótki wypad na dwór z psem lub też do pobliskiego sklepu po brakujący niezbędny towar spożywczy – stąd zależało mi na niskiej cenie produktu. Jako, że na mojej twarzy widoczne są nadal blizny potrądzikowe, pomyślałam, iż owy kosmetyk mógłby mieć chociażby znikome krycie. Stąd wybór padł na krem tonujący z ziaji, który faktycznie zapewnia wysoką ochronę UVA + UVB oraz niewielkie krycie (nie wszystkie moje przebarwienia są widoczne po nałożeniu tego kosmetyku na twarz, lecz dosyć spora część nadal jest + wykwity są zauważalne, aczkolwiek nie oczekiwałam całkowitego kamuflażu). Krem występuje w jednym wariancie kolorystycznym, który jest dla mnie za ciemny, po nałożeniu na twarz nie wyglądał on naturalnie – jakbym naniosła brązową maź, dodatkowo jest on dość mocno wyczuwalny. Po ok. 15 minutach od nałożenia kremu, przypudrowuje go mąką ziemniaczaną (w tym celu zastosowałam też kilkukrotnie pudru marki Yves Rocher „Zero niedoskonałości”, jednakże mąka zawsze sprawdzała się lepiej) i wtedy wygląd twarzy jest dość znośny – nie świecę się, krem jakby bardziej wtapia się w skórę, twarz nie jest już aż tak brązowa, nie jest już aż tak wyczuwalny, aczkolwiek kolor nadal jest za ciemny. Wydaje mi się, że jestem uczulona na któryś z składników kremu, ponieważ w dni w które stosuje ten produkt występują u mnie objawy takie jak: łzawienie oczu oraz katar alergiczny w postaci wodnistej. Aplikacja tego produktu na twarz nie sprawia mi przyjemności – przy próbie „wklepania go jak podkładu” osiągnęłam gorszy efekt niż przy nakładaniu go jak krem. Koszt to niecałe 20zł. Reasumując nie polubiliśmy się i na pewno będę szukać innej, taniej ochrony UVA oraz UVB na krótkie wyjście w pobliżu domu.