Slim Extreme 4D (Złote serum wyszczuplająco - modelujące)

Slim Extreme 4D

Cena już od 16,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Złote serum to luksusowa kuracja redukująca tkankę tłuszczową zainspirowana najnowszymi osiągnięciami światowej kosmetologii i medycyny estetycznej. Innowacyjna formuła, bogata w czyste24-karatowe złoto oraz unikalną kompozycję składników aktywnych, stymuluje proces spalania tkanki tłuszczowej i pozwala na uzyskanie perfekcyjnie proporcjonalnych kształtów.
Złoto, działając w synergii z bogatym w kwas hialuronowy bioHyaluronSlim Complex i ekstraktem z miłorzębu japońskiego, skutecznie stymuluje mikrokrążenie w tkance podskórnej, usuwa gromadzące się w komórkach toksyny, w rezultacie zauważalnie redukując cellulit. Złote serum pozostawia na skórze delikatny film, tworząc niewidzialny gorset rozświetlający i wygładzający ciało ; subtelnie mieniący się złotymi drobinkami. Kompleks Lipocell-Slim wykazuje silne działanie wyszczuplające i modelujące sylwetkę. Napina skórę, zwiększa jej odporność na rozciąganie i pomaga utrzymać optymalną elastyczność (np. przy zmianach wagi ciała). Roślinne komórki macierzyste ; PhytoCellTec, aktywizują osłabione i uśpione komórki macierzyste w skórze, przez co stymulują jej regenerację. Pozwala to w naturalny sposób zwalczać cellulit. Olejek arganowy skutecznie redukuje nawet zaawansowany cellulit oraz wyraźnie zmniejsza widoczność rozstępów. Mleczko roślinne Chufa Milk EC, algi laminaria oraz kompleks witamin A, E, F głęboko odżywiają, nawilżają i rewitalizują.

Znasz skład tego produktu?

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 61

kompletnie nie działa

Mam widoczny cellulit, pomimo szczupłej sylwetki, regularnego uprawiania sportu i zdrowego odżywiania. Serum jest do niczego, jak inne kosmetyki drogeryjne przeznaczone do tego celu. Używałam wielu kosmetyków, tych bardzo drogich jak i za parę groszy. Drogie różnią się tym, że delikatnie ujędrniają skórę i staje się ona przyjemna w dotyku. Po serum Eveline, które jest strasznie rzadkie, ani nie nawilża, ani nie natłuszcza, zupełnie nie zauważyłam żadnego działania, nie wspominając o antycellulitowym. Bubel jakich wiele.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1189878].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 37

Jestem od wrażeniem

Serum kupiłam po przeczytaniu opinii na wizażu.
Raczej nie wierzę w cuda, ale jestem pozytywnie zaskoczona:)

- Serum używam od miesiąca wraz z codziennymi ćwiczeniami i dietą.
- Miałam bardzo widoczny cellulit na udach, teraz jest go zdecydowanie mniej.
- Przyjemnie chłodzi.
- Cena przystępna- około 20zł.
- Produkt bardzo wydajny

Używam raz dziennie na wieczór od miesiąca i mam jeszcze około 3/4 opakowania.

Gorąco polecam, ja na pewno jeszcze nie raz kupię.

Ilość zużytych opakowań: zużyłam 1/4 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1018521].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

świetny

Super pachnie i się rozprowadza. Natychmiast się wchłania i nie zostawia tłustych śladów na ubraniach. Stosuję go 3 tygodnie i już zauważam efekty. Poleciłam go siostrze i ona też go używa od dwóch tygodni. Obie zauważyłyśmy mniej cellulitu i jędrniejsza skórę.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1004741].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja bikini rodzaje

Napisanych recenzji: 49

Trochę zmniejsza cellulit

Kosmetyk jest dosyć tani i wydajny - mi całe opakowanie starczyło na ponad miesiąc przy stosowaniu dwa razy dziennie. Dobrze i szybko się wchłania, daje przyjemny chłodzący efekt, który znika po kilkunastu minutach. Skóra od razu staje się bardziej gładka, jedwabista i błyszcząca, złote drobinki pięknie podkreślają wygląd. Co do działania - na pewno ujędrnia, po około dwóch tygodniach zauważyłam również zmniejszenie cellulitu i nierówności skóry, jednakże efekt nie był jakiś spektakularny.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1004739].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 10

