Eveline, Slim Extreme 4D, Złote serum wyszczuplająco - modelujące

Eveline, Slim Extreme 4D, Złote serum wyszczuplająco - modelujące

Złote serum to luksusowa kuracja redukująca tkankę tłuszczową zainspirowana najnowszymi osiągnięciami światowej kosmetologii i medycyny estetycznej. Innowacyjna formuła, bogata w czyste24-karatowe złoto oraz unikalną kompozycję składników aktywnych, stymuluje proces spalania tkanki tłuszczowej i pozwala na uzyskanie perfekcyjnie proporcjonalnych kształtów.
Złoto, działając w synergii z bogatym w kwas hialuronowy bioHyaluronSlim Complex i ekstraktem z miłorzębu japońskiego, skutecznie stymuluje mikrokrążenie w tkance podskórnej, usuwa gromadzące się w komórkach toksyny, w rezultacie zauważalnie redukując cellulit. Złote serum pozostawia na skórze delikatny film, tworząc niewidzialny gorset rozświetlający i wygładzający ciało ; subtelnie mieniący się złotymi drobinkami. Kompleks Lipocell-Slim wykazuje silne działanie wyszczuplające i modelujące sylwetkę. Napina skórę, zwiększa jej odporność na rozciąganie i pomaga utrzymać optymalną elastyczność (np. przy zmianach wagi ciała). Roślinne komórki macierzyste ; PhytoCellTec, aktywizują osłabione i uśpione komórki macierzyste w skórze, przez co stymulują jej regenerację. Pozwala to w naturalny sposób zwalczać cellulit. Olejek arganowy skutecznie redukuje nawet zaawansowany cellulit oraz wyraźnie zmniejsza widoczność rozstępów. Mleczko roślinne Chufa Milk EC, algi laminaria oraz kompleks witamin A, E, F głęboko odżywiają, nawilżają i rewitalizują.

Struktura
bogate
100 – 250ml
zapachowa
w tubie
serum

sama nie wiem

Balsam ma w sobie połyskujące drobinki, które rozświetlają skórę.
Niby ma efekt chłodzenia, ale mam wrażenie, że to tylko dlatego, że czuć w nim mentol i sam ten zapach działa na człowieka chłodząco.
Jeżeli chodzi o wydajność, to raczej średnio.
Nie zauważyłam zmian w kwestii cellulitu (ale to nie musi znaczyć, że balsam nie działa, po prostu jestem z tych ludzi, którzy nie dostrzegają drobnych zmian).

Dobre, tak samo jak reszta rodzeństwa.

Kupuję balsamy z Eveline nałogowo od lat, zmieniając tylko od czasu do czasu rodzaj. Na lato kupuję ten, ponieważ oprócz działania chłodzącego ma delikatne złote drobinki, które bardzo łądnie prezentują się na skórze.
Balsam działa dobrze, skóra jest wygładzona, jest wydajne i świetnie chłodzi, co jest latem bardzo przyjemne.
Polecam. Za nieduże pieniądze i jedno z najskuteczniejszych.

Używa produktu od: próbka

Ładny zapach

Miły, przyjemny zapach, dobra konsystencja. Łatwo wydobywa się z opakowania. Daję mu szansę, zobaczymy. Na chwilę obecną wg mnie jest najlepszy z całej serii.

Testy redakcyjne odżywek Eveline 8w1 Total Action i Eveline 8w1 Total Action Sensitive

Rewelacja! :D

Mimo młodego wieku, miałam ogromny problem z celulitem, na udach i na pośladkach, na pośladkach to w ogóle masakra była, zwłaszcza gdy spięłam tyłek.
Miesiąc temu zaczęłam stosować ten kremik, w eleclerku był za jakieś 20 zł, długo kminiłam, czy warto kupić, czy nie, ale no dobra, co mi szkodzi?
Sceptycznie podchodziłam. Ale bardzo miło mnie zaskoczyło. Już po kilku dniach używania widziałam różnicę, dzisiaj patrzę na udach już nie jest widoczny celulit, jedynie jeszcze na udach, ale jest o niebo lepiej. Jestem mega zadowolona i do tego ten efekt chłodzenia <3
U tych, których nie widać różnicy, spróbujcie dłużej wcierać. wmasowywać kremik.

Fajny balsam nawilżający

Balsamu tego używam naprawdę długi okres czasu i bardzo często do niego wracam. Nie mam dużego problemu z cellulitem, jednak nie ulega wątpliwości, że jest.

Plusy:
*nawilża skórę na długo po aplikacji, skóra jest miękka i gładka
*konsystencja – bardzo dobrze i bezproblemowo się rozprowadza.
*zapach – pasują mi takie miętuskowe ;)
*wydajność – dzięki swojej konsystencji starcza na naprawdę długo
*cena – za taką butlę bardzo atrakcyjna, często jest też na promocjach
*dostępność - można go kupić praktycznie wszędzie.

