Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Slim Extreme 4D, Złote serum wyszczuplająco - modelujące

Slim Extreme 4D, Złote serum wyszczuplająco - modelujące

Cena już od 16,40 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Złote serum to luksusowa kuracja redukująca tkankę tłuszczową zainspirowana najnowszymi osiągnięciami światowej kosmetologii i medycyny estetycznej. Innowacyjna formuła, bogata w czyste24-karatowe złoto oraz unikalną kompozycję składników aktywnych, stymuluje proces spalania tkanki tłuszczowej i pozwala na uzyskanie perfekcyjnie proporcjonalnych kształtów.
Złoto, działając w synergii z bogatym w kwas hialuronowy bioHyaluronSlim Complex i ekstraktem z miłorzębu japońskiego, skutecznie stymuluje mikrokrążenie w tkance podskórnej, usuwa gromadzące się w komórkach toksyny, w rezultacie zauważalnie redukując cellulit. Złote serum pozostawia na skórze delikatny film, tworząc niewidzialny gorset rozświetlający i wygładzający ciało ; subtelnie mieniący się złotymi drobinkami. Kompleks Lipocell-Slim wykazuje silne działanie wyszczuplające i modelujące sylwetkę. Napina skórę, zwiększa jej odporność na rozciąganie i pomaga utrzymać optymalną elastyczność (np. przy zmianach wagi ciała). Roślinne komórki macierzyste ; PhytoCellTec, aktywizują osłabione i uśpione komórki macierzyste w skórze, przez co stymulują jej regenerację. Pozwala to w naturalny sposób zwalczać cellulit. Olejek arganowy skutecznie redukuje nawet zaawansowany cellulit oraz wyraźnie zmniejsza widoczność rozstępów. Mleczko roślinne Chufa Milk EC, algi laminaria oraz kompleks witamin A, E, F głęboko odżywiają, nawilżają i rewitalizują.

Struktura
bogate
100 – 250ml
zapachowa
w tubie
serum

Polecam, u mnie działa

Moja skóra po tym preparacie jest widocznie wygładzona i odżywiona. Łączę aplikację balsamu każdego dnia z masażem więc efekt jest dla mnie zadowalający.
Najlepsze jest to, że szybko się wchłania i zostawia mieniące drobinki, które akurat mi odpowiadają, a efekt rozgrzewania jak dla mnie jest przyjemny. To moje pierwsze opakowanie z tej serii zapewne będzie następne :)

Kupiony w Naturze za ok. 17 zł na promocji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1498371].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię

Używam do ujędrnienia skóry i nadania jej większej elastyczności. Nie wierzę w wyszczuplanie czy modelowanie. Serum ma przyjemną konsystencję, szybko się wchłania i łatwo rozsmarowuje. Jest do tego wydajne, ma wygodne opakowanie w tubce i jest często w promocji. Skóra jest nawilżona i bardziej jędrna. Chętnie sięgnę po nie ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1376791].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo je lubię

Zalety:
- ma konsystencję która bardzo szybko się wchłania, nadaje skórze aksamitną gładkość
- sprawia że skóra jest miękka, elastyczna, nawilżona
- dzięki niemu skóra jest bardziej napięta, cellulit jest mniej widoczny
- wzmacnia skórę
- nawilża
- jest tanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1354881].usefull || 0 }}% pomocna.

Zajawka Bądź fit z wizaz.pl

Niezbędnik w walce z cellulitem

Serum używam od około 3 miesięcy, z drobnymi przerwami. Niestety trochę u mnie kłopot z regularnością.
Moje spostrzeżenia:
+ Cellulit naprawdę mniej widoczny
+ Skóra jest bardziej napięta
+ Pozostawia na skórze widoczne złote kryształki
+ Przyjemny efekt chłodzenia ( przy wykonaniu masażu efekt się potęguje)
+ Przystępna cena - w promocji kupiłam za 14 zł.
+ Jest wydajny i szybko się wchłania
- Bez promocji troszkę drogi - 20 zł.
- Nie zdziała cudów bez ćwiczeń i diety ( chociaż ja jej nie stosuje. Jestem ogromnym wielbicielką słodyczy). Dodatkowo stosuje balsam pod prysznic z Eveline.

Na pewno kupię jeszcze parę kosmetyków z serii slim.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1267131].usefull || 0 }}% pomocna.

kompletnie nie działa

Mam widoczny cellulit, pomimo szczupłej sylwetki, regularnego uprawiania sportu i zdrowego odżywiania. Serum jest do niczego, jak inne kosmetyki drogeryjne przeznaczone do tego celu. Używałam wielu kosmetyków, tych bardzo drogich jak i za parę groszy. Drogie różnią się tym, że delikatnie ujędrniają skórę i staje się ona przyjemna w dotyku. Po serum Eveline, które jest strasznie rzadkie, ani nie nawilża, ani nie natłuszcza, zupełnie nie zauważyłam żadnego działania, nie wspominając o antycellulitowym. Bubel jakich wiele.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1189878].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem od wrażeniem

Serum kupiłam po przeczytaniu opinii na wizażu.
Raczej nie wierzę w cuda, ale jestem pozytywnie zaskoczona:)

- Serum używam od miesiąca wraz z codziennymi ćwiczeniami i dietą.
- Miałam bardzo widoczny cellulit na udach, teraz jest go zdecydowanie mniej.
- Przyjemnie chłodzi.
- Cena przystępna- około 20zł.
- Produkt bardzo wydajny

Używam raz dziennie na wieczór od miesiąca i mam jeszcze około 3/4 opakowania.

Gorąco polecam, ja na pewno jeszcze nie raz kupię.

Ilość zużytych opakowań: zużyłam 1/4 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1018521].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny

Super pachnie i się rozprowadza. Natychmiast się wchłania i nie zostawia tłustych śladów na ubraniach. Stosuję go 3 tygodnie i już zauważam efekty. Poleciłam go siostrze i ona też go używa od dwóch tygodni. Obie zauważyłyśmy mniej cellulitu i jędrniejsza skórę.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1004741].usefull || 0 }}% pomocna.

Trochę zmniejsza cellulit

Kosmetyk jest dosyć tani i wydajny - mi całe opakowanie starczyło na ponad miesiąc przy stosowaniu dwa razy dziennie. Dobrze i szybko się wchłania, daje przyjemny chłodzący efekt, który znika po kilkunastu minutach. Skóra od razu staje się bardziej gładka, jedwabista i błyszcząca, złote drobinki pięknie podkreślają wygląd. Co do działania - na pewno ujędrnia, po około dwóch tygodniach zauważyłam również zmniejszenie cellulitu i nierówności skóry, jednakże efekt nie był jakiś spektakularny.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1004739].usefull || 0 }}% pomocna.

Można spróbować

Zawsze mam problem z takimi kosmetykami, a później z ich oceną. Od kilku lat stosuję tego typu produkty. Od dwóch lat regularnie smaruję się takimi kremami, do tego ćwiczenia i od kilku miesięcy dość restrykcyjna dieta.
Zużyłam już dwa opakowania tego kremu i stwierdzam, że jest najlepszy.
Kupuję go, bo cena nie jest wysoka (kilkanaście złotych) za odpowiednią gramaturę. Nie jestem fanką olejków, choć pewnie lepiej radziłyby sobie z rozstępami, dlateglo sięgam po ten balsam.
Drobinki nie są irytujące, nie poprawiają też wyglądu skóry.
To co mnie denerwuje w tym kosmetyku, to bardzo mocny efekt chłodzący. Jest tak intensywny, że aż mnie mdli. Trwa to około półgodziny.
Nie jestem pewna, czy balsam działa antycellulitowo, bo tak jak wcześniej napisałam, stosuję dietę i ćwiczenia, a krem to może pic na wodę. W każdym razie nie szkodzi, a skóra jest miękka i w miarę gładka i jędrna.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1003377].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny produkt

Stosowałam wiele produktów na cellulit, także z tej górnej półki cenowej, jednak najlpeszy efekt uzyskałam po tym kosmetyku. Już wcześniej stosowałam proukty chlodzące z eveline 3d i widziałam poprawe.
Mimo że mam bardzo ładną i szczupłą sylwetkę, to borykam się z lekkim/średnim cellulitem. Pewnie to efekt złych diet, uzależnienia od słodyczy i fast foodów.
Używałam tego kosmetyku do body wrappingu. Smarowałam dość obficie uda i owijałam folią spożywczą najpierw na +/- 25 min potem nawet do 40/50.
Naprawdę żaden kosmetyk nie dał takich efektów.
Cellulit stał się naprawdę mniej widoczny a uda wygładzone i napięte. Ja z braku czasu stosuję go co 2 /3 dni al myślę ze stosowany codziennie dałby jeszcze lepsze efekty razem z dietą i koniecznie do body wrappingu!
Kosmetyk godny polecenia i lepszy niż niejeden z górnej półki cenowej!

Używam tego produktu od: 2 miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1000995].usefull || 0 }}% pomocna.