Napisanych recenzji: 366

Można spróbować

Zawsze mam problem z takimi kosmetykami, a później z ich oceną. Od kilku lat stosuję tego typu produkty. Od dwóch lat regularnie smaruję się takimi kremami, do tego ćwiczenia i od kilku miesięcy dość restrykcyjna dieta.
Zużyłam już dwa opakowania tego kremu i stwierdzam, że jest najlepszy.
Kupuję go, bo cena nie jest wysoka (kilkanaście złotych) za odpowiednią gramaturę. Nie jestem fanką olejków, choć pewnie lepiej radziłyby sobie z rozstępami, dlateglo sięgam po ten balsam.
Drobinki nie są irytujące, nie poprawiają też wyglądu skóry.
To co mnie denerwuje w tym kosmetyku, to bardzo mocny efekt chłodzący. Jest tak intensywny, że aż mnie mdli. Trwa to około półgodziny.
Nie jestem pewna, czy balsam działa antycellulitowo, bo tak jak wcześniej napisałam, stosuję dietę i ćwiczenia, a krem to może pic na wodę. W każdym razie nie szkodzi, a skóra jest miękka i w miarę gładka i jędrna.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1003377].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

świetny produkt

Stosowałam wiele produktów na cellulit, także z tej górnej półki cenowej, jednak najlpeszy efekt uzyskałam po tym kosmetyku. Już wcześniej stosowałam proukty chlodzące z eveline 3d i widziałam poprawe.
Mimo że mam bardzo ładną i szczupłą sylwetkę, to borykam się z lekkim/średnim cellulitem. Pewnie to efekt złych diet, uzależnienia od słodyczy i fast foodów.
Używałam tego kosmetyku do body wrappingu. Smarowałam dość obficie uda i owijałam folią spożywczą najpierw na +/- 25 min potem nawet do 40/50.
Naprawdę żaden kosmetyk nie dał takich efektów.
Cellulit stał się naprawdę mniej widoczny a uda wygładzone i napięte. Ja z braku czasu stosuję go co 2 /3 dni al myślę ze stosowany codziennie dałby jeszcze lepsze efekty razem z dietą i koniecznie do body wrappingu!
Kosmetyk godny polecenia i lepszy niż niejeden z górnej półki cenowej!

Używam tego produktu od: 2 miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1000995].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Eweline 4D super kosmetyk

Serum daje przyjemne uczucie chłodu, zawiera drobinki złota, które pod światło połyskują na skórze. Stosuję je podczas ćwiczen żeby efekt był jeszcze lepszy. Dla mnie jest to jeden z najlepzych kosmetyków jakie ostatnio spotkałam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[989379].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 44

Napisanych recenzji: 462

świetne

z całej gamy serum 3d/4d to jst najbardziej wygładzające, już po paru dniaach moja skóra stała się bardzo gładka, wręcz satynowa.

kosmetyk najlepiej nakładać w du7żych ilościach 2 razy dziennie i można wtedy osiągnąć rzeczywiście spektaklulatrne rezultaty.

Używam tego produktu od: miesiac

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[978850].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

jestem zadowolona

używam go zaledwie kilka dni, naczytałam się dużo opinii ,że drobinki są przesadne, że chłód nie do wytrzymania a guzik prawda, az musiałam sprawdzic czy na pewno tego samego serum używam ponieważ trzeba się dobrze przyjżec aby zobaczyc to \'złoto\' a chłodu az tak to nie czuc - bardziej odczuwalny jest po prysznicu :) serum łącze z cwiczeniami, bo od samego smarowania wątpie zeby były efekty na ktorych mi zalezy, jestem po 3 dniu więc nie mam zamiaru oceniac czy dziala czy nie choc poki co jestem zadowolona :)

przystępna cena
wydajny
przyjemny chłód
fajny zapach
gładka i napięta skóra

mógłby się troche lepiej wchłaniac choc polecam wykorzystac do tego swojego partnera wtedy problemu z tym nie bedziecie miały :P

Używam tego produktu od: trzech dni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze zaczęte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[973738].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

systematycznośc

Serum 4D Eveline jest bombowe do body wrappingu.
Wyraźnie wygładza i ujędrnia skórę,pozbywa się celluitu.Jestem na 5 dniu i juz moja skora poprawila sie niesamowicie.Dla mnie kosmetyk spełnia swoją funkcję tylko gdy owiniemy się folią.Gdy jednak stosowałam go bez użycia foli efekty były chwilowe i nie było redukcji celluitu.

Polecam do body wrappingu.
Dzięki temu wyszczupliłam także brzuch i uda :)
Ważna jest systematyczność :)

Używam tego produktu od: 5dni
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[938740].usefull || 0 }}% pomocna.