Minusy:
*nie redukuje zauważalnie cellulitu jak obiecuje producent – rzeczywiście wygładza i nawilża skórę i z pewnością POMAGA zwalczać cellulit, ale cellulit pozostaje :)
*drobinki – nigdy nie zrozumiem ich celu w balsamach…
*opakowanie – wygodne, jednak trzeba rozcinać je dość szybko, bo zostaje w nim mnóstwo produktu

Efekt chłodzący – co kto lubi, mi osobiście nie przeszkadza :)

Lubię go i często do niego wracam. I wracać będę.

Polecam, u mnie działa

Moja skóra po tym preparacie jest widocznie wygładzona i odżywiona. Łączę aplikację balsamu każdego dnia z masażem więc efekt jest dla mnie zadowalający.
Najlepsze jest to, że szybko się wchłania i zostawia mieniące drobinki, które akurat mi odpowiadają, a efekt rozgrzewania jak dla mnie jest przyjemny. To moje pierwsze opakowanie z tej serii zapewne będzie następne :)

Kupiony w Naturze za ok. 17 zł na promocji.

Lubię

Używam do ujędrnienia skóry i nadania jej większej elastyczności. Nie wierzę w wyszczuplanie czy modelowanie. Serum ma przyjemną konsystencję, szybko się wchłania i łatwo rozsmarowuje. Jest do tego wydajne, ma wygodne opakowanie w tubce i jest często w promocji. Skóra jest nawilżona i bardziej jędrna. Chętnie sięgnę po nie ponownie.

Bardzo je lubię

Zalety:
- ma konsystencję która bardzo szybko się wchłania, nadaje skórze aksamitną gładkość
- sprawia że skóra jest miękka, elastyczna, nawilżona
- dzięki niemu skóra jest bardziej napięta, cellulit jest mniej widoczny
- wzmacnia skórę
- nawilża
- jest tanie

Niezbędnik w walce z cellulitem

Serum używam od około 3 miesięcy, z drobnymi przerwami. Niestety trochę u mnie kłopot z regularnością.
Moje spostrzeżenia:
+ Cellulit naprawdę mniej widoczny
+ Skóra jest bardziej napięta
+ Pozostawia na skórze widoczne złote kryształki
+ Przyjemny efekt chłodzenia ( przy wykonaniu masażu efekt się potęguje)
+ Przystępna cena - w promocji kupiłam za 14 zł.
+ Jest wydajny i szybko się wchłania
- Bez promocji troszkę drogi - 20 zł.
- Nie zdziała cudów bez ćwiczeń i diety ( chociaż ja jej nie stosuje. Jestem ogromnym wielbicielką słodyczy). Dodatkowo stosuje balsam pod prysznic z Eveline.

Na pewno kupię jeszcze parę kosmetyków z serii slim.

kompletnie nie działa

Mam widoczny cellulit, pomimo szczupłej sylwetki, regularnego uprawiania sportu i zdrowego odżywiania. Serum jest do niczego, jak inne kosmetyki drogeryjne przeznaczone do tego celu. Używałam wielu kosmetyków, tych bardzo drogich jak i za parę groszy. Drogie różnią się tym, że delikatnie ujędrniają skórę i staje się ona przyjemna w dotyku. Po serum Eveline, które jest strasznie rzadkie, ani nie nawilża, ani nie natłuszcza, zupełnie nie zauważyłam żadnego działania, nie wspominając o antycellulitowym. Bubel jakich wiele.

Jestem od wrażeniem

Serum kupiłam po przeczytaniu opinii na wizażu.
Raczej nie wierzę w cuda, ale jestem pozytywnie zaskoczona:)

- Serum używam od miesiąca wraz z codziennymi ćwiczeniami i dietą.
- Miałam bardzo widoczny cellulit na udach, teraz jest go zdecydowanie mniej.
- Przyjemnie chłodzi.
- Cena przystępna- około 20zł.
- Produkt bardzo wydajny

Używam raz dziennie na wieczór od miesiąca i mam jeszcze około 3/4 opakowania.

Gorąco polecam, ja na pewno jeszcze nie raz kupię.

Ilość zużytych opakowań: zużyłam 1/4 opakowania

świetny

Super pachnie i się rozprowadza. Natychmiast się wchłania i nie zostawia tłustych śladów na ubraniach. Stosuję go 3 tygodnie i już zauważam efekty. Poleciłam go siostrze i ona też go używa od dwóch tygodni. Obie zauważyłyśmy mniej cellulitu i jędrniejsza skórę.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie