I Coloniali, Velveting Hand Cream with Rice Bran Oil (Krem do rąk z olejkiem z otrębów ryżowych)

Bogaty, ochronny krem chroni dłonie przed wiatrem i niską temperaturą. Wyciąg z otrębów ryżowych posiada właściwości wygładzające, ochronne, lecznicze - przeciwzapalne.
Krem zawiera 20% gliceryny o działaniu nawilżająco - ochronnym i łagodzącą alantoinę.

Struktura
bogate
kremy do rąk
zapachowa
w słoiku
krem
50 - 100ml

miłość przeminęła

Kilka lat był to mój KWC w kategorii kremów do rąk, aż po (świadomym) przeczytaniu składu, miłość minęła.
Działa re-we-la-cyj-nie przyjemnie otulając dłonie, świetnie pachnie (orientalnie i tajemniczo), I Coloniali ma też piękne opakowania, ale niestety zawiera parabeny, a już "w to nie wchodzę".
Także mimo miłości musiałam go porzucić, bo to toksyczna miłość ;(

Dla mnie jeden z lepszych

Nie wiem skąd w ostatnim czasie tyle niepochlebnych opinii. Jak dla mnie jest to jeden z lepszych kremów do rąk jakie używałam. Mojej często przesuszonej i narażonej na kontakty z różnymi materiałami budowlanymi skórze rąk przynosi natychmiastową ulgę, pozostawia delikatną, nietłustą, bardzo przyjemną powłokę ochronną. Zakupiłam już drugie opakowanie (pierwsze podebrała mi mama, której też się świetnie sprawdza, i to na skórze z łuszczycą) i podejrzewam, że nie ostatnie.

Przeciętny krem w nieprzeciętnej cenie

Ładnie pachnie, doraźnie nawilża i zmiękcza skórę dłoni. Po upływie godziny nie czuć, że się go miało na dłoniach... Przeciętny krem w nieprzeciętnej cenie 39 zł za 50 ml.
Zaskakująco nieekonomiczny - szybko się kończy. Do tego mało wygodna tubka.
Lepiej dołożyć i kupić któryś z kremów do rąk Pat&Rub :-)

Używam tego produktu od: 1 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 opak.

Cellulit jak stosować kosmetyki

Zapach wakacji

Kupiłam pełnowymiarowy krem do rąk w zestawie z szamponem i mydłem.

Zapach jest bajeczny - kojarzy mi się z dzieciństwem i kremem do opalania i ciepłym piaskiem nad zimnym Bałtykiem

Konsystencja bardzo miła, aksamitna. Krem wchłania się szybko, ale pozostawia taką woalkę ochronną.

Niestety nie zauważyłam ŻADNYCH: długotrwałych właściwości pielęgnacyjnych, regeneracyjnych, odżywczych, a wydajność pozostawia BARDZO wiele do życzenia [to chyba najbardziej NIEwydajny krem do rąk jaki miałam].

Oczywiście krzywdy nie robi, ale jest bardzo drogi - 39 zł za 50 ml to bardzo dużo jak na przywołanie wspomnień z dzieciństwa i miłą konsystencję. Życzyłabym sobie lepszej - zdecydowanie lepszej - pielęgnacji

Używam tego produktu od: na pewno poniżej miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno całe zużyte

krem jak krem

Krem jest drogi, baaardzo wydajny. Używam go co wieczór od kilku miesięcy, a dopiero teraz powoli się kończy :)
Opakowanie wygodne, ale mało higieniczne. Co zostało z zawartości czynnej po takim czasie otwierania i grzebania...?
Zapach typowy dla serii, mnie nie zachwyca.
Krem jest pozorantem :D Pozornie lekki - zostawia jednak wyrazisty film, co akurat na noc mi nie przeszkadza. Pozornie odżywczy - pielęgnuje tylko doraźnie, na parę godzin. Nie jest zły, ale takich parugodzinnych kremów już trochę przerobiłam - znam nie gorsze, a tansze i bardziej higieniczne.
Dla fanów serii, a nie osób oczekujących solidnej pielęgnacji.

Używam tego produktu od: miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę 1 duże

bez szału...a szkoda

Hmmm...widzę, że zaniżę trochę średnią ocen tego kremu... Ale cóż, trudno dogodzić wszystkim ;)
Skusiłam się za namową koleżanki, która kupuje go namiętnie i bardzo zachwala.
Niestety ja nie jestem zachwycona ani konsystencją, ani zapachem...(a nie jest to oczywiście najważniejsze...) a tym bardziej efektami jego działania... Nie widzę długotrwałego, dobroczynnego wpływu na jakość, nawilżenie skóry, skórek wokół paznokci. Myślę, że daje raczej jedynie chwilowe wrażenie miękkich i gładkich dłoni, śliskich (wosk??), która dość szybko znika. Szklany słoik też mnie nie przekonuje, bo trzeba w nim grzebać palcem co jest mało higieniczne.... Za podobną kwotę, można wybrać jeden z kilku wersji kremu Ovojuice OPI - z higieniczną pompką a do wyboru piękne zapachy... Efekt niestety równie doraźny ale o ile więcej przyjemności ;)

Używam tego produktu od: "męczę" od trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 słoik

yes yes yes

Nie zamienię go na żaden inny (chyba że przed wypłatą) Zużyłam już wiele opakowań, dużych w przyjemnych szklanych słoikach i mniejszych we wkurzających metalowych tubkach. Stosuję go od lat z dużymi przerwami, bo tylko okazjonalnie mogę sobie pozwolić na ten luksusik. Wyjątek stanowił ostatni super zakup 4 tubek na allegro po 20zł każda, co przy sklepowej cenie 40zł za tubkę 50g robiło wielką różnicę. Miałam szczęście - wbrew obawom kremiki okazały się oryginalne.
Jest to jedyny krem, który po słownie 6 aplikacjach likwiduje stan przedodmrożeniowy moich dłoni każdej zimy, nim znajdę rękawiczki lub kupię nowe. Regularne stosowanie go przez 2 tygodnie zmienia moje dłonie nie do poznania. A nie dbam o nie zupełnie, paznokaciami drapię przypalony piekarnik, napotkawszy chwast w ogródku rwę natychmiast nie szukając rękawiczek, potem skrobanie młodych ziemniaków, też oczywiście bez rękawiczek, no i na koniec już tylko tarka do stóp. I tak zapracowuję na na dłonie Frankensteina. Nie spotkałam tak skutecznego kremu, nawet neutrogena ma przy nim swoje wady (mnie lekko wysusza). Nie pozostawia żadnych nieprzyjemnych śladów po wchłonięciu (błyskawicznym), pachnie o-błęd-nie i wcale nie uważam, by był jakoś specjalnie nieekonomiczny, choć oczywiście z żelikiem neutrogeny przegrywa (jak pewnie każdy inny krem). Naprawdę polecam.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 8-10?

Fenomenalny! KWC EVER !był...

Długo szukałam kremu, który dobrze nawilży moje dłonie.
Poleciała mi go Pani w Douglasie.
Centa trochę odstraszyła, ale kupiłam po jakimś czasie.
Raz się żyje ;) Całe szczęście, że się skusiłam bo to było kosmetyczne odkrycie!

+ Krem doskonale nawilża!,
+ Genialnie wygładza powierzchnię skóry,
+ Pięknie pachnie,
+ Relaksuje,
+ Pielęgnuje skórę, znacznie poprawia jej stan,
+ Ogranicza sięganie po krem, przy częstym myciu dłoni.

Używanie tego kosmetyku jest czystą przyjemnością.
Wprowadza w dobry nastrój dzięki przyjemnemu zapachowi, wpływa bardzo korzystnie na stan naszej skóry. Absolutny KWC!

Jedynym minusem jest wydajność. Mi osobiście starcza na ok 1,5 miesiąca- w okresie zimowym na miesiąc.
Mimo wszystko warto, bo efekty są rewelacyjne!Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: ok. 7

Szczerze mówiąc nie pomyślałabym, że wrócę do tej recenzji. W ostatnim czasie zmieniła się szata graficzna produktu, no i niestety jakość...
Krem nie nawilża już tak jak kiedyś, zapach też jakby trochę inny, szybko znika uczucie gładkich dłoni...
Jestem bardzo zawiedziona, ale pewnie będę wracać do tego kremu, bo tak czy siak go lubię. Jednak muszę odjąć gwiazdkę, bo krem jest drogi jak był, a jego właściwości znacznie się zmieniły...a szkoda...:(

Przyjemność stosowania nade wszystko

Jako maniaczka kremów do rąk, musiałam wypróbować i ten, tym bardziej, że trafiłam na promocję.

Jest to jeden z najlepszych kremów do rąk jaki miałam przyjemność używać. Moje dłonie też go polubiły. Jednym słowem rozpieszcza nasze zmysły.

Mój krem zapakowany był w aluminiową tubkę z dużą, wygodną nakrętką.
Kolor kosmetyku biały. Konsystencja lekka, szybko wnikająca w skórę. Jednak lekkość ta może sprawiać wrażenie, że krem nie będzie spełniał w pełni swych funkcji. I tu zaskoczenie, bo spełnia je świetnie- wspaniale odżywia, nawilża, pielęgnuje skórki wokół paznokci i pozostawia na skórze taki delikatny film, który nadaje naszym dłoniom aksamitną miękkość. Aż chce się ich dotykać:) Krem świetnie radzi sobie o każdej porze roku, nawet w mroźną pogodę.
Do tego dochodzi piękny, słodkawy, subtelny zapach.
Czy wydajny? Trudno mi powiedzieć, bo nigdy nie używam tylko jednego kremu do rąk.

Jest to zdecydowanie mój faworyt wśród kremów do rąk z uwagi na jego jego działanie i przyjemność stosowania (zapach i odczucie aksamitu na dłoniach). Nie często zdarza się, by to wszystko można było znaleźć się w jednej tubce. A tu, proszę, jest wszystko czego szukałam.
Gdyby tylko ta cena była bardziej przystępna.

dłonie jak aksamit

miałam wersję w słoiczku i w tubce- w słoiczku wygodna do uzytku w domu i ogromnie wydajna, w tubce do torebki może być- ale przy nakrętce się brudzi, pod koniec tubka wygląda nieestetycznie i trochę za szybko sie zużywa

niemniej działanie super- swietnie wygładza dłonie, sa po prostu jak aksamit, nie trzeba rąk non stop kremować gdy regularnie uzywamy tego kremu

w upalne dni jednak dłonie troszke sa po nim oślizgłe po wewnętrznej stronie

niemniej wart swojej ceny, często bywa w promocji wersja w tubce

Używam tego produktu od: przez ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: jedno duże, drugie średnie

Gładziutkie dłonie

Krótko, zwięźle i na temat - dłonie są:
*aksamitne
*delikatne
*nawilżone
*pachnące

A poza tym krem bardzo szybko się wchłania. Osobiście nie przeszkadza mi to, że jest w słoiku, a poza tym chyba już można kupić w tubce ten produkt.

Ilość zużytych opakowań:

dłonie jak aksamit

Krem jest rewelacyjny pod względem pielęgnacji skóry dłoni. Kilka chwil po użyciu dłonie są niesamowicie gładkie i ładne. Efekt pozostaje przez długi czas. Rzeczywiście świetnie chroni skórę i zimą i latem. Opakowanie porządne chociaż uważam iż krem do rąk wygodniejszy jest w tubkach. Niestety jedną gwiazdkę odejmuję za zapach i konsystencję, które mi nie przypadły do gustu.

Używam tego produktu od: 1 